Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Alus Lietuvoje ir svetur

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Paragavau "Volfas Engelman". Jaučiasi visai malonus kartumas, bet aromato praktiškai nesijaučia (kaip ir visuose kituose lietuviškuose lageriuose), dėl ko tai iš esmės yra eilinis "nuobodus" lietuviškas lageris. Kaip suprantu, čia Ragučio bandymas konkuruoti su "Geriausiu, ką turime" t.y. Švyturio Ekstra?

    Comment


      /\ pernai tai buvo mano alus Nr 1

      Comment


        Kauno Pilies menės - Nr. 1 pastarajį pusmetį(o gal net metus? ). Ir skanu ir kaina mane tenkina, ir malonu tai, kad nusipirkt galiu kitam kieme esančioje parduotuvėlėje

        Comment


          Gaila kad maža galimybė rasti Vilniaus alaus 0,5 butelyje, mažesniuose miestuose.
          Tauro apygarda (Stirnos rinktinė)| 立陶宛

          Comment


            /\ tikrai taip!!!! paragavau ir įsimylėjau šį alų

            Comment


              Parašė Sefas20 Rodyti pranešimą
              Gaila kad maža galimybė rasti Vilniaus alaus 0,5 butelyje, mažesniuose miestuose.
              Aš tai nerealiai džiaugiuosi atsiradusiomis pilstomo alaus parduotuvėmis. Tiesiog rojus gomuriui... Dažniausiai geriu Vilniaus nefiltruotą, ar kvietinį, vakar nebuvo kažkurio iš jų, galvoju, surizikuosiu dar pigesnio Kauno gyvojo - nu ir eilinį kartą nenusivyliau. Tiesą sakant, nepamenu, kada ragavau mūsų didžiųjų gamintojų alaus...

              Comment


                Ziuriu ne pirmas ir ne antras ta Kauno Pilies menes rekomenduoja. Placiau papasakokite

                Comment


                  Parašė MikasRidikas Rodyti pranešimą
                  Aš tai nerealiai džiaugiuosi atsiradusiomis pilstomo alaus parduotuvėmis. Tiesiog rojus gomuriui... Dažniausiai geriu Vilniaus nefiltruotą, ar kvietinį, vakar nebuvo kažkurio iš jų, galvoju, surizikuosiu dar pigesnio Kauno gyvojo - nu ir eilinį kartą nenusivyliau. Tiesą sakant, nepamenu, kada ragavau mūsų didžiųjų gamintojų alaus...
                  Kaip ankščiau trilitriakais pirkdavai iš bačkų gatvėse taip dabar tose krautuvėlėse visokius "nefiltruotus" ir "gyvus"? Sustok kol dar nevėlu, sustok...
                  When a man lies, he murders some part of the world

                  Comment


                    /\ argumentų norėtųsi, kodėl reiktų nepirkti?

                    Comment


                      Ar teko ragauti naujo "krepšinio" Švyturio Ekstra alaus?
                      Mano asmeninė nuomonė - prastesnio alaus ši darykla dar negamino. Klausimas - kodėl jis taip stipriai skiriasi nuo ankstesnio Ekstra?
                      Kaip, beje, ir "Baltijos", kuris su senuoju mažai ką turi bendro.

                      Comment


                        Parašė daktaras Rodyti pranešimą
                        /\ argumentų norėtųsi, kodėl reiktų nepirkti?
                        Čia jis, suprask, juokauja... Nes pats apart vokiško ir čekiško - nelabai ką perka..

                        Comment


                          Parašė MikasRidikas Rodyti pranešimą
                          Čia jis, suprask, juokauja... Nes pats apart vokiško ir čekiško - nelabai ką perka..
                          Juokauju Nelabai jau perku vokišką ir čekišką. Daugiau lietuvišką.
                          When a man lies, he murders some part of the world

                          Comment


                            o gal kas yra užmatęs kur Vilniuje yra pirkti vokiško/austriško Radler'io? Žinau kad Parke išparduotuvėje (už norfos) yra Gösser, bet po 2,7 Lt... kai pačioje Austrijoje ar Vokietijoje kainuoja po 20-40 eurocentų...

