Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Tolerancija Lietuvoje

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Parašė DeSadas Rodyti pranešimą
    cia as pei meile mylimam zmogui whatever jis butu
    cia tiktu vienas anekdotas:

    Brolis ir sesuo mylisi lovoje. Jau po visko sesuo sako: o tu visa tai darai grynai kaip musu tetis...
    Brolis atsako: zinau, man jau mama apie tai sake...

    Comment


      Parašė oranger Rodyti pranešimą
      cia tiktu vienas anekdotas:

      Brolis ir sesuo mylisi lovoje. Jau po visko sesuo sako: o tu visa tai darai grynai kaip musu tetis...
      Brolis atsako: zinau, man jau mama apie tai sake...
      as turejau omenyje whatever lyties, oreantacijos jis/ ji/ tai butu (seimos nariams yra jauciama kitokio tipo meile manau , bent jau tikiuosi )
      Paskutinis taisė DeSadas; 2006.10.10, 16:07.
      "I just want you to know that, when we talk about war, we're really talking about peace." —Washington, D.C. June 18, 2002


      - George W. Bush President of the USA

      Comment


        Parašė Aug1z Rodyti pranešimą
        Žmogaus teisių neegzistavimas Lietuvoje. Gal galima plačiau?
        na pvz. kad ir gerbiamo zuoko pasisakymai (kas kaip politikui, miesto merui ir zmogui kuris tuti TARNAUTI VISIEMS vilnieciams yra nedovanotina )

        pradekim nuo mazumu

        "Kaip minėjau , esu tolerantiškas. Pažįstu ne vieną gėjų , tame tarpe ir jų poras . Puikiai bendrauju su jais. Nevadinu tai nuodeme, nes manau tai yra tam tikri psichologininai asmenybės sutrikimai, liaudiškai kalbant -liga. Nenoriu, kad man primetinėtų jų požiūrius ir verstų tai laikyti norma. Man neprimtini jų paradai ar demonstracijos, nepriimtinas jų reikalavimas gerbti jų pasirinktą gyvenimo būdą. Esu prieš tokių asmenų santuokas , esu prieš, kad tokioms poroms būtų suteikta teisė įsivaikinti vaikus. Tokios mano pažiūros , manau tokia ir dievo ar gamtos valia." - ir cia zmogaus su aukstuoju issilavinimu posakis? cia reiketu i istorijos vadovelius manau irasyti sia kalba

        Romai

        "Gali būti nelengva žmones tuo įtikinti, nes romams dabar reikia ne tiek tų kelių nugriautų menkaverčių negyvenamų lūšnelių, kiek visuomenės tikėjimo, kad jie gali būti patikimais ir problemų nekeliančiais kaimynais." - ot butu gerai jei sedetu tyliai ir nekeltu socialiniu ir kitu problemu

        Laikomes morales

        "Negi nesinorėtų nubusti vieną rytą, atsivertus laikraščius ar įsijungus televizorių arba radiją, suprasti, kad Lietuvoje ir pasaulyje prasidėjo rami diena. Juk norėtųsi nubusti vieną rytą ir suprasti, kad einame dirbti mėgstamo darbo, o ne dalyvauti beprasmėse peštynėse. Norėtųsi išvysti pasaulį, kuriame ne kalbama apie moralę, o gyvenama laikantis jos nuostatų."

        turbut bus sunku suprasti tai zmonems gyvenantiems lietuvoje, bet is vakaru eurpos zmogaus laisviu pozicijos tai tikrai atrodo gana juokinga

        na tada galima pereiti i pazeidziamu sluoksniu padety
        vaiku teisiu padetis - tragiska
        psichikos ligoniu - tragiska (siulau nuvaziuot i istaiga Radviliskyje )
        neigaliu - tragiska

        ir tt tt
        Paskutinis taisė DeSadas; 2007.01.24, 17:51.
        "I just want you to know that, when we talk about war, we're really talking about peace." —Washington, D.C. June 18, 2002


        - George W. Bush President of the USA

        Comment


          O ar tau neatrodo, kad apie gėjus kiekvienas gali turėti savo nuomonę? Kur dingo tavo, kaip teisių gynėjo, tolerancija kitiems ir kitų nuomonei? Homoseksualizmas yra lytinis iškrypimas, kuris tiesiog yra madingas, kuriuo naudojantis dabar nustatomas šalies tolerancijos ir žmogaus teisių išsivystymas. Dabar gali ir mane apkaltint netolerancija

