Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

El. prekybos svetainės

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    #21
    Parašė samot
    Del www.pixmania.com tai ka as zinau, neziurinejau as ten visu kainu, bet pasiziurejau idomumui blico kaina NIKON Flash SB-800 kaina 1 359 LTL (plius parsiuntimas, bei pavedimas), tai ka as zinau, kaip LT ji gali gauti is prekybos vietos 1447-1599 lt.
    Del amazon.com tai is vis nezinau, nesinaudojau ju paslaugomis.

    Man asmeniskai geriausia ebay. Kainos geros (aisku reikia zinoti pas ka pirkti), bei servisas puikus. Plius priklausomai ka perki, gauni garantijas tarptautines, kurios veikia visoje europoje, tai ir galvos neskauda.
    Pristatymas 50 Lt, o pinigų pavedimas 0,8 Lt (bent jau SEB'e), tai gaunasi vistiek pigiau. Nors aišku, skirtumas nėra didelis. Labiau apsimoka pirkti mažesnius daiktus - akivaizdesnis skirtumas . Be to, ten galima rasti prekių, kurių LT reikėtų labai gerai paieškoti...
    BlogasSeulas 2009Honkongas 2012Bankokas 2012

    Comment


      #22
      Parašė Berliner
      Pristatymas 50 Lt, o pinigų pavedimas 0,8 Lt (bent jau SEB'e), tai gaunasi vistiek pigiau. Nors aišku, skirtumas nėra didelis. Labiau apsimoka pirkti mažesnius daiktus - akivaizdesnis skirtumas . Be to, ten galima rasti prekių, kurių LT reikėtų labai gerai paieškoti...
      Nezinau kaip su SEB'u, pats nesinaudoju. O siaip standartinis pavedimas Hansa banke i uzsieni 85 lt.
      O siaip, nezinau gera ar bloga ta pixmania, nesinaudojau. Bet kiek perziurejau ten, manes ji nesuviliojo nei kainomis, nei prekiu asortimentu. Nes kitur galima rasti ir pigiau ir dideli pasirinkima.

      Nauja mano svetaines versija: -
      Atnaujinta senoji svetaines versija - naujas foto albumas Zamość (Lenkija)

      Comment


        #23
        kiek mazdaug kainuoja prekiu pristatymas is amazon.com?
        Alternative

        Comment


          #24
          Siaip idomumui parasysiu.
          Pazystu pardaveja ebay. Jis is Honk Kong'o. Gauna prekes is Japonijos. Zodziu, prekes aukstas lygis, plius tarptautine garantija.
          Na ir paskaiciuokime viena pvz:
          New Nikon D70s + 18-70mm F/3.5-4.5G IF-ED Lens kit:
          kaina: EUR 715,00
          Parsiuntimas i Lietuva:
          kaina EUR 40,00

          Dabar skaiciuokime kiek mums kainos sis foto aparatas:
          715+40=755 euro arba = 2612.30 lt
          Plius pavedimas = 85.00 lt
          Viso: 2697.30 lt
          Parsiuntimas su FedEx. Tai reiskia, kad foto aparata, jums atves i namus. Keliauja is Honk Kong'o 3-5 dienas.
          Del bendro ramumo, galima paprasyti, kad verte susimazintu, kad nebutu muito Lietuvoje.
          Ir viskas.
          Paskutinis taisė samot; 2006.06.30, 14:42.

          Nauja mano svetaines versija: -
          Atnaujinta senoji svetaines versija - naujas foto albumas Zamość (Lenkija)

          Comment


            #25
            duok link'a i jo parduotuve eBay, jei gali

            Comment


              #26
              Parašė liutass
              duok link'a i jo parduotuve eBay, jei gali
              Nenoriu daryti reklamos. Tad linka nusiunciau privacia zinute.

