Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Apple produkcija

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Parašė a_p Rodyti pranešimą
    Nea
    Tai tiesiog padrasinimas visiems skeptikams, kad "jei ka, visada bus galimybe pasileist savo windowus". Kurios po trumpos adaptacijos zinoma kad neprireiks
    Kartais man ima atrodyti, kad diskutuoju su fanatikais, kurie isikande savo giesmeles ir ignoruoja bet kokius argumentus

    Siulyciau i tai ziureti is praktines puses... bandziau paknkamai OS (iskaitant 4 skirtingas Linux distribucijas su grafiniu interfeisu) ir stengiuosi vertinti man (ir 90% vartotoju) aktulius praktinius dalykus.
    Taigi peace

    Comment


      Parašė c2h5oh Rodyti pranešimą
      Ir kokie yra Windows sistemos pranašumai and iMac'o, lyginant su Mac OS ?
      As lyginu ne Windows ant iMac'o, o Windows ir Mac OS apskritai. O pranasumai jau mineti anksciau ir pagrindinis ju: softwaro pasirinkimas, kuris tiesiog NEPALYGINAMAI didesnis Windows'ui, nei Mac OS'ui

      Comment


        Parašė a_p Rodyti pranešimą
        Paparastam useriui nera jokio skirtumo ar macos ar windows, nes viskas ko tik gali prireikt yra pas abu.

        Jei pradet dometis kiek specializuotesniais reikalais, tai neretai paaiskeja, kad po windowsais kaip tik turiu maziau (arba nera) pasirinkimo nei kitur.

        Vienintele sritis kur windows lyderiauja yra zaidimai.

        Nenoriu tamstos įžeist, bet tikriausiai esi grafinis dizaineris. Nes tik šioje srityje MAC OS'ui yra panašus pasirinkimas taikomųjų programų. Visose kitose srityse, pagal pasirinkimą, ne tik Windows'ai, bet, tikriausiai, ir Linux'ai lenkia.
        Paskutinis taisė Perfect; 2007.11.13, 16:22.

        Comment


          Parašė Perfect Rodyti pranešimą

          Nenoriu tamstos įžeist, bet tikriausiai esi grafinis dizaineris. Nes tik šioje srityje MAC OS'ui yra panašus pasirinkimas taikomųjų programų. Visose kitose srityse, pagal pasirinkimą, ne tik Windows'ai, bet, tikriausiai, ir Linux'ai lenkia.
          Dalykas tik tas, kad ant MAC OS, linuxinės programos (didžiąja dalimi nemokamos) veikia(Juk Mac'as sukurtas unix pagrindu ir, išskyrus grafinį apvalkalą ir apple programas, yra nemokamas), o ant Win ne. Beveik visos nemokamos win programos turi variantą skirtą linux. Apie mokamų prgramų pasirinkimą (vistiek retas perka jas už kelis tūkstančius litų) nekalbėsiu.
          Post in English - fight censorship!

          Comment


            Visose kitose srityse, pagal pasirinkimą, ne tik Windows'ai, bet, tikriausiai, ir Linux'ai lenkia.
            Gal galima būtų pavyzdžių?
            Miestai ir architektūra - http://www.miestai.net

            Comment


              Parašė John Rodyti pranešimą
              As lyginu ne Windows ant iMac'o, o Windows ir Mac OS apskritai. O pranasumai jau mineti anksciau ir pagrindinis ju: softwaro pasirinkimas, kuris tiesiog NEPALYGINAMAI didesnis Windows'ui, nei Mac OS'ui
              Matai, lyginant apskritai galim prieiti tokių prasmingų įžvalgų kaip "kaunietės gražesnės už vilnietes" arba "ruduo Vilniuje gražesnis nei Kaune" (čia minties perliukai iš kitos temos šiame forume

              Aš tikėjaus, kad galėsi palyginti ne apskritai, o konkrečiai - juk turi po nosim pavyzdį su dviem OS ant vieno kompo! Patys Microsoft atstovai dažnai sako, kad dėl nestabilumo ir lūžių dažniausiai kalti ne Windows, o kreiva geležis. kadangi mac'ai yra vieni iš brangesnių rinkoje ir pozicionuojami kaip "kokybiški" ir "suderinti", taigi būtų galimybė realiai patikrinti tai praktikoje ant numanomai nekreivos geležies.

              kad daugybė programų veikia tik ant Windows - tai faktas. Bet šiuo metu tai veikiau Windows dominavimo pasekmė, o ne Windows sistemos privalumas.

              Comment


                Parašė c2h5oh Rodyti pranešimą
                Aš tikėjaus, kad galėsi palyginti ne apskritai, o konkrečiai - juk turi po nosim pavyzdį su dviem OS ant vieno kompo! Patys Microsoft atstovai dažnai sako, kad dėl nestabilumo ir lūžių dažniausiai kalti ne Windows, o kreiva geležis.
                Na taip, kalti visi kiti tik ne mes
                kad daugybė programų veikia tik ant Windows - tai faktas. Bet šiuo metu tai veikiau Windows dominavimo pasekmė, o ne Windows sistemos privalumas.
                Ir tam yra puikus priesnuodis, vadinasi "parallels". Tikrai nuostabus produktas, ipac turint omeny, kad tai labai jaunos firmos ranku darbas.
                Windowsines programos dirba salia maciniu, galima laisvai draginti ir dropinti tarp langu, copy&paste, etc. Pora kolegu turi nusipirke, praktikoje tai puikiai veikia.

