Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Apple produkcija

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Parašė a_p Rodyti pranešimą
    Bet legaliai neimanoma, sioje vietoje X21 teisus
    Butent, as kalbu apie Mac OS X, o ne apie visokius xackintoshus...

    Comment


      Parašė X21
      maitimaus ne visai tinka, per letai juda.
      Visagalė pelė yra jėga, o jos kursoriaus (jei teisingai supratau) judėjimo greitį galima pasireguliuoti sistemos nustatymuose
      Miestai ir architektūra - http://www.miestai.net

      Comment


        Parašė 99 Rodyti pranešimą
        Visagalė pelė yra jėga, o jos kursoriaus (jei teisingai supratau) judėjimo greitį galima pasireguliuoti sistemos nustatymuose
        Aš pabandžiau Akropolyje ElektroMarkt'e Apple "shop-in-shop"e, tą Mighty Mouse, nustačiau maksimum judėjimą per System Preferences ir vistiek per lėtai man. Su savo super sena pelė man užtenka 6 cm peles judėjimo horizontaliai tam kad kursorius įveiktų visą ekraną nuo vieno krašto iki kito, o su Mighty Mouse vos ne dvigubai daugiau judėjimo reikia. O šiaip ji man patinka, kas liečia dizaino, valdymo, o ypač tas jos šratukas tikrai jėga. Tik sako yra problemų su tuo šratuku valymu, pelė neišardoma ir kai užsiteršia nėra budu jos išvalyti.

        Comment


          apskritai gana nelogiska yra i maca instalinti windoze. nebent reiktu del kazkokios konkrecios programos. kitu atveju tai tik didelis zingsnis atgal. aisku cia ta diskusija gana be galo gali testis, bet as asmeniskai daugiau nei pries pora metu isbandes OSX, pradejau neapkesti windozes
          www.tomflagman.com

          Comment


            Parašė FlagMan Rodyti pranešimą
            .. as asmeniskai daugiau nei pries pora metu isbandes OSX, pradejau neapkesti windozes
            Sutinku su tavimi. Aš tik du menesius naudoju Mac OS X ir jau dabar nenoriu su Win ir PC nieko bendro tureti... kitas klausimas kad dar priverstas...

            Comment


              Parašė x21 Rodyti pranešimą
              o man su Leopardu dar jokiu gliuku nebuvo... tiesa ir su Tigru taip pat...
              matyt priklauso nuo to, kaip naudoji, kam naudoji ir t.t.
              Mac'ą turiu trečia diena, todėl čia tikrai ne mano kaltė . Ne vienintelė aš su tokia pat problema .

              Comment


                Parašė innuendo Rodyti pranešimą
                Mac'ą turiu trečia diena, todėl čia tikrai ne mano kaltė . Ne vienintelė aš su tokia pat problema .
                Koks pas tave? MacBook?

                Comment


                  Parašė x21 Rodyti pranešimą
                  Koks pas tave? MacBook?
                  Jap. Bet kiek skaičiau tai ta problema yra būtent Leopard OS, ne MacBook ar MacBook Pro. Na, parsisiuntusi update dar nebuvo to, kad užstrigtų klaviatūra. Tikėkimės, kad taip ir liks .

                  Comment


                    linkiu sveiko ir greito Leopardo...

                    Comment


                      Parašė x21 Rodyti pranešimą
                      Aišku žiurejau... ir skambinau vos ne kas antra diena... užknysau juos ko gero... bet rezultatas yra toks, koks yra... nusibodo laukti neaišku ko... vien pažadai... nuvažiavau i Ryga ir nusipirkau... ir dar klava superine nusipirkau... tokia mažute... aliuminine, bluetooth... jėga! gaila dar peles neturiu tinkamos... maitimaus ne visai tinka, per letai juda.
                      Aš irgi ieškau bluetooth klaviatūros. Praktiškai radau tik Apple. Įdomu jos windows'ams tiktų?