              Nauja mano svetaines versija: -
              Atnaujinta senoji svetaines versija - naujas foto albumas Zamość (Lenkija)

              Comment


                #27
                Beto idomumui pasiziurejau, kas gautusi is pixmanijos ir mano paminetas pvz.
                Is ebay kur pries tai minejau (New Nikon D70s + 18-70mm F/3.5-4.5G IF-ED Lens kit):
                Viso: 2697.30 lt (galutine kaina, su siuntimu ir pavedimu)
                Is pixmania:
                Kaina 3 252 LTL (tipo su 9% nuolaida, bet be siuntimo ir pavedimo)

                Skirtumas: 554.70 Lt ( uz kuri drasiai galima dar pasiimti Nikkor AF 50mm f/1.8 plius UV filtras ir dar liks keli litai)

                Nauja mano svetaines versija: -
                Atnaujinta senoji svetaines versija - naujas foto albumas Zamość (Lenkija)

                Comment


                  #28
                  samot - o kodel nepasinaudoti paypal`o paslaugomis pavedimams i uzsieni? Tada nereiks moketi tu 85 lt... Tereikia pasidaryti kortele uz 20 lt...
                  Mano blogas

                  Comment


                    #29
                    Parašė goolfietis
                    samot - o kodel nepasinaudoti paypal`o paslaugomis pavedimams i uzsieni? Tada nereiks moketi tu 85 lt... Tereikia pasidaryti kortele uz 20 lt...
                    Ne visi pardavejai priima PayPal.

                    Comment


                      #30
                      Parašė goolfietis
                      samot - o kodel nepasinaudoti paypal`o paslaugomis pavedimams i uzsieni? Tada nereiks moketi tu 85 lt... Tereikia pasidaryti kortele uz 20 lt...
                      Kad nebuvo man reikalo pasinaudoti paypal, o beto jis man kazkaip nelabai ir patiko. Man daug paprasciau, per hanza.net padarau pavedima ir viskas, nors zinoma su paypal siek tiek sutaupyciau, bet....

                      Nauja mano svetaines versija: -
                      Atnaujinta senoji svetaines versija - naujas foto albumas Zamość (Lenkija)

                      Comment


                        #31
                        Pries tai pamirsau pamineti kalbedamas apie ebay.

                        Ebay yra gerai tol kol gerai, bet nereikia pamirsti kad yra kazkokia dalis rizikos, nes dauguma pardaveju vis tik fiziniai asmenys. Gali buti senas ebay pardavejas, tureti tukstancius geriausiu rekomendaciju ir ivertinimu, bet pardaveja kaip ir kiekviena zmogeli, gali istikti visokios nelaimes (iskeliauti pas sv.Petra) ir t.t. Tad jei sumokejot pinigelius uz prekes, nera 100% garantijos, kad preke atkeliaus.
                        Bet sia rizika vertina kiekvienas individualiai, pagal savo galimybes, poreikius ir t.t.

                        * * *

                        Bei dar pries tai neminejau, kad is Honk Kong'o prekes jei siunciamos FedEx atkeliauja per 3-5 dienas, tai dar reikia ivertinti tai, kad jos issiunciamos tik tada kada pardavejas gauna pinigus i savo saskaita. Reikia ivertinti, kad pavedimas (hanza.net) iki Honk Kong'o keliauja apie 2-5 dienas.
                        Tad minetu atveju gali buti kad preke kuria nusipirkote, gali keliauti 10 dienu.
                        Su kitomis kurjeriu (pasto) firmomis, keliauja dar siek tiek ilgiau, kartais iki keliu savaiciu.Bet cia vel, is kur siunciama ir t.t.
                        As kalbejau apie siuntimus, kurie abu variantai is Honk Kong'o.


                        Sekmes!

                        Nauja mano svetaines versija: -
                        Atnaujinta senoji svetaines versija - naujas foto albumas Zamość (Lenkija)

                        Comment


                          #32
                          Parašė samot
                          jei siunciamos FedEx atkeliauja per 3-5 dienas, tai dar reikia ivertinti tai, kad jos issiunciamos tik tada kada pardavejas gauna pinigus i savo saskaita. Reikia ivertinti, kad pavedimas (hanza.net) iki Honk Kong'o keliauja apie 2-5 dienas.
                          ce dar vienas paypal privalumas - pinigu pervedimas uztrunka kelias valandas....
                          Mano blogas

