Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Jūsų nuomone ar įmanoma .... ?

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Jūsų nuomone ar įmanoma .... ?

    Žinau, kad visiškai kvaila ir beprasmiška šita tema. Bet nejaugi negalima biški "paįsidirbinėti" forume ??? Nors šia šiokia tokia pokšto forma kurta šita tema, bet prašau visu nuspresenčių pasisakyti į tai atsižvelgti rimtai.

    KLAUSIMAS: Kiek laiko jūsų nuomone mažiausiai reikia nueiti pėščiomis atstumą šiauliuose nuo centro (bulvaro apylinkių ) iki pietinio galo (gegužių gatvės) ????

    Laiko paklaidos balsavime gali buti apie 15 min.

    Dar kartą prašau rimtai pamėginti pagrįsti savo nuomone , savo mintym arba praktika Ačiū už dėmesį
    20
    ~ 1 val. 30
    5,00%
    1
    ~ 40 min.
    25,00%
    5
    ~ 2 val
    0,00%
    0
    ~ 10 dienų arba man tas pats
    70,00%
    14
    Paskutinis taisė Ežiukas; 2006.08.27, 00:56.

    Mano Flickr nuotraukos : http://www.flickr.com/photos/ezziukas/sets/

    --------------------------------------------------

    Kiek rovė - neišrovė. Kiek skynė - nenuskynė. Todėl, kad tu - šventovė, todėl, kad tu - Tėvynė !!!

    #2
    Parašė Ežiukas
    Aš tai dariau, aš tai žinau :/ Beto esu tas durnius tikriausiai kuris vienas po šiaulius pėsčiomis nors daugiau visi protingi Žinoma patogiau važiuoti autobusu, bet tai dar nereiškia, kad neįmanoma pėščiomis tokio atstumo nueiti. Trumpai tariant atstumai nėra tą problema šiauliuose apie kuria reiktu labai diskutuoti Žinoma, kad aš tau sakyčiau "nupezai bachurs", jei aš su autobusu per 10 min. galiu nuvažiuoti, o kur pėščiomis per pusvalandį. Bet tai dar nesako, kad negalimas antras variantas

    P.S: aš visais pirštais už šiaulių areną kokia ji yra statoma dabar . Manau, kad ji geresnė net už vis dar fantazijuose esančia Kauno arena Bet ir nereikia smarkiai šokinėti ir girtis kokie mūsų "kiaušai" dideli
    Nu eziuk suprasciau jei gyventum siauliuose ir sneketum... bet zinai nu kazkaip neitikini manes kai gyveni kedainiuose ir pasakoji man tokius dalykus.... kai nakti po gero renginio reikia pareit nuo bulvaro, tai 1.5h pushkuoji namo... o as i mokykla kiekviena ryta vazineju, jei nebuna kamscio per 30 min nuvaziuoji, jei buna kamstis per 50min dariedi... netiki pasiklausk siauliecio...
    Žymus zmogus yra pasakęs: "Kosmosas ir žmonių kvailumas yra begaliniai, nors del kosmoso abejoju"

    Comment


      #3
      Parašė FruityLoopsas
      Nu eziuk suprasciau jei gyventum siauliuose ir sneketum... bet zinai nu kazkaip neitikini manes kai gyveni kedainiuose ir pasakoji man tokius dalykus.... kai nakti po gero renginio reikia pareit nuo bulvaro, tai 1.5h pushkuoji namo... o as i mokykla kiekviena ryta vazineju, jei nebuna kamscio per 30 min nuvaziuoji, jei buna kamstis per 50min dariedi... netiki pasiklausk siauliecio...

      Nevaikščiok zig zagais Spėsi ir greičiau nuvykti kur tau reikia. O šneku aš tikrai ne iš piršto į kėdainius persikėliau tik pavasarį o prieš tai šiauliuose gyvenau keturis metus

      Mano Flickr nuotraukos : http://www.flickr.com/photos/ezziukas/sets/

      --------------------------------------------------

      Kiek rovė - neišrovė. Kiek skynė - nenuskynė. Todėl, kad tu - šventovė, todėl, kad tu - Tėvynė !!!

