Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Šiaip linksma (archyvas)

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Parašė El_Greco Rodyti pranešimą
    ach tarybini zmogau gaila man taves...
    Kame cia tas tarybiskumas? As nekalbu apie pasalinius gejus, John manes paklause ka as daryciau jeigu mano vaikas butu homoseksualus, todel bendra tolerancija cia ne prie ko, ir cia butu asmeninis reikalas. Siaip tai man jau geriau vaikas butu neigalus, nei gejus.

    Comment


      edit: Visgi vengdamas bano pasilaikysiu apie gėjus savo nuomonę sau
      Paskutinis taisė HAMMER; 2006.12.10, 13:03.
      Mano nuotraukos @Fotki.com

      Auto Show Millennium 2007
      Retromobile 2007
      "Kova 1". Driftingo čempionatas
      "Foje" Gali Skambėti Kitaip
      Vilniaus žavesys kauniečio akimis: 1 dalis | 2 dalis
      BaltMotorShow 2007, Vilnius: 1 dalis | 2 dalis
      Kauno Marių Regioninis Parkas

      Comment


        Parašė tadux Rodyti pranešimą
        Gan paprasta nuginčyti. Homoseksualumas nėra anomalija.
        Galima užginčyti ir galima nuginčyti, tik antram variantui prireiks ne vien asmeninės nuomonės, bet ir argumentų
        Įžvalgos.lt - FB - G+

        Comment


          Parašė John Rodyti pranešimą
          As labai gerai suprantu tavo pointa, bet reikia suprasti ir tuos, kurie sako, kad "kuo daugiau šalyje gėjų ir visokių kitokių mažumų, tuo šalis labiau pažengusi savo mąstymu". Gal nereikia to suprasti visiskai tiesiogiai, bet as drisciau teigti, kad tokiame pasakyme visgi yra daug teisybes.

          Aisku, salys yra pazangios ne todel, kad jose daug geju, bet poziuris i tokios rusies mazumas yra vienas is visuomenes pazangos indikatoriu... kaip ir tolerancija apskritai (bei daugybe kitokiu zmoniu kulturos bruozu tokiu kaip elementarus mandagumas ir pagarba kitam asmeniui). Kodel mes, budami Europos dalis, turetume bandyti neigti tokius fundamentalius dalykus? Kodel Lietuvoje zmones tokie netolerantiski, nepakantus ir pikti? Ogi todel, kad 50 metu salis buvo trypiama ir is jos buvo atimtas tokiu vertybiu suvokimas, kuomet tos vertybes vesejo ir buvo puoselejamos pazangiose Vakaru salyse ir jos (pvz tolerancija gejams) ten niekam netrukdo. Paziurekime i Skandinavija, UK, Vokietija, Prancuzija... tai turtingos, pazangios salys su brandziomis visuomenemis ir vertybemis. Kodel mes turetume neigti tai, ka vertina jie ir kelti "idejas", iskeltas tarybiniu ar religiniu dogmatiku, kurie tokius dalykus vertina ne pagal sveika prota, o pagal nepagristus asmeninius isitikinimus, pridengtus "tradicines seimos vertybemis" ar panasiais dalykais. Ar Lietuvoje tikrai bus geriu gyventi, jeigu netoleruosime geju ar kitokiu mazumu? O gal geriau bus visiems, jeigu mazumos bus toleruojamos ir gales jaustis normalia visuomenes dalimi, kaip ir visose pazangiose salyse (tokia salimi ir mes bandom buti)?
          Del geju tolerancijos, tai geriau del to tik jiems patiems. Normalios orientacijos zmonem arba tai neaktualu, arba kaip tik jie yra netolerantiski ju atzvilgiu. Bet kuriuo atveju nei jie nukencia ar kazka praranda netuoleruodami arba ignoruodami gejus, nei jiems yra kokios naudos toleruojant juos.

