Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Kalėdų eglė jūsų mieste

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    #61
    Na man smagiau tokia eglute gamtoje grožėtis O mieste prieš Kalėdas mieliau į tą dirbtiną, bet idealių linijų žiūrėčiau Taip papuošta eglutė kaip puošiama kelinti metai pas mus man menka Kalėdinę nuotaiką suteikia Na nors jei papuoštų padoriai, tuomet manau ir gyva patiktų
    Mano nuotraukos @Fotki.com

    Auto Show Millennium 2007
    Retromobile 2007
    "Kova 1". Driftingo čempionatas
    "Foje" Gali Skambėti Kitaip
    Vilniaus žavesys kauniečio akimis: 1 dalis | 2 dalis
    BaltMotorShow 2007, Vilnius: 1 dalis | 2 dalis
    Kauno Marių Regioninis Parkas

    Comment


      #62
      Parašė Mantas Rodyti pranešimą
      Apie aplinkosaugą tokiu atveju pagalvojama paskutinėj vietoj. Kiek gi eglučių kasmet suvartojama tik tam, kad porą savaičių pastovėtų kaip puošmena?
      Dvigubas panaudojimas, po švenčių bus įprastinė mediena.
      GE. Tbilisis / თბილისი | GE. Batumis / ბათუმი | GE. Aukštutinė Svanetija / ზემო სვანეთი

      Comment


        #63
        Vilniuje lyg ir antrus metus tokia dirbtinė stovi, o ne trečius. Dirbtines eglutes lengviau įspūdingiau papuošti, jos pačios gali būti didesnės nei natūralios ir pan., o natūralios žavios jau vien todėl, kad natūralios. Beje, Rotušės aikštėj eglutė jau irgi pastatyta?
        Kiek pastebėjau, Katedros aikštėj eglutė papuošta panašiai kaip ir anais metais, išskyrus tai, kad lemputės kitokios spalvos ir kažkaip ryškiau šviečia (bent jau toks įspūdis).

        Comment


          #64
          Vilniaus eglė

          Comment


            #65
            Kodėl tokiom lavoninės šviesom padarė?

            Comment


              #66
              Parašė liutass Rodyti pranešimą
              Kodėl tokiom lavoninės šviesom padarė?
              Kas manot, kad Jėzui už visas žemės problemas labiau rūpi ar eglės šviesos ne lavoninės, pakelkit ranką

              Comment


                #67
                Vakar buvo įžiebta kalėdinė eglutė Molėtuose, tad ta proga paskubom prabėgant pro šalį pavyko padaryti keleta šiokių tokių nuotraukų iš renginuko, tad megaukitės







                Comment


                  #68
                  Parašė Eimantas Rodyti pranešimą
                  Dvigubas panaudojimas, po švenčių bus įprastinė mediena.
                  Kokia dar mediena? Iš paprastų naminių eglučių lentų nepadarysi, geriausiu atveju į fanierą (jei iš eglių ji yra daroma).
                  Visgi nebūkim naivūs, didžioji dauguma tų eglučių atsidurs tiesiog konteineriuose.
                  Mano galerija Flickr'yje

                  Comment


                    #69
                    Ryt vakare Kaune vienybės aikštėj eglutės įžiebimas, kas turit galimybę su fotiku nulėkit ir laukiam reportažo

                    Comment


                      #70
                      Šiauliai (pagrindinės eglės nuotrauka kitą dieną).



                      „Žmogus, nedarantis klaidų, paprastai nedaro nieko" - Bishop W. Magee, 1821-1891.

                      Comment


                        #71

                        Man kai nekeista sias metais labai graži.

                        Comment


                          #72
                          Kalėdų eglė ne mano mieste, o mano kaime.

                          Comment

                          Working...
                          X