Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

City Cafe

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Parašė daktaras Rodyti pranešimą
    ypač, kai pamenu, kaip šituos du magus rodė per lnk, kai atseit juos buvo uždarę kažkokiame tai name, kur tipo vaidenasi ir kaip jie lakstė jame ir panikavo net nepatyrusi akis matė, koks ten buvo montažas, kaip tipo per vienas duris įbėgi ,o kitoj pusėj iškart išbėgi... žodžiu, linkstama iki to, kad tai buvo gražus iliuzionistų triukas, kuris pakerėjo, apgavo visus, bet blaiviai mąstant, aiškėja, kad tai tik triukas, su didelėmis klaidomis
    Ten tai tikra nesamone buvo
    Beje, ta chata stovi tarp Vilniaus ir Ukmerges, nzn kuriam kilometre bet nuo magistrales matyt.
    Tik nepakantumas teisės pažeidimams ir optimizmo skleidimas atves mūsų valstybę į tiesos kelią :)

    Comment


      O beje: http://www.delfi.lt/news/economy/aut...hp?id=13557571

      Kazkokia nesamone. Delfi skalyja bileka kelintasyk, policininkai, kaip mazi vaikai, ka perskaite, tai pagal tai ir gaudo, baudas rasineja. Realiai niekam nuo to gi nei silta, nei salta, kad tie priekiniai soniniai tamsinti.
      Tik nepakantumas teisės pažeidimams ir optimizmo skleidimas atves mūsų valstybę į tiesos kelią :)

      Comment


        Nežinau dėl tų magų.Juk traukulių,kurie juos ištiko iškilus iš po vandenio,nelabai ir suvaidinsi,nebent be "stebukladarių" jie dar būtų ir profesionalūs aktoriai.Asmeniškai lyg ir tikiu šiuo rekordu,nors kyla daug abejonių
        Mano darbai deviantart'e

        Comment


          Ryanair

          Sveiki,

          nutariau į gimtinę traukti su Ryanair kompanija. Labai jau mažas kainas jie siūlo (bent jau taip atrodo iš pirmo žvilgsnio) - bilietas iš Liverpulio į Kauną tik 1 pencas (5 lietuviški centai !!!), bet dar prisideda oro uosto mokesčiai 17.8 svaro. Eidamas per užsisakinėjimo procesą, pamačiau, kad ir už kiekvieną lagaminą reikia po 5 svarus primokėti. Be to leidžiamas bagažo svoris negali viršyti 15 kg., o man nusimato vežtis kažkur 25-27 kg. Už kiekvieną papildomą kilogramą jie ima 5.5 svaro . Tad viso bilieto kaina susidaro kažkur 78-89 svarai (apie 400-450 litų). Tad ir iškyla klausimas ar iš viso verta šia kompanija naudotis. Kaina ne tokia jau ir maža, už bet ka plešia pinigus, o ir kokybė palaugų man yra nežinoma.

          Gal kas iš forumiečių naudojosi šios kompanijos paslaugomis ir gali pateikti atsiliepimų? Gal kas iš pažystamų naudojosi ir gali patarti ar verta su ja prasidėti?

          Dėkui iš anksto.

          Bristol
          Cambridge nuo vandens
          Šiaurės Velsas: Conway pilis ir Llandudno kurortas
          Senasis Chester
          Manchester
          Cambridge senamiestis
          Kunigaikščio dvaras - Chatsworth house
          Šiaurės Anglijos miestelis - Durham
          Liverpulio Katedros

          Comment



            Su ryanair aš skridau du kartus. Pirmą ir paskutinį kartą . Darbuotojai labai netaktiški, bet ką gali tikėtis, kai gauna kapeikas . Šįkart skridau su flylal, be problemos paminėtis viršuje, didesnių problemų neturėjau .

            I'm back .

            Comment


              Pažiūrėjau flylal, tai man vis tiek labiau apsimoka su Ryanair, nes oro uostas arčiau, todėl kelionė iki jo dvigubai pigesnė gaunasi. Be to ryanair į Kauną skrenda - gal 10 metų jame nebuves, tai įdomu būtu apžiūrėti. Dar vienas pliusas - Kaunas arčiau Klaipėdos nei Vilnius. 1-2 valandas sutaupyčiau.

              Kol kas linkstu prie ryanair. Jei niekas neperkalbės, tai turbūt teks jų paslaugomis naudotis.

              P.S. Welcome back!

