Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Grafiti

Collapse
X

• Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

Savo rajone grafičių daugiausiai matau ant pilkų daugiabučių, o ant geltonių plytinių kažkaip rečiau.

O ir šiaip grafičiai nėra TAIP matomi. Jų yra, bet tokiais meh kiekiais, kad nesusimąstai, kad jų kažkaip per daug.

Vilniuje bent jau kažkada labiau pasijautė, kad visur grafičiai.

Comment

Gal ne visai grafiti, bet buvo labai įdomu pamatyti gyvai naują piešinį ant Palangos Vlado Jurgučio pagrindinės mokyklos (Ganyklų g. 2) sienos:

Click image for larger version

Name:	Palanga piešinys.jpg
Views:	62
Size:	781,1 kB
ID:	1742273

Comment

Click image for larger version

Name:	73006374_993231097678305_2766419319275161665_n.jpg
Views:	56
Size:	104,9 kB
ID:	1766484

https://www.instagram.com/p/B5ZlmRkg..._web_copy_link
        Flickr

Comment

Šitas paišaliotojas mane jau ima užknisti – nieko daugiau kaip tik pigus moralizavimas su pretenzija į socialinę kritiką. Tarsi jau jo užrašai tai jau ne tarša, ne ne.
          Lietuva visiems.

Comment

Ne apie taršą čia. Apie požemines "perėjas".

Comment

Vėl iš Varlamovo: viename Rusijos mieste buvo puikūs graffiti kūriniai - "lavos lempos" ant kolonų. Ką su jomis padarė miesto tvarkytojai - silpnų nervų skaitytojams verčiau nežiūrėti.

O sekantis pavyzdys tame pačiame straipsnyje pasirodė labai lietuviškas - marmurinių sienų ir stotelių uždažymas, po kurio viskas atrodo klaikiau nei su tagais

Beje, Vilniuje Konstitucijos pr. požeminė perėja (prie žiedo) kažkada buvo legalaus grafiti zona, kaip perėja prie Panoramos. Nežinau kas nusprendė ją pašalinti iš legalių grafiti zonų sąrašo (kabo perspėjimai joje daugiau nepaišyti, nes išbraukta iš legalių zonų), bet dabar buvusi spalvinga, gyva ir linksma perėja, išdažyta pilkai, atrodo kaip pragaro vartai.
              Gimtoji Nalšia: Švenčionėliai | Švenčionys
              Mielosios Grigiškės

Comment

Parašė Tomizmas Rodyti pranešimą
                Beje, Vilniuje Konstitucijos pr. požeminė perėja (prie žiedo) kažkada buvo legalaus grafiti zona, kaip perėja prie Panoramos. Nežinau kas nusprendė ją pašalinti iš legalių grafiti zonų sąrašo (kabo perspėjimai joje daugiau nepaišyti, nes išbraukta iš legalių zonų), bet dabar buvusi spalvinga, gyva ir linksma perėja, išdažyta pilkai, atrodo kaip pragaro vartai.
                Man tai tiesą sakant nejauku buvo. Juokingai atrodė viskas chaotiškai išpaišyta, net grindys. Tiesa dabartinėj dar neteko lankytis, tai negaliu palyginti.

Comment

Parašė PoDV Rodyti pranešimą

Man tai tiesą sakant nejauku buvo. Juokingai atrodė viskas chaotiškai išpaišyta, net grindys. Tiesa dabartinėj dar neteko lankytis, tai negaliu palyginti.
                  Dabartinė visa pilka, man asmeniškai asocijuojasi su siaubo filmu. Jeigu jau dažė, tai nors galėjo padaryti kokį street artą. Nejauku dabar man ja eiti - o seniau buvo į ką pasižiūrėti. Buvo tokių gerų piešinių, kad net sustojęs ilgokai žiūrėdavau. Ir beje, dabar ant sienų vis tiek pilna tagų, bet tai jau ne gražūs, spalvingi, legaliai atlikti piešiniai, kuriems skirta laiko ir kurie nupiešti kokybiškai, paskubomis nesidairant per petį - dabar liko tik staigios peckelionės "teritorijai atžymėti". Kas laimėta, išbraukus tą perėją iš legalaus grafiti zonų? Nieko, tik miestas prarado gyvą ir gražią vietą. Panoramos perėja nesulyginamai fainesnė.
                  Gimtoji Nalšia: Švenčionėliai | Švenčionys
                  Mielosios Grigiškės

Comment

Working...
                  X