Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Alus Lietuvoje ir svetur

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Parašė Vaidas Rodyti pranešimą
    Ar kas nors iš forumiečių yra ragavęs Hoegaarden Grand Cru?

    Tai belgiškas kvietinis nefiltruotas alus su kalendro ir apelsino žievelės prieskoniais. Ko gero, pats skaniausias mano bandytas alus. Turint omeny, kad jo stiprumas - 8,5%, labai nustebino švelnus skonis. Tiesa, turint omenyje jo kainą (330 ml buteliukas net parduotuvėje kainuoja apie £3), juo pasimėgauti galima tik išskirtinėmis progomis, be to, kiek teko girdėti, jo gamyba nutraukta, taigi interneto parduotuvėse kaina šoktelėjo virš £5
    Kiek kiek???? £5? Bet tai čia reikia mokėti šitaip, masinės gamybos prekę (gamina "Inbev" - didžiausias alaus gamybos begemotas pasaulyje) kuri kainuoja mažiau euro (dabar nebeatsimenu tiksliai kiek, 60 ar 80 eurocentų), parduoti už 5 svarus.

    Mano nuomonė: tai geras, tipiškai belgiškas (stiprus, bet skanus), bet neišskirtinis alus (yra Belgijoje ir geresnių).

    Gandai apie nutrauktą gamybą gali būti kilę iš to, kad Inbev jau keleri metai planuoja uždaryt savo gamyklą Hoegaarden miestelyje ir perkelt kitur.

    Comment


      kaune savanoriu hipermaximoj atsidare pilstomo alaus kambarys - "alynas"
      http://www.alynas.lt/
      pirtis tautybės neturi (lietuviui geriausia garinė pirtis!)

      Comment


        http://www.vimeo.com/6327547

        apie lietuvišką alų ir ne tik, linksmas reportažėlis

        Comment


          Šiandien nusipirkau vakarui "Senojo Vilniaus nefiltruotas šviesusis 5.0%" alaus, neiškentes katik paragavau ir labai patiko, lengvas turi savita skonį.
          Tauro apygarda (Stirnos rinktinė)| 立陶宛

          Comment


            Parašė Sefas20 Rodyti pranešimą
            Šiandien nusipirkau vakarui "Senojo Vilniaus nefiltruotas šviesusis 5.0%" alaus, neiškentes katik paragavau ir labai patiko, lengvas turi savita skonį.
            Atvaizdas
            Čia tas kur primena kalėdinį vyną? Kur kažkokiais gvazdikėliais ir čiobreliais atsiduoda? Jei taip, tai šitą alų turėjo vadint kalėdiniu, būtų pataikę tiesiai į dešimtuką, bet "Senojo Vilniaus" - nu niekaip nelimpa..

            Comment


              Neprimena kalėdinio...
              Tauro apygarda (Stirnos rinktinė)| 立陶宛

              Comment


                Parašė Valiukas Rodyti pranešimą
                Čia tas kur primena kalėdinį vyną? Kur kažkokiais gvazdikėliais ir čiobreliais atsiduoda? Jei taip, tai šitą alų turėjo vadint kalėdiniu, būtų pataikę tiesiai į dešimtuką, bet "Senojo Vilniaus" - nu niekaip nelimpa..
                man rodos, tamsus su žolelėmis ir kalėdiniu turėjo vadintis (ir prieš Kalėdas pasirodyt), va tada būtų į dešimtuką.
                P.

                Comment


                  Keista, kad tiek laiko praleidau šią temą
                  kadangi laikau save alaus mėgėju su dideliu stažu, gal rasiu ateity dažniau įsiterpti
                  Dabar skaičiau visus pranešimus nuo pirmo (gale kiek atbukau), lyg ir neradau paminėto vieno dabartinio alaus - Kanapinio.
                  Čia taip, ant greitų, pora nuorodų:
                  http://www.alynas.lt/lt/alaus-katalogas/naujas/
                  http://tikrasalus.lt/tag/kanapinis/

                  Panevėžy pilstomas Kranto 12, dar berods prie stoties ir gal dar kur nors.
                  Pastaruoju metu ypač pamėgo jaunimas - kaina mažesnė, o ir alus neblogas.
                  Nors mano skrandis Kranto 12 užsisako Holba (nors skaičiau, kad tai vienas prasčiausių Čekijoj), matyt prie anglies jis (skrandis) jau priprato

