Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Už Gruziją

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    #81
    Parašė antitotalitarizmus Rodyti pranešimą
    Cia tik keli masto per kita gala. Jie del pigesniu duju ar naftos bet kam pasiryze.
    Kad ir Kremliaus fasistai pradetu saudyti gruzinus, jiems vis tiek gruzinai del visko butu kalti, juk pgl juos gruzinai teroristai ).
    Siandien vos susilaikiau mikruskei vaziuodamas, kai per garsiai leidziama raudonsnukio taksisto "ruskaja radija" pranesinejo zinias - kokie gruzinai "svolociai" ir panasiai... Esu taikus zmogus, bet tai jau pradeda stipriai nervinti - rusu propaganda per visus galus... Idomiausia, kad visiems viskas dzin, gal man tik taip atrodo, gal ir kiti vos susilaiko? Bet nepalieka jausmas, kad jau "praplauta" nemazai smegeneliu...

    Comment


      #82
      Parašė kaunaz Rodyti pranešimą
      Tikrai kad nesusikalbesim, as apie viena, tu visai apie ka kita... ir taip i skirtingas puses ir vaziuojam... tai gal geriau baigiam tada
      bet kad niekas nesupranta - apie ka butent tu?
      Berliner isdeste savo temos supratima ir man viskas aisku, bet tu sneki panasiai kaip Paksas, zodziu daug, bet sunku suvokti ju esme...

      Comment


        #83
        Parašė oranger Rodyti pranešimą
        tai gal tu zinai, tada papasakok, gal tikrai mes kazko tokio ypatingo nezinome... lauksim...
        As kalbu konkreciai su juo. Kad nesuprato komentaro esmes, nuo kur mes pradejom. Nereikia cia kabinetis, geriau isiskaityk ka rasau, nes jei skaitysi tik nuo paskutinio komentaro istraukes sakini is konteksto tikrai pradesi galvot kad kazko nezinai...

        Comment


          #84
          mane jau seniai rusija nervina
          kai tik išgirstu ką jie šneka, taip ir užverda kraujas...

          Comment


            #85
            Beje kas del tu protestu prie ambasados ir pan., tai kvepia idiotizmu... Geriau tie kas taip nori paprotestuot, tegul maziau domisi Gruzija ir tik ima pavyzdi is Vengrijos. Ten man atrodo koks Zuokas(ir kiti panasios reputacijos politiniai tipeliai) jau senai butu nuverstas, bet pas mus idomiau is tuoletinio i prezidenta pametyt, protestuot pries Dalailama jo vizito metu arba uz Gruzija, partijoms darantis reklama pries rinkimus...

            Comment


              #86
              Parašė kaunaz Rodyti pranešimą
              Beje kas del tu protestu prie ambasados ir pan., tai kvepia idiotizmu... Geriau tie kas taip nori paprotestuot, tegul maziau domisi Gruzija ir tik ima pavyzdi is Vengrijos. Ten man atrodo koks Zuokas(ir kiti panasios reputacijos politiniai tipeliai) jau senai butu nuverstas, bet pas mus idomiau is tuoletinio i prezidenta pametyt, protestuot pries Dalailama jo vizito metu arba uz Gruzija, partijoms darantis reklama pries rinkimus...
              viskas aisku... visos mano pastangos yra tik

              Comment


                #87
                Parašė oranger Rodyti pranešimą
                Tai isivaizduokime tada - kiek tokiu "andriu" (nepyk, Andriau, uz toki apibendrinima, bet negaliu susilaikyti) visoje Lietuvoje, kai rusu TV valdo puse Lietuvos kabeliniu televiziju...
                Nepykstu, bet kaip netaikytum, i taikini niekaip nepataikai.

                Rusijos naujienu tv pakankamai informatyvus, tik jie pasako ne visa tiesa, o ta dali, kuri reikalinga jiems. Taciau tai islieka tiesa. Yra ir kita tiesios puse, naudinga europai, jav, kt, jie ta tiesos dali ir transliuoja. Toliau jau kiekvieno pasirinkimas kuri tiesa jiems artimesne.

                Pvz, visi zino, kad atlyginimus gruzijos politikams moka vienas jav fondu. Argi tai negalima traktuoti papirkinejimu? Rusijos tv tai tikrai pakartos ir ne viena karta, taciau nemanau, kad kas nors tai butu girdejes per koki CNN. Bet jeigu tuos mokejimus pavadinus.. parama politikams, kad jie kysiu neimtu ....