      Comment


        #4
        Parašė Ežiukas
        Nevaikščiok zig zagais Spėsi ir greičiau nuvykti kur tau reikia. O šneku aš tikrai ne iš piršto į kėdainius persikėliau tik pavasarį o prieš tai šiauliuose gyvenau keturis metus
        Kokiais zigzagais, kuo tiesiau, nu gi sakau pasiklausk siauliecio, nesakyk kad as cia taip, ir paklausk asmeniskai, ar buvai gaisrininkuose?? ir jei buvo, tada paklausk ar imanoma taxa issikviest, ir dar paklausk, kiek laiko tenka eit namo nuo centro iki geguziu gatves.... ir jei cia rimtai meeta darot, tai galesim pestute pasivaiksciot po siaulius, as su autiku nuruksiu, o jus pedinsit, ir as su chronometru pamatuosiu, kiek uztrukot ir ar kaloriju per daug nenumetet
        Žymus zmogus yra pasakęs: "Kosmosas ir žmonių kvailumas yra begaliniai, nors del kosmoso abejoju"

        Comment


          #5
          Paskaičiuokime "forumiečiai kurmiai" :

          Atstumas nuo bulvaro "Gaidžio" iki pat laukų už pietinio kur karvutės ganos yra apytiksliai 4,40 kilometrų.

          Vidutinis seno žmogaus ėjimo greitis yra : 125 centimetrai per sekundę (4,5 km/h). Jauno žmogaus: 151 centimetrai per sekundę(5,5 km/h).

          Pritaikius visas v=s/t formules ir panašiai gauname, kad seneliui reikia 58,2 minučių laiko, kad nueiti nuo bulvaro iki pietinio šiaulių galo. Tuo tarpu jaunam žmogystai reikia 48 minučių. Tai kaip tu vaikštai po to gero renginio ? ?
          Paskutinis taisė Ežiukas; 2006.08.25, 20:49.

          Mano Flickr nuotraukos : http://www.flickr.com/photos/ezziukas/sets/

          --------------------------------------------------

          Kiek rovė - neišrovė. Kiek skynė - nenuskynė. Todėl, kad tu - šventovė, todėl, kad tu - Tėvynė !!!

          Comment


            #6
            Parašė Ežiukas
            Paskaičiuokime "forumiečiai kurmiai" :

            Atstumas nuo bulvaro "Gaidžio" iki pat laukų už pietinio kur karvutės ganos yra apytiksliai 4,40 kilometrų.

            Vidutinis seno žmogaus ėjimo greitis yra : 125 centimetrai per sekundę (4,5 km/h). Jauno žmogaus: 151 centimetrai per sekundę(5,5 km/h).

            Pritaikius visas v=s/t formules ir panašiai gauname, kad seneliui reikia 58,2 minučių laiko, kad nueiti nuo bulvaro iki pietinio šiaulių galo. Tuo tarpu jaunam žmogystai reikia 48 minučių. Tai kaip tu vaikštai po to gero renginio ? ?
            Kaip buvęs pasišventęs nepilnametis lėbautojas sąžiningai prapildavau visus pinigus ir namo į Zoknius iš centro dažnai grįždavau pėstute. Tad galiu paliudyti, jog einant normaliu greičiu nuo centrinio turgaus iki Radviliškio g. 68 ateidavau mažiau nei per valandą, o tai gerokai daugiau nei pusė mesto
            Kaip po dykumą blaškiausi

            Comment


              #7
              Parašė Ežiukas
              Paskaičiuokime "forumiečiai kurmiai" :

              Atstumas nuo bulvaro "Gaidžio" iki pat laukų už pietinio kur karvutės ganos yra apytiksliai 4,40 kilometrų.

              Vidutinis seno žmogaus ėjimo greitis yra : 125 centimetrai per sekundę (4,5 km/h). Jauno žmogaus: 151 centimetrai per sekundę(5,5 km/h).