                Comment


                  Parašė 99 Rodyti pranešimą
                  Gal galima būtų pavyzdžių?
                  Labai elementaru, nueik į bet kurį software downloads (http://www.tucows.com/, http://www.download.com/ ar http://www.softpedia.com/) puslapį ir pasižiūrėk kas siūloma kiekvienai os.

                  Comment


                    Nenoriu tamstos įžeist, bet tikriausiai esi grafinis dizaineris. Nes tik šioje srityje MAC OS'ui yra panašus pasirinkimas taikomųjų programų. Visose kitose srityse, pagal pasirinkimą, ne tik Windows'ai, bet, tikriausiai, ir Linux'ai lenkia.
                    Norėjau, kad parašytum, kurių dar profesijų žmonėms kyla keblumų dėl to, kad tiesiog nėra programinės įrangos MacOsX platformai. Aš nekalbu apie tokio tipo programas kaip Tweak my XP, Fix Registry ir pan. tipo . Kaip didžiausią minusą matau Autodesk produktų nesuderinamumą su MacOsX.
                    Miestai ir architektūra - http://www.miestai.net

                    Comment


                      Parašė 99 Rodyti pranešimą
                      Norėjau, kad parašytum, kurių dar profesijų žmonėms kyla keblumų dėl to, kad tiesiog nėra programinės įrangos MacOsX platformai. Aš nekalbu apie tokio tipo programas kaip Tweak my XP, Fix Registry ir pan. tipo . Kaip didžiausią minusą matau Autodesk produktų nesuderinamumą su MacOsX.
                      , 99, ne tik tai. Man asmeniskai dažnai reikalingi įvairūs konverteriai, archyvatoriai, įvairūs failų valdymo įrankiai, p2p, torrent client'ai ir t.t. Juk nepirksi muzikos is Itunes

                      Comment


                        Na jau, na jau, torrent ir kitu p2p clientu tikrai yra, failam archyvuoti irgi uztektinai programu.

                        Specifiniu programu gal kai kuriu ir truksta, taciau tokiu pagrindiniu tikrai yra uztektinai.
                        Jedi power!

                        Comment


                          Parašė Ramunas Rodyti pranešimą
                          Na jau, na jau, torrent ir kitu p2p clientu tikrai yra, failam archyvuoti irgi uztektinai programu.

                          Specifiniu programu gal kai kuriu ir truksta, taciau tokiu pagrindiniu tikrai yra uztektinai.
                          Kiek? Vienas arba du? Ir tie abu variantai buna mokami...
                          Tikrai zinau, kad soulseek'o - o tai vienas geriausiu muzikai dedikuotu p2p tinklu, nera. Ir t.t.

                          Comment


                            Na torrent nemokamu tikrai yra, pvz Transmission(pats mac nevartoju bet sita draugas rekomendavo), Azureus, Opera(turi torrent funkcija).
                            O soulseekui tai yra: "s o u l s e e X" ir "SolarSeek", abudu nemokami, esu isitikines kad rastum dar kruva paieskojes.
                            Jedi power!

                            Comment


                              Parašė Ramunas Rodyti pranešimą
                              Na torrent nemokamu tikrai yra, pvz Transmission(pats mac nevartoju bet sita draugas rekomendavo), Azureus, Opera(turi torrent funkcija).
                              O soulseekui tai yra: "s o u l s e e X" ir "SolarSeek", abudu nemokami, esu isitikines kad rastum dar kruva paieskojes.
                              Idomi diskusija
                              Seip, jei jau snekam apie piratavima, tai tokiem tikslam galima nusipiratuot parallels, paimt ta windowisine siurbele ir paleist, tegu sau kamputyje kiurkso. T.y. jei kas nors sako, kad windowsam daug "nemokamo" softo, tai is po Mac ji irgi galima visa tureti. Jei jau mirtinai reikia.

                              Bet sneka juk ne apie tai. Jei vertinti is normalaus vartotojo poziciju, tai visas vertas demesio softas tiek windowsam tiek Mac kainuoja pinigus. Nors Mac atveju zymiai geriau, nes prisideda praktiskai visas Linux/Unix softas, kuris dazniausiai buna nemokamas.

                              Kas link isimciu tokiu kaip Autocad, tai nepamirskim, kad tai ir yra ne kas kitka kaip isimtys, 99,9% vartotoju neturincios jokios reiksmes. Jei snekam apie platforma apskritai, tai reiktu ziuret kas rupi tipiniam vartotojui. O tokio poreikius funkcionalumui visais 100% dengia tiek Mac, tiek Windows tiek Linux softo pasiula.