          Parašė DeSadas Rodyti pranešimą
          na tada galima pereiti i pazeidziamu sluoksniu padety
          vaiku teisiu padetis - tragiska
          psichikos ligoniu - tragiska (siulau nuvaziuot i istaiga Radviliskyje )
          neigaliu - tragiska
          Vaikų teisės ginamos. Žmonių kultūra vis dar leidžia smurtą prieš vaikus, bet į tai yra reaguojama. Tikiu, kad tam tikras atvejais pažeidžiamos, pavyzdžiui, psichinių ligonių teisės. Esu tikras, kad tokių pavyzdžių rastum ir Jungtinėje Karalystėje ir bet kur pasaulyje. Tokių pažeidimų masteliai skiriasi ir sutinku, kad Lietuvoje jie didesni nė pasaulyje labiausiai išsivysčiusiose valstybėse, su kuriomis tu ją lygini. Tačiau pasaulio mastu Lietuvos žmonių teisės yra pakankamai aukštame lygmenyje.
          Paskutinis taisė ; 2007.01.24, 17:58.
          Įžvalgos.lt - FB - G+

          Comment


            Parašė Ash Rodyti pranešimą
            O ar tau neatrodo, kad apie gėjus kiekvienas gali turėti savo nuomonę? Kur dingo tavo, kaip teisių gynėjo, tolerancija kitiems ir kitų nuomonei? Homoseksualizmas yra lytinis iškrypimas, kuris tiesiog yra madingas, kuriuo naudojantis dabar nustatomas šalies tolerancijos ir žmogaus teisių išsivystymas. Dabar gali ir mane apkaltint netolerancija
            palaukite kur as sakiau kad netoleruoju kitu nuomones? Toleruoti galima, daug ka... gerbti - manau tai reikia uzsitarnauti.

            na apie iskrypimus ir mada nemanau kad Lietuvoje galima sneket.
            Mada - pala tai jei taip jau madinga tai yra tai kodel toks nesi?. Tai yra igimta ir taskas, nei vienas sveiko proto zmogus nepasirinktu tokio gyvenimo lifestylo Lietuvoje, jei tai butu mada kaip tu sakai.
            Iskrypimas? - na tai jau labiau moraliniai, kulturiniai dalykai ir isigalejusio diskurso principai, kurie neturi jokios platesnes reiksmes sioje diskusijoje.
            "I just want you to know that, when we talk about war, we're really talking about peace." —Washington, D.C. June 18, 2002


            - George W. Bush President of the USA

            Comment


              Parašė Ash Rodyti pranešimą
              Tokių pažeidimų masteliai skiriasi, bet jų yra visur, o Lietuvoje jie, manau, nėra tragiški.
              nelinkeciau priklausyti nei vienai is siu grupiu ir gyventi Lietuvoje ar kitoje postsovietineje valstybeje (tai tikrai nera vien Lietuvos problemos, si isigalejusi hegemonini poziury i KITOKIUS, bus labai sunku isgyvendinti. )
              "I just want you to know that, when we talk about war, we're really talking about peace." —Washington, D.C. June 18, 2002


              - George W. Bush President of the USA

              Comment


                Parašė DeSadas Rodyti pranešimą
                palaukite kur as sakiau kad netoleruoju kitu nuomones? Toleruoti galima, daug ka... gerbti - manau tai reikia uzsitarnauti.

                na apie iskrypimus ir mada nemanau kad Lietuvoje galima sneket.
                Mada - pala tai jei taip jau madinga tai yra tai kodel toks nesi?. Tai yra igimta ir taskas, nei vienas sveiko proto zmogus nepasirinktu tokio gyvenimo lifestylo Lietuvoje, jei tai butu mada kaip tu sakai.
                Iskrypimas? - na tai jau labiau moraliniai, kulturiniai dalykai ir isigalejusio diskurso principai, kurie neturi jokios platesnes reiksmes sioje diskusijoje.
                Na, tolerancijos Artūro Zuoko nuomonei tavo žodžiuose ne daug

                Kodėl toks nesu? Gal todėl, kad nesivaikau mados (mada čia ne vienintelis aspektas). Vyrui įgimta poruotis su vyru? Atleisk, kada jie mutavo?
                Įžvalgos.lt - FB - G+

