Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Uždarbis internete

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Uždarbis internete

    Noreciau suzinoti ar uzdarbiaujate internete. Tipo galima lengvai uzsidirbti pinigu uz svetainiu lankymus, e-mailo gavima ir pan. Ar esate tai isbande? Jei taip, kokias programas ar svetaines? Ar tai naudinga?

    As asmeniskai naudojuosi e-mailpaysu.com programa. uz uzsiregistravima gavau 10 baksu. Bet per menesi uzdirbau tik 60ct. Ceki gausiu dar negreit. O babkes gaunu uz linko paspaudima laisko apacioje. Nera spamo. Sunku uzsidirbti daugiau. Taciau neuzima daug laiko.

    #2
    yra geresnių būdų kaip užsidirbti nei šie tavo išvardinti ir nebūtinai internetu
    Miestai ir architektūra - http://www.miestai.net

    Comment


      #3
      Aisku mano amziaus gal ir butu neblogai padirbeti ledu pardaveju ar pan. vasara, bet tai tik vienasezonis (tikiuosi supratot) darbas. Pajamos nepastovios. O internetinis darbas negarantuoja cekio atsiuntimo reikiamu laiku ir isvis. Todel dabar stengiuosi kreivokai ziureti i toki uzsidirbimo buda, kad po to nebutu apmaudu ir pikta.

      Comment


        #4
        Kazin ar cia susirinke rimti suauge zmones uzdarbiauja tavo isvardintais budais internetu.Manau,jie jau seniai gali dirbti normalu darba ir gauti nemazas pajamas,o ne 60ct i menesi.Taip,kad namanau ar vertejo tam rengti kazkokia apklausa
        Mano darbai deviantart'e

        Comment


          #5
          Parašė osiz Rodyti pranešimą
          Kazin ar cia susirinke rimti suauge zmones uzdarbiauja tavo isvardintais budais internetu.Manau,jie jau seniai gali dirbti normalu darba ir gauti nemazas pajamas,o ne 60ct i menesi.Taip,kad namanau ar vertejo tam rengti kazkokia apklausa
          Siam forume lankosi ne vien suauge zmones (tarkim as). Pvz zinau, kad uzsieni (pagrinde JAV) kai kurie ir turbut naujovisku paziuru zmones nedirba. Jie lengvai uzsidirba internete. Ir nebuk konservatyvus - vis daugiau renkasi toki uzdarbio buda. Aisku, neduok Dieve man tokio darbo. Bet jei diena neturi veikt tai gali uzsikalt kelis tukstancius per menesi (na bent jau taip raso reklamose. Gal tai tiesa, bet tik tuo aveju, kai tam atiduodi visa savo laika. Kartais pakanka ir 3h ir pusvalandzio). Tai kaip manai?

          Comment


            #6
            Man rodos per daug vilciu dedi, kai as buvau tavo amziaus, mano draugeliai irgi buvo susimaste taip kaip tu, as nepasidaviau i tokius dalykus. O jiems nepasitvirtino, nei lt gavo nei ka, sedejo ir reklamas spaudinejo (nei sis nei tas).

            Comment


              #7
              Parašė Smauglys Rodyti pranešimą
              Man rodos per daug vilciu dedi, kai as buvau tavo amziaus, mano draugeliai irgi buvo susimaste taip kaip tu, as nepasidaviau i tokius dalykus. O jiems nepasitvirtino, nei lt gavo nei ka, sedejo ir reklamas spaudinejo (nei sis nei tas).
              Juk rasiau, kad tuo rimtai neuzsiimu. Paskaitau e-maila atsidarau tuos pora laisku ir viskas! Daug vilciu i tai nededu. Bet anyway nieko neprarasiu.

              Comment


                #8
                Bet jei diena neturi veikt tai gali uzsikalt kelis tukstancius per menesi (na bent jau taip raso reklamose.
                Bergždžias reikalas... Netikėk viskuo ką rašo. Turėdamas laisvo laiko verčiau imk į rankas knygą, patikėk tai bus žymiai naudingiau praleistas laikas, nei beprasmis kiurksojimas prie monitoriaus
                Miestai ir architektūra - http://www.miestai.net

                Comment


                  #9
                  Ech netikiu as tom daugiatukstantinem algom ir deka jusu pradedu i viska skeptiskai ziureti.

                  Turėdamas laisvo laiko verčiau imk į rankas knygą
                  Bibliotekoje seniai buvau . Turbut reikes atnaujinti nuolatinius zygius link sios.

