Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

City Cafe

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    #21
    Pauliau o koks tavo amzius ir kokio klasei mokais?
    http://public.fotki.com/GodLiKKe/ apsilankyk!!!

    Comment


      #22
      Parašė GodLiKKe Rodyti pranešimą
      Pauliau o koks tavo amzius ir kokio klasei mokais?
      13. 7 klasė

      Comment


        #23
        man tik 14 o as jau devintokas
        http://public.fotki.com/GodLiKKe/ apsilankyk!!!

        Comment


          #24
          Parašė daktaras Rodyti pranešimą
          /\ bepigu tau kalbėt, kai šitiek atostogų turit ir dar 6-7-8 klasei praktiškai nieko neveikiat... va mums buvo tik 10 dienų per Kalėdas, ir galbūt jeigu kažkas katastrofiško nenutiks, tai turėsim net VISĄ SAVAITĘ poilsio! aš dar kol kas negaliu tuo patikėt...
          Kaip čia pasakius...Baiginėju aštuntą,ale nėra taip lengva,kaip norėtųsi,nors atostogų stygium tikrai nesiskundžiu,o dar visokie karantinai ir etc.Bet,daktare,geriau nepavydėk mums,mokiniams.Mes dar nežinom,kiek reikės privargti ir prisikankinti,pakol tos karčios mokslo šaknys pavirs saldžiais vaisiais
          Mano darbai deviantart'e

          Comment


            #25
            Parašė Paulius Rodyti pranešimą
            O ar tau nebuvo taip mano amžiaus?
            gerai žinau, kad tiek pradinėse, tiek gimnazijos klasėse į mokylą ėjau tikrai su noru. kaip buvo sunkųjį periodą (5-8 kl.) tiksliai pasakyt negaliu, nes buvo tikrai visko...

            Comment


              #26
              Parašė osiz Rodyti pranešimą
              Kaip čia pasakius...Baiginėju aštuntą,ale nėra taip lengva,kaip norėtųsi,nors atostogų stygium tikrai nesiskundžiu,o dar visokie karantinai ir etc.Bet,daktare,geriau nepavydėk mums,mokiniams.Mes dar nežinom,kiek reikės privargti ir prisikankinti,pakol tos karčios mokslo šaknys pavirs saldžiais vaisiais
              va čia tai man netikėtumas... kodėl aš visada galvojau, kad tau apie 20 ir studijuoji ŠU?

              Comment


                #27
                Man buvo sunkus perijodas. As gyvenu kaime (nuo anu metu jau miestelis ) ir persikeliau i miesta mokytis . Buvo laibai sunkus perijodas kasdien reik keltis 6val pazimiai tik dabar pagerejo ir seip sunku.
                http://public.fotki.com/GodLiKKe/ apsilankyk!!!

                Comment


                  #28
                  Parašė daktaras Rodyti pranešimą
                  va čia tai man netikėtumas... kodėl aš visada galvojau, kad tau apie 20 ir studijuoji ŠU?
                  Va čia ir man buvo netikėtumas
                  Mano nuotraukos @Fotki.com

                  Auto Show Millennium 2007
                  Retromobile 2007
                  "Kova 1". Driftingo čempionatas
                  "Foje" Gali Skambėti Kitaip
                  Vilniaus žavesys kauniečio akimis: 1 dalis | 2 dalis
                  BaltMotorShow 2007, Vilnius: 1 dalis | 2 dalis
                  Kauno Marių Regioninis Parkas

                  Comment


                    #29
                    Osiz nustebino ir mane. Maniau, kad vyresnis.
                    "Never argue with an idiots. They will bring you down to their level and beat you with experience"

                    Comment


                      #30
                      Ar neitu padaryt kad visu blevyzgu temu nerodytu prie naujausiu pranesimu virsuje?

                      Comment


                        #31
                        Parašė Rodyti pranešimą
                        tokie kaip "prietelius" vietoj "draugas"
                        Man atrodo čia slavizmas paplitęs tarmėse.
                        GE. Tbilisis / თბილისი | GE. Batumis / ბათუმი | GE. Aukštutinė Svanetija / ზემო სვანეთი

                        Comment


                          #32
                          Parašė Eimantas Rodyti pranešimą
                          Man atrodo čia slavizmas paplitęs tarmėse.
                          Neesu toks įsigilinęs, bet tas tarmiškumas man patinka.
                          Gal reiktų forumo žemaitišką versiją sukurt Būtų tikrai įdomu, bent man.
                          Įžvalgos.lt - FB - G+

