Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Internetinės nuotraukų galerijos

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Internetinės nuotraukų galerijos

    Vėlgi teršiu forumą norėdamas paklausti apie internetines nuotraukų galerijas. Norėčiau, kad būtų neribojama vieta (jei tik įmanoma). Pats bandžiau naudoti ir Fotki, ir Fotopic, ir MyPhotoAlbum, bet Fotki tik 50 Mb, Fotopic'e irgi tik 200 Mb, o MyPhotoAlbum nors ir neribota vieta, bet ten daug reklamų. Taigi ką siūlot? Ačiū.

    #2
    www.photobucket.com
    Gal jau tris metus naudoju vieną tą pačią account ir nebuvo, kad vietos neužtektų. Vietos: 1GB. Monthly bandwitch: 10GB.

    Comment


      #3
      Parašė innuendo Rodyti pranešimą
      www.photobucket.com
      Gal jau tris metus naudoju vieną tą pačią account ir nebuvo, kad vietos neužtektų. Vietos: 1GB. Monthly bandwitch: 10GB.
      O tai gali internautai peržiūrėti tavo puslapį, nuotraukas? Tu pati gali keisti, tarkim galerijos "skin'ą" ar panašius dalykus?

      Comment


        #4
        Gali. Įdedi nuotraukas ir gauni linkus kuriuos gali kišti kur nori, nuotraukas rodyti kam nori. Viso albumo žmogus negalės peržiūrėti jei būsi užsidėjęs password'ą. Skinų nėra ten man rodos, bet galima spalvas keistis. Subfolderius darytis ir t.t.
        Nežinau, man tai patogiausias albumas.

        Comment


          #5
          As pats naudoju my.opera.com, 300mb vietos, bet netikiu kad tu ja kada issemsi, o jei ir taip atsitiktu manau dar duotu.
          Jedi power!

          Comment


            #6
            Pabandysiu ir vieną, ir antrą

            Comment


              #7
              Klausimėlis keliems forumiečiams:
              pastebėjau, kad kai kurie forumo dalyviai (Mantaz, John...) savo nuotraukas laiko Flickr galerijoje. Keisčiausia, kad savo parašuose akcentuojate tą galeriją, pvz.: "Mano nuotraukos Flickr'e". Taigi, kokie Flickr'o privalumai, trūkumai ir panašiai? Dėkoju

              Comment


                #8
                Parašė Paulius Rodyti pranešimą
                Klausimėlis keliems forumiečiams:
                pastebėjau, kad kai kurie forumo dalyviai (Mantaz, John...) savo nuotraukas laiko Flickr galerijoje. Keisčiausia, kad savo parašuose akcentuojate tą galeriją, pvz.: "Mano nuotraukos Flickr'e". Taigi, kokie Flickr'o privalumai, trūkumai ir panašiai? Dėkoju
                Didelė auditorija, galimybė rinkti kitus fotografus kaip kontaktus ir sekti jų darbus, maloni, profesionali ir patogi aplinka.
                Mano galerija Flickr'yje

                Comment


                  #9
                  Pauliau, Flickr labai patogi vieta laikyti nuotraukas online. Su nemokamu accountu yra duomenu srauto ribojimas vienam menesiui, nors nera ribojimo nuotrauku skaiciui, taigi nevirsydamas duomenu srauto limito gali pamazu ten sukelti visa savo kolekcija ir sukurti berods 3 teminius albumus (sets). Jeigu nusiperki "pro account" (tas kainuoja apie $20 metams t.y. apie £10), duomenu srauto ribojimo nebelieka ir gali deti kiek tik nori albumu (sets) ir kolekciju (collections). Tuomet faktiskai nebera jokiu ribojimu nors ir visus kelis ar keliolika GB savo pilnos rezoliucijos nuotrauku laikyti online. Sakyciau, labai naudingas dalykas.

                  Tik as pats dar neissiaiskinau, kaip yra su nuotrauku "hotlinkinimu" is Flickr i forumus? Kol kas to nebandziau. Gal kas nors daugiau apie tai zino?

                  Comment


                    #10
                    Dėkoju abiems

                    Comment


                      #11
                      Parašė John Rodyti pranešimą
                      Tik as pats dar neissiaiskinau, kaip yra su nuotrauku "hotlinkinimu" is Flickr i forumus? Kol kas to nebandziau. Gal kas nors daugiau apie tai zino?
                      Paspaudus nuotraukos "all sizes" apačioje išmeta nuotraukos adresą ir jokių problemų.

                      Comment


                        #12
                        Beje, per kiek laiko aktyvavo jūsų sąskaitas?

                        Comment


                          #13

                          Apie kokias saskaitas kalbi?
                          Flickr aktyvuoja, jei gerai pamenu, iskart t.y. automatiskai.

                          Comment


                            #14
                            Parašė John Rodyti pranešimą

                            Apie kokias saskaitas kalbi?
                            Flickr aktyvuoja, jei gerai pamenu, iskart t.y. automatiskai.
                            Turbūt vienas kito nesupratome. Tas "accountas" lietuviškai vadinasi sąskaita. Kai užsiregistravau, man parašė, kad jie turės peržiūrėti mano galeriją, ar ji tvarkinga ittip. Kol jie neperžiūrėjo, tu nesi pilnateisis Flickr vartotojas. Kažko dar neglai daryti. Kitaip sakant, tai - bandomasis laikotarpis. Tik po jo galėsi naudotis visomis galimybėmis. Tai ir klausiu, ar ilgai teko laukti to patvirtinimo.
                            Dabar aš galiu kelti nuotraukas, bet jų kiti vartotojai dar negali peržiūrėti...

