Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Šiaip linksma (archyvas)

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Kai kurių šalių kasdienybė

    Man treated at hospital after having sex with animals in Kuwait
    http://gulfnews.com/news/gulf/kuwait...uwait-1.596515

    Kuwait City: An Asian watchman is being treated at a local hospital after he had sexual intercourse with animals on the farm he was guarding.
    “I was shocked during my last visit to the farm to see the watchman screaming in pain and I took him to the hospital in Farwaniya. There, doctors diagnosed him with a problem with his organ,” the farm owner was quoted as saying by Kuwaiti daily Al Rai on Saturday.
    The unnamed watchman reportedly explained to his employer that he had been doing “sexual things” to the animals and that he may have contracted a dangerous disease. The farm owner said that the expatriate worker cried continiously and saying that he was “extremely tired.”
    Readers’ comments on the internet ranged from sympathy for the lonely man to outrage for cruelty to animals. Many asked questions whether the animals were now fit for human consumption.
    In 2006, a Sudanese man was forced to take a goat as his "wife", after he was caught having sex with the animal.
    The village council of elders ordered the man to pay a dowry of 15,000 Sudanese dinars ($50) to the goat's owner who had surprised him with his goat.
    The elders said the man should not be taken to the police, but rather pay a dowry for the goat because he used it as his wife.

    Comment


      http://www.ledas.net/klipai/649-angl...a-lietuvi.html

      Comment



        Viena iš daugelio priežaščių dėl ko pradedu kalbėti angliškai kai tik išgirstu lietuvių kalbą gatvėje.

        Comment


          anglai jie neprate prie tokiu excesu .
          Pries savaite ryanairu skridau is Kauno, tai teko viena lietuvi anglu policijai po to isvesdint! Nezinau ar cia daznai taip buna.
          "I just want you to know that, when we talk about war, we're really talking about peace." —Washington, D.C. June 18, 2002


          - George W. Bush President of the USA

          Comment


            Va kaip reikia reklamuotis Niekas ženytis nesiruošiat artimiausiu metu?



            Snowflakes will attack U <3

            Comment






              You have your way. I have my way. As for the right way, the correct way, and the only way, it does not exist.

              Comment


                Ar aš esu įvertintas "kaip niekas kitas"?

                Comment


                  Pagieža gąsdina žmones http://spynet.ru/blog/video/24737.html

                  Comment


                    kasalotas.com

                    Comment


                      Parašė kašalotas Rodyti pranešimą
                      Galvojau, čia Ikėjos reklama...

                      Comment




                        Comment


                          Parašė zaraza-Šiauliai Rodyti pranešimą
                          Pagieža gąsdina žmones http://spynet.ru/blog/video/24737.html

                          Mano Flickr nuotraukos : http://www.flickr.com/photos/ezziukas/sets/

                          --------------------------------------------------

                          Kiek rovė - neišrovė. Kiek skynė - nenuskynė. Todėl, kad tu - šventovė, todėl, kad tu - Tėvynė !!!

                          Comment


                            Nusprende senbernis issivirti cepelinu... Nuejo i parduotuve, nusipirko gabala mesos, grizes namo prisiskuto bulviu ir prisimine, kad mesmales neturi. Bet primete, kad aukstu zemiau turi kaimynka senmerge, o ta budama boba tikrai toki aparata turetu tureti.
                            Tai va lipa bachuriukas laiptais ir masto:
                            -nueisiu pas ja paprasysiu mesmales, ta aisku klaus kam man jos reikia, teks pasakyti kad cepakus virsiu, bus nepatogu i svecius nepakviesti, tiek to pora cepelinu daugiau padarysiu (manau boba daugiau nesurys) ir tegul ateina;
                            -nu bet su moterim sedeti prie stalo ir neisgerti irgi nefasonas, ai istrauksiu is baro gero sampo buteliuka... isgersim;
                            -hmm isgerus boba dar sokti uzsinores bet gerai kad muzikini centriuka gera nusipirkes, uzleisiu koki letesni gabaliuka ir pasoksim;
                            -pasokus ji gali ir daugiau uzsimanyti, bet as kaip rimtas bachuriukas lova gera nusipirkes, pasiguldysiu ja ir paselsim;
                            -bet blemba po tokiu pasigulejimu gali vaiku atsirasti, o po to dar VESTUVES!!!?
                            Taip begalvodamas bachuriukas prieina prie senmerges duru paskambina jai i duris, si atidaro o jis jai:
                            - Zinai ka, eik tu n...ui su savo mesmale!!
                            Snowflakes will attack U <3

                            Comment


                              Pas daktarą pasitikrinti atėjo stora moteris.
                              Daktaras vaikšto vis aplinkui, kol neapsikentęs:
                              -Galetumėte gal nusipersti?
                              - Čia apžiūrai?
                              - Ne čia orientacijai.

                              Comment


                                Girtas lietuvis Škotijoje mėgino suduoti peniu policininkei per veidą

                                Tik prašau, nepradėkit vėl tos pačios dainelės - "nieko čia linksma, verkt norisi, ką žmonės pagalvos, kokie mes lietuviai esam degradai" ir t.t.

                                Comment


                                  Parašė Valiukas Rodyti pranešimą
                                  Girtas lietuvis Škotijoje mėgino suduoti peniu policininkei per veidą

                                  Tik prašau, nepradėkit vėl tos pačios dainelės - "nieko čia linksma, verkt norisi, ką žmonės pagalvos, kokie mes lietuviai esam degradai" ir t.t.
                                  Va čia tai geras

                                  Comment


                                    Šiandien tai viena iš karščiausių BBC naujienų:
                                    http://news.bbc.co.uk/2/hi/uk_news/s...st/8570398.stm

                                    Lietuviai - drąsi tauta, tad geriau jos neužpykdyt, kitaip gali gauti per galvą su peniu

                                    Comment


                                      Parašė kompotukas Rodyti pranešimą
                                      Šiandien tai viena iš karščiausių BBC naujienų:
                                      http://news.bbc.co.uk/2/hi/uk_news/s...st/8570398.stm

                                      Lietuviai - drąsi tauta, tad geriau jos neužpykdyt, kitaip gali gauti per galvą su peniu
                                      Gerai, kad nėra komentarų skilties, arba aš jos nematau. Oi kiek komentarų apie lietuvius pasilpiltų...

                                      Comment


                                        Parašė emas22 Rodyti pranešimą
                                        Gerai, kad nėra komentarų skilties, arba aš jos nematau. Oi kiek komentarų apie lietuvius pasilpiltų...
                                        Kokių? Pvz.: įsivaizduoji, pas lietuvius tokie dideli, kad su jais jie net moteriškėms per veidą suduot pasiekia
                                        I'm worse at what I do best and for this gift I feel blessed...
                                        Parama Siaurojo geležinkelio klubui

                                        Comment


                                          Parašė Wycka Rodyti pranešimą
                                          Kokių? Pvz.: įsivaizduoji, pas lietuvius tokie dideli, kad su jais jie net moteriškėms per veidą suduot pasiekia
                                          Na na, juk ant sofos pareigūnė prisėdo ir su nedideliu pasiekti gali

                                          Galbūt su drauge sumaišė... Ir nebegeria jau
                                          *******
                                          Miestai.net Fb

                                          Comment

                                          Working...
                                          X