              Pritaikius visas v=s/t formules ir panašiai gauname, kad seneliui reikia 58,2 minučių laiko, kad nueiti nuo bulvaro iki pietinio šiaulių galo. Tuo tarpu jaunam žmogystai reikia 48 minučių. Tai kaip tu vaikštai po to gero renginio ? ?
              Seneli suvazineja masina, ir nepaskaiciuoji sankryzu, be to duomenys tavo netikslus, katik pasemiau atlasa, ir ten mastelis lygus 150000... kadangi moxlininkai matuoja centimetrais pavertus i metrus gaunam 1500 o i km, 1.5...
              tada pasiimu liniuote ir tiesiausia gatve (tilzes)nuo geguziu iki gaidzio matuoju ilgi... ilgis = 4cm 8mm, TAI: 4.8x1.5km=7.2KM tavo atsakymas buvo 4.5km. hmm paklaida nebloga... pagal ta pacia formule kuria naudojai tu (v = s/t) gaunasi panasiai 1.5h, einant normaliai .. o normalus zmogus vidutiniskai eina 5km/h.. tai 7.2km iveiks per 7.2/5km/h = 1.44h o tai beveik 1val 30 min...... plius nuo gaidzio bepigu tau vaiksciot, kol iseini is parko dar 15min.. pasirodo tu ne velnio nezinai apie siaulius... be to as gyvenu dar paejejus 15 min iki gytariu 1
              Paskutinis taisė FruityLoopsas; 2006.08.26, 21:53.
              Žymus zmogus yra pasakęs: "Kosmosas ir žmonių kvailumas yra begaliniai, nors del kosmoso abejoju"

              Comment


                #8
                /\ nu čia vyrai pavarot žiūriu

                Comment


                  #9
                  Parašė vytauc
                  Kaip buvęs pasišventęs nepilnametis lėbautojas sąžiningai prapildavau visus pinigus ir namo į Zoknius iš centro dažnai grįždavau pėstute. Tad galiu paliudyti, jog einant normaliu greičiu nuo centrinio turgaus iki Radviliškio g. 68 ateidavau mažiau nei per valandą, o tai gerokai daugiau nei pusė mesto
                  Nezinau kur ta gatve, bet maziau nei per valanda labi viskas normaliai, o nuo centro iki pietinio visada zinojau kad yra kazkur 8 km, na paskaiciavom tai 7.2km db zinosiu... tai visas miesto ilgis, tai kas cia nuostabaus kad as einu beveik 2h... o ponas eziukSSSS man teigia jog imanoma tai padaryt per 38 min, 5/6 valandos 0.83(3)h pagal zymiaja eziuko formule atliekam v=7.2/0.83= 9km/h nu cia jau greitas ejimas, net labai... tai jei eziukas vikrus tai spesi per maziau nei 1h.. prisiminsi fyzini.. :-)
                  Žymus zmogus yra pasakęs: "Kosmosas ir žmonių kvailumas yra begaliniai, nors del kosmoso abejoju"

                  Comment


                    #10
                    Prastas tavo žemėlapis. Nes tiek pagal Google Earth, tiek pagal Maps.lt atstumas nuo "Gaidžio" iki Gegužių gatvės yra ~4,40 km. Ir skaityk ką aš tau rašau AŠ GYVENAU ŠIAULIUOSE KETURIS METUS, ir iš neturėjimo ką veikt esu išmaišes visą miestą per tiek laiko. Tad "žinau aš tą velnią" apie šiaulius patikėk manim. Ir dar vienas akibrokštas, tu ką tiesiai per aplinkui išeidinėji iš parko, kad tau tam prireikia 15 min. ??? Na ką vienintelė išeitis išspresti šį ginčą, tai prieš tavo akis nueiti nuo alaus bokalo parke iki tavo lovos per vieną valandą

                    P.S : v=s/t žimi formulė, bet tikrai ne mano
                    Paskutinis taisė Ežiukas; 2006.08.26, 22:58.