              Bristol
              Cambridge nuo vandens
              Šiaurės Velsas: Conway pilis ir Llandudno kurortas
              Senasis Chester
              Manchester
              Cambridge senamiestis
              Kunigaikščio dvaras - Chatsworth house
              Šiaurės Anglijos miestelis - Durham
              Liverpulio Katedros

              Comment


                Vakar draugą išlydėjom į UK su Ryanair Tiesa Jis tik iki Frankfurto skrido Kaip pats skrydis dar nešnekėjom, bet praėjo ir su 2kg viršsvoriu be problemų + kuprinė su 10kg
                Mano nuotraukos @Fotki.com

                Auto Show Millennium 2007
                Retromobile 2007
                "Kova 1". Driftingo čempionatas
                "Foje" Gali Skambėti Kitaip
                Vilniaus žavesys kauniečio akimis: 1 dalis | 2 dalis
                BaltMotorShow 2007, Vilnius: 1 dalis | 2 dalis
                Kauno Marių Regioninis Parkas

                Comment


                  Parašė Balboa Rodyti pranešimą
                  Be to leidžiamas bagažo svoris negali viršyti 15 kg., o man nusimato vežtis kažkur 25-27 kg. Už kiekvieną papildomą kilogramą jie ima 5.5 svaro . Tad viso bilieto kaina susidaro kažkur 78-89 svarai (apie 400-450 litų).
                  Gal kas iš forumiečių naudojosi šios kompanijos paslaugomis ir gali pateikti atsiliepimų? Gal kas iš pažystamų naudojosi ir gali patarti ar verta su ja prasidėti?
                  Baiki tas Ryanair, skrist galima, lektuvai nauji, bet bonus'u tiketis - ne.
                  Uzsisakes gauni skrydi ir viskas. Tame tad ju esme.
                  O gal tuos papildomus kilogramus pastuku issiusk pats sau i vieta Lietuvoje? Tatai padariau pats, vis pigiau nei rizikuot moket daug (man tai apie 60lt nuo 1kg...), o ir lengvas kelias patampa, kai nereik but apsikrovus.
                  Tik nepakantumas teisės pažeidimams ir optimizmo skleidimas atves mūsų valstybę į tiesos kelią :)

                  Comment


                    Kas dar VPM malone nepasinaudojot naudokitės tapau akcijos auka ir kuriam laikui alaus užsipirkau 48 Heineken'o ir 24 Krombacherio
                    Mano nuotraukos @Fotki.com

                    Auto Show Millennium 2007
                    Retromobile 2007
                    "Kova 1". Driftingo čempionatas
                    "Foje" Gali Skambėti Kitaip
                    Vilniaus žavesys kauniečio akimis: 1 dalis | 2 dalis
                    BaltMotorShow 2007, Vilnius: 1 dalis | 2 dalis
                    Kauno Marių Regioninis Parkas

                    Comment


                      Parašė praetor Rodyti pranešimą
                      O gal tuos papildomus kilogramus pastuku issiusk pats sau i vieta Lietuvoje? Tatai padariau pats, vis pigiau nei rizikuot moket daug (man tai apie 60lt nuo 1kg...), o ir lengvas kelias patampa, kai nereik but apsikrovus.
                      Pasidomėjau dėl pašto. Pasirodo visai galimas dalykas, kaip kad tu sakai. Kainuoja pigiau nei tau - iki 30lt/kg. Turbūt taip ir darysiu. Išsisiųsiu sau paštu ir neapsikrovęs, be jokio vargo vyksiu į oro uostą. Dėkui už patarimą

                      Bristol
                      Cambridge nuo vandens
                      Šiaurės Velsas: Conway pilis ir Llandudno kurortas
                      Senasis Chester
                      Manchester
                      Cambridge senamiestis
                      Kunigaikščio dvaras - Chatsworth house
                      Šiaurės Anglijos miestelis - Durham
                      Liverpulio Katedros

                      Comment


                        Tai va, ir teisingai.
                        Ten tik pastu aisku galimybes buna priority (oras) arba economy (visi kiti metodai) ir nuo to kaina priklauso zymiai. Yra budas dar sunkius laiskus siust, jei kokiu knygu turima, tai visai tinka. Bet velgi, skaiciuot reik.
                        Tik nepakantumas teisės pažeidimams ir optimizmo skleidimas atves mūsų valstybę į tiesos kelią :)

                        Comment


                          Parašė HAMMER Rodyti pranešimą
                          Kas dar VPM malone nepasinaudojot naudokitės tapau akcijos auka ir kuriam laikui alaus užsipirkau 48 Heineken'o ir 24 Krombacherio
                          negerkime vien alaus Nuo jo pilvas gali augti

                          karštą vasaros dieną galima atsigaivinti ir kt gėrimais.

                          Pvz., sangrija (sangrija - tai vynas su sultimis). Į stiklinį ąsotį reikia įdėti supjaustytus kivius, apelsinus, citriną su žievele. Vaisius truputį patrinti su trintuvu. Reikia įdėti ledukų ir įpilti sangrijos.

                          Jeigu norisi stipriau galima šiek tiek brendžio įpilti. Labai gaivus gėrimas. Nesijaučia alkoholio, nors po kelių stiklinių pamatai, kad liežuvis pinasi

                          Galima daryti su braškėmis, arbūzais. Gerti lauke, balkone, ant stogo (turi būti geras vaizdas ir būtinai lauke). Įsivaizduoti reikia karštą Ispanijos pajūrį.

