Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Apple produkcija

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Parašė 99 Rodyti pranešimą
    ...Aš tik sakau, kad ryto technologai atima galimybę peržiūrėti normalią svetainės versiją....
    Taip, sutinku. Ryto technologai tikrai atima galimybę peržiūrėti normalią svetainės versiją, bandžiau įvesti pilnai - nepavyko. Galbūt kam nors tai butu kritiška, man asmeniškai toks jų darbas patogus...
    Beje, kaip dėl m.miestai.net/forumas ?

    Comment


      Aš kalbėjau apie Opera mobile, o javinė Opera mini iš viso veikia ant daugelio telefonų ir be jokios OS.

      Comment


        Butent javine opera mane ir nustebino, paskutine versija leidzia vartyti puslapius gulscioj narsyklej, o taip pat matyti pilna puslapio versija. Gal kiek zoomint nepatogu, bet pagaliau pavirto tikrai pilnaverte narsykle.

        Comment


          Parašė x21 Rodyti pranešimą
          Taip, sutinku. Ryto technologai tikrai atima galimybę peržiūrėti normalią svetainės versiją, bandžiau įvesti pilnai - nepavyko. Galbūt kam nors tai butu kritiška, man asmeniškai toks jų darbas patogus...
          Beje, kaip dėl m.miestai.net/forumas ?
          http://m.lrytas.lt/-1308629241130735...ms-belieka.htm

          Comment


            Kelios nelabai kokios kokybės opera mobile nuotraukos (realiai visais atvejais tekstas gerai matosi, nors nuotraukose taip neatrodo ):
            Standartinis vaizdas, pavertus šonu (aišku galima stumdyti, padidinti/sumažinti):


            "Mobile view" vaizdas (galima tik stumdyti aukštyn-žemyn):


            Tačiau idealiausias man variantas yra šis:


            Taip būna, kai nustatymuose pakeiti iš "mobile view" į normalų, tačiau neperkrauni puslapio. Gaunasi mobile view, tačiau veikia ir padidinimas/sumažinimas. Gaila, kad tokio varianto negalima kaip nors "užfiksuoti".

            Comment


              Gerai atrodo, o koks čia įrenginys taip moka?

              Comment


                Parašė Edd Rodyti pranešimą
                Kelios nelabai kokios kokybės opera mobile nuotraukos (realiai visais atvejais tekstas gerai matosi, nors nuotraukose taip neatrodo ):
                Standartinis vaizdas, pavertus šonu (aišku galima stumdyti, padidinti/sumažinti):
                Atvaizdas


                "Mobile view" vaizdas (galima tik stumdyti aukštyn-žemyn):
                Atvaizdas


                Tačiau idealiausias man variantas yra šis:
                Atvaizdas


                Taip būna, kai nustatymuose pakeiti iš "mobile view" į normalų, tačiau neperkrauni puslapio. Gaunasi mobile view, tačiau veikia ir padidinimas/sumažinimas. Gaila, kad tokio varianto negalima kaip nors "užfiksuoti".
                Na uz ka man tiek garbes?

                Beje, ar normali Opera Mobile is esmes kuo nors geresne uz Opera mini? Taip jau gavosi, kad kazkada instaliavau ir pamirsau, o bandant vel instaliuoti, siuo pirkti (tegul pasvajoja)... Opera mini mano poreikiu netenkina. Tiesiog idomu, ar yra kas nors geresnio ir patogesnio uz standartine narsykle, instaliuota Noskese su S60? Standartine nersykle atrodo puse velnio, bet jei yra kazkas geresnio, buciau nepries isbandyti

                Beje, net is tu nekokybisku nuotrauku matosi dideles LCD rezoliucijos privalumai (siaip prisiminiau diskusija apie didesnes rezoliucijos privalumus ir kai kuriu despratiskus bandymus aiskinti, kad tai nera svarbu)
                Paskutinis taisė John; 2008.09.29, 22:57.

                Comment


                  Parašė John Rodyti pranešimą
                  Beje, net is tu nekokybisku nuotrauku matosi dideles LCD rezoliucijos privalumai (siaip prisiminiau diskusija apie didesnes rezoliucijos privalumus ir kai kuriu despratiskus bandymus aiskinti, kad tai nera svarbu)
                  Tai rasyk vardais, ka jau cia.
                  Beje, lyginant su auksciau esancia aifono ekrano nuotrauka (beveik perpus mazesne rezoliucija) jokiu realiu privalumu nematau.

                  Comment


                    Parašė 99 Rodyti pranešimą
                    Klaida ir šioje vietoje, nes tu teigi už mane, jog aš nebandžiau šios ryto svetainės su reikiamais įrenginiais. Tu tą gali tik spėti
                    Aš nesakau, kad konkreti mobili svetainės versija yra nepatogi ir pan. Aš tik sakau, kad ryto technologai atima galimybę peržiūrėti normalią svetainės versiją. Ne jiems spręsti, kurią versiją aš noriu skaityti.
                    IMHO gamini audra stiklineje.
                    Tu ateini su savo brauzeriu, litras tau pateikia minetam brauzeriui tinkama puslapio versija. Galbut ugnialapei viena, exploderiui - kita, safariui - trecia. Jie yra content'o savininkai, jiems ir sprest. Nepatinka ju sprendimas, rasyk skunda

                    Arba tiesiog nesakyk kad esi iphone safari, sakyk kad esi exploderis.

                    Geras Edd'o pavyzdys su Opera Mobile naršykle, kur pats vartotojas sprendžia kokį vaizdą jis nori matyti.
                    Tai ne tas pats, opera nepajegi performatuot puslapio taip kaip tai imanoma ji "konstruojant".