                            Comment


                              #15
                              Parašė Paulius Rodyti pranešimą
                              Turbūt vienas kito nesupratome. Tas "accountas" lietuviškai vadinasi sąskaita. Kai užsiregistravau, man parašė, kad jie turės peržiūrėti mano galeriją, ar ji tvarkinga ittip. Kol jie neperžiūrėjo, tu nesi pilnateisis Flickr vartotojas. Kažko dar neglai daryti. Kitaip sakant, tai - bandomasis laikotarpis. Tik po jo galėsi naudotis visomis galimybėmis. Tai ir klausiu, ar ilgai teko laukti to patvirtinimo.
                              Dabar aš galiu kelti nuotraukas, bet jų kiti vartotojai dar negali peržiūrėti...
                              Keista, as niekada nelaukiau jokio aktyvavimo. Arba tiesiog to nepastebejau.

                              Comment


                                #16
                                Parašė John Rodyti pranešimą
                                Keista, as niekada nelaukiau jokio aktyvavimo. Arba tiesiog to nepastebejau.
                                Galbūt tau užsiregistravus dar nebuvo piktų karštakošių vartotojų, dėl kurių buvo būtina įvesti šitą aktyvavimą.

                                Comment


                                  #17
                                  Parašė Paulius Rodyti pranešimą
                                  Turbūt vienas kito nesupratome. Tas "accountas" lietuviškai vadinasi sąskaita. Kai užsiregistravau, man parašė, kad jie turės peržiūrėti mano galeriją, ar ji tvarkinga ittip. Kol jie neperžiūrėjo, tu nesi pilnateisis Flickr vartotojas. Kažko dar neglai daryti. Kitaip sakant, tai - bandomasis laikotarpis. Tik po jo galėsi naudotis visomis galimybėmis. Tai ir klausiu, ar ilgai teko laukti to patvirtinimo.
                                  Dabar aš galiu kelti nuotraukas, bet jų kiti vartotojai dar negali peržiūrėti...
                                  Lyg ir kažkoks laikotarpis, buvo, dabar tiklsiai nepamenu.

                                  O "account" gali būti tik sąskaita banke ir, mano nuomone, tai yra logiška. Šiam atvejui terminologai "account" siūlo keisti "paskyra".
                                  Mano galerija Flickr'yje

                                  Comment


                                    #18
                                    Parašė Mantaz Rodyti pranešimą
                                    Lyg ir kažkoks laikotarpis, buvo, dabar tiklsiai nepamenu.

                                    O "account" gali būti tik sąskaita banke ir, mano nuomone, tai yra logiška. Šiam atvejui terminologai "account" siūlo keisti "paskyra".
                                    Dėkui Dabar žinosiu

                                    Comment


                                      #19
                                      Parašė John Rodyti pranešimą
                                      Pauliau, Flickr labai patogi vieta laikyti nuotraukas online. Su nemokamu accountu yra duomenu srauto ribojimas vienam menesiui, nors nera ribojimo nuotrauku skaiciui, taigi nevirsydamas duomenu srauto limito gali pamazu ten sukelti visa savo kolekcija ir sukurti berods 3 teminius albumus (sets). <...> Tuomet faktiskai nebera jokiu ribojimu nors ir visus kelis ar keliolika GB savo pilnos rezoliucijos nuotrauku laikyti online. Sakyciau, labai naudingas dalykas.

                                      Tik as pats dar neissiaiskinau, kaip yra su nuotrauku "hotlinkinimu" is Flickr i forumus? Kol kas to nebandziau. Gal kas nors daugiau apie tai zino?
                                      Tai flikeris ir yra geriausia, kad dėti nuotraukas po to į forumus. Problema su nemokamu accountu ta, jog flickr puslapyje bus rodoma tik 200 paskutinių nuotraukų, kas yra rimta problema uploadinant didesnius kiekius.

                                      Naudoju aš ir flickr, tačiau galerijų kėlimui į internetą siūlyčiau Picasa Web: 1 GB vietos, neribotas srautas, neribotas folderių/setų skaičius, visa kita irgi neribojama išskyrus tą 1 GB. Be to Picasa paoptimizuoja nuotraukas prieš keliant į internetą, tad net geros rezoliucijos (nors ar kas šiais laikais išnaudoja daugiau nei 2 megapixelius?) nuotraukos neužima daugiau 200 kB, vadinasi į Picasą galima sukelti net 5,000 geros kokybės nuotraukų.

                                      Comment


                                        #20

                                        Na as isigijau Flickr Pro accounta, taigi jokiu ribojimu lyg ir nera. Tai kainuoja apie &#163;10 (50Lt) metams, kas, imho, yra labai padorus variantas, turint galvoje garantuota paslauga ir jos kokybe
                                        Paskutinis taisė John; 2007.04.07, 00:17.

                                        Comment

                                        Working...
                                        X