                    Mano Flickr nuotraukos : http://www.flickr.com/photos/ezziukas/sets/

                    --------------------------------------------------

                    Kiek rovė - neišrovė. Kiek skynė - nenuskynė. Todėl, kad tu - šventovė, todėl, kad tu - Tėvynė !!!

                    Comment


                      #11
                      Esmė, kad kažkada teko iš gegužių gatvės kampo iki autobuso stoties pesčiomis eiti, nes buvo gyli naktis (ir keista kaip niekas neprisikabino ir nepasiulė man "ežio kaladės" ) miesto autikai nebevažinėjo, taksui pinigų gaila buvo. O iki autiko įšvykimo buvo likusi tik viena valanda. Ir nesvarbu, kad su didele tašė buvau, bet suspėjau ir dar 10 min. sedėjau laukdamas autobuso. Žinoma nėjau aš kaip senis su radikulitu, bet ir nelėkiau lik akys degtų Kitas žinoma reikalas prigėrus vaikščioti, taip aš galiu ir iš vieno bulvaro galo į kitą tik per 2 val. nueiti
                      Paskutinis taisė Ežiukas; 2006.08.26, 22:53.

                      Mano Flickr nuotraukos : http://www.flickr.com/photos/ezziukas/sets/

                      --------------------------------------------------

                      Kiek rovė - neišrovė. Kiek skynė - nenuskynė. Todėl, kad tu - šventovė, todėl, kad tu - Tėvynė !!!

                      Comment


                        #12
                        P.S: Visas šio ginčo pagrindas atsirado po tavo (ar kažkieno kito žinutės į kurią tu suregavai (niekas niekada tiksliai neprisimena dėlko kylą karai )) žinutės, kad jau labai baisus šiauliuose atstumai norint peščiomis kur nueiti. Su potekste, kad norint nukeliauti nuo vieno šiaulių rajono į kitą reikia užsisakyti čepterinį lėktuvo reisą, kad iki vakaro spėtum į Šiaulių klubo rungtynes. Esmė tą, kad šiauliuose peščiomis visiškai be jokio vargo galima nueiti į bet kuria miesto dalį (nepriklausomai kiek tiksliai reiks mikrosekundžių norint nueiti mirtinai nusitašiusiam Petriukui iki jo laukiančios Maritės) . Ir nereikia pusti ir perdėti šio fakto vien dėlto, kad sudaryti įspūdį, kad šiauliai baisiai kiets miestas. Tai žinoma subjektyvi kiekvieno nuomone, bet dėlto nereiktu perdėti.
                        Paskutinis taisė Ežiukas; 2006.08.26, 23:07.

                        Mano Flickr nuotraukos : http://www.flickr.com/photos/ezziukas/sets/

                        --------------------------------------------------

                        Kiek rovė - neišrovė. Kiek skynė - nenuskynė. Todėl, kad tu - šventovė, todėl, kad tu - Tėvynė !!!

