Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Alus Lietuvoje ir svetur

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Pritariu betb kaip už tokią kainą norėjo dar geriau ištikrujų man pvz jis tirkai negali lygiuotis į kokybišką gyva alų.

    Comment


      Savaitgalį teko paragauti Kalnapilio "DUBBLE".
      Ir ka galiu aš apie jį jum patarti, patariu nepirkti, vienintelis momentas patiko kad labai sodri puta kai alų pyliau, o toliau apie skonį nėra ka ten daugiau šnekėti, jei nebenorėjau išgerti visa alaus butelį...


      Nuotrauka pasiskolinau iš pingvi.com
      Paskutinis taisė Sefas210; 2012.04.23, 16:39.
      Tauro apygarda (Stirnos rinktinė)| 立陶宛

      Comment


        Parašė vap Rodyti pranešimą
        Turbūt vieni geriausių yra rusų Baltika gaminami.
        Baltika no 6, ne kartą pripažintas geriausiu Baltic Porter kategorijoje pasaulyje.
        Nu nezinau nezinau. As kazkada ragauvau bene Baltika nr. 8, kvietini, tai visai prasta ispudi paliko. Kazkoks beskonis, sakytum vandeni nuo Svyturio balto butelio plovimo supyle ir ant lentynos pastate ...

        Comment


          Baltika įvairų rūšių skanus, bet net ir nepadauginus, nuo jų ryte skauda galvą...
          ______________
          The Division Bell

          Comment


            Parašė Sefas210 Rodyti pranešimą
            Savaitgalį teko paragauti Kalnapilio "DUBBLE".
            Ir ka galiu aš apie jį jum patarti, patariu nepirkti, vienintelis momentas patiko kad labai sodri puta kai alų pyliau, o toliau apie skonį nėra ka ten daugiau šnekėti, jei nebenorėjau išgerti visa alaus butelį...

            Atvaizdas

            Nuotrauka pasiskolinau iš pingvi.com
            Pavadinimas skirtas didinti produkto pardavimus - "Du, ble!"

            Išgėrus šito alaus burnoj lieka prieskonis lyg nuo per daug saldžios giros.

            Comment


              Turim ir žymas! Iš "Gyvas" - alaus pub'as-krautuvėlė pranešimo FB apie Kauno "Kvietinį":

              <>Nefiltruotas, gaminamas iš tyro vandens, aukščiausios rūšies miežinio ir kvietinio salyklo, apynių ir mieliu, jaučiasi vaisių kvapas, muša per galvą 5% alk, geriasi labai lengvai, labai įdomus užrašas nugarinėje butelio etiketėje ( alus pagamintas nenaudojant High Gravity technologijos ) ...
              Šaltinis: https://www.facebook.com/permalink.p...39925489401626
              Miestai ir architektūra - http://www.miestai.net

              Comment


                Naujas įvaizdis
                Attached Files

                Comment


                  Parašė murkalus Rodyti pranešimą
                  Naujas įvaizdis
                  o viduje tas pats š liks?

                  Comment


                    Parašė liutass Rodyti pranešimą
                    o viduje tas pats š liks?
                    Bent jau nuotraukoj tai ir iš išorės š

                    Comment


                      Labai jau primena Zipfer butelį
                      Life is a game that no one wins

                      Comment


                        arba rusų Bočkariovą...

                        Comment


                          O aš vakar skanavau Vilkmergės šviesiojo, išties patiko skonis. Kas nepatiko, tai 0,4 l tūrio butelis

                          Comment


                            Savaitgalį nusipirkau paragavimui Kauno Kvietinio nefiltruoto ir Naujojo Kalnapilio Lite.
                            Iš Lite daug nesitikėjau, ir paragaves perdaug nenusivyliau nes vien viska pasako skaidrus butelis, vienu žodžiu vanduo...


                            O dėl Kauno Kvietinio tai nusivyliau tikėjausi iš Kauno daryklos kai visados kokybiško alaus, arba ta vakara jau "nebedirbo" receptoriai, man jis pasirodė per lengvas negu kitų gamintoju kvietinis alus, "Kaune" pasigedau sodraus kviečio....
                            Paskutinis taisė Sefas210; 2012.05.23, 19:04.
                            Tauro apygarda (Stirnos rinktinė)| 立陶宛

                            Comment


                              reikėjo po Kauno kvietinio Gubernijos paragauti, man ilgam atmušė norą šiaulietiškam... pakartok savo bandymą atbuline tvarka!

                              Comment


                                Parašė Aiwa Rodyti pranešimą
                                O aš vakar skanavau Vilkmergės šviesiojo, išties patiko skonis. Kas nepatiko, tai 0,4 l tūrio butelis
                                Atvaizdas
                                Siūlau paragaut ir tamsaus (tiems, kas dar neragavo). Taip pat geras
                                You might surprise yourself.

                                Miestai.net FB

                                Comment


                                  Parašė murkalus Rodyti pranešimą
                                  reikėjo po Kauno kvietinio Gubernijos paragauti, man ilgam atmušė norą šiaulietiškam... pakartok savo bandymą atbuline tvarka!
                                  Man irgi visai patiko Kauno kvietinis, nors mano nuomone nera labai svari, kadangi daug kvietiniu ragaves nesu palyginimui.

                                  Comment


                                    Šiandien išpuolė, žiūrint CZ vs GR


                                    IMG_5639 -1 by jo.sau, on Flickr

                                    Buteliukas (355ml... toks įdomus dydis) kainuoja 15000 VND (=2Lt). Sakyčiau nėra taip jau pigu. Nors gal dėl to, kad mažoje parduotuvėlėje pačiame Saigono centre ir šaltas kaip ledas.

                                    Comment


                                      Kaip skonis? Nors export, Lietuvos tikriausiai nepasiekia?
                                      ______________
                                      The Division Bell

                                      Comment


                                        Mylimiausias.

                                        Proud to be lithuanian.

                                        Comment


                                          Aš kvietiniam alui lieku ištikimas tik Vilniaus, vienam pažįstamui pasiūliau paragauti kvietinio alaus tai gerai gavau "žodžių" kokį jam "š" kišu, paklausiau kokį alų gėrė tai atsakė ir tuomet pasiūliau Vilniaus kvietinio paragauti ir nuomonė iškarto pasikeitė...
                                          Prieš keleta savaičių rašiau kad bandžiau Kauno kvietinio ir man jis nelabai "lipo", vakar vėl jo nusipirkau ir vistiek nuomonė liko ta pati...

                                          O dabar, gal kas jau matė ar nematė, nauja Vilniaus alaus išvaizda pirmiausia pasikeitė etiketės ir po jų atėjo eilė ir buteliams.

                                          Butelįs su vilko piešiniais, ir 0.5l talpos butelįs tapo atsukamas kaip ir 0.33l.
                                          Paskutinis taisė Sefas210; 2012.06.20, 17:55.
                                          Tauro apygarda (Stirnos rinktinė)| 立陶宛

                                          Comment

                                          Working...
                                          X