                  Comment


                    #10
                    Parašė Smauglys Rodyti pranešimą
                    Man rodos per daug vilciu dedi, kai as buvau tavo amziaus, mano draugeliai irgi buvo susimaste taip kaip tu, as nepasidaviau i tokius dalykus. O jiems nepasitvirtino, nei lt gavo nei ka, sedejo ir reklamas spaudinejo (nei sis nei tas).
                    Teisingai sakai ,Smaugly-nei sis nei tas.Pauliezaz,musu nuomones skiriasi,todel nezadu gincytis.Tau atrodo,kad tai pelninga,o stai as vertinu tikru darbu uzdirbtus pinigus.Suprantu,dabar tokie laikai,tad nieko keisto,kad kiaura diena bekiurksant prie kompiuterio galima,kaip tu sakai,tukstancius susikraut.Taip prarandi laisvalaiki ar netgi draugus.Tiesiog nepasitikiu tokiais dalykais ir cia jau manes neperdarysi
                    Mano darbai deviantart'e

                    Comment


                      #11
                      Parašė osiz Rodyti pranešimą
                      Teisingai sakai ,Smaugly-nei sis nei tas.Pauliezaz,musu nuomones skiriasi,todel nezadu gincytis.Tau atrodo,kad tai pelninga,o stai as vertinu tikru darbu uzdirbtus pinigus.Suprantu,dabar tokie laikai,tad nieko keisto,kad kiaura diena bekiurksant prie kompiuterio galima,kaip tu sakai,tukstancius susikraut.Taip prarandi laisvalaiki ar netgi draugus.Tiesiog nepasitikiu tokiais dalykais ir cia jau manes neperdarysi
                      O man ir nereikia Gerbiu tavo nuomone. Todel temos "Pelninga tai ar ne" neteskim

                      Comment


                        #12
                        As dirbu sitam versle ir tu is sito puslapio negausi jokio cekio tuo labiau tu bonusu..gali mesti sita nesamone..ir pradziai pildyti offerius..jai nroi cekio tai i menesi per offerius maziausiai 20$ jau cia maziausiai jai visai nedirbtum galima uzsidirbti laisvai.

                        Comment


                          #13
                          eeee gali apibudinti si darba ir nurodyti adresa?

                          Comment


                            #14
                            http://www.treasuretrooper.com/ moka is tai kad darai ju uzduotis ismoka karta per menesi cekiu arba paypal ,pati geriausia pradzia naujokui...

                            Comment


                              #15
                              kam tau reik tu pinigu?vistiek viska ant cigareciu ir alaus isleisi.

                              Comment


                                #16
                                Geriau mokykis kad galėtum gerą darbą gauti, o ne prie interneto ištisai sėdėk.

                                Comment


                                  #17
                                  Bandžiau ir aš prieš kokius 4-5 metus, bet po to nusprendžiau, kad geriau išmoksiu programuoti kuria nors iš kalbų. Ar šiaip sportuosiu ir dabar nesigailiu nė kiek
                                  P.

                                  Comment


                                    #18
                                    http://www.treasuretrooper.com/ moka is tai kad darai ju uzduotis ismoka karta per menesi cekiu arba paypal ,pati geriausia pradzia naujokui...
                                    Thanks

                                    kam tau reik tu pinigu?vistiek viska ant cigareciu ir alaus isleisi.
                                    Naudosiu sveikesniems tikslams

                                    Geriau mokykis kad galėtum gerą darbą gauti, o ne prie interneto ištisai sėdėk.
                                    Esu laimingas, kad speju ir mokytis, ir prisesti prie kompo.

                                    Comment


                                      #19
                                      Iš reklamų spaudinėjimo nelabai uždirbsi. Bet yra tokios svetainės kaip http://www.rentacoder.com ir ten žmonės kiek girdėjau tikrai gauna pinigus. Buvo rašyta kažkada ir "Kompiuterija" žurnale ir ten straipsnio autorius užsidirbo kelis šimtus litų. Bet čia jau reikia ką nors mokėt. Niekas pinigų už dyka neduos . Gali paieškot ir panašių svetainių.

                                      Comment


                                        #20
                                        Del rentacoder.com tai pats bandziau, ir uzsidirbau, ir net ilgesniam laikui darba gaves buvau, tik ten jau moketi programuoti reikia, taigi betkas to nemoka.
                                        Jedi power!

                                        Comment

                                        Working...
                                        X