Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Ar tuoktumeisi/draugautum su kitos rasės atstovu(e)?

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    #41
    ai tada neber apie ka ir kalbet.

    Comment


      #42
      Parašė El_Greco Rodyti pranešimą


      tai pagal tave iseina jei esi nevedes ir turi vaiku esi nenormalus?
      as taip nesakiau, atsitinka ir taip, kad tevai issiskiria arba mirsta vienas is ju...
      buna, kad mergina isprievartauja ir nenori jos vesti, o vaikas gimsta...
      bet pagimdyti vaika is egoizmo ji TURETI, negalvojant apie pasekmes jo psichikai - man tai nusikaltimas...
      Paskutinis taisė oranger; 2006.11.02, 18:07. Priežastis: papildymas

      Comment


        #43
        Parašė oranger Rodyti pranešimą
        as taip nesakiau, atsitinka ir taip, kad tevai issiskiria arba mirsta vienas is ju...
        buna, kad mergina isprievartauja ir nenori jos vesti, o vaikas gimsta...
        bet pagimdyti vaika is egoizmo ji TURETI, negalvojant apie pasekmes jo psichikai - man tai nusikaltimas...
        kokias pasekmes?jei esi nevedes tai reiskias tavo vaikai bus kazkokie 'neryskus'?ar as kazko nepagaunu cia?
        Paskutinis taisė El_Greco; 2006.11.02, 18:13.

        Comment


          #44
          Tuokčiausi su Juodaode arba su azijiete

          Mano Flickr nuotraukos : http://www.flickr.com/photos/ezziukas/sets/

          --------------------------------------------------

          Kiek rovė - neišrovė. Kiek skynė - nenuskynė. Todėl, kad tu - šventovė, todėl, kad tu - Tėvynė !!!

          Comment


            #45
            Parašė El_Greco Rodyti pranešimą
            kokias pasekmes?jei esi nevedes tai reiskias tavo vaikai bus kazkokie 'neryskus'?
            prie ko cia "neryskus"? as sakau, kad neapibreztumas tevu santykiuose zaloja vaiku psichika, tai irodyta moksliskai, kas dar neaisku?

            Comment


              #46
              Parašė oranger Rodyti pranešimą
              prie ko cia "neryskus"? as sakau, kad neapibreztumas tevu santykiuose zaloja vaiku psichika, tai irodyta moksliskai, kas dar neaisku?
              ar tevai susituoke ar ne nelabai turi kam nors itakos.jei jie geri tevai niekas to vaiko psichikos nezalos.
              viskas priklauso nuo tevu o ne nuo to ar jie susituoke ar ne.

              Comment


                #47
                Parašė El_Greco Rodyti pranešimą
                ar tevai susituoke ar ne nelabai turi kam nors itakos.jei jie geri tevai niekas to vaiko psichikos nezalos.
                viskas priklauso nuo tevu o ne nuo to ar jie susituoke ar ne.
                na, nekankinsiu taves savo tiesomis
                bet faktas yra toks: jei tevai nesusituoke, vaikas pasamoningai visa laika tai isgyvena ir iesko tam priezasciu bei pateisinimo... o tai veikia jo psichika zalingai...
                viskas cia paprasta ir ne as tai sugalvojau, paskaityk Fromm'a, Louen'a...

                Comment


                  #48
                  Parašė oranger Rodyti pranešimą
                  bet faktas yra toks: jei tevai nesusituoke, vaikas pasamoningai visa laika tai isgyvena ir iesko tam priezasciu bei pateisinimo... o tai veikia jo psichika zalingai...
                  viskas cia paprasta ir ne as tai sugalvojau, paskaityk Fromm'a, Louen'a...
                  ziur.ana pranesima.

                  Comment


                    #49
                    Atsakiau taip, nes kai pirmakart buvau UK teko draugauti ir su juodaode ir su Azijiete ( tiesa tos azijietes saknys buvo is Pakistano ir ji nebuvo siauraake), dabar "draugauju" su lenke Lenkes is vis geriausios, nes ju cia nors kibirais semk
                    Pritariu John del etniniu briciu, bet tik is dalies, nes yra ir tikrai labai graziu, o be to ir Lietuvoj i koki Kaima nuvaziavus galima prisiziuret grazuoliu be dantu, su plaukais ant nugaros ir 4 centimetru raginiu apvalkalu ant padu.

                    Comment


                      #50
                      Taip , tačiau lietuvaičių grožis tikrai nėra išpūstas muilo burbulas , kaip kažkas minėjo . Aš taip sakau visai ne dėl to , kad esu Lietuvis , tiesiog , kitose šalyse tokių gražių ir tiek daug merginų aš paprasčiausiai nemačiau .

                      Comment


                        #51
                        Man Azijietes patinka ne visos,pvz Japones yra liuks,Hong Kongas ar Taivanas-liuks. Main land Kinietes siaip sau,malaizija-blogai. Tailandas-grazuoles nerealios buna kartais.
                        Tarp tamsios rases,musulmanes is Siaures Afrikos saliu yra graziausios mano nuomone,nu ir Pietu afrikos repspublika(is tu 3milijonu ,,mazumos''
                        Tarp Europieciu,Slaves ir Lietuves yra geros. Itales,Ispanes,Prancuzes-nieko.Viokietes ir Skandinaves--pravalas...
                        Amierikietes yra trazios tik maisitos,pvz Latinos Californijoje ir tt.
                        Midwestas-sucks visiskai,Vokieciu ir Anglu kilmes visos,tai patys suprantat.