                            Comment


                              Šio forumo dėka "atradau" Ponoro alų. Tamsus vidutiniškai, o šviesus net labai patiko. Į "Geriausio, ką turime" pusę jau kokius penkerius metus nebežiūriu. Ir dar labai, tiesiog žiauriai supykau ant Ragučio dėlto, kad pripratino prie man idealiai tikusio "Kaizerio" ir paskui nutraukė jo gamybą. Šmikiai...
                              Birth, school, METALLICA, death

                              Comment


                                Parašė Sula Rodyti pranešimą
                                Ar teko ragauti naujo "krepšinio" Švyturio Ekstra alaus?
                                Mano asmeninė nuomonė - prastesnio alaus ši darykla dar negamino. Klausimas - kodėl jis taip stipriai skiriasi nuo ankstesnio Ekstra?
                                Kaip, beje, ir "Baltijos", kuris su senuoju mažai ką turi bendro.
                                kažkaip kompanija savaitgalį nesiskundė, nė vieno ekstros butelio neliko. už tai man atiteko visi kamšteliai taurėms ir bilietams laimėti kam įdomu, kaip atrodo real šitos taurės http://www.biteplius.lt/lt/2club.clu...=%281898946744. kolekcininkai jau turbūt bačkas baigia išgert ir laukia, kada dalint pradės

                                Comment


                                  Vakar teko gurkštelt Utenos "Utenos" alaus. Po kokių ~4 metų pertraukos. Ir ką, alus, mano manymu - užrašas ant butelio. Jau senai ten pilamas geltonos spalvos vanduo??? Dar suprasčiau jei ten būtų užrašyta "alaus gėrimas", bet dabar...
                                  Gal taip buvo dėl to, kad prieš tai suragavau čekiško "Starobrno"? Bet kokiu atveju tai buvo paskutinis kartas kai gėriau šį birzgalą.
                                  Miestai ir architektūra - http://www.miestai.net

                                  Comment


                                    "Utenos" yra visai nebe tas dalykas, kuris buvo anksčiau. Dabar ten pigusis "Švyturio-Utenos alaus" segmentas kurį jie gamina high-gravity būdu ir to neslepia. T.y. Ten yra stiprus alus atskiestas vandeniu. Dar šiek tiek normalesnis yra likęs tik su "Švyturio" ženklu.
                                    Post in English - fight censorship!

                                    Comment


                                      Parašė index Rodyti pranešimą
                                      T.y. Ten yra stiprus alus atskiestas vandeniu. Dar šiek tiek normalesnis yra likęs tik su "Švyturio" ženklu.
                                      Keista, tai jeigu Utenoj gamintų "Carlsberg", tai irgi "tobulintų" gamybą iki skiedalų?

                                      Comment


                                        Parašė Sula Rodyti pranešimą
                                        Keista, tai jeigu Utenoj gamintų "Carlsberg", tai irgi "tobulintų" gamybą iki skiedalų?
                                        Paprasčiausiai jie atskyrė rinkos segmentus pagal prekės ženklus. Pigiam high-gravity paklausa rinkoje yra todėl jį ir gamina. Tačiau, jo nemėgstantiems jis gali sugadinti viso prekės ženklo įvaizdį, todėl reikia sukurti arba atskira prekės ženklą arba tokiu paversti jau dabar egzistuojantį.
                                        Post in English - fight censorship!

                                        Comment


                                          Atėjus danams palaipsniui viskas buvo sugadinta, ypač kalbant apie "Švyturį". Būtų buvusi ne gigantiška, bet normali regioninė darykla, o dabar liko "širpotrebo" padalinys.
                                          GE. Tbilisis / თბილისი | GE. Batumis / ბათუმი | GE. Aukštutinė Svanetija / ზემო სვანეთი

                                          Comment

                                          Working...
                                          X