Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Huseinui įvykdyta mirties bausmė

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Huseinui įvykdyta mirties bausmė

    Ar jūs pritariate šiai bausmei?

    Plačiau:
    http://www.delfi.lt/news/daily/world...hp?id=11647482


    Aš tai taip, nes kiek jis pridarė blogybių ;(
    72
    Taip
    52,78%
    38
    Ne
    36,11%
    26
    Neturiu nuomonės
    11,11%
    8

    #2
    Netgi tokiems isausta atpildo diena. Todel ir ivairaus pauko Ahmadinejadai, Kim Jong Ilai ir Putinai galetu siek tiek susimastyti, nes ir Sadamas turbut kazkada galvojo, kad jis "nemirtingas".

    Comment


      #3
      neptritariu mirties bausmei, kad ir kam ji būtu vykdoma... joks žmogus neturi teisės nuspresti kas gyvens, o kas turi mirti, nesvarbu ko ir kiek kaltinamasis yra pridaręs...

      beto jau ir senai daugelio išsakyta tiesa, kad po egzekucijos jis taps "kankiniu" mirusiu dėl islamo ar kažkas pan... manau reikėjo jį uždaryti iki gyvenimo galo kuo toliau ir kuo giliau, kad ir tam griovį kur jį rado
      Paskutinis taisė pablonis; 2006.12.30, 12:44.

      Comment


        #4
        Bet jei ji uzdarytu ten kur nors giliai ir toli iki gyvenimo galo, ar tei nebutu kankyne?

        Comment


          #5
          Nepritariu. Jo nusikaltimai žmonijai neabejotini, bet aš prieš mirties bausmę. Reikia bausti kitaip.
          Lietuva jau . Bet dar .

          Comment


            #6
            Parašė Thomasasz Rodyti pranešimą
            Bet jei ji uzdarytu ten kur nors giliai ir toli iki gyvenimo galo, ar tei nebutu kankyne?
            kankynė jam? na nežinau kaip jum, bet man, širdies dėl jo vienatvės tikrai neskaudėtų

            Comment


              #7
              Nu aš tą giliai ir toli įsivaizduoju kaip kokią samonotą, drėgną, antisanitarinę, 1x1m kamerą... Manau, jis jau geriau mirtų negu sedėtų ten 20 metų

              Comment


                #8
                Naikinam blogį
                www.nvtka.lt - Nacionalinė viešojo transporto keleivių asociacija. Tapk ir tu jos dalimi!

                Comment


                  #9
                  Siap as neesu pries mirties bausme, bet keista jog tie, kurie visalaik buvo pries ja, dabar taip inirtingai dziaugiasi. Zo, tegyvuoja veidmainyste

                  Comment


                    #10
                    Jeigu jie galvoja , kad gali atimti gyvybę , kurios patys nesuteikė , tai susilygina su pačiu Huseinu. Tikrai nemanau , kad tai teisinga.

                    Comment


                      #11
                      Parašė pablonis Rodyti pranešimą
                      beto jau ir senai daugelio išsakyta tiesa, kad po egzekucijos jis taps "kankiniu" mirusiu dėl islamo ar kažkas pan... manau reikėjo jį uždaryti iki gyvenimo galo kuo toliau ir kuo giliau, kad ir tam griovį kur jį rado
                      Butent.
                      USA sake kad po egzekucijos Irake viskas prades normalet.As kazkaip tuo abejoju - kaip tik situacija tik pabloges.
                      Isvis kokio velnio jie i ta Iraka verzes?Galbut po Vietnamo USA nusprende irodyt pasauliui kad visgi ji gali laimet kara?

                      Comment


                        #12
                        Parašė inz1K Rodyti pranešimą
                        Jeigu jie galvoja , kad gali atimti gyvybę , kurios patys nesuteikė , tai susilygina su pačiu Huseinu. Tikrai nemanau , kad tai teisinga.
                        Pritariu. O Bushas dabar laimingas, bus jam tik lengviau dėl naftos.

                        Comment


                          #13
                          Visgi palikus toki gyva, diskusijos apie ji nesiliautu dar desimtmecius, butu vis kas nors viesinama rodoma, tokia jau ta musu ziniasklaida. Zinomesnis kalinys nusiskuta barzda, gi reik parasyt. Geriau jau toki pamirsti, 'nusluoti nuo zemes pavirsiaus'. Nereiskia jog as pritariu mirties bausmei, taciau alternatyvos mane nelabai tenkina, kad ir kaip nehumaniskai skambetu..