                        Comment


                          #52
                          Tomasz'ai, matau esi ragaves nemazai rytietiskos egzotikos (is musu poziurio tasko), kuri man idomi. Gal teko susidurti su korejietemis? Kaip jas palygintum su japonemis? Esu labai geros nuomones apie korejietes moteris, taciau niekada neturejau galimybes susidurti su japonemis, taigi butu idomu palyginti, kurios yra geresnes (tiesiog teko girdeti bent kelias visiskai viena kitai priestaraujancias nuomones tiek del vienu, tiek del kitu).

                          Comment


                            #53
                            Parašė taimis Rodyti pranešimą
                            Man ne, nei viena iš tų trijų nepatinka.
                            Pabraukiau zodi siaubingai. Ka tai turetu reiksti? Feeeeeee...

                            Comment


                              #54
                              Parašė John Rodyti pranešimą
                              Tomasz'ai, matau esi ragaves nemazai rytietiskos egzotikos (is musu poziurio tasko), kuri man idomi. Gal teko susidurti su korejietemis? Kaip jas palygintum su japonemis? Esu labai geros nuomones apie korejietes moteris, taciau niekada neturejau galimybes susidurti su japonemis, taigi butu idomu palyginti, kurios yra geresnes (tiesiog teko girdeti bent kelias visiskai viena kitai priestaraujancias nuomones tiek del vienu, tiek del kitu).
                              jau 3 metukus su Japone esu,liuks mergaites,tik biski islepintos(turtinga salis,ko noret),o kas link ... tai isviso liuks. Korejietes yra labai sunkaus charakterio(bent jau kiek as sutikau,labai jau keistas ir neprieinamas mentalitetas).Matai as tarp muzikanciu labiausiai triniausi,tai zinai,artistes jos visos
                              Bet is azijaciu draugavau su Taiwaniete,Korejiete,Kiniete ir Japone. Japones geriausios mano atzvylgiu
                              Seksmes

                              Comment


                                #55
                                /\
                                Šelmis

                                O šiap tai Azijiečių labai simpatiškų būna, nors toli gražu nevisos (man ). Greičiau net daugiau nesimpatiškų, nei simpatiškų (man), bet tos kur jau simpatiškos, tai jau tikrai simpatiškos

                                P.S. Pats bendravęs neesu ir simpatijos/antisimpatijos iš visokių nuotraukų, vaizdo klipų, filmų ir pan. todėl nežinau koks ten pas jas charakteris ar pan., bet būtų labai įdomu susipažinti

                                P.P.S.S. Gal galit parekomenduot kokią pažinčių svetainę, kur galėčiau susipažint su viena kita azijiete, dievaži smalsu pasidarė

                                Comment


                                  #56
                                  pauliaK, azijietes yra tikrai simpatiskos. Netikedavau tuo, ka zmones pasakoja apie Tailando ar Malaizijos zmoniu draugiskuma, nuolankuma ir (ypac) nuostabias ju moteris, taciau ten pabuves pats tuo isitikinau ir galiu uztikrinti, kad tokio gerio, koki rasi Azijoje, nerasi niekur kitur zemeje.

                                  Comment


                                    #57
                                    Tai ką, reikia taupyt ant bilieto važiuosim pačios parsivežt

                                    Comment


                                      #58
                                      Tuoktis tai tikrai nesituokciau, bet padraugauti (jeigu suprantat apie ka kalbu) tai gal tik su kokia simpatiska azijiete galeciau Seip praeita savaite mane uzkalbino dvi juodes mokykloje ir bande iskaulyti telefono- gavo tik labai "aisku" NE is manes.

                                      Comment


                                        #59
                                        Mane, matyt, ponai jau laikas į antikvarą padėti ant lentynos dulkėms rinkti, nes mano pažiūros visai nebeatitinka šių dienų visuomenės gyvenimo būdo. Aš kažkaip vis dar nuoširdžiai tikiu, kad draugystė (gryniausia ir tikriausia) bei iš jos kažkada išsirutuliojantis sprendimas - santuoka - turėtų būti pagrįsta MEILE.

                                        O šiaip tai jo - kuo daugiau "padraugaut" ir su kuo įvairesnėm rasėm, kultūrom ir charakteriais, tai tuo gyvenimo patirtis spalvingesnė. O sekso nauda žmogaus organizmui ir gyvenimo trukmei jau įrodyta ir kaip ir nebeginčijama.

                                        Draugaukit, tik nepersistenkit. Dėl milijono priežasčių..
                                        Jūsų,
                                        Analitikas PlėtRa™

                                        Komentaro autorius neatsako už nieką išskyrus save - galvokit savo galva, jis nėra Jūsų dvasinis gyvenimo vadovas.

                                        Comment


                                          #60
                                          Gal ir ne visai tinka i sia tema, bet daugiau neradau, kur tai ikisti. O mane labai nustebino sis straipsnis: http://en.wikipedia.org/wiki/IQ_and_...lth_of_Nations Nezinau yra tiesos ar ne tame tautu ir rasiu suskirstime pagal IQ (ar tik nedvelkia Hitlerio idejomis?), bet tikrai nesitikejau, kad siais visuotinio politinio korektiskumo laikais dar galima tokiu straipsniu rasti.. Gaila, rankinge nera lietuviu, bet manau tikrai turetume buti ne maziau 90
                                          Paskutinis taisė Tomizmas; 2017.06.23, 15:09.
                                          Snowflakes will attack U <3

                                          Comment

                                          Working...
                                          X