Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Šiaip linksma (archyvas)

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Parašė Irma Rodyti pranešimą
    Matyt nesuranda jei davatkų yra.. išrankumas, gal nenoras ar šiaip dėl kažko

    O kodėl iš 3 milijardų? Nejau kokio Wang Zhang ieškotis iš Kinijos? Ten vyrų daugiau nei moterų, tai ir pasirinkimas didesnis



    Airijoje irgi vyrų daugiau. Ir visai neblogų tokių

    Comment


      Parašė Irma Rodyti pranešimą
      Matyt nesuranda jei davatkų yra.. išrankumas, gal nenoras ar šiaip dėl kažko
      O kodėl iš 3 milijardų? Nejau kokio Wang Zhang ieškotis iš Kinijos? Ten vyrų daugiau nei moterų, tai ir pasirinkimas didesnis
      Vat su tuo moteriškių išrankumu net iki anekdotų prieinama:

      Atsidarė prekybos centras, kuriame moterys gali nusipirkti sau sutuoktinį.
      Prie įėjimo kabo taisyklės:
      1. Apsilankyti čia galite tik vieną kartą.
      2. Parduotuvėje yra 6 aukštai ir kylant aukščiau, kyla sutuoktinių kokybė.
      3. Jūs galite užsukti į bet kurį aukštą ir išsirinkti iš jo sutuoktinį arba pakilti į kitą aukštą.
      4.Draudžiama grįžti į žemesnį aukštą, jei nusprendėte kilti aukščiau.
      Viena moteris nusprendė užsukti į tą parduotuvę. Prie įėjimo į pirmą aukštą ji rado iškabą:
      "Gerai uždirbantis vyrai" ir ji iš kart pakilo į antrą aukštą.
      Ten iškaba skelbė: "Gerai uždirbantis vyrai, kurie myli vaikus".
      Moteris nutarė kilti aukščiau.
      3 aukšte rado užrašą: " Gerai uždirbantis vyrai, ištikimi ir myli vaikus".
      "Oho, — pagalvojo moteris — tai kas tada laukia viršuje?"
      4 aukšte ji pamatė užrašą:
      "Labai gražūs, gerai uždirbantis, ištikimi vyrai, kurie myli vaikus".
      "Negali būti." — moteriai net kvapą užėmė, — "O tai čia tik 4 aukštas."
      Ji emė kilti į 5 aukštą.
      Ten ją pasitiko toks užrašas:
      "Nepaprasto grožio, ištikimi, gerai uždirbantis vyrai, kurie myli vaikus, padeda namuose ir yra romantikai."
      Moteris norėjo eiti į šitą aukštą, bet pagalvojo, kad liko dar vienas "Ten turėtu būt iš viso dievai".
      6 aukšte ji perskaitė tokį skelbimą:
      "Jūs esate 98 567 473 šio aukšto lankytoja. Čia nebėra vyrų. Šis aukštas pastatytas tik tam, kad įrodytu, jog moterims neįmanoma įtikti. Ačiū, kad apsilankėte mūsų parduotuvėje".

      O kitoje gatvės pusėje atsidarė tokia pat parduotuvė, skirta vyrams.
      Su tokiom pat taisyklėmis.
      1 aukšte lankytojus pasitinka skelbimas: "Moterys, kurioms patinka seksas."
      2 aukšte iškaba skelbia:
      "Moterys, kurioms patinka seksas ir kurios moka skaniai gaminti valgyti."
      O aukščiau nė vienas vyras dar nebuvo pakilęs.....