                Todel darkart kartojuos, nepalaikau nei vieno atstovo is to purvo metymo cempionato, ir nereikia i ta ispusta burbula (pradeta pusti pacios gruzijos) tiek deti savo energijos

                Comment


                  #88
                  Parašė Berliner Rodyti pranešimą
                  Sutinku. Visos salys turi tokia teise - ir niekas negali to paneigti. Priėmimas į NATO reiškia šalies stabilumą, patikimumą ir užtikrina šalies apsaugą.

                  Todėl ir aš Andriaus nesuprantu. Jis gal per daug rusiškų TV prisižiūrėjo. Jie ten mėgsta panašiom frazėm mėtytis - nešvarus zaidimas, aceit. Pagalvotum, kad Rusija tai švariai visur viską daro...
                  O Putinas irgi pasake, kad gruzija gali stoti i nato

                  Rusisku tv, kaip ir kitu, dabar visai neziuriu - musu daniskam 5 zvaigzduciu barake telikus pamirso imontuoti .

                  Comment


                    #89
                    Parašė kaunaz Rodyti pranešimą
                    Beje kas del tu protestu prie ambasados ir pan., tai kvepia idiotizmu... Geriau tie kas taip nori paprotestuot, tegul maziau domisi Gruzija ir tik ima pavyzdi is Vengrijos. Ten man atrodo koks Zuokas(ir kiti panasios reputacijos politiniai tipeliai) jau senai butu nuverstas, bet pas mus idomiau is tuoletinio i prezidenta pametyt, protestuot pries Dalailama jo vizito metu arba uz Gruzija, partijoms darantis reklama pries rinkimus...
                    Kaunaz, man tikrai idomu su tavimi padiskutuoti politinemis temomis (na tau tai i nauda irgi iseina, nes suzinai kazka naujo ), bet manau oranger cia pastebejo gan taikliai. Man tikrai sunku suprasti, ka tu norejai pasakyti savo situo pranesimu... Ka turi bendro protestas prie RU ambasados su Vengrija, Zuoku ir Paxu?

                    Comment


                      #90
                      Parašė Sss Rodyti pranešimą
                      mane jau seniai rusija nervina
                      kai tik išgirstu ką jie šneka, taip ir užverda kraujas...
                      tai gal tu nesveikas?
                      Altius! Citius! Fortius! :lt:

                      Comment


                        #91
                        tiesiog nemėgstu rusijos

                        Comment


                          #92
                          tiksliau jos valdžios

                          Comment


                            #93
                            Parašė Sss Rodyti pranešimą
                            tiksliau jos valdžios
                            Valdžią renka Rusijos žmonės. Kokios nori valdžios, tokią ir išsirenka.

                            Comment


                              #94
                              Parašė liutass Rodyti pranešimą
                              Valdžią renka Rusijos žmonės. Kokios nori valdžios, tokią ir išsirenka.
                              tai siulai nemegti Rusijos zmoniu?

                              Comment


                                #95
                                Parašė oranger Rodyti pranešimą
                                tai siulai nemegti Rusijos zmoniu?
                                Nesiūlau, kaip tik atvirkščiai, siūlau gerbti Rusijos piliečius bei visą Rusijos kultūrą (kinas, knygos, menas, dailė ir t.t.)

                                Comment


                                  #96
                                  Parašė liutass Rodyti pranešimą
                                  Valdžią renka Rusijos žmonės. Kokios nori valdžios, tokią ir išsirenka.
                                  Baltarusijoje valdzia irgi "renka" zmones

                                  Comment


                                    #97
                                    Parašė liutass Rodyti pranešimą
                                    Valdžią renka Rusijos žmonės. Kokios nori valdžios, tokią ir išsirenka.
                                    bet išsirenka tokią, kuri kenkia kitiems
                                    tarp jų ir Lietuvai

                                    Comment


                                      #98
                                      Parašė Sss Rodyti pranešimą
                                      bet išsirenka tokią, kuri kenkia kitiems
                                      tarp jų ir Lietuvai
                                      Kad labai Lietuvai nekenkia, bent ju kolkas.

                                      Comment


                                        #99
                                        Parašė liutass Rodyti pranešimą
                                        Kad labai Lietuvai nekenkia, bent ju kolkas.
                                        šiuo metu gal, bet prisimink paksą, uspaskich ir t.t.

                                        Comment


                                          Parašė Sss Rodyti pranešimą
                                          šiuo metu gal, bet prisimink paksą, uspaskich ir t.t.
                                          Kad Paksą ir Uspaskichą rinko lietuvių tauta.

                                          Comment

                                          Working...
                                          X