                Comment


                  Parašė DeSadas Rodyti pranešimą
                  nelinkeciau priklausyti nei vienai is siu grupiu ir gyventi Lietuvoje ar kitoje postsovietineje valstybeje (tai tikrai nera vien Lietuvos problemos, si isigalejusi hegemonini poziury i KITOKIUS, bus labai sunku isgyvendinti. )
                  Tie "kitokie" tegu būna, niekam jie netrugdo savo buvimu. Aš nesu prieš gėjus, aš tik prieš faktą, kad tai natūralu ir normalu Galbūt to tu nesuvoki

                  Įdomi diskusijos eiga, m?
                  Įžvalgos.lt - FB - G+

                  Comment


                    Parašė Ash Rodyti pranešimą
                    Na, tolerancijos Artūro Zuoko nuomonei tavo žodžiuose ne daug

                    Kodėl toks nesu? Gal todėl, kad nesivaikau mados (mada čia ne vienintelis aspektas). Vyrui įgimta poruotis su vyru? Atleisk, kada jie mutavo?

                    palaukite palaukite , kazko nesupratau, tai mes dabar i lova gulames nes tai madinga?

                    ps. tikrai diskusija nukrypo i offtopika, bet jei paziuretume i bbc tinklapy ir pamatytume su kokiomis temomis lietuva yra asocijuojama, tai dideliu nukrypimu nepastebetume
                    "I just want you to know that, when we talk about war, we're really talking about peace." —Washington, D.C. June 18, 2002


                    - George W. Bush President of the USA

                    Comment


                      Parašė DeSadas Rodyti pranešimą
                      palaukite palaukite , kazko nesupratau, tai mes dabar i lova gulames nes tai madinga?
                      Įdomi mano žodžių interpretacija, bet, manau, klaidinga Ne, "mes" įteisiname santuokas gėjams, nes tai madinga, o po to giriamės, kad esame pirmieji tai padarę pasaulyje ir t.t. Bet ir tai man nė kiek nemaišo. Aš pasikartosiu, esu tik prieš teiginį, kad tai natūralu ir normalu
                      Įžvalgos.lt - FB - G+

                      Comment


                        Užbaikit batalijas - tema iš "Lietuvos įvaizdis užsienyje" virto "Tolerancija homoseksualistų atžvilgiu Lietuvoje".

                        Comment


                          Parašė Ash Rodyti pranešimą
                          Įdomi mano žodžių interpretacija, bet, manau, klaidinga Ne, "mes" įteisiname santuokas gėjams, nes tai madinga, o po to giriamės, kad esame pirmieji tai padarę pasaulyje ir t.t. Bet ir tai man nė kiek nemaišo. Aš pasikartosiu, esu tik prieš teiginį, kad tai natūralu ir normalu
                          na labai juokingas pats pasakymas naturalu (jei tai egzistuoja, tai mano kaip mokslininko poziuriu tai yra NATURALU) Neatsirado kazkoks gi piktas dede ir neprigamino nenaturaliu zmoniu .

                          Galima tik kalbeti apie sias kategorijas. ar tai genetinio imprintingo ar epigenetiniu faktoriu ar selektyvaus evoliucijos spaudimo pasekme ir kaip tai yra paplite bendrojoje populiacijoje.


                          Na ka gi turiu begti i sio zmogaus paskaita


                          "I just want you to know that, when we talk about war, we're really talking about peace." —Washington, D.C. June 18, 2002


                          - George W. Bush President of the USA

                          Comment


                            Desadai, viskas tvarkoje su žmogaus teisėmis Lietuvoje bus tada, kai homo bus traktuojama taip pat normalu kaip ir hetero? Nesutinku, kad tai atspindi bendrą tautos toleranciją, ir kaip ir Ash, dar labiau nesutinku, kad homoseksualizmas yra natūralu ir normalu. Beje, pats minėjai, kad Lietuva yra post-sovietinė šalis, bet į tą teiginį neatsižvelgi. Vos prieš 15 metų išsilaisvinome iš bolševikų "sąjungos", į tai atsižvelgiant reikalai su tolerancija ir žmogaus teisėmis tikrai nėra blogi, o juk dar ir kiek laiko tobulėjimui

                            Comment


                              Tai nėra natūralu, jei tai prieštarauja natūraliai žmogaus prigimčiai

                              Jei jau taikai evoliuciją šiam reiškiniui paaiškinti, tai galbūt reikėtų kalbėti apie psichologinę ar moralės revoliuciją, bet ne apie fizinę ar protinę. Normaliai žmogus evoliucionuoja racionaliai, tai yra evoliucionuoja naudinga tai gyvybės formai kryptimi, su tam tikru logišku tikslu. Toks poravimosi būdas man neatrodo niekuo racionalus, nebent tenkinama tai, ko negaunama normaliu būdu (kalbu ne vien apie fizinį pasitenkinimą).

