Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Apple produkcija

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Be abejo, tik pavyzdys

    Comment


      kazinau, galvoju gal tavo svojene isigyti x5 peraugo i realtybe tureti x6

      Parašė liutass Rodyti pranešimą
      Be abejo, tik pavyzdys
      www.tomflagman.com

      Comment


        Parašė FlagMan Rodyti pranešimą
        kazinau, galvoju gal tavo svojene isigyti x5 peraugo i realtybe tureti x6
        svajonės tam ir yra, kad svajotume

        Comment


          papostinsiu nuotrauku kai jau bus ka fotkint
          www.tomflagman.com

          Comment


            /\
            Pirksi šiąnakt?

            Comment


              as cia biski niftemu apie x6 kalbejau

              Parašė pauliaK Rodyti pranešimą
              /\
              Pirksi šiąnakt?
              www.tomflagman.com

              Comment


                A, dabar supratau, čia apie tavo viršenybės X šeštąjį .

                Comment


                  Parašė John Rodyti pranešimą
                  Tai pliusai, taciau jie nera esminiai. O minusu taip pat netruksta ir apie juos jau buvo kalbeta.
                  Cia kaip kam. Man pvz tai yra esminiai pliusai, tikru tikriausia revoliucija.

                  Gi tavo taip mylimas HSDPA man visiskai nereikalingas, kasdeniniam vartojimui edge man yra per akis.

                  Kiek pastebiu is kolegu su iphawn (o ir ne tik, su nokia ta pati istorija), praktiskai visi UMTS yra isjunge, nes be jo ilgiau laiko batarejos, o "skirtumas visai neesminis"

                  aifonas butu buves tikrai revoliucinis, jei savo pirmojoje versijoje butu pasiules dabartiniu smartphonu galimybes (t.y. HSDPA ir keleta kitu privalumu), kuomet rinkoje nieko pansaus dar nebuvo arba buvo timuzuomazgos. Taciau dabar, kad ir kaip beziuresi, jis tera vienas is daugelio ir netgi ne geriausias.
                  Kol kas - geriausias, nes kol kas dar niekas neturi tokio ekrano.

                  Comment


                    Parašė a_p Rodyti pranešimą
                    Cia kaip kam. Man pvz tai yra esminiai pliusai, tikru tikriausia revoliucija.

                    Gi tavo taip mylimas HSDPA man visiskai nereikalingas, kasdeniniam vartojimui edge man yra per akis.

                    Kiek pastebiu is kolegu su iphawn (o ir ne tik, su nokia ta pati istorija), praktiskai visi UMTS yra isjunge, nes be jo ilgiau laiko batarejos, o "skirtumas visai neesminis"



                    Kol kas - geriausias, nes kol kas dar niekas neturi tokio ekrano.
                    Išjungtas ir pas mane UMTS kadangi Kaune su UMTS kėbloka. Ne visoj teritorijoj jis yra, o kai pervežinėji iš teritorijos su UMTS į tą kurioje jo nėra, pokalbis numetamas. Vargau gal koki mėnesį kol MTTC meistrai parekomendavo išjungti UMTS

                    Comment


                      As ko gero pirksiu nakti... parasysiu kai nusipirksiu....

                      Comment


                        O aš palauksiu. Patrinsiu senuką aparatą. Juk nuosmikis artėja, tai ir iPhone atpigins

                        Lauksiu info iš x21
                        You've got one life! Live it!

                        Comment


                          Parašė fredis Rodyti pranešimą
                          ...Patrinsiu senuką aparatą....
                          Lauksiu info iš x21
                          Mano jau prasitrine... 7 metus trinu... laukiau ajfono...

                          Comment


                            Comment


                              Parašė x21 Rodyti pranešimą
                              Mano jau prasitrine... 7 metus trinu... laukiau ajfono...
                              Aš asmeniškai dar patrinsiu, man 4300 LTL per daug už telefona kuri norėsis pakeisti už metu

                              Visai idomus tas Android projektas, na pakolkas jisai tik kudikystės stadijoje, bet visas galimybes turi manau perspjauti visus savo konkurentus:





                              Paskutinis taisė Ežiukas; 2008.09.25, 15:50.