      Parašė innuendo Rodyti pranešimą
      Airijoje irgi vyrų daugiau. Ir visai neblogų tokių
      Girdėjau, kad geriausi lietuviai jau seniai ten
      I'm worse at what I do best and for this gift I feel blessed...
      Parama Siaurojo geležinkelio klubui

      Comment


        Parašė innuendo Rodyti pranešimą
        Airijoje irgi vyrų daugiau. Ir visai neblogų tokių
        http://img.wonkette.com/assets/resou...3/irishman.jpg

        Comment


          Parašė innuendo Rodyti pranešimą
          Airijoje irgi vyrų daugiau. Ir visai neblogų tokių
          Vyrai visur vienodi. Tuo labiau Airijoj daug lietuvių... turėtum jaustis kaip Lietuvoj beveik

          Valiuk, labai vietoj tu čia
          *******
          Miestai.net Fb

          Comment


            Parašė Irma Rodyti pranešimą
            Vyrai visur vienodi. Tuo labiau Airijoj daug lietuvių... turėtum jaustis kaip Lietuvoj beveik
            Nematau lietuvių beveik visiškai. Turiu mažą grupę lietuvių draugų, bet visas pagrindes pas mane yra airiai .

            Grožis

            Comment


              Parašė Irma Rodyti pranešimą
              Valiuk, labai vietoj tu čia
              Google vaizdų paieškoj "Irishman" pirmas rezultatas

              Comment


                Parašė innuendo Rodyti pranešimą
                Nematau lietuvių beveik visiškai. Turiu mažą grupę lietuvių draugų, bet visas pagrindes pas mane yra airiai .
                Atranką kažkokią darai? Nes ten tautų "kiš miš"..

                Parašė Valiukas Rodyti pranešimą
                Google vaizdų paieškoj "Irishman" pirmas rezultatas
                Verčia susimąstyti
                *******
                Miestai.net Fb

                Comment


                  Parašė innuendo Rodyti pranešimą
                  Nematau lietuvių beveik visiškai. Turiu mažą grupę lietuvių draugų, bet visas pagrindes pas mane yra airiai
                  Ar tiesa, kad lietuvaitės Airijoje pagrinde poruojasi su užsieniečiais, o ne su litofcais?

                  Comment


                    Parašė Irma Rodyti pranešimą
                    Atranką kažkokią darai? Nes ten tautų "kiš miš"..



                    Verčia susimąstyti
                    Nedarau jokių atrankų, yra kaip yra, rajone kuriame gyvenu labai sunkiai rasi kokių emigrantų. Univere grupėj esame penki užsieniečiai iš kurių trys - britai. Tiesiog kur makaluojies ten ir draugai atsiranda. Beje, nėra Airijoje labai didelio kiš miš, turbūt nemažai atleistų žmonių per recesijas išvyko namo, nes didžiajai daugumai airių draugų esu pirmoji lietuvė kurią pažįsta .

                    F... off

                    Comment


                      Bla bla.... airiai šmairiai. Vis tiek pačiam gale sugrįši prie seno, gero lietuviško depresuojančio alkoholiko
                      You have your way. I have my way. As for the right way, the correct way, and the only way, it does not exist.

                      Comment


                        Parašė blitz Rodyti pranešimą
                        Bla bla.... airiai šmairiai. Vis tiek pačiam gale sugrįši prie seno, gero lietuviško depresuojančio alkoholiko
                        Nera lietuviai tokie jau blogi. Nesumenkinkite savo tautos ir patys saves. Toks ispudis susidaro tik skaitant lietuviska spauda. O vazinejant daugiau po pasauli ,pamatai kiek siuksliu yra ir tenais. Beje is mano asmeniniu pastebejimu: geru zmoniu pasaulyje zymiai daugiau ,nei blogu:-))

                        Comment


                          Parašė Big Cat Rodyti pranešimą
                          Ar tiesa, kad lietuvaitės Airijoje pagrinde poruojasi su užsieniečiais, o ne su litofcais?

                          Youtube video
                          O koks skirtumas kas su kuo poruojasi? Mano lietuvės draugės pagrinde su airiais draugauja.