                          Comment


                            #33
                            Parašė samot
                            Nezinau kaip su SEB'u, pats nesinaudoju. O siaip standartinis pavedimas Hansa banke i uzsieni 85 lt.
                            O siaip, nezinau gera ar bloga ta pixmania, nesinaudojau. Bet kiek perziurejau ten, manes ji nesuviliojo nei kainomis, nei prekiu asortimentu. Nes kitur galima rasti ir pigiau ir dideli pasirinkima.
                            Taigi rašiau, kad jie turi Lietuvišką Hansabanko sąskaitą, todėl ir pavedimas 0,8 LT. Į užsienį ir SEB'e kainuotų panašiai.
                            BlogasSeulas 2009Honkongas 2012Bankokas 2012

                            Comment


                              #34
                              Parašė goolfietis
                              ce dar vienas paypal privalumas - pinigu pervedimas uztrunka kelias valandas....
                              Siuo atveju taip, tai tikrai privalumas su paypal, jei pinigai nukeliauja per pora valandu.

                              Nors kaip ir liutas minejo, ne visi pardavejai turi paypal, bet tas kuri zinau is Honk Kong'o berods turi.
                              Beje jai kazkam noresis pigiau nusipirkti foto technikos is Honk Kong'o, rasykit privaciai, duosiu to zmogaus kontaktus.

                              Nauja mano svetaines versija: -
                              Atnaujinta senoji svetaines versija - naujas foto albumas Zamość (Lenkija)

                              Comment


                                #35
                                Parašė Berliner
                                Taigi rašiau, kad jie turi Lietuvišką Hansabanko sąskaitą, todėl ir pavedimas 0,8 LT. Į užsienį ir SEB'e kainuotų panašiai.
                                Siuo atveju privalumas, bet minusas kad pas juos brangiau (nei pavedimo skirtumas), kaip jau daviau paskaiciavimus ankstesnese zinutese.
                                Bet cia kiekvienam savo

                                Nauja mano svetaines versija: -
                                Atnaujinta senoji svetaines versija - naujas foto albumas Zamość (Lenkija)

                                Comment


                                  #36
                                  sveiki,

                                  Bandziau is amazon.co.uk uzsisakyti DVD diska,bet neisejo,tipo blogai suvedziau duomenis.pakartojau dar karta suvesdavas korteles nr ir galiojimo laika ir vel raso kad klaidyngi duomenis.gal mano Hansa banko VISA Electron kortele netinka ar siaip kas?
                                  Alternative

                                  Comment


                                    #37
                                    /\ Hansos electronas, bent jau "standartiškai", pirkimui internete netinka. Galbūt nuėjus į poskyrį ir paprašius kortelę aktyvuoti pirkimui internete, jis ir veiktų, tačiau nesu tikras.

                                    Comment


                                      #38
                                      Parašė Vaidas
                                      /\ Hansos electronas, bent jau "standartiškai", pirkimui internete netinka. Galbūt nuėjus į poskyrį ir paprašius kortelę aktyvuoti pirkimui internete, jis ir veiktų, tačiau nesu tikras.
                                      Kaip tik šiuo metu užsisakiau MASTERCARD kreditinę kortelę, kad galėčiau pirkti internetu.
                                      Kas dažnai naudojasi tokiomis paslaugomis gal gali pasakyti ar visuomet reikalaujama atsiskaityti kreditinėmis kortelėmis? Ir kuri kortelė pranašesnė VISA ar MASTERCARD? Man atrodo kad reikšmės neturi ir jos lygiavertės, bet patapau reklamos ir mano pasirinkimą nulėmė futbolo rėmėjai MASTERCARD

                                      Comment


                                        #39
                                        ir kokia jos kaina?
                                        Alternative

                                        Comment


                                          #40
                                          Galit pasiimti Subaru VISA iš Hansabanko (t.y. kreditinė kortelė), kurią ima visi.
                                          Įkainiai ir galimybės:
                                          http://www.hansa.lt/ikainiai148_384.html
                                          Į kortelę persimeti pinigų kiek reikia pirkiniui, o šiaip laikai tuščią, kad kas nors netyčia nepasinaudotų.
                                          variantas išbandytas.

                                          IT. Sicilija
                                          PT. 11 dienų Portugalijos keliais
                                          LT. Kaunas 2009.01.04

                                          Comment

                                          Working...
                                          X