                  Kranto 12 galima nusipirkt ir diiidelį butelį Kanapinio.
                  Yra dar ir pilstomo Dundulio

                  Šiam kartui

                  Comment


                    Skanavau Ponoro "Kaimišką", tamsų. Likau nustebintas. Jei kam patinka Velkopopovicky Kozel, Budejovicke ar pan. - rekomenduoju.



                    foto: http://alauskrautuvele.wordpress.com
                    Miestai ir architektūra - http://www.miestai.net

                    Comment


                      Šitas turi stipru kartuma, jei gerai pamenu
                      Tauro apygarda (Stirnos rinktinė)| 立陶宛

                      Comment


                        Parašė Sefas20 Rodyti pranešimą
                        Šiandien nusipirkau vakarui "Senojo Vilniaus nefiltruotas šviesusis 5.0%" alaus, neiškentes katik paragavau ir labai patiko, lengvas turi savita skonį.
                        Atvaizdas
                        Neseniai teko ragaut "Senojo Vilniaus tamsaus alaus". Taip pat rekomenduoju
                        You might surprise yourself.

                        Miestai.net FB

                        Comment


                          Kalbant apie tamsų alų, vakar bandžiau tamsaus Budweiser Budvar. Nesu tamsaus alaus mėgėjas, bet tas juodos duonos plutos skonis man tikrai patiko

                          Comment


                            Paskanauk dažniau. Aš irgi iš pradžių šviesų mėgau labiau, bet dabar net žiūrėt nebenoriu.
                            Post in English - fight censorship!

                            Comment


                              Kaip jūsų nuomonė apie lenkiška alų, aš kiek išbandes man lenkiškas nepatinka.
                              Tauro apygarda (Stirnos rinktinė)| 立陶宛

                              Comment


                                Kažkada buvo Vinotekoje akcija tai buvau įsigijęs lenkiško alaus, didelio įspūdžio nepadarė. Dabar aš tai pasinšės ant vadinamųjų gyvų alų iš mėgstamiausių Varniukų, Daujotų ir Kanapinis tamsus.
                                Life is a game that no one wins

                                Comment


                                  Parašė Almis Rodyti pranešimą
                                  Keista, kad tiek laiko praleidau šią temą
                                  kadangi laikau save alaus mėgėju su dideliu stažu, gal rasiu ateity dažniau įsiterpti
                                  Dabar skaičiau visus pranešimus nuo pirmo (gale kiek atbukau), lyg ir neradau paminėto vieno dabartinio alaus - Kanapinio.
                                  Čia taip, ant greitų, pora nuorodų:
                                  http://www.alynas.lt/lt/alaus-katalogas/naujas/
                                  http://tikrasalus.lt/tag/kanapinis/

                                  Panevėžy pilstomas Kranto 12, dar berods prie stoties ir gal dar kur nors.
                                  Pastaruoju metu ypač pamėgo jaunimas - kaina mažesnė, o ir alus neblogas.
                                  Nors mano skrandis Kranto 12 užsisako Holba (nors skaičiau, kad tai vienas prasčiausių Čekijoj), matyt prie anglies jis (skrandis) jau priprato

                                  Kranto 12 galima nusipirkt ir diiidelį butelį Kanapinio.
                                  Yra dar ir pilstomo Dundulio

                                  Šiam kartui
                                  Kanapinis manau nieko per daug neisiskiria.
                                  Viena karta geriau Dundulio tai tikrai labai puikus kokybiskas alus.

                                  Comment


                                    Galit pasiūlyti kur vilniuje būtų galima nusipirkti gero pilstomo alaus.
                                    Tauro apygarda (Stirnos rinktinė)| 立陶宛

                                    Comment


                                      www.alausnamai.lt

                                      Ypač rekomenduoju "Varniukų" alų
                                      Nepatinka dirbti už mažai? Dirbk už daug.

                                      Comment


                                        Šituose namuose buvau karta, ir likau patenkintas nemažas alaus pasirinkimas, geri užkandžiai pakankamos pocijos vienam žmogui
                                        Tauro apygarda (Stirnos rinktinė)| 立陶宛

                                        Comment


                                          vilniaus alaus pilstomas alus yra geras, taip pat yra super Šnekutyje skanaus gyvo alaus

                                          Comment

                                          Working...
                                          X