                              Comment


                                As va Linux naudoju, taciau laikau Windows tik del vienos programos, Adobe Lightroom, del to siek tiek pavydziu Mac OS X vartotojams
                                Jedi power!

                                Comment


                                  Parašė John Rodyti pranešimą
                                  ..Acer Laptopas....
                                  Acer ???????? John tu mane stebini !

                                  Mano Flickr nuotraukos : http://www.flickr.com/photos/ezziukas/sets/

                                  --------------------------------------------------

                                  Kiek rovė - neišrovė. Kiek skynė - nenuskynė. Todėl, kad tu - šventovė, todėl, kad tu - Tėvynė !!!

                                  Comment


                                    Parašė Ežiukas Rodyti pranešimą
                                    Acer ???????? John tu mane stebini !
                                    Na, kita vertus tai kiek paaiskina, kodel John nepagauna kame Apple ir MacOS kampas.

                                    Comment


                                      Parašė John Rodyti pranešimą
                                      Na as ir turiu omeny, kad pasirinkimas yra kur kas didesnis su Windows ir delninuku rinkoje tai dar labiau akivaizdu. O ir Windows PC skirtas softas gali buti pakankamai kokybiskas... tiesiog Windows skirtu padargu yra nepalyginamai daugiau, tarp kuriu ir daugybe slamsto. Visgi tai nekeicia realybes, kad vartotojui paprasciausiai patogiau ir naudingiau rinktis Windows. Nedrisciau leisti didesniu pinigu ir imti "kokybiskesni" Mac'a, nes nebuciau tikras, ar jo siulomu galimybiu uzteks padaryti darba... O jei iskils nenumatytu nesuderinamumo problemu ir del to neiduosiu savo rasomojo darbo laiku? Ka del to reiktu kaltinti? Gal Bill'a Gates'a, kad nesuderino savo langu su Mac'ais? Kuomet su PC ir Win del to galiu visada buti ramus, netgi turedamas skirtingas OS ir programiniu paketu versijas, nei, pvz., mano universiteto PC, su kuriais vyksta kasdieninis informacijos apsikeitimas ir apdorojimas. Reiktu matyti ir platesni konteksta, nei vien individualu kompiuteri.
                                      O ką jeigu aš su savo nauja Vista OS ant visiškai naujo highend MSOffice 2007 parasau surezgu pašomajį darbą nusiųnčiu dėstytojui ir atėjas į paskaitą sužinau, kad esu neįvertintas, nes jo senesnis office neatidaro docx ? Iš kur man paprastam studentukui, kuris tarkime studijuoja socialinį mokslą žinoti tokias peripetijas ? Kas tada kaltas ?

                                      Windows suderinamumo problema kosminė, BŪTENT dėl dideles produktu įvairovės ir standartu begalybės. Ir kam paprastam studenčiokui to reikia. Apple kur kas paprastesni, štai kur ju kozeris.

                                      Mano Flickr nuotraukos : http://www.flickr.com/photos/ezziukas/sets/

                                      --------------------------------------------------

                                      Kiek rovė - neišrovė. Kiek skynė - nenuskynė. Todėl, kad tu - šventovė, todėl, kad tu - Tėvynė !!!

                                      Comment


                                        Parašė John Rodyti pranešimą
                                        Ka dabar padarysi... leistis i filosofines diskusijas, kai iki tam tikros datos elektroniniu budu reikia pristatyti kursini darba Office 2003 arba 2007 formatu, nebera nei laiko, nei entuziazmo

                                        Microsoft Office is an office suite from Microsoft for Microsoft Windows and Apple Mac OS X operating systems. Along with core office applications, it includes associated servers and web-based services. Recent versions of Office are referred as "Office system".

                                        Office was introduced by Microsoft in 1989 on the Mac,[1] with a version for Windows in 1990.

                                        Mano Flickr nuotraukos : http://www.flickr.com/photos/ezziukas/sets/

                                        --------------------------------------------------

                                        Kiek rovė - neišrovė. Kiek skynė - nenuskynė. Todėl, kad tu - šventovė, todėl, kad tu - Tėvynė !!!

                                        Comment


                                          Parašė a_p Rodyti pranešimą
                                          Arba ne. Pvz normalus vartotojas neturi nei maziausio sanso i mano HP notebuka instaliuoti tuos Win XP Pro kurie buvo komplekte. Nes truksta ICH-7M draiveriu kurie zinoma yra gamintojo swsetup kataloge, bet notebuke nera floppy disko, o XP setup'as nieko kito nesupranta.

                                          Ar gali tokia situacija isivaizduot pas Apple? As tai nelabai. O pas mazaminksti tai standartine praktika, nieko naujo. Va tuom jie is esmes ir skiriasi.
                                          Pamėgink pažaisti su nLite programa. Man padėjo

                                          Mano Flickr nuotraukos : http://www.flickr.com/photos/ezziukas/sets/

                                          --------------------------------------------------

                                          Kiek rovė - neišrovė. Kiek skynė - nenuskynė. Todėl, kad tu - šventovė, todėl, kad tu - Tėvynė !!!

                                          Comment

                                          Working...
                                          X