          Comment


            Parašė F!R3S7ON3 Rodyti pranešimą
            Cia irgi senas, daugeliui turbut matytas http://www.youtube.com/watch?v=ARiFBD0RtZs Minedo debiutas, jei kas dar nemate!
            Per pirmas 10 sekundžių mane supykino todėl teko išjungti

            Comment


              Parašė kaunaz Rodyti pranešimą
              Kame cia tas tarybiskumas? As nekalbu apie pasalinius gejus, John manes paklause ka as daryciau jeigu mano vaikas butu homoseksualus, todel bendra tolerancija cia ne prie ko, ir cia butu asmeninis reikalas. Siaip tai man jau geriau vaikas butu neigalus, nei gejus.
              tarybiskumas yra tame kad kartoji ta pacia nesamone - gejai yra nesveiki ju tevai nesveiki etc etc.

              pasakyk man ka gejai tau blogo daro?pastoviai gal kabinejas ir panasiai?gal kaip nors ten terorizuoja tave?
              ar seip vis dar mastai kaip tarybu sajungoj buvo iprasta mastyt - jei zmogus kitoks reiskias jis nesveikas ir didziausias didziosios matuskos priesas.


              is kitu pasisakymu atrodo lyg gejai butu 21a 'dalykas'.bet ne.

              paaukit.

              Comment


                Parašė Ash Rodyti pranešimą
                Galima užginčyti ir galima nuginčyti, tik antram variantui prireiks ne vien asmeninės nuomonės, bet ir argumentų
                na kolkas pateikėme vienoda skaičių argumentų

                Comment


                  Parašė kaunaz Rodyti pranešimą
                  Del geju tolerancijos, tai geriau del to tik jiems patiems. Normalios orientacijos zmonem arba tai neaktualu, arba kaip tik jie yra netolerantiski ju atzvilgiu. Bet kuriuo atveju nei jie nukencia ar kazka praranda netuoleruodami arba ignoruodami gejus, nei jiems yra kokios naudos toleruojant juos.
                  Tolerancija yra gerai visiems ir tai akivaizdu pazangiose ir brandziose visuomenese. Netolerancija kokiai nors grupei vien del to, kad ta grupe yra kitokia (nors ji nedaro nieko blogo tau ar tavo artimui) visada nese ir nes tik blogi ir niekam nenes nieko gero.

                  Siaip tai man jau geriau vaikas butu neigalus, nei gejus.
                  Apsaugok, dieve, tavo vaikus nuo tokio poziurio

                  Comment


                    Parašė Ash Rodyti pranešimą
                    Bet, kad homoseksualumas yra anomalija nenuginčys niekas Ir nepriimkit šito pasisakymo piktai.
                    Kaip kazkada minejau, seksas su prezevatyvais irgi yra iskrypimas (anomalija), nes tai daroma ne taip, kaip motuse gamta buvo numaciusi . Ar tai reiskia, kad beveik visi mes esame iskrypeliai? Ar kam nors nuo to blogiau? O gal reikia daryti, kaip siulo Kataliku Baznycia (nors gal ir pastaroji jau nebesiulo nenaudoti apsaugos... )
                    Is tikruju labai sunku pasakyti, kas yra anomalija, o kas ne. Viduramziais kai kurie siandien elementarus dalykai taip pat buvo anomalija.
                    Daugelyje turtingu ir pazengusiu saliu visuomenese homoseksualumas nebera anomalija, kuomet kitu saliu visuomenese tai anomalija. Lyg ir sutapimas, bet tokios "anomalijos" labiausiai pastebimos suluosintose ir nustekentose salyse. Mes tokie jau lyg ir nebeesame, bet kazko praeities smeklos vis dar mus gaudo (gejai, zydu konspiracijos ir t.t.).
                    Paskutinis taisė John; 2006.12.10, 15:32.