                          Comment


                            #14
                            Studijuoju vienoje grupeje su irakieciais... irakieciai cionai - zmones kaip zmones, gana draugiski, dirba, studijuoja, turi verslus ir tikrai nesiskiria kazkuom ypatingai is kitu, bet...
                            Dalis - is politiniu pabegeliu seimu, dalies artimieji zveriskai nuzudyti "sadamieciu", vieno ju grupioko brolis - siu metu rugseji, buvo vertejas. Apie sia zveriska zmogzudyste rase didziuma USA laikrasciu...
                            Manau, kad tai sios salies reikalas- ne mano , ne jusu, ne amerikonu, ne rusu ir panasiai.
                            Mes neturime moralines teises teisti nei nubaustuju, nei budeliu, ne musu valia lysti i svetimu tautu gyvenimus. Jie susitvarkys patys kaip jiems reikes... galima paplepeti ir tiek
                            Tokia mano nuomone.

                            Comment


                              #15
                              Na aš visiškai pasisakau už mirties bausmę, nes kodėl turi gyventi žmogus kuris atėmė ją iš kito, o dar yra išlaikomas iš mūsų kišenių ir gyvena geriau nei milžiniška pasaulio dalis kuri gyvena skurde
                              Na o dėl Huseino egzekucijos nustebau iš pat pradžių - išgirdus nuosprendį. Nemaniau, kad šiais laikais dar vykdomos tokios mirties bausmės. Maniau bus suleisti vaistai, na ar elektros kedė, o čia vos ne viduramžiai.
                              Mano nuotraukos @Fotki.com

                              Auto Show Millennium 2007
                              Retromobile 2007
                              "Kova 1". Driftingo čempionatas
                              "Foje" Gali Skambėti Kitaip
                              Vilniaus žavesys kauniečio akimis: 1 dalis | 2 dalis
                              BaltMotorShow 2007, Vilnius: 1 dalis | 2 dalis
                              Kauno Marių Regioninis Parkas

                              Comment


                                #16
                                Man visas tas Sadamo 'teismas' primena Nuremberga - kai galas ir taip jau aiskus.Cirkas ir tiek.

                                Comment


                                  #17
                                  Parašė HAMMER Rodyti pranešimą
                                  Na aš visiškai pasisakau už mirties bausmę, nes kodėl turi gyventi žmogus kuris atėmė ją iš kito, o dar yra išlaikomas iš mūsų kišenių ir gyvena geriau nei milžiniška pasaulio dalis kuri gyvena skurde
                                  O kuo geresnis atėmęs gyvybę iš kito atėmusio gyvybę žmogaus?

                                  Comment


                                    #18
                                    Reikėtų tokius myriop pasmerktuosius ištremti. Kur? Į Mėnulį pabėgt jokių šansų. Aišku reikėtų daug investicijų tokiam kalėjimui.
                                    Lietuva jau . Bet dar .

                                    Comment


                                      #19
                                      Parašė Aug1z Rodyti pranešimą
                                      O kuo geresnis atėmęs gyvybę iš kito atėmusio gyvybę žmogaus?
                                      Nesupratau palyginimo... Neminėjau, kad atėmęs gyvybe iš eilinio žmogaus yra blogesnis už atėmusį gyvybę iš kito žudiko... Abiem atvejais vienoda nuodemė tik, kad antruoju bent naudą atneša, nors taip sakyti gal ir nedera.
                                      Mano nuotraukos @Fotki.com

                                      Auto Show Millennium 2007
                                      Retromobile 2007
                                      "Kova 1". Driftingo čempionatas
                                      "Foje" Gali Skambėti Kitaip
                                      Vilniaus žavesys kauniečio akimis: 1 dalis | 2 dalis
                                      BaltMotorShow 2007, Vilnius: 1 dalis | 2 dalis
                                      Kauno Marių Regioninis Parkas

                                      Comment


                                        #20
                                        Parašė HAMMER Rodyti pranešimą
                                        Nesupratau palyginimo... Neminėjau, kad atėmęs gyvybe iš eilinio žmogaus yra blogesnis už atėmusį gyvybę iš kito žudiko... Abiem atvejais vienoda nuodemė tik, kad antruoju bent naudą atneša, nors taip sakyti gal ir nedera.
                                        Išvis įdomu kiek nekaltų, net nuo Saddamo represijų nukentėjusių civilių žuvo per Busho bombardavimus Irake. Tai gal ir Bushą pakarkim mmm?

                                        Pilnai būtų užtekę Saddamą kur nors ištremti ir įkalinti iki gyvos galvos.

                                        Comment

                                        Working...
                                        X