                        Comment


                          #13
                          Parašė Ežiukas
                          P.S: Visas šio ginčo pagrindas atsirado po tavo (ar kažkieno kito žinutės į kurią tu suregavai (niekas niekada tiksliai neprisimena dėlko kylą karai )) žinutės, kad jau labai baisus šiauliuose atstumai norint peščiomis kur nueiti. Su potekste, kad norint nukeliauti nuo vieno šiaulių rajono į kitą reikia užsisakyti čepterinį lėktuvo reisą, kad iki vakaro spėtum į Šiaulių klubo rungtynes. Esmė tą, kad šiauliuose peščiomis visiškai be jokio vargo galima nueiti į bet kuria miesto dalį (nepriklausomai kiek tiksliai reiks mikrosekundžių norint nueiti mirtinai nusitašiusiam Petriukui iki jo laukiančios Maritės) . Ir nereikia pusti ir perdėti šio fakto vien dėlto, kad sudaryti įspūdį, kad šiauliai baisiai kiets miestas. Tai žinoma subjektyvi kiekvieno nuomone, bet dėlto nereiktu perdėti.
                          Blimba nebuk zasinas, buk eziukas... as is mokyklinio atlaso viska milimetrofkem atmatavau, mokyklai viskas tixlu, o tavo google tai tik peizazams pasaulio paziurinet.. tas google earth yra sudas, tiek aukscio tiek plocio masteliai netixlus... paklaidos ziaurios... ir dar tada paaiskink viena reiskini, jeigu bulvaras 1.27km ilgio tai nori pasakyt visas miestas tik 4 kartus ilgesnis uz bulvara??? pazek i mapa, tas bulvaras lasas juroj :-) nebejuokink... as visa gyvenima siauliuose gyvenu... as turejau langa kazkada sia ziema, turejau 30-40 min, ir nuo siauliu viesbucio ejau iki Turgaus, ir gryzau, nespejau i pamoka bliamba... tai jei bulvaru eidamas nepasakok veju... manau visais atvejais tau irodziau, o jei tu vaikstai 25km/hgreiciu, tada TU TEISUS... :-) o gal eziuk buvai girtas, ir nakti po kedainius vaiksciojai... DEL TO IR NEPRIMUSE... :-DDDD
                          Žymus zmogus yra pasakęs: "Kosmosas ir žmonių kvailumas yra begaliniai, nors del kosmoso abejoju"

                          Comment


                            #14
                            Parašė Ežiukas
                            Prastas tavo žemėlapis. Nes tiek pagal Google Earth, tiek pagal Maps.lt atstumas nuo "Gaidžio" iki Gegužių gatvės yra ~4,40 km. Ir skaityk ką aš tau rašau AŠ GYVENAU ŠIAULIUOSE KETURIS METUS, ir iš neturėjimo ką veikt esu išmaišes visą miestą per tiek laiko. Tad "žinau aš tą velnią" apie šiaulius patikėk manim. Ir dar vienas akibrokštas, tu ką tiesiai per aplinkui išeidinėji iš parko, kad tau tam prireikia 15 min. ??? Na ką vienintelė išeitis išspresti šį ginčą, tai prieš tavo akis nueiti nuo alaus bokalo parke iki tavo lovos per vieną valandą

                            P.S : v=s/t žimi formulė, bet tikrai ne mano
                            Jeigu zirniu uzvalgysi ir pasiemes ziebtuveli uzdegsi, tada gal ir spesim....
                            Žymus zmogus yra pasakęs: "Kosmosas ir žmonių kvailumas yra begaliniai, nors del kosmoso abejoju"

                            Comment


                              #15
                              Parašė FruityLoopsas
                              Blimba nebuk zasinas, buk eziukas... as is mokyklinio atlaso viska milimetrofkem atmatavau, mokyklai viskas tixlu, o tavo google tai tik peizazams pasaulio paziurinet.. tas google earth yra sudas, tiek aukscio tiek plocio masteliai netixlus... paklaidos ziaurios... ir dar tada paaiskink viena reiskini, jeigu bulvaras 1.27km ilgio tai nori pasakyt visas miestas tik 4 kartus ilgesnis uz bulvara??? pazek i mapa, tas bulvaras lasas juroj :-) nebejuokink... as visa gyvenima siauliuose gyvenu... as turejau langa kazkada sia ziema, turejau 30-40 min, ir nuo siauliu viesbucio ejau iki Turgaus, ir gryzau, nespejau i pamoka bliamba... tai jei bulvaru eidamas nepasakok veju... manau visais atvejais tau irodziau, o jei tu vaikstai 25km/hgreiciu, tada TU TEISUS... :-) o gal eziuk buvai girtas, ir nakti po kedainius vaiksciojai... DEL TO IR NEPRIMUSE... :-DDDD
                              Parašė FruityLoopsas
                              Jeigu zirniu uzvalgysi ir pasiemes ziebtuveli uzdegsi, tada gal ir spesim....