                          Comment


                            #33
                            Parašė Eimantas Rodyti pranešimą
                            Man atrodo čia slavizmas paplitęs tarmėse.
                            Prietelius tikriausiai atėjo iš baltarusų kalbos. pažiūrėkim, ką siūlo žodynas

                            prietelius, -ė (brus. пpыяцeль) smob. (1) K, J, OZ44; SD303, KlG72, Q194, H, R, S.Dauk bičiulis, draugas: Tas išgydė stebuklingai jo prietelių M.Valanč. Aš kito prieteliaus nebturiu jau Žeml. Ji buvo jiems motina, sesuo ir prietelė rš. Aš esmu biedna peliukė, tavo gera prieteliùkė visokiam nečėsty JD193. Geriau jį per prieteliukytėlį turėt Jrk104. Ateitų jop nekurie prieteliūs jo ir tartų DP485. Gentys ir prieteliai mano pryš mane stovėjo Mž469. Antai vyras su savo prieteliumi kalba BB2Moz33,11. Kai su prieteliumis savo apsivaikščios su jumis MP195. Rūpintumės ... rastis jo sūnumis ir prieteliumis SPII8. Ką bloga dirva duos, tai ir geras prietelius neduos Vdš. Be prietelių negyvenk, bet daug jų turėti venk KrvP(Krž,Trš). Geriau turėk šimtą prietelių, ne šimtą litų Gs. Daug prietelių prie valgio, bet, nelaimei ištikus, neblieka nei vieno Sim. Esame prieteliai svetimą gerti, o kai iš savo mašnos, – greiti susibarti KrvP(Ut).
                            Parašas :)

                            Comment


                              #34
                              Parašė Rodyti pranešimą
                              Neesu toks įsigilinęs, bet tas tarmiškumas man patinka.
                              Gal reiktų forumo žemaitišką versiją sukurt Būtų tikrai įdomu, bent man.
                              Čia tik šiaip pastebėjimas:
                              Turėtų būti ne neesu, o nesu

                              Comment


                                #35
                                Parašė Paulius Rodyti pranešimą
                                Čia tik šiaip pastebėjimas:
                                Turėtų būti ne neesu, o nesu
                                Šių žodžių priešdėlio ir šaknies balsiai tariant susilieja, todėl rašoma viena balsė e – nesu (iš ne + esu), tebesu (iš tebe + esu) (žr. Lietuvių kalbos rašyba ir skyryba, Vilnius, 1992, p. 27).
                                http://www.vlkk.lt/konsultacijos/kon...ja.8871_1.html

                                Išvada, esu suklaidintas kito žmogaus Ačiū už pataisymą
                                Įžvalgos.lt - FB - G+

                                Comment


                                  #36
                                  Parašė Paulius
                                  /\ Taip ir parašiau
                                  Spėjau susigaudyt ir ištrint, kol šitą pranešimą parašei
                                  Mano galerija Flickr'yje

                                  Comment


                                    #37
                                    Papildysiu ir aš šią temą šios dienos įspūdžiais: šiandien ryte kėliausi, o vakare planuoju eiti miegoti.

                                    Comment


                                      #38
                                      Parašė Edd Rodyti pranešimą
                                      Papildysiu ir aš šią temą šios dienos įspūdžiais: šiandien ryte kėliausi, o vakare planuoju eiti miegoti.
                                      Įdomu. Apsikrovęs darbais, sakyčiau

                                      Comment


                                        #39
                                        Parašė Edd Rodyti pranešimą
                                        Papildysiu ir aš šią temą šios dienos įspūdžiais: šiandien ryte kėliausi, o vakare planuoju eiti miegoti.
                                        Kuria koja iš lovos išlipai? Ta ar ne ta?

                                        Prašyčiau visų kitų rimties. Vyksta labai rimta diskusija
                                        Įžvalgos.lt - FB - G+

                                        Comment


                                          #40
                                          Atsiprašau, Aš, kad įsiterpsiu į jūsų diskusiją apie išlipimo iš lovos subtilybes...

                                          Parašė daktaras Rodyti pranešimą
                                          va čia tai man netikėtumas... kodėl aš visada galvojau, kad tau apie 20 ir studijuoji ŠU?
                                          Visgi vienas iš šio forumo "rašynėtojų" yra porą metelių virš 20 ir studijuoja ŠU

                                          Noriu pasiguosti. Labai liūdina blogas oras... Jau lygtais ir pavasaris turėtų būti, o oras tai žemiau kritikos.....

                                          Comment

                                          Working...
                                          X