Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Daina apie du draugus

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Daina apie du draugus

    Prieš kelias dienas parašiau rimtą dainą apie save ir vieną gerą draugą. Vokalistas iš manęs prastas, ir technika ne studijinė. Originalas yra rusiškai, bet Jums išverčiau. Žinau, kad kritikos užteks, bet nors ją pagrįskite. Iš anksto ačiū už įvertinimus.

    http://media.putfile.com/ThalysSirdragon
    29
    ...man tikrai patiko.
    6,90%
    2
    ...kaip pradėdančiam tikrai neblogai.
    58,62%
    17
    ...sumautas.
    34,48%
    10

    #2
    Tikrai nesu muzikos specas, tad prie vokalo ir atlikimo nesikabinėsiu. Tai nėra daina, kurios aš norėčiau dažnai klausyti, bet draugas turėtų būti pamalonintas tokio dėmesio

    P.S. mano vertinimas būtų tarp antro ir trečio
    Kaip po dykumą blaškiausi

    Comment


      #3
      Tai nera mano megstamo stiliaus daina, tai as jos daznai ir neklausyciau. Vertinimas butu tarp 2 ir 3 punkto
      "Never argue with an idiots. They will bring you down to their level and beat you with experience"

      Comment


        #4
        O į kokio tipo auditoriją adresuotas šis šedevras?

        Comment


          #5
          Čia lyrika, tikrai ne Lordi
          Bet ši daina nėra liūdna. Nesvarbu balsas, muzika, svarbiausia mintis.

          Comment


            #6
            Visu pirma,Nikai,muzikoje svarbiausia intonacija,ko sioje dainoje pasigedau,aisku,balso valdymas nemaziau reikalingas.Apie dramaturgini vystyma nekalbu,nes po 1.30 min.norisi,kad baigtum.Bet suprantu,jog esi masinistas,tai galiu pasakyt BRAVO!

            Comment


              #7
              Parašė arturiux
              Visu pirma,Nikai,muzikoje svarbiausia intonacija,ko sioje dainoje pasigedau,aisku,balso valdymas nemaziau reikalingas.Apie dramaturgini vystyma nekalbu,nes po 1.30 min.norisi,kad baigtum.Bet suprantu,jog esi masinistas,tai galiu pasakyt BRAVO!
              Gerai pasakyta, taigi aš niekad vokalo nesimokiau. "Dainuoju" kelias dienas.

              Comment


                #8
                Parašė Nikas
                Gerai pasakyta, taigi aš niekad vokalo nesimokiau. "Dainuoju" kelias dienas.
                Varai tikrai geriau nei Andrius Bravo. Bet kokia inciatyva yra sveikintina.

                IT. Sicilija
                PT. 11 dienų Portugalijos keliais
                LT. Kaunas 2009.01.04

                Comment


                  #9
                  1. Prastas vokalas.
                  2. Žodžiai ir mintis smarkiai per "saldūs" ir sentimentalūs. Jei man kas nors tokią dainą parašytų, turbūt apsivemčiau.

                  Nepyk, bet vietos tobulėjimui laaaaabai daug.
                  You have your way. I have my way. As for the right way, the correct way, and the only way, it does not exist.

                  Comment


                    #10
                    Noreciau apginti Nika-jis dainavo nuosirdziai,be to,savo kurybos daina.Bepuolantys irgi galetu kazka panasaus padaryti ir pateikti musu teismui.

                    Comment


                      #11
                      Parašė blitz
                      1. Prastas vokalas.
                      2. Žodžiai ir mintis smarkiai per "saldūs" ir sentimentalūs. Jei man kas nors tokią dainą parašytų, turbūt apsivemčiau.

                      Nepyk, bet vietos tobulėjimui laaaaabai daug.
                      sutinku ir manau, kad blitz pasake truputi per svelniai

                      visi turime talentu, bet ieskoti ju savyje - ilgas ir sunkus darbas, sekmingu paiesku tau , Nikas!

                      Comment


                        #12
                        Parašė oranger
                        sutinku ir manau, kad blitz pasake truputi per svelniai
                        Truputi per svelniai? Gal tiesiog jam niekas dainu ir neraso...
                        Prasiau pagristos kritikos.
                        O talento tikrai reikia ieskoti ilgai, ir netgi per menesi "Danguje" daug nepasieksi, o as ten tikrai nebuves. Man taigi tik 16.
                        Paskutinis taisė Nikas; 2006.06.20, 15:32.

