Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Tolerancija Lietuvoje

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    #21
    ne.

    Comment


      #22
      Parašė FM'as Rodyti pranešimą
      jie galetu bet ar jus juos priimtumet?jei jie kalbetu cia?
      Tame ir esme.Jei geju ir yra sitam forume as labai abejoju kad jie iseitu i dienos sviesa.

      Comment


        #23
        Tai jei reikia gėjų paradų tai į juos reiktų išleisti ir psichiatrijos ligoninėse sėdinčius asmenis, nes gėjai ne kas kita kaip psichologinių bėdų turintys asmenys.
        Mano nuotraukos @Fotki.com

        Auto Show Millennium 2007
        Retromobile 2007
        "Kova 1". Driftingo čempionatas
        "Foje" Gali Skambėti Kitaip
        Vilniaus žavesys kauniečio akimis: 1 dalis | 2 dalis
        BaltMotorShow 2007, Vilnius: 1 dalis | 2 dalis
        Kauno Marių Regioninis Parkas

        Comment


          #24
          Parašė batista Rodyti pranešimą
          /\ pažįsti tokių veikėjų?
          As pazystu.Bet jie anglai.

          Comment


            #25
            Parašė 99 Rodyti pranešimą
            Lietuvoje netoleruojama ne tik kitokios seksualinės orientacijos žmones... tad toks pavadinimas labiau atspindėtų pačią temą.
            Bet kodel?Paklausus bet kurio budulio jis nesugebetu duot gero atsakymo tik -"ai tai kad uz***sa jie".

            Comment


              #26
              Parašė HAMMER Rodyti pranešimą
              Tai jei reikia gėjų paradų tai į juos reiktų išleisti ir psichiatrijos ligoninėse sėdinčius asmenis, nes gėjai ne kas kita kaip psichologinių bėdų turintys asmenys.
              Geju paradu tai tikrai nereikia, jokiu sexualines pakraipos paradu nereikia, bet uztai reikia kad zmones priimtu kokie jie esa.


              O isties gaila kad kitokios sexualines pakraipos zmones (kuriu tikrai turi buti siame forume) nenores pasisakyti, nes tikrai atsiras tokiu kurie tures kazka pries juos .

              Comment


                #27
                Labiausiai netoleruoju pedofilu, grieztinciau jiems bausmes...
                o del geju esu ramus, tai dazniausiai mandagus zmones, nors draugauti su jais nenoreciau...

                Comment


                  #28
                  Aš tikrai nesu homofobas, kaip mane čia nori nupiešti El_greco. Ir prieš gėjus nieko neturiu. Ta prasme, kad man visiškai vienuodai kas jie tuokie savo asmeniniuose gyvenimuose ar kuom jie užsiminėja man nežinant ir nematant. Vienintėlis neigiamas požiuris iš mano pusės tas , kad man yra šlykštu ir žema tai kaip jie užsiminėja meile arba kam jie ją išreiškia. Tokia mano pažiura ir ją toleruoti reiktu taip pat kaip ir man gėjus. Aš tikrai pamatęs du besibučiuojančius vaikinus nešokčiau jų mušti ar iš pasalų apspjaudyti. Tiesiog pasišlikštėčiau ir nueičiau savais keliais. Taip pat pažistu ne viena gėju, ir jie kaip žmonės tikrai niekuom neišsiskiria, jei negalvotume apie seksualinius jų poreikius. Tad ar aš homofobas ar ne ? Nes aš pats tokio savęs nelaikau.

                  Mano Flickr nuotraukos : http://www.flickr.com/photos/ezziukas/sets/

                  --------------------------------------------------

                  Kiek rovė - neišrovė. Kiek skynė - nenuskynė. Todėl, kad tu - šventovė, todėl, kad tu - Tėvynė !!!

                  Comment


                    #29
                    Parašė oranger Rodyti pranešimą
                    nors draugauti su jais nenoreciau...
                    Kodel ne?

                    Comment


                      #30
                      Parašė El_Greco Rodyti pranešimą
                      Kodel ne?
                      na, as turiu omenyje tarp tikru draugu (su kuriais dazniausiai leidi laika ir daliniesi savo gyvenima) tokiu nera ir nebus...
                      bet siaip teko bendrauti, nieko pries ta bendravima neturiu...

                      Comment


                        #31
                        Parašė Ežiukas Rodyti pranešimą
                        Aš tikrai nesu homofobas, kaip mane čia nori nupiešti El_greco. Ir prieš gėjus nieko neturiu. Ta prasme, kad man visiškai vienuodai kas jie tuokie savo asmeniniuose gyvenimuose ar kuom jie užsiminėja man nežinant ir nematant. Vienintėlis neigiamas požiuris iš mano pusės tas , kad man yra šlykštu ir žema tai kaip jie užsiminėja meile arba kam jie ją išreiškia. Tokia mano pažiura ir ją toleruoti reiktu taip pat kaip ir man gėjus. Aš tikrai pamatęs du besibučiuojančius vaikinus nešokčiau jų mušti ar iš pasalų apspjaudyti. Tiesiog pasišlikštėčiau ir nueičiau savais keliais. Taip pat pažistu ne viena gėju, ir jie kaip žmonės tikrai niekuom neišsiskiria, jei negalvotume apie seksualinius jų poreikius. Tad ar aš homofobas ar ne ? Nes aš pats tokio savęs nelaikau.
                        Kaip keista Tau juk dar ir zydai nepatinka.(Atsimenu tavo postus gerai).Na negalim ant taves pykt juk visgi vaikis is provincijos esi

                        Parašė Ežiukas Rodyti pranešimą
                        Aš neneigiu, kad as homofobas.