                              Galbūt tu iš dalies esi teisus sakydamas tai:
                              Parašė DeSadas Rodyti pranešimą
                              Galima tik kalbeti apie sias kategorijas. ar tai genetinio imprintingo ar epigenetiniu faktoriu ar selektyvaus evoliucijos spaudimo pasekme ir kaip tai yra paplite bendrojoje populiacijoje.
                              Manau, kad būtent kažkokio spaudimo pasekmė ir buvo viso to pradžia. O šiandien daug kam tai tapo tiesiog gyvenimo būdu

                              Ir mano žodžius gali perduot savo dėstytojui, tam vadinamam "genius in the chair" Manau, kad tai ir yra tavo dėstytojo problema (argi aš ne įžūlus), kad jis šį reiškinį laiko žmonijos evoliucijos pažangos rodikliu
                              Paskutinis taisė ; 2007.01.24, 18:36.
                              Įžvalgos.lt - FB - G+

                              Comment


                                na bet ir pasitikejimas savim

                                ei gal kas man is UK padetu padiskutuot? nes atrodo kad as bendrauju su marsieciais
                                "I just want you to know that, when we talk about war, we're really talking about peace." —Washington, D.C. June 18, 2002


                                - George W. Bush President of the USA

                                Comment


                                  Parašė DeSadas Rodyti pranešimą
                                  ei gal kas man is UK padetu padiskutuot? nes atrodo kad as bendrauju su marsieciais
                                  Puikus netolerancijos pavyzdys, taip pat nepagarba priešingai nuomonei, pasakytų bet kuris tavo mąstymo žmogus, jei taip būtų kalbėta apie gėjus. Pats nesivadovauji tuo, ką sakai
                                  Įžvalgos.lt - FB - G+

                                  Comment


                                    Desadai, negalima su tavim nesutikti. Reikia musu visuomenes kulturai dar truputi paaugti, kas, mano supratimu, turetu vykti daugmaz tolygiai su ekonomines geroves kilimu. Na zodziu reikia dar apie +-20 metu, kad atsidurtume ten, kur dabar yra issivyste krastai. Visgi zmones keliauja, mato, kaip yra kitur, ka reikia gerinti ir ateity sitas procesas tik isibeges, todel gal (tikiuosi ) nebeliks "savu nuomoniu" apie gejus, zydus ir visas kitas "blogybes".

                                    P.S. tame paveiksliukyje gerbiamo mokslininko pavarde parasyta neteisingai

                                    Comment


                                      Parašė John Rodyti pranešimą
                                      todel gal (tikiuosi ) nebeliks "savu nuomoniu" apie gejus, zydus
                                      Visi turi turėti vieną nuomonę, kuri kažkam atrodo teisinga, o tuo tarpu savo nuomonės turėti negalima? Nežinau, man tai kažką negero primena. Su tolerancija tokie žodžiai nelabai asocijuojasi. Čia gal tik pagal jus tolerancija yra toks dalykas, kuris matuojamas gėjų paradų skaičiumi.

                                      Comment


                                        Parašė DeSadas Rodyti pranešimą
                                        ei gal kas man is UK padetu padiskutuot? nes atrodo kad as bendrauju su marsieciais
                                        Apgailėtina
                                        Mano galerija Flickr'yje

                                        Comment


                                          Parašė Edd Rodyti pranešimą
                                          Visi turi turėti vieną nuomonę, kuri kažkam atrodo teisinga, o tuo tarpu savo nuomonės turėti negalima? Nežinau, man tai kažką negero primena. Su tolerancija tokie žodžiai nelabai asocijuojasi. Čia gal tik pagal jus tolerancija yra toks dalykas, kuris matuojamas gėjų paradų skaičiumi.
                                          Tycia parasiau kabutese, nes ta sava nuomone yra ne kas kita kaip antisemitizmo, homofobijos ar kitokios -fobijos apraiskos. Aisku, gali ja tureti, bet gyvendamas atitinkamoje (Vakaru) visuomeneje turesi taikytis ir su tokios savo nuomones padariniais ir uz ja atsakyti.

                                          Beje, apie sita termina ir jo taikymo ypatumus gali pasiskaityti cia: http://en.wikipedia.org/wiki/Toleran...the_intolerant
                                          Paskutinis taisė John; 2007.01.25, 11:16.

                                          Comment

                                          Working...
                                          X