                          kategoriškai ĮSAKAU paragauti
                          Paskutinis taisė Andrew; 2007.06.22, 15:38.
                          "Laisvė turėti įsitikinimus reiškia, kad žmogus yra laisvas pats formuoti savo įsitikinimus, pasirinkti pasaulėžiūros vertybes, jis ginamas nuo bet kokios prievartos, jo pažiūrų
                          negalima kontroliuoti."(Konstitucinio Teismo 2000-06-13 nutarimas).

                          Comment


                            Parašė Andrew Rodyti pranešimą
                            kategoriškai ĮSAKAU paragauti


                            Na, jei taip labai prašai, tai teks tada
                            *******
                            Miestai.net Fb

                            Comment


                              ten buvo ne prašymas, o reikalavimas

                              o šiaip džiugu, kad įtikinau, bet jeigu ką aš puikiai moku paruošti tą gėrimą
                              "Laisvė turėti įsitikinimus reiškia, kad žmogus yra laisvas pats formuoti savo įsitikinimus, pasirinkti pasaulėžiūros vertybes, jis ginamas nuo bet kokios prievartos, jo pažiūrų
                              negalima kontroliuoti."(Konstitucinio Teismo 2000-06-13 nutarimas).

                              Comment


                                O būtina įsivaizduoti karštą Ispanijos pajūrį?Sakykim,kad man labiau patinka kokios kitos šalies pajūris
                                Mano darbai deviantart'e

                                Comment


                                  būtina, nes tai ispaniškas dalykas, ten pliažuose nešioja tokius ąsočius. nu bet tiek to nenurodinėsiu, ką įsivaizduoti, jau ir taip nurodžiau, ką gerti.
                                  "Laisvė turėti įsitikinimus reiškia, kad žmogus yra laisvas pats formuoti savo įsitikinimus, pasirinkti pasaulėžiūros vertybes, jis ginamas nuo bet kokios prievartos, jo pažiūrų
                                  negalima kontroliuoti."(Konstitucinio Teismo 2000-06-13 nutarimas).

                                  Comment


                                    Kadangi esu didelis vyno antimegėjas, tai lieku ištikimas alui O šiaip tai dar ką skanaus galiu pasiūlyt, tai Pusiau saldus arba saldus šampanas maišytas su Melionų skonio Keglevičium Na aš ne su Keglevičium, o su Itainos atitikmeniu tai ragavau
                                    Mano nuotraukos @Fotki.com

                                    Auto Show Millennium 2007
                                    Retromobile 2007
                                    "Kova 1". Driftingo čempionatas
                                    "Foje" Gali Skambėti Kitaip
                                    Vilniaus žavesys kauniečio akimis: 1 dalis | 2 dalis
                                    BaltMotorShow 2007, Vilnius: 1 dalis | 2 dalis
                                    Kauno Marių Regioninis Parkas

                                    Comment


                                      Parašė HAMMER Rodyti pranešimą
                                      Kadangi esu didelis vyno antimegėjas, tai lieku ištikimas alui
                                      gausi lupti už tokius kraupius žodžius. Juk vyno rūšių yra be galo daug. Taip pat jų yra be galo daug skonių.Visų tikrai mėgti neįmanoma, juk yra be galo rugščių ir pan. Lygiai taip pat kaip ir neįmanoma mėgti visų alaus rūšių (pvz, braškių alaus).

                                      o vynas tai geras gėrimas. Ir sielai, ir kūnui. Pvz, šaltas pusiau saldus baltas vynas, arba sodrus raudonas vynas su aromatingų vaisių poskoniu... hmm... braziliškas, čiliškas, prancūziškas. Nesu ekspertas, bet pažįstu tokių, kurie "pasinešę anto to".
                                      Po vyno savijauta visada tik gera,
                                      "Laisvė turėti įsitikinimus reiškia, kad žmogus yra laisvas pats formuoti savo įsitikinimus, pasirinkti pasaulėžiūros vertybes, jis ginamas nuo bet kokios prievartos, jo pažiūrų
                                      negalima kontroliuoti."(Konstitucinio Teismo 2000-06-13 nutarimas).

                                      Comment


                                        Na man jie visi vienodai sutraukia liežuvį ir verčia susiraukti Todėl ir nemėgstu Degtinę galiu gert su šypsena, o vyno niekaip...
                                        Mano nuotraukos @Fotki.com

                                        Auto Show Millennium 2007
                                        Retromobile 2007
                                        "Kova 1". Driftingo čempionatas
                                        "Foje" Gali Skambėti Kitaip
                                        Vilniaus žavesys kauniečio akimis: 1 dalis | 2 dalis
                                        BaltMotorShow 2007, Vilnius: 1 dalis | 2 dalis
                                        Kauno Marių Regioninis Parkas

                                        Comment


                                          Nu jau. Vynas padoriausias is alkoholiniu gerimu. Va kas aluje skanu tai neturiu ideju. Nors is viso alkoholio nepripazystu. (Atsiprasau kad be lt raidziu rasau, nemiga kankina tai per telefona pasijungiau) .

                                          Comment

                                          Working...
                                          X