                          Parašė blitz Rodyti pranešimą
                          Bla bla.... airiai šmairiai. Vis tiek pačiam gale sugrįši prie seno, gero lietuviško depresuojančio alkoholiko
                          Kažkodėl nemanau taip . Plius Airijoje lietuvių vyrų pažįstų tik keletą, o į Lietuvą grįžti nežadu

                          Comment


                            Parašė innuendo Rodyti pranešimą
                            O koks skirtumas kas su kuo poruojasi? Mano lietuvės draugės pagrinde su airiais draugauja.
                            Tai man ir įdomu, kodėl. Gal ten lietuviai labai netikę ar kas? Suprantu, kad kur tu gyveni apskritai lietuvių nėra. Bet aš jau ne pirmą kartą skaitau, kad lietuvaitės neskuba į draugystes su litofcais, mieliau renkasi užsieniečius.

                            Comment


                              Parašė Big Cat Rodyti pranešimą
                              Tai man ir įdomu, kodėl. Gal ten lietuviai labai netikę ar kas? Suprantu, kad kur tu gyveni apskritai lietuvių nėra. Bet aš jau ne pirmą kartą skaitau, kad lietuvaitės neskuba į draugystes su litofcais, mieliau renkasi užsieniečius.
                              Del pinigu ir geresnio gyvenimo. Negi paciam tai lyg siol dar neaisku??

                              Comment


                                Parašė praeivis Rodyti pranešimą
                                Del pinigu ir geresnio gyvenimo. Negi paciam tai lyg siol dar neaisku??
                                Aš savo teoriją irgi turiu, bet noriu išgirsti iš pirmų lūpų.

                                Comment


                                  Parašė Big Cat Rodyti pranešimą
                                  Aš savo teoriją irgi turiu, bet noriu išgirsti iš pirmų lūpų.

                                  O kuri gi tau mergaite prisipazins,kad jai patiktu ir petriukas is jos kaimo,kuris toks nuosirdus ir savas..bet ji geriau bandys taikytis prie airio petherson ar kokio kito,nes taip jai iskyla galimybes istrukti is savojo kaimo ,isitaisyti kazkur uzsienyje,gyventi kitaip ir geriau. Tai zmogiska. Daznai zmoniu santykiuose simpatijos ir prieraisumas nustumiami i antraji plana, jei galima kazkur kitaip pasiekti daugiau.

                                  Comment


                                    Big_Cat:

                                    Viskas yra gana paprasta. Kai žmonės turi daugiau pinigų, jie gali leisti sau visiškai kitokį gyvenimo stilių. Aišku draugavimas su užsieniečiais yra "ne dėl pinigų", o dėl to, kad jie "veda kitokį gyvenimo stilių" Iš esmės, jie yra linksmesni, mažiau smulkmeniški, daugiau su jais yra ką veikti (restoranai, brangūs klubai ir tt. ir pan.). Lietuvės panos jiems - idealūs variantai. Jos atrodo gerai, nėra reiklios, jas stebina tokios smulkmenos kaip naujos mašinos ir tt. Todėl sakyčiau, kad turtingi vakariečiai ir gražios lietuvės puikiai tinka vienas kitam.

                                    Source:
                                    Mano paties pora "ex" draugauja su gerokai turtingesniais už mane užsieniečiais
                                    You have your way. I have my way. As for the right way, the correct way, and the only way, it does not exist.

                                    Comment


                                      Parašė blitz Rodyti pranešimą
                                      turtingi vakariečiai ir gražios lietuvės puikiai tinka vienas kitam.
                                      Dėl šito visiškai sutinku. Bet noriu užduoti dar vieną klausimą - kam tada puikiai tinka litofcai?

                                      Comment


                                        Niekam. Nors gal ukrainietėms. Laikinai. Kol gauna "legalumą" ir susirandą vakarietį

                                        Ateitum čia UK į "lietuvišką tūsą". 20 "litofcų" konkuruoja dėl vienos bedantės kaimietės, į kurią Lietuvoje net žiūrėję nebūtų
                                        Paskutinis taisė blitz; 2010.04.01, 23:18.
                                        You have your way. I have my way. As for the right way, the correct way, and the only way, it does not exist.

                                        Comment


                                          Nu, ir prajuokinai

                                          Comment

                                          Working...
                                          X