                        Comment


                          #32
                          Gal jau draugauji tik nezinai.

                          Comment


                            #33
                            Parašė El_Greco Rodyti pranešimą
                            Kaip keista Tau juk dar ir zydai nepatinka.(Atsimenu tavo postus gerai).Na negalim ant taves pykt juk visgi vaikis is provincijos esi
                            Ne ta prasme homofobas, kokia tu įsivaizduoji El_greco. O man ne patis žydai nepatinka , o jų tarptautinė politika jeigu jau taip gylintis .

                            Mano Flickr nuotraukos : http://www.flickr.com/photos/ezziukas/sets/

                            --------------------------------------------------

                            Kiek rovė - neišrovė. Kiek skynė - nenuskynė. Todėl, kad tu - šventovė, todėl, kad tu - Tėvynė !!!

                            Comment


                              #34
                              Parašė Ežiukas Rodyti pranešimą
                              Ne ta prasme homofobas, kokia tu įsivaizduoji El_greco.
                              Ta prasme ar ana vistiek esi homofobas.Cia tas pats kas pasakyt "as tik biskeli rasistas".

                              Comment


                                #35
                                Parašė El_Greco Rodyti pranešimą
                                Ta prasme ar ana vistiek esi homofobas.Cia tas pats kas pasakyt "as tik biskeli rasistas".
                                Aš Homofobas , lytinio akto "srityje", taip . Dabar aiškiau ? Tik matau, kad tau jokio skirtumo kiek homofobijos ir kokioj prasmėje jinai yra. Tau svarbu įrodyti, kad aš homofobas, rasistas, kad galėtum ant manęs "pavaryti" ir kaip aš įtariu turėti kažko ego pasitenkinima nuo to Tau pačiam tolerancijos reikia pasimokyt .

                                Mano Flickr nuotraukos : http://www.flickr.com/photos/ezziukas/sets/

                                --------------------------------------------------

                                Kiek rovė - neišrovė. Kiek skynė - nenuskynė. Todėl, kad tu - šventovė, todėl, kad tu - Tėvynė !!!

                                Comment


                                  #36
                                  hmm. Kartais atrodo, kad heteroseksualūs žmonės mažiau "reklamuojasi" nei homoseksualūs. Tai pvz, šalia gėjų paradų, analogiškai turėtų vykti ir normalios orientacijos žmonių paradai. Tik kažkaip negirdėti O šiaip nesu nusiteikus prieš juos. Tai tegul būna. Na dėl viso ko, galėtumėt paskaityt Platono "Puotą". Ir ka tik prisiminiau vienos dėstytojos žodžius, kad Meilė neturi lyties Tik ir persistengti nereikia. kAS per daug, tas - nesveika.

                                  Comment


                                    #37
                                    Parašė Ežiukas Rodyti pranešimą
                                    Aš Homofobas , lytinio akto "srityje", taip . Dabar aiškiau?
                                    Mmm.Is tikro laaabai maza dalis geju uzsiima sexu.


                                    Tik matau, kad tau jokio skirtumo kiek homofobijos ir kokioj prasmėje jinai yra. Tau svarbu įrodyti, kad aš homofobas, rasistas, kad galėtum ant manęs "pavaryti" ir kaip aš įtariu turėti kažko ego pasitenkinima nuo to
                                    Kaip sakiau tokio dalyko kaip 'biskeli homofobas nera'.O kad tu esi homofobas rasistas ir antisemitas jau seniai zinau.Tas seniai irodyta.Tiksliau pac prisipazines esi.
                                    Tavo itarimai labai blogi.

                                    Tau pačiam tolerancijos reikia pasimokyt
                                    As man rodos jau sakiau kad netoleruoju homofobu ir rasistu.Toleruot tokius zmones butu kvaila nemanai?Tokie zmones tik duoda bloga ivaizdi saliai.

                                    Comment


                                      #38
                                      Čia šiaip ne į temą, bet jau klaidų kladelių, t.y. gramatinių

                                      Comment


                                        #39
                                        Parašė romena Rodyti pranešimą
                                        Čia šiaip ne į temą, bet jau klaidų kladelių, t.y. gramatinių
                                        Cyccc

                                        Mano Flickr nuotraukos : http://www.flickr.com/photos/ezziukas/sets/

                                        --------------------------------------------------

                                        Kiek rovė - neišrovė. Kiek skynė - nenuskynė. Todėl, kad tu - šventovė, todėl, kad tu - Tėvynė !!!

                                        Comment


                                          #40
                                          Na pas tave dar biški nieko visai .

                                          Comment

                                          Working...
                                          X