                        Comment


                          #13
                          Parašė Nikas
                          Prasiau pagristos kritikos.
                          suprask teisingai, nenoriu tave izeisti. Bet negaliu sakyti komplimentu uz sia daina, tikrai negaliu.
                          Manau, kad pagrindine problema ta, kad savo jausmus isreiksti tu dar nezinai kaip. Tiesiog paemei kazkoki, ne pati geriausia, sablona, ir dainuoji teksta, kuris irgi labai toli nuo dainu poezijos.
                          Mano patarimas toks: paklausyk daugiau pasaulio dainu, ivairiu zanru, stiliu ir krypciu, paskaityk daugiau poezijos, isigylink i teksta kaip minties forma...
                          galbut ne viskas dar prarasta, zmogau, sekmes

                          Comment


                            #14
                            gal nusprendei imtis muzikanto karjeros ? Viena kas man patiko, tai tik melodija. O daugiau yra kur dar laaaaabai patobulėt. bet kaip pradedančiam tai tikrai neblogai Nebūtum taip populiariškai atlikęs šios dainos, būtų galima ją siūst prodiuseriams ar pan. Beje, kaikur reikėtų pakeist žodžius
                            You might surprise yourself.

                            Miestai.net FB

                            Comment


                              #15
                              Parašė Nikas
                              Truputi per svelniai? Gal tiesiog jam niekas dainu ir neraso...
                              Prasiau pagristos kritikos.
                              O talento tikrai reikia ieskoti ilgai, ir netgi per menesi "Danguje" daug nepasieksi, o as ten tikrai nebuves. Man taigi tik 16.
                              Man dainų tikrai niekas nerašo, bet aš tikrai dėl to per daug nestresuoju, ypač turint omeny, kad žinant mano draugų muzikinį išsilavinimą, tos dainos greičiausiai būtų panašios kokybės, kaip tavoji (neįsižeisk)

                              Mano kritika tavo dainai, manau, buvo pakankamai pagrįsta. Kaip jau sakiau: dainos žodžiai (nesvarbu ar jie buvo išversti ar ne) - tragiški. Vienintelis pateisinimas jiems būtų tavo seksualinės orientacijos netradiciškumas. Iš tikrųjų, jei man koks draugelis parašytų ką nors panašaus, tikrai pagalvočiau, kad jis gėjus (kas nėra blogai, prieš gėjus tikrai nieko neturiu, nors pats toks nesu). Antra - net ir gėjų meilės dainai žodžiai yra SMARKIAI per sentimentalūs ir saldūs. Yra kur kas subtilesnių būdų išreikšti tą savo "meilę", tuo labiau vyrišką meilę.

                              Vokalas irgi yra neparuoštas ir neištreniruotas, o pats įrašas greičiausiai yra padarytas "iš pirmo karto". Muzkinis "takelis" taip pat galėtų būti geresnis ir įvairesnis.

                              Nežinau, kodėl kaltini mane neobjektyvumu, bet šie dalykai labai "krenta į ausį" ir yra akivaizdūs bet kam, kas yra per visą savo gyvenimą paklausęs bent kelias normalesnes dainas.

                              Nepyk, Nikai, nieko prieš tave tikrai neturiu, bet jei nenori susilaukti neigiamų komentarų, pirma kiek patobulėk, o ne rodyk savo prisvilusius pirmus blynus vos juos iškepęs.
                              You have your way. I have my way. As for the right way, the correct way, and the only way, it does not exist.

                              Comment


                                #16
                                man patinka daina , bet kokia draugyste tarp zmoniu yra grazu
                                "I just want you to know that, when we talk about war, we're really talking about peace." —Washington, D.C. June 18, 2002


                                - George W. Bush President of the USA

                                Comment


                                  #17
                                  Parašė vytauc
                                  Blitz, kaip tik kaip speco paklausiu- kaip turi tartis archaizmas thy (man atrodo taip rašosi) reiškiantis "tavo"?
                                  Taip. Tariasi taip pat, kaip the, tik su "ai" gale. Jei nori tarimą išgirsti - atsisiųsk Iron Maiden dainą Hollowed Be Thy Name
                                  You have your way. I have my way. As for the right way, the correct way, and the only way, it does not exist.

                                  Comment


                                    #18
                                    Nevertinsiu ir nekomentuosiu, nes nezinau, kaip ta padaryt, kad skambetu neizeidziamai. Visgi tekstas reto primityvumo, beto tekste kai kur priestarauji pats sau. Nzn, galbut taip yra todel, kad parasei ji per labai trumpa laika?
                                    Parašė blitz
                                    Kaip jau sakiau: dainos žodžiai (nesvarbu ar jie buvo išversti ar ne) - tragiški. Vienintelis pateisinimas jiems būtų tavo seksualinės orientacijos