                              Na ne aš manau, kad greičiau vaikštau tik dėlto, kad mano kiaušai mažesni už tavo

                              Mano Flickr nuotraukos : http://www.flickr.com/photos/ezziukas/sets/

                              --------------------------------------------------

                              Kiek rovė - neišrovė. Kiek skynė - nenuskynė. Todėl, kad tu - šventovė, todėl, kad tu - Tėvynė !!!

                              Comment


                                #16
                                Parašė Ežiukas
                                Esmė, kad kažkada teko iš gegužių gatvės kampo iki autobuso stoties pesčiomis eiti, nes buvo gyli naktis (ir keista kaip niekas neprisikabino ir nepasiulė man "ežio kaladės" ) miesto autikai nebevažinėjo, taksui pinigų gaila buvo. O iki autiko įšvykimo buvo likusi tik viena valanda. Ir nesvarbu, kad su didele tašė buvau, bet suspėjau ir dar 10 min. sedėjau laukdamas autobuso. Žinoma nėjau aš kaip senis su radikulitu, bet ir nelėkiau lik akys degtų Kitas žinoma reikalas prigėrus vaikščioti, taip aš galiu ir iš vieno bulvaro galo į kitą tik per 2 val. nueiti
                                Dar viena nelogika eziuk... as uz taksa sumoku 6lt nuo autobusu stoties kai nakti uz kilometra kaina 1lt.. dar vienas tau irodymas....
                                Žymus zmogus yra pasakęs: "Kosmosas ir žmonių kvailumas yra begaliniai, nors del kosmoso abejoju"

                                Comment


                                  #17
                                  Parašė Ežiukas
                                  Na ne aš manau, kad greičiau vaikštau tik dėlto, kad mano kiaušai mažesni už tavo
                                  Ir del atlasu man paaiskink, ir del takso... del bulvaro ir miesto santykio, ir del TU KIAUSU :-)
                                  Žymus zmogus yra pasakęs: "Kosmosas ir žmonių kvailumas yra begaliniai, nors del kosmoso abejoju"

                                  Comment


                                    #18
                                    Parašė FruityLoopsas
                                    Ir del atlasu man paaiskink, ir del takso... del bulvaro ir miesto santykio, ir del TU KIAUSU :-)
                                    Atsibodo man čia ginčytis ištikro. Na bet paskutinį kartą .

                                    Atlasas irgi ne rodyklis. Tuo labiau mokyklinis. Mokykliniai atlasai manau ne tam skirti, kad pagal juos atstumus su liniuote kas matuotu .

                                    Taksas paprasta. Nuvažiuoti nuo stoties iki gegužės tilžės gatvės sankryžos 4 km iki tavo namo 1 km pasisukinėti kiemuose ir stotyje dar koks 300 m. Suapvalinam pagal taksistų sistemą : iš jūsų 6 litai.

                                    Bulvaras :
                                    Bulvarilgės ilgis atitinka ~1,28 km.
                                    Balta linija - bulvaras pagal google earth.
                                    Geltona linija - bulvarilgiai pagal bulvaro ilgį.
                                    Juodas taškas - Senoji Šiaulių arena.
                                    Baltas taškas - Šiaulių arena ( visdėlto nereikia nukrypti nuo temos ) . Užduokite sau klausima, ar jūsų forumiečiai nuomone toli eiti pėščiomis nuo balto taško į kitas miesto dalis ? Ir ar jau taip stipriai pasikeitė senosios ir naujosios arenu vietos, kad staiga naujoji arena tapo pranašesnė atstumų klausimu ? Atstumų klausimas pesčiomis ar raita butu aktualus jeigu arena statytu kur nors miesto pakrašti (ginkunuose, zuokniuose, medelyne ar kuršėnuose). Bet kadangi "beveik visi" šiauliai gyvena pietiniame rajone. Nesuprantu esmės žmonių rašančiu, kad nuo pietinio iki arenos daug eiti reikia pėščiomis .