                              Mano Flickr nuotraukos : http://www.flickr.com/photos/ezziukas/sets/

                              --------------------------------------------------

                              Kiek rovė - neišrovė. Kiek skynė - nenuskynė. Todėl, kad tu - šventovė, todėl, kad tu - Tėvynė !!!

                              Comment


                                Parašė Ežiukas Rodyti pranešimą
                                Aš asmeniškai dar patrinsiu, man 4300 LTL per daug už telefona kuri norėsis pakeisti už metu...
                                is kur tokia kaina? as pirksiu uz 489Lt... o kitu telefonu man nereikia... tik Apple...

                                Comment


                                  Įdomu, ar Omnitelis elgsis panašiai kaip AT&T ir O2 ir po metų pasirodžius Iphone v3.0 leis pratęsus esamą kontraktą pasiimti naują telefoną, nors seno konktrakto dar likę nemažai...

                                  Comment


                                    Parašė John Rodyti pranešimą
                                    aifonas butu buves tikrai revoliucinis, jei savo pirmojoje versijoje butu pasiules dabartiniu smartphonu galimybes (t.y. HSDPA ir keleta kitu privalumu), kuomet rinkoje nieko pansaus dar nebuvo arba buvo timuzuomazgos. Taciau dabar, kad ir kaip beziuresi, jis tera vienas is daugelio ir netgi ne geriausias.
                                    John,
                                    "geriausias" - tai tuščia frazė, jeigu nepasakai, geriausias kam ir geriausias kokiam tikslui.

                                    Nebent tikslas yra matuotis organais ir techninių parametrų dydžiais (man patiko "equipment measurbator" apibrėžimas iš štai šio puslapio - http://www.kenrockwell.com/tech/7.htm žr. "level 1" apačioje - nors ten kalbama apie fotografijos įrangą, bet tas pats tinka ir automobiliams, telefonams ir bet kokiai kitai įrangai).

                                    Comment


                                      Parašė x21 Rodyti pranešimą
                                      is kur tokia kaina? as pirksiu uz 489Lt... o kitu telefonu man nereikia... tik Apple...
                                      Sutarti pamiršai. O aš kitą telefą turėjau omeny iPhone v3.0 už kuria vėl mokėsi.

                                      Mano Flickr nuotraukos : http://www.flickr.com/photos/ezziukas/sets/

                                      --------------------------------------------------

                                      Kiek rovė - neišrovė. Kiek skynė - nenuskynė. Todėl, kad tu - šventovė, todėl, kad tu - Tėvynė !!!

                                      Comment


                                        Parašė Ežiukas Rodyti pranešimą
                                        Sutarti pamiršai. O aš kitą telefą turėjau omeny iPhone v3.0 už kuria vėl mokėsi.
                                        O prie ko cia sutartys... ten moki dar ir uz paslaugas... o kad bus 3.0 nekiek negasdina... as gi jau sakiau, sena telefona nesioju 7 metus... as ne is tu kas keicia zaisliuka kas antra savaite...

                                        Comment


                                          Parašė x21 Rodyti pranešimą
                                          O prie ko cia sutartys... ten moki dar ir uz paslaugas...
                                          Nė prie ko čia sutartis būtu tik tuo atvėju jeigu galėtum nemokėti už paslaugas O čia be vieno negausi kito, tai kaip ir gaunasi, kad perki viska kaip viena paketa. O mane tokios paslaugos švelniai tarent netenkina Pildyk amžiams

                                          Mano Flickr nuotraukos : http://www.flickr.com/photos/ezziukas/sets/

                                          --------------------------------------------------

                                          Kiek rovė - neišrovė. Kiek skynė - nenuskynė. Todėl, kad tu - šventovė, todėl, kad tu - Tėvynė !!!

                                          Comment

                                          Working...
                                          X