Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Déja Vu

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    #21
    Parašė Aug1z Rodyti pranešimą
    Taip Visi sapnuoja kiekvienąkart miegodami, be išimčių. Tokio tikro deja vu kažkaip nelabai atsimenu, bet yra buvę nekartą, kad sapnuojant supranti, kad esi sapne ir gali save jame kontroliuoti
    Vat vat ir man anksčiau taip būdavo ir man patikdavo ypač taip sapnuoti košmarus. Sapnuoji ir žinai kad čia sapnas ir tame sapne būni visagalis linksma būdavo pabūti visagaliu. Gaila, kad daugiau tokių sapnų nebesapnuoju.

    Comment


      #22
      Aš dažnai sapnuoju, kad skraidau arba dar sapnuoju, kad vairuoju mašiną
      www.nvtka.lt - Nacionalinė viešojo transporto keleivių asociacija. Tapk ir tu jos dalimi!

      Comment


        #23
        Aš tai neprisimenu sapnų, nors ir labai noriu

        Comment


          #24
          Parašė syle Rodyti pranešimą
          Aš tai neprisimenu sapnų, nors ir labai noriu
          Jei prabustum naktį ar anksti ryte sapno metu, arba iškart jam pasibaigus, prisimintum gana ryškiai. Nubudimo laikas norint prisiminti labai svarbus.

          Comment


            #25
            Déjà Vu esu patyręs, tiesa jau tikrai labai seniai , o dėl sapnų tai praktiškai niekada neatsimenu ką sapnavau

            Comment


              #26
              Kazkur girdejau, kad De Javu tai yra mastymo lagas. Nezino kaip tai paaiskinti, bet tai kazkas tokio, ka dabar mastome, bet siek tiek atsilieka ir kai pagaliau pasiekia musu smegenis, mums atrodo, kad tai atejo is anksciau. Bent jau toky paaiskinima kazhkur girdejau...

              Comment


                #27
                http://en.wikipedia.org/wiki/Deja_vu

                Mano Flickr nuotraukos : http://www.flickr.com/photos/ezziukas/sets/

                --------------------------------------------------

                Kiek rovė - neišrovė. Kiek skynė - nenuskynė. Todėl, kad tu - šventovė, todėl, kad tu - Tėvynė !!!

                Comment


                  #28
                  Vat niekas ir nepaminėjo reinkarnacijos, dėl kurios ir kyla šis jausmas. Turbūt jau daugelis žino, kad reinkarnacija - mirusio žmogaus dvasios persikėlimas į naują kūną. STOP - skeptikams. Reinkarnacija jau įrodyta kaip faktas. Vaikai daugely pasaulio vietų netgi prisimena kuo buvo praeitame gyvenime. Įrodymas - savo naujuosius tėvus įtikina nuvešti į tam tikrą kaimą. O jame išaiškėja, kad tame kaime kažkada gyveno reinkarnavęsis žmogus. Dažnai surengia testą - vaikas turi atskirti savo praeito gyvenimo daiktus. Ir kaip ne keista atskiria. Gimsta vaikų ir su fiziniais išsigimimais. Vaikai prisimena, kad tai praeitame gyvenime patirtų kančių rezultatas. Visgi praeita gyvenimą prisimena (jei gerai pamenu) tik 1 iš 5000 žmonių. Augant prisiminimai blėsta ir 10 metų žmogus galiausiai pamiršta praeitą gyvenimą. Beje, visos žitos žinios iš vienos knygos apie reinkarnaciją.

                  Comment


                    #29
                    /\
                    Kas tai įrodė? Pirma k. girdžiu ir žinoma - netikiu

                    Comment


                      #30
                      Parašė pauliaK Rodyti pranešimą
                      /\
                      Kas tai įrodė? Pirma k. girdžiu ir žinoma - netikiu
                      Knyga - Trutz Hardo. Kas įrodė nebepamenu.

                      Comment


                        #31
                        Kaip zinoma ir as nelabai tikiu. Da vinci kodas, filma paziurejau, jo faina viskas,o kodel negalima tiesiog prie tu faktu kuriuos rode prikabinti nesamoniu visokiu.

                        Comment


                          #32
                          Knyga yra komercija ir neverta aklai tykėti, kas parašyta. Juk ir laikraščiai meluoja pinigai valdo...
                          Paskutinis taisė Ametistas; 2007.01.06, 17:37.
                          www.nvtka.lt - Nacionalinė viešojo transporto keleivių asociacija. Tapk ir tu jos dalimi!

                          Comment


                            #33
                            Apie De javu lietuviškai

                            Déjà vu (pranc. ‘jau matyta’; arba paramnezija) - įspūdis, kad kažkas jau yra išgyventa anksčiau, nors iš tiesų tai išgyvenama pirmą kartą. Pavyzdžiui, lankantis naujose vietovėse gali susidaryti įspūdis, kad viskas čia jau matyta, klausantis naujos istorijos gali būti įspūdis, kad ji jau girdėta.

                            Terminas pirmą kartą panaudotas XX a. pradžioje prancūzo Émile Boirac knygoje L'Avenir des sciences psychiques.

                            Fenomenas yra labai paplitęs, tyrimai rodo, kad bent kartą déjà vu išgyvenę yra virš 70% žmonių.

                            lt.wikipedia.org
                            www.nvtka.lt - Nacionalinė viešojo transporto keleivių asociacija. Tapk ir tu jos dalimi!

                            Comment


                              #34
                              O aš De Javu paskutinį kartą patyriau labai seniai...

                              Comment


                                #35
                                aš vakar vėlai vakare...
                                GE. Tbilisis / თბილისი | GE. Batumis / ბათუმი | GE. Aukštutinė Svanetija / ზემო სვანეთი

                                Comment


                                  #36
                                  O aš to nesu patyręs, o gal nepamenu ? Keista

                                  Comment


                                    #37
                                    Parašė Nedas Rodyti pranešimą
                                    O aš to nesu patyręs, o gal nepamenu ? Keista
                                    Matai, Deja Vu dar vadinama "paramnezija". O tau tuo tarpu tik amnezija, nieko tokio.

                                    Comment


                                      #38
                                      Parašė sanomiz Rodyti pranešimą
                                      Matai, Deja Vu dar vadinama "paramnezija". O tau tuo tarpu tik amnezija, nieko tokio.
                                      Tai arba tu turi Paramneziją arba Amneziją, viskas aišku tada...

                                      Comment


                                        #39
                                        Aš prisimenu kur buvau praeitame gyvenime.

                                        Comment


                                          #40
                                          Parašė FM'as Rodyti pranešimą
                                          Aš prisimenu kur buvau praeitame gyvenime.
                                          Pasidalink

                                          Comment

                                          Working...
                                          X