Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Ar reikalingos forume mobiliuoju telefonu darytos nuotraukos?

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Ar reikalingos forume mobiliuoju telefonu darytos nuotraukos?

    čia labai rimtas klausimas, nes šiandien pamačiau kaip niekad daug neigiamų atsiliepimų tokio tipo nuotraukų atžvilgiu. todėl noriu forumiečių tvirtos nuomonės - taip ar ne - šiuo klausimu. tuomet žinočiau, ar beverta man ir kai kuriem forumiečiams trankytis po visokius objektus, fotografuoti, gaišt laiką keliant juos į kompą, talpinant į serverį, nes taip laikas tikrai gaištamas (bent jau mano), ir norisi žinoti, ar verta todėl norėčiau jūsų balsų ir motyvų jeigu jums dzin, taip ir prabalsuokit, bet būtų gerai tvirtos nuomonės
    36
    Taip
    66,67%
    24
    Ne
    13,89%
    5
    Man visiškai dzin
    19,44%
    7

    #2
    Visu pirma ne 'mobiliakinės' o 'darytos su mobiliuoju telefonu' ir vietoj 'dzin' galima butu lietuviskai parasyti 'nesvarbu arba 'nerupi'.

    O rimtai tai neaisku ka turi omeny sakydamas reikalingos? Na jeigu zmogus neturi ar tiesiog neturi su savimi fotoaparato ir nufotografuoja kazkoki projekta su savo telefonu ir ideda i foruma tai viskas gerai. Jokiu problemu.

    Comment


      #3
      Manau mobiliakinės nuotraukos yra visiškai priimtinos rašant apie pasistūmėjusias statybas (update'ai), arba kažkokius ypatingus įvykius. Fotiko visur su savim neprisitampysi. Tuo tarpu fotoreportažams mobiliakų fotografavimo funkcijos dar nesubrendo.
      Kaip po dykumą blaškiausi

      Comment


        #4
        Parašė vytauc Rodyti pranešimą
        Fotiko visur su savim neprisitampysi.
        Why not?As pvz be fotiko niekur neinu
        -
        Nereik tu mobiliakiniu foto.

        Comment


          #5
          aš ir klausiu dėl projektinių nuotraukų, jeigu nofotografuoju kažką kito įdomaus, dedu į telefoninį skyrelį

          Visu pirma ne 'mobiliakinės' o 'darytos su mobiliuoju telefonu' ir vietoj 'dzin' galima butu lietuviskai parasyti 'nesvarbu arba 'nerupi'.
          atsiprašau už tai, tiesiog vakar kurdamas tema jau beveik miegojau, todėl nelabai galvojau apie tokius nudailinimus

          Comment


            #6
            Parašė El_Greco Rodyti pranešimą
            Why not?As pvz be fotiko niekur neinu
            Čia jau nuo fotoaparato priklauso, kokio veidrodinio su optika tikrai visada nesitampysi, o koks kompaktiškas visada gali guleti kišenėje, mažiau nei piniginė vietos užima.
            GE. Tbilisis / თბილისი | GE. Batumis / ბათუმი | GE. Aukštutinė Svanetija / ზემო სვანეთი

            Comment


              #7
              Parašė Eimantas Rodyti pranešimą
              Čia jau nuo fotoaparato priklauso, kokio veidrodinio su optika tikrai visada nesitampysi, o koks kompaktiškas visada gali guleti kišenėje, mažiau nei piniginė vietos užima.
              Aš taip pat su savu DSLR'u praktiškai nesiskiriu
              Mano galerija Flickr'yje

              Comment


                #8
                O mano telo kadrai, nuo skaitmenos mažai kuo skiriasi.

                Comment


                  #9
                  Jeigu mobileko nuotraukos geros kokybes, kaip pvz. buvo kazkurio klaipediecio(sorry, neatsimenu nicko) nuotraukos is jo keliones i Rusija, tokios nuotraukos tinka, bet jeigu vidutine mobileko nuotrauku kokybe tada as balsuoju uz NE.

                  Comment


                    #10
                    nuotraukos update'ams tikrai tinka
                    I love INNUENDO!

                    Comment


                      #11
                      stai pvz/ fotoreportazas is Vilniaus Naujamiescio.

                      perziureti

                      ar tokios nuotraukos fotoreportazams tinka? ar deti jas i tema - nuotraukos darytos.... ???

                      O gal sukurti temas (fotoreportazams)

                      Miestai ir architektūra > Bendrosios Diskusijos > Miestai ir architektūra

                      *Mobile Photo. Vilnius
                      *Mobile Photo. Pajurys
                      *Mobile Photo. Kaunas
                      *Mobile Photo. Siauliai Panevezys
                      *Mobile Photo. Kiti miestai


                      Miestai ir architektūra > Bendrosios Diskusijos > Už Sienos

                      *Mobile Photo. Už Sienos

                      Kaip jums tokia ideja? (kad tokios nuotraukos nesimaisytu su geresnes kokybes notraukomis)
                      Paskutinis taisė Maxas; 2006.09.18, 17:22.
                      ---- NAUJOJI VILNIA facebook'e ----

                      Comment


                        #12
                        stai pvz/ fotoreportazas is Vilniaus Naujamiescio.

                        ar tokios nuotraukos fotoreportazams tinka? ar deti jas i tema - nuotraukos darytos.... ???
                        Objektyviai, tai jos gana muilinos. Tikrai mobiliakinės.

                        Dėl tokių dar galima pagalvoti

                        Comment


                          #13
                          taigi jūs patys nusprendėte, kad forume projektų nuotraukos, darytos mobiliuoju telefonu, turi teisę būti publikuojamos gerbiami adminai, galite rakinti temą

                          Comment

                          Working...
                          X