                    Comment


                      Parašė pauliezaz Rodyti pranešimą
                      Per pirmas 10 sekundžių mane supykino todėl teko išjungti

                      Kas per velias tas Minedas ??
                      Yours sincerely,
                      Vaida.

                      Comment


                        Suvesk google.lt "Minedas"

                        Comment


                          ka jus cia kalbat kad jis homoseksualas ?. Vienam straipsni skaiciau kad jis kaip tik myli merginas ir pan. Aciu Pauliezaz
                          Yours sincerely,
                          Vaida.

                          Comment


                            Parašė Vaidele Rodyti pranešimą
                            ka jus cia kalbat kad jis homoseksualas ?. Vienam straipsni skaiciau kad jis kaip tik myli merginas ir pan. Aciu Pauliezaz

                            Mes nekalbam kad jis homoseksualas (nors panasumo yra...), mes kalbame kad jis yra da gr8est superstar
                            Snowflakes will attack U <3

                            Comment



                              www.ve.lt
                              GE. Tbilisis / თბილისი | GE. Batumis / ბათუმი | GE. Aukštutinė Svanetija / ზემო სვანეთი

                              Comment


                                /\ žmogus šiais laikais negali net nukristi nuo kupranugario, nes bus apkaltintas Krisdamas įsikabino rankom į kupranugario kailį (ar kas ten pas jį, kailis sacharoj būtų karštoka) ir dėl to pastarasis iškėlęs galvą. "Iškodavau"

                                Parašė tadux Rodyti pranešimą
                                na kolkas pateikėme vienoda skaičių argumentų
                                Mano argumentai įrodyti mokslininkų, Darvino ir t.t.. Aš jų neįvardinsiu, nes juos žino net patys gėjai

                                John
                                Kaip kazkada minejau, seksas su prezevatyvais irgi yra iskrypimas (anomalija)
                                O aš manau, kad tu ginčijies tik tam, kad pasiginčyt ir tai sakydamas pats supranti, kad šie du dalykai yra nelygintini

                                Nė vienas iš mūsų, kurią pusę bepalaikytume, tų gėjų "neskriaudžia", tik sakau, kad man tokie žmonės nėra prie širdies ir jų pasirinkimas man nėra suprantamas. Taip pat manau, kad dėl šitos nuomonės nenusipelnau (ir niekas kitas nenusipelno) būti vadinamas tarybiniu žmogumi, nes jei jau taip, tuomet savo ruožtu galėčiau vadinti kitos pusės atstovus tam tikrais epitetais taip pat
                                Mes toleruojam jūsų nuomonę, bet jūs toleruokite mūsų
                                Gana
                                (akcentavau šitą žodį kaip atsakymą į kitą John žinutę, galima ginčytis be galo, norėjau išsakyt nuomonę,tą ir padariau)
                                Paskutinis taisė ; 2006.12.11, 03:20.
                                Įžvalgos.lt - FB - G+

                                Comment


                                  Parašė Ash Rodyti pranešimą
                                  /\ žmogus šiais laikais negali net nukristi nuo kupranugario, nes bus apkaltintas Krisdamas įsikabino rankom į kupranugario kailį (ar kas ten pas jį, kailis sacharoj būtų karštoka) ir dėl to pastarasis iškėlęs galvą. "Iškodavau"



                                  Mano argumentai įrodyti mokslininkų, Darvino ir t.t.. Aš jų neįvardinsiu, nes juos žino net patys gėjai



                                  O aš manau, kad tu ginčijies tik tam, kad pasiginčyt ir tai sakydamas pats supranti, kad šie du dalykai yra nelygintini