                    Taip, zinoma, yra 101 budas kaip pasiulyti mobilia saito versija ir vartotojui palikti pasirinkima, bet panasu i tai, kad del 1% "is principo" nepatenkintu nera prasmes investuot i tai pinigu.

                    Comment


                      Ačiū labiau atidesniem kolegom, nuoroda perrašanti cookie'į pačioje m.lrytas apačioje. Viskas ten tvarkoje
                      Miestai ir architektūra - http://www.miestai.net

                      Comment


                        Parašė x21 Rodyti pranešimą
                        Beje, kaip dėl m.miestai.net/forumas ?
                        Būtų šaunu, jeigu yra koks nors nesunkiai pritaikomas mod'as. Pats neturiu jokio iTelefono, tačiau su delninuku, kuriame Opera Mobile naudoju, tikrai ne itin patogu vartyti forumą . Visiems naršantiems su išmaniaisiais telefonais taip pat patogiau būtų.

                        Comment


                          Pritaikyti svetainę iPhone nėra sunku - štai Wordpress blogai gali savo temą pakeisti į iPhone. Manau, tas įmanoma ir vBulletin forumams.

                          Comment


                            /\ Tam jau yra sukurta "oda": http://www.vbulletin.org/forum/showthread.php?t=171947

                            Įdomu, ar sunku būtų ją pritaikyti mūsų forumui...

                            Comment


                              Parašė John Rodyti pranešimą
                              Beje, ar normali Opera Mobile is esmes kuo nors geresne uz Opera mini?
                              Opera Mobile viską rodo daugmaž kaip ir paprasta "normalaus" kompiuterio naršyklė (geras javascript palaikymas, net ir flash palaikymas (nebandžiau) ir t.t.), o Opera Mini viskas supaprastinta. Nors aš naudojau Operą Mini tik ant seno telefono ir pakankamai seniai, dabartinių versijų nesu išbandęs. Opera Mobile buvo įvairių leidinių įvertinama kaip geriausia smartphone naršyklė ir mano poreikius ji visai tenkina, todėl kolkas nieko kito neišbandžiau (anskčiau esu dar išbandęs netfront - tuo metu buvo visai nebloga). Reiks kadanors išbandyti kitus variantus.
                              Paskutinis taisė Edd; 2008.10.01, 19:44.

                              Comment


                                Ar galit kas pasakyti , kodel iphonas neskaito sim korteles telefonu numeriu.
                                ga kas žinot ka daryt ....

                                Comment


                                  Parašė Tomasl Rodyti pranešimą
                                  Ar galit kas pasakyti , kodel iphonas neskaito sim korteles telefonu numeriu.
                                  ga kas žinot ka daryt ....
                                  Pirmos kartos Iphone'as turėjo problemų susijusių su sim kortelėje esančiais kontaktais, tad reikejo papildomo soft'o arba importuoti kontaktus iš Itunes arba Outlook'o.

                                  Bet dabar turetų būti paprasta:
                                  Importing and Syncing Contacts

                                  * Import contacts from a SIM Import contacts from a SIM: In Settings, tap “Mail, Contacts, Calendars,” then tap Import SIM Contacts. (Iš Iphone'o naudojimosi instrukcijos)

                                  Sėkmės

                                  Comment


                                    Parašė gogelmogel Rodyti pranešimą
                                    Pirmos kartos Iphone'as turėjo problemų susijusių su sim kortelėje esančiais kontaktais, tad reikejo papildomo soft'o arba importuoti kontaktus iš Itunes arba Outlook'o.

                                    Bet dabar turetų būti paprasta:
                                    Importing and Syncing Contacts

                                    * Import contacts from a SIM Import contacts from a SIM: In Settings, tap “Mail, Contacts, Calendars,” then tap Import SIM Contacts. (Iš Iphone'o naudojimosi instrukcijos)

                                    Sėkmės
                                    dekiui padejo

                                    Comment


                                      „Omnitel“ jau pardavė tūkstantį „iPhone 3G“

                                      Parašė Alfa.lt
                                      Telekomunikacijų bendrovė „Omnitel“ praneša, kad šįryt Lietuvoje parduotas 1000-asis „iPhone 3G“.

                                      Naujojo „iPhone 3G“ paklausa ir pardavimas Lietuvoje viršija „Omnitel“ lūkesčius. „iPhone 3G“ tapo paklausiausiu pačioje prekybos pradžioje mobiliuoju telefonu per visą Lietuvos mobiliojo ryšio istoriją.

                                      „Omnitel” oficialiai pradėjo mobiliųjų telefonų „Apple Iphone“ prekybą nuo rugsėjo 25d. 24:00 valandos. Apie tai savo klientams „Omnitel“ pranešė SMS bei elektroninio pašto žinutėmis. Šiems telefonams skirti mokėjimo planai „iTalk 1“, „iTalk 2“, „iTalk 3“, taip pat „Verslui 3“, „Verslui 4“, „Verslui 5“ bei „Valandos 5“. Pigiausias telefono mokėjimo planas per mėnesį kainuoja 99 Lt.
                                      Naujiena Spalio 1, dabar jau daugiau bus parduota .

                                      Comment


                                        A kaip del letuviu kalbos, telefone.
                                        Turbūt nera šansu, o gal yra koia programele pakurta...?

                                        Comment


                                          Kalbi apie lietuvišką meniu ar lietuviškų raidžių palaikymą? Jei apie pastarąjį, tai ilgiau paspaudus a,e,s ir t.t. atsiranda ir variantai su nosinėm bei varnelėm

                                          Comment

                                          Working...
                                          X