Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

El. prekybos svetainės

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    #41
    prikeliu tema kiek kvailoku, bet man opiu klausimu. ar norint pirkti is amazon.co.uk reikia savo saskaitoje tureti pinigus jau konvertuotus i GP ar gali buti ir Litais?
    aciu.
    www.tomflagman.com

    Comment


      #42
      Gali pirkt Litais Tik nežinau, kaip su pristatymu į Lietuvą.
      Paskutinis taisė Vaidas; 2008.09.11, 20:53.

      Comment


        #43
        Parašė Vaidas Rodyti pranešimą
        Gali pirkt Litais Tik nežinau, kaip su pristatymu į Lietuvą.
        Iš UK gan operatyviai DVD pristatė tiesiai į namus

        Comment


          #44
          man reikia keletos knygu, todel uzsiregitravau ir kaip ir butu galima pirkti, tik vat tas klausimas mane kolkas sulaike.
          www.tomflagman.com

          Comment


            #45
            Parašė FlagMan Rodyti pranešimą
            prikeliu tema kiek kvailoku, bet man opiu klausimu. ar norint pirkti is amazon.co.uk reikia savo saskaitoje tureti pinigus jau konvertuotus i GP ar gali buti ir Litais?
            aciu.
            Gali būti litais, bankas pats konvertuos tuos į litus pagal tos dienos oficialų Lito/Svaro kursą.

            Comment


              #46
              o kaip su mokesciais? kolkas neradau kazko konkretaus kiek man kainuotu daiktas ji laikant jau rankose...visur matau tik daikto kainas paciame saite bet kiek ktiketis galutineje stadijoje?
              sakykim dvi knygos man kainuoja 29 svarus...
              www.tomflagman.com

              Comment


                #47
                Siunčiantis daiktus iš ES valstybių jokių papildomų mokesčių nėra
                Kartais ką nors įdomaus bandau parašyt ir savo blog'e (Kelionė į Indiją, Nürburgring, Kosmoso stovykla Rusijoje, gyvenimas Australijoje)

                Comment


                  #48
                  na tarkim raso jog pristatymas virsijant 15 svareliu i UK yra nemokamas. o kiek kainuoja i ES valstybes?
                  www.tomflagman.com

                  Comment


                    #49
                    Parašė FlagMan Rodyti pranešimą
                    na tarkim raso jog pristatymas virsijant 15 svareliu i UK yra nemokamas. o kiek kainuoja i ES valstybes?
                    o tu daryk check out ir tau parodys, kiek tau kainuos siuntimas. Kol nepatvirtinsi užsakymo, nereikės pirkti, bet galėsi pamatyti visą užsakymo kainą.
                    Pavyzdžiui, iš USA 1-os knygos atsiuntimas kainuoja tiek:
                    Paskutinis taisė liutass; 2008.09.12, 11:28.

                    Comment


                      #50
                      Amazon.co.uk Order Summary
                      Items: £29.98
                      Postage & Packing: £10.97

                      Total before VAT: £40.95
                      VAT: £2.04

                      Order Total: £42.99

                      cia isvis nenormalios kainos gaunasi. plius o kur dar zadeta nuolaida jei perki dvi knygas vienu metu...
                      www.tomflagman.com

                      Comment


                        #51
                        plius dar norejau gorillapod (stovas toks fotikui) imti, bet to isvis neshipina uz UK ribu...ble baigiu nusivilti
                        www.tomflagman.com

                        Comment


                          #52
                          Parašė FlagMan Rodyti pranešimą
                          plius dar norejau gorillapod (stovas toks fotikui) imti, bet to isvis neshipina uz UK ribu...ble baigiu nusivilti
                          amazon.com į Lietuvą siunčia tik knygas ir CD/DVD/BRD

                          Comment


                            #53
                            Amazon.com ar Amazon.co.uk yra ko gero geriausia vieta pirkti cd ir dvd, kainos gerokai pigesnes su parsiuntimo mokesciais nei tarkim kokioj bomboj perkant. Kaip pavyzdi galiu pasakyt, kad pries menesi pirkau U2 popmart live dvd, su parsiuntimu man kainavo 62Lt, kai tuo tarpu bomboje jo kaina yra 109Lt. Aisku dar labiau apsimoka pirkti ne po viena, o tarkime po 3 diskus, tada parsiuntimas vienam diskui dar pigesnis gaunasi.
                            As labai patenkintas Amazonu.
                            Tiesa Amazon.com kainos yra geresnes nei Amazon.co.uk, bet is ten kone dvigubai ilgiau keliauja prekes. O ir sumai virsijus 200Lt reikia mokescius moket. Kai pirkau knygas ar cd is Amazon.com jokiu mokesciu nebuvo, nes bendra vieno krepselio suma nevirsijo 200Lt.
                            Mano blogas kaip aš pastačiau savo svajonių namą.

