Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

City Cafe

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Ai ir dar, pratęsiant temą apie egzus. Gal kurie laikė 2004 metų 10 klasės lietuvių kalbos egzaminą?
    Paskutinis taisė Paulius; 2007.06.06, 19:48.

    Comment


      /\ nelaikiau, bet ruošdamasis praeitų metų egzui tikrai dariau ir valstybinį ir mokyklinį 2004

      Comment


        Parašė daktaras Rodyti pranešimą
        /\ nelaikiau, bet ruošdamasis praeitų metų egzui tikrai dariau ir valstybinį ir mokyklinį 2004
        Tpfu. Pamiršau paminėt, kad 10 klasės.

        Comment


          kažkodėl taip ir nujaučiau

          Comment


            oj bet pala - 2004 metais aš laikiau tą lietuvių kalbos testą! dabar tik prie puodų kažkaip morkas pjaustant makaulė nušvietė, kad prieš tris gi metus baigiau 10 klasių

            Comment


              Parašė daktaras Rodyti pranešimą
              oj bet pala - 2004 metais aš laikiau tą lietuvių kalbos testą! dabar tik prie puodų kažkaip morkas pjaustant makaulė nušvietė, kad prieš tris gi metus baigiau 10 klasių
              Eglė, žalčių karalienė teksto suvokime?

              Comment


                /\ ojej, tu manai, kad aš atsimenu?..

                Comment


                  Parašė daktaras Rodyti pranešimą
                  /\ ojej, tu manai, kad aš atsimenu?..
                  Labai tikėjausi... Na tiek to.

                  Comment


                    o kas? reikia pagalbos su tekstu ar kaip?

                    Comment


                      Parašė daktaras Rodyti pranešimą
                      o kas? reikia pagalbos su tekstu ar kaip?
                      Ne, šiaip įdomu pasidarė, ar sunku buvo, kiek balų gavaot ir panašiai.

                      Comment


                        /\ atsimenu tiek, kad tiek už matieką, tiek už lietkių gavau 9. lietuvių už kalbėjimą gavau 10, ir man rodos kiti du pažymiai buvo 8, ir bendras gavosi 9

                        Comment


                          Nu ka.. siandiena parasiau paskutinyji Valstybini egzamina.. Laisve Liepos 6 atsiemam atestata ir.. ir nezinau, bus matyt

                          Comment


                            Vieniems laisvė prasideda, kitiems baigiasi
                            Šiandien, po dviejų savaičių dykaduoniavimo, kaip tik pradėjau 2 mėnesius truksiantį mokslinį projektą - tirsiu dirbtines polimerų membranas bei jonų kanalus Tikiuosi, pavyks pasiekti bent šiokių tokių rezultatų

                            Comment


                              skamba skaniai

                              Comment


                                Parašė Vaidas Rodyti pranešimą
                                Vieniems laisvė prasideda, kitiems baigiasi
                                Šiandien, po dviejų savaičių dykaduoniavimo, kaip tik pradėjau 2 mėnesius truksiantį mokslinį projektą - tirsiu dirbtines polimerų membranas bei jonų kanalus Tikiuosi, pavyks pasiekti bent šiokių tokių rezultatų
                                ponaičiui biologija prie širdies?

                                Comment


                                  Ne ypač Mano kurse tenka mokytis absoliučiai visko - Chemijos, Fizikos, Elektronioks, Biochemijos, Mikroskopijos, taip kad pagrindus žinau, bet plačiau gilintis nelabai teko
                                  O šis projektas tiria elektrines/fizikines membranų savybes, tad biochemijos čia nėra ypač daug
                                  Paskutinis taisė Vaidas; 2007.06.07, 08:50.

                                  Comment


                                    Gal galit cia visi parasyt kas kur ir ka studijuojat, nes jau visiskai susimaisiau...
                                    Pasaulį reikia susprogdint, kad žmonės būtų laisvi, nes tada visos sienos išlėks į orą.

                                    Comment


                                      Nanotechnologija, University of Leeds
                                      Šiais metais baigau antrą kursą.

                                      Comment


                                        medicina baiginėju galutinai pirmą kursą

                                        Comment


                                          Vaaau ,Vaidai Va cia tai specialybe turbut ziauriai daug mokeisi, kad istotum.Butu ir man paciam idomu kanors panasaus studijuot Kokius mokslus reikejo gerai moket kad istotum?
                                          Pasaulį reikia susprogdint, kad žmonės būtų laisvi, nes tada visos sienos išlėks į orą.

                                          Comment

                                          Working...
                                          X