Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Internetinės nuotraukų galerijos

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    #21
    kainuoja tai ~65 litus metams, tačiau negerai, kad tada kaip ir prisiriši prie vieno providerio, kuriame būsi sukėlęs visas savo fotkes. Kitais metais gali ne tai kad padidinti kainą (tai dar būtų pusė velnio), bet paimt ir užkalti kokį nors kvailą apribojimą.

    Bet visgi labiausiai mane erzina visi šie projektai, reikalaujantys nedidelio mokesčio, tuo, jog kai susideda visi mokesčiai per metus, susidaro visai ženkli suma: domenai, nuotraukų galeriją, failų talpykla, paštas ir t.t.

    Comment


      #22
      Parašė Meier Rodyti pranešimą
      kainuoja tai ~65 litus metams, tačiau negerai, kad tada kaip ir prisiriši prie vieno providerio, kuriame būsi sukėlęs visas savo fotkes. Kitais metais gali ne tai kad padidinti kainą (tai dar būtų pusė velnio), bet paimt ir užkalti kokį nors kvailą apribojimą.

      Bet visgi labiausiai mane erzina visi šie projektai, reikalaujantys nedidelio mokesčio, tuo, jog kai susideda visi mokesčiai per metus, susidaro visai ženkli suma: domenai, nuotraukų galeriją, failų talpykla, paštas ir t.t.
      Na nezinau, ar galima rasti patogu ir be ribojimu hostinga, kur galima dalintis vaizdais su didele bendruomene uz dyka. O Fickr, kaip bebutu, yra, ko gero, geriausiai zinomas foto puslapis, taigi tie 65 ar kazkiek Lt per metus yra, imho, visai normalu.

      Comment


        #23
        Čia gal nevisai įtemą:
        http://www.ipix.lt/

        patikima?
        GE. Tbilisis / თბილისი | GE. Batumis / ბათუმი | GE. Aukštutinė Svanetija / ზემო სვანეთი

        Comment


          #24
          Parašė Eimantas Rodyti pranešimą
          Čia gal nevisai įtemą:
          http://www.ipix.lt/

          patikima?
          Bandžiau registruotis, bet patvirtinimo laiškas taip ir neatėjo
          Mano galerija Flickr'yje

          Comment


            #25
            as naudoju www.photosite.com riboja 100failu
            bet neriboja dydzio, tai pridedi pilna, ir vel kuriesi nauja adresa nera per labiausiai patogu, bet dabartinej mano situacijoj tai kaip tik, kai reik lietuviams nuotraukas parodyt...

            Comment

            Working...
            X