                                  Nė vienas iš mūsų, kurią pusę bepalaikytume, tų gėjų "neskriaudžia", tik sakau, kad man tokie žmonės nėra prie širdies ir jų pasirinkimas man nėra suprantamas. Taip pat manau, kad dėl šitos nuomonės nenusipelnau (ir niekas kitas nenusipelno) būti vadinamas tarybiniu žmogumi, nes jei jau taip, tuomet savo ruožtu galėčiau vadinti kitos pusės atstovus tam tikrais epitetais taip pat
                                  Mes toleruojam jūsų nuomonę, bet jūs toleruokite mūsų
                                  Gana
                                  Kodel tai negali buti lyginama? Juk abu sie dalykai nera normalus ir vyksta ne taip, kaip numatyta (gamtos, dievo ar whatever). Taigi, vadovaujantis TA PACIA logika, seksas tarp skirtingos lyties partneriu su apsaugomis yra iskrypimas lygiai tiek pat, kiek ir seksas tarp homoseksualu: ir vienas ir kitas yra anomaija ir vyksta ne pagal paskirti.
                                  Morales nuostatos? Galbut. Bet kuo tai grindziama? Ogi niekuo. Gejai nepatinka tik todel, kad jie "gejai", nors jie galbut nieko blogo niekam nedaro. Cia ir problema, kai kazkas kazkam nepatinka, bet priezasties tam lyg ir nera. O kazko nekesti, nemegti ar bijoti be jokios priezasties yra nelabai normalu, ar ne?
                                  Paskutinis taisė John; 2006.12.11, 03:18.

                                  Comment


                                    John, nors net slykstu kalbet apie gejiskus santykius, bet o tai jie su apsaugom santykiauti negali ar ka?
                                    "Gejai nepatinka tik todel, kad jie "gejai"," - nesutinku. cia apie rasizma tiktu toks argumentas cia visai ne i tema. Tarkim jeigu yra koks nors zmogus kuris megsta esti shudus, bet tau jis nieko blogo nedaro, tik tu zinai kad jis juos eda, tai irgi tu toleruotum toki zmogu ar ne?

                                    Comment


                                      Parašė kaunaz Rodyti pranešimą
                                      John, nors net slykstu kalbet apie gejiskus santykius, bet o tai jie su apsaugom santykiauti negali ar ka?
                                      "Gejai nepatinka tik todel, kad jie "gejai"," - nesutinku. cia apie rasizma tiktu toks argumentas cia visai ne i tema. Tarkim jeigu yra koks nors zmogus kuris megsta esti shudus, bet tau jis nieko blogo nedaro, tik tu zinai kad jis juos eda, tai irgi tu toleruotum toki zmogu ar ne?
                                      Labai idomus palyginimas apie shudus
                                      Su tokiais palyginimais ir poziuriu toli eisime

                                      Comment


                                        Parašė John Rodyti pranešimą
                                        Labai idomus palyginimas apie shudus
                                        Su tokiais palyginimais ir poziuriu toli eisime
                                        Bet juk tu sakei, kad jeigu zmogus tau nieko blogo nedaro ji reikia toleruoti?
                                        O shudu valgymas normaliam zmogui turetu buti tiek pat slykstu kaip 2 vyru imtymus santykiai, taip kad cia viskas prie to paties, tik kaip pvz. pateikiau.

                                        Comment


                                          Parašė kaunaz Rodyti pranešimą
                                          Bet juk tu sakei, kad jeigu zmogus tau nieko blogo nedaro ji reikia toleruoti?
                                          O shudu valgymas normaliam zmogui turetu buti tiek pat slykstu kaip 2 vyru imtymus santykiai, taip kad cia viskas prie to paties, tik kaip pvz. pateikiau.
                                          Ne, nu tu duodi. Kas čia nustatė, kas turėtų būti šlykštu, o kas ne? Net jei kažkam patinka ėsti išmatas, tau tai turėtų rūpėti tik tiek, kad tau dėl to nuo to asmens smirda. Pats gi matai, kad neturi jokių svarių argumentų savo nuomonei pagrįsti, tai kam dar čia ardaisi?
                                          Mano galerija Flickr'yje

                                          Comment

                                          Working...
                                          X