                      Comment


                        Parašė AnD Rodyti pranešimą
                        Aš irgi ieškau bluetooth klaviatūros. Praktiškai radau tik Apple. Įdomu jos windows'ams tiktų?
                        Manau tiktu, nes Logitech Bluetooth klaviatura diNovo Edge™ puikiai dirba su Mac'ais.
                        http://www.logitech.com/index.cfm/ke...s/192&cl=gb,en

                        Comment


                          Parašė AnD Rodyti pranešimą
                          Aš irgi ieškau bluetooth klaviatūros. Praktiškai radau tik Apple. Įdomu jos windows'ams tiktų?
                          vistai tinka 100%, XP atrodo irgi kazkas sake kad tinka.

                          Comment


                            Parašė x21 Rodyti pranešimą
                            Aš pabandžiau Akropolyje ElektroMarkt'e Apple "shop-in-shop"e, tą Mighty Mouse....
                            O šiaip ji man patinka, kas liečia dizaino, valdymo, o ypač tas jos šratukas tikrai jėga. Tik sako yra problemų su tuo šratuku valymu, pelė neišardoma ir kai užsiteršia nėra budu jos išvalyti.
                            siaip tas ratukas valosi labai paprastai. laselis spirito ant jo, pasukineji, ir toliau veikia kaip naujas. jei vel uzsitersia, procedura pakartoji

                            Comment


                              Parašė Silence Rodyti pranešimą
                              siaip tas ratukas valosi labai paprastai. laselis spirito ant jo, pasukineji, ir toliau veikia kaip naujas. jei vel uzsitersia, procedura pakartoji
                              Perskaiciau nemazai forumu/temu apie to ratuko valyma, problema vistik ekzistuoja. Toks patarimas kaip tavo irgi buvo, bet deja toli ne visada padeda... dar buvo patarimai plauti rankas... labai konstruktyviai... ar ne?
                              Dauguma sako/raso keisti pele kai uzsitersa, t.y. pirkti nauja... manau toks patarimas nevisai tinka musu regione..

                              Comment


                                jei valymas nepadeda, reiskia pele yra su defektu, o tokia pele gali nesti i servisa. o siaip toks valymo budas padeda, isbandziau ne viena karta ir ne vienai pelei.

                                Comment


                                  vienas rase, kad vale tokiu budu, nepadejo.. po to jis isarde ja (korpusas buvo apgadintas, nes jis neisardomas, suklijuotas), patalpino ardymo foktes i foruma, po raturku rado daug plaukeliu/puku... pas ji katinas namie gyvena, niekaip neisvengsi tokio tipo purvo... Tiesa zmones sako, peles su katem nesugyvena...

                                  Comment


                                    na as biski prie grauziku, bet su Mac OS katemis kolkas neblogai sutariu bent jau su paskutinem dviem, nes senesniu nebandzius

                                    Comment


                                      Prisijungiu prie Apple turėtojų gretų, vakar įsigijau MacBook`ą
                                      Duomenys: MacBook Better 2.2GHz Intel Core 2 Duo/1GB/120GB/8xSuperDrive/Intel GMA X3100 144MB/BT/WiFi/ Cam White


                                      Labai labai patenkintas, tiek sparta, tiek Mac OS X, tiek pačiu Macbooku
                                      Paskutinis taisė Doncikas; 2008.04.21, 16:07.
                                      www.donatas-mazeika.lt

                                      Comment


                                        /\ sveikinu! Tikrai geras aparatas... nustebino jo batareika... laiko virs 6 valandu, gan aktyviai naudojant kompa!

                                        Comment


                                          Geras pirkinys, mačiau, kad dabar Apple atstovybėje nuolaidos kaip reikalas, tai galima dabar už tikrai padorią kainą įsigyti Mac'ą

                                          Darbo laikas ir mane labai nustebino, kai draugas įsigijęs Mac'ą papasakojo kiek laiko jam jis veikia, normaliai naudojantis, man akys ant kaktos iššoko, man ir pusė tiek skamba nerealiai...

                                          Comment

                                          Working...
                                          X