                                    Tai šiaulius iš rytų į vakarus sudaro trys su puse per puse bulvarų. Kaip tuo tarpu žinoma ilgesnis atstumas yra iš pietų į šiaurę : šeši bulvarai ( šiek tiek užlenkus į vakarus). Pastaba, kad pagal bulvarilges atstumas nuo gegužių gatvės iki bulvaro yra 3,84 km + apie 350 metrų.
                                    Paskutinis taisė Ežiukas; 2006.08.27, 00:39.

                                    Mano Flickr nuotraukos : http://www.flickr.com/photos/ezziukas/sets/

                                    --------------------------------------------------

                                    Kiek rovė - neišrovė. Kiek skynė - nenuskynė. Todėl, kad tu - šventovė, todėl, kad tu - Tėvynė !!!

                                    Comment


                                      #19
                                      Parašė Ežiukas
                                      Atsibodo man čia ginčytis ištikro. Na bet paskutinį kartą .

                                      Atlasas irgi ne rodyklis. Tuo labiau mokyklinis. Mokykliniai atlasai manau ne tam skirti, kad pagal juos atstumus su liniuote kas matuotu .

                                      Taksas paprasta. Nuvažiuoti nuo stoties iki gegužės tilžės gatvės sankryžos 4 km iki tavo namo 1 km pasisukinėti kiemuose ir stotyje dar koks 300 m. Suapvalinam pagal taksistų sistemą : iš jūsų 6 litai.

                                      Bulvaras :
                                      Bulvarilgės ilgis atitinka ~1,28 km.
                                      Balta linija - bulvaras pagal google earth.
                                      Geltona linija - bulvarilgiai pagal bulvaro ilgį.
                                      Baltas taškas - Šiaulių arena ( visdėlto nereikia nukrypti nuo temos ) . Užduokite sau klausima, ar jūsų forumiečiai nuomone toli eiti pėščiomis nuo balto taško į kitas miesto dalis ?



                                      Tai šiaulius iš rytų į vakarus sudaro trys su puse per puse bulvarų. Kaip tuo tarpu žinoma ilgesnis atstumas yra iš pietų į šiaurę : šeši bulvarai ( šiek tiek užlenkus į vakarus). Pastaba, kad pagal bulvarilges atstumas nuo gegužių gatvės iki bulvaro yra 3,84 km + apie 350 metrų.
                                      Eziuk griebies siaudo... as tau jau ir su skaiciavimais ir su visu kitu irodziau kad GOOGLE earth turi paklaida... matematika nemeluoja, o tavo google man nieko neirodo... isskyrus paklaidas, jeigu googlej lieporiai parodyti ant raudondvario, o pavadinimai rajonu beveik visi uzrasyti klaidingai, tai apie paklaidas net nekalbu.. taksas man prisuka 6lt ir virsaus, toiliau, iki mano namu pasiekus geguzius 200m max.. taksas vaziuoja tiesiai... plius AS gyvenu siauliuose tu ne... taip kad teisejas tave butu jau pripazines kaltu... nes matematika o ne grafika siais laikais irodo viska...
                                      IR ANT KLAIDINGO ZEMELAPIO TU MAN NIEKO NEIRODAI...
                                      Žymus zmogus yra pasakęs: "Kosmosas ir žmonių kvailumas yra begaliniai, nors del kosmoso abejoju"

                                      Comment


                                        #20
                                        Čia "konfliktas" tas, kad KIEKVIENO TIESA TIESIAUSIA. Kaip ištikro yra nei tu, nei aš negalime įrodyti, kitaip šis ginčas butu baigėsis. Aš pasilieku prie savo nuomonės. Tu kiek suprantu irgi. O jeigu jau ieškoti teisėjų tai tegu forumiečiai nusprendžia kaip ištikro jų nuomone yra

                                        Mano Flickr nuotraukos : http://www.flickr.com/photos/ezziukas/sets/

                                        --------------------------------------------------

                                        Kiek rovė - neišrovė. Kiek skynė - nenuskynė. Todėl, kad tu - šventovė, todėl, kad tu - Tėvynė !!!

                                        Comment

                                        Working...
                                        X