                            Comment


                              #54
                              Parašė Barabasas Rodyti pranešimą
                              Tiesa Amazon.com kainos yra geresnes nei Amazon.co.uk, bet is ten kone dvigubai ilgiau keliauja prekes. O ir sumai virsijus 200Lt reikia mokescius moket. Kai pirkau knygas ar cd is Amazon.com jokiu mokesciu nebuvo, nes bendra vieno krepselio suma nevirsijo 200Lt.
                              Nežinau kaip dabar tiksliai yra, nes šiek tiek daugiau negu prieš mėnesį viršijus 75Lt (su atsiuntimu kainavo 90Lt) jau paėmė mokestį.
                              P.

                              Comment


                                #55
                                Na as kovo menesi knygu uz 50$ nusipirkau, tai moket nieko nereikejo...
                                Mano blogas kaip aš pastačiau savo svajonių namą.

                                Comment


                                  #56
                                  dar vienas klausimas. kokios salies valiutos kursu konvertuojami mano Litai i Dolerius? Lietuvos ar tos, kuria tarkim pasirinkus pati parduotuve? nes dabar virtuone turiu tarkim suma litais ir noriu pirkti daikta zaliais. tai kokiu kursu bus konvertuoti mano pinigai ir kokiu dar papildomu mokesciu galiu tiketis susijusiu su apmokejimu/nuskaitymu/konvertavimu?
                                  aciu.
                                  www.tomflagman.com

                                  Comment


                                    #57
                                    Man hanse nuskaito konvertavus hanso kursu jokiu paskui einanciu mokesciu nera.

                                    Comment


                                      #58
                                      Ebay!

                                      Aš nekuriau naujos temos, bet esmė ta pati. Man kai ko reikia iš ebay.com, bet pats dar tos sistemos neįvaldęs, be to, reguliariai naudotis nežadu, tai vienetinis atvejis. Gal kas gales pabuti tarpininku ar bent jau patareju, kaip isilieti ir e.prakyba?
                                      Dekuj.

                                      Comment


                                        #59
                                        Jei ko reikes klausk As nuolatinis ebay'jaus dalyvis

                                        Comment


                                          #60
                                          Taip pat nenorėjau kurti naujos temos. Beje, šitą galbūt būtų galima pervadinti į "Amazon.com ir eBay.com" ar panašiai?

                                          O nusprendžiau parašyti, nes įdomią naujieną tik ką užtikau:

                                          "Ebay" iš Pareščiaus nusipirko Ebay.lt

                                          Parašė VZ.lt
                                          Baigtas sandoris dėl domeno ebay.lt pirkimo - jį įsigijo korporacija, valdanti vieną didžiausių pasaulio aukcionų ebay.com.

                                          Už kokią sumą interneto vardą įsigijo JAV registruota korporacija "Ebay inc.", neskelbiama.

                                          Domeną buvo užregistravęs Marius Pareščius, bendrovės „Elektroninė prekyba ir Ko“ savininkas.

                                          Latvijoje registruotai įmonei už 10.000 Lt verslininkas prieš savaitę pardavė ir su kitu pasauliniu prekės ženklu susijusį adresą – webmoney.lt.

                                          Ponas Pareščius 2007 m. prieš Kalėdas pagarsėjo kova su interneto komunikacijų bendrove "Skype" dėl interneto vardo www.skype.lt. Vardą valdęs ir dėl jo išpirkimo su "Skype" derėjęsis verslininkas sako jį "Skype" tiesiog padovanojęs Kalėdų proga. Iki tol p. Pareščius buvo įvardijęs ir tikėtinas sumas už www.skype.lt, esą tai galėtų būti ir 100.000 Lt, ir 200.000 Lt.
                                          Nežinau kaip Jūs, bet aš nuoširdžiai tikiuosi, kad tai ženklas apie netolima lietuviško eBay startą, būtų labai šaunu .

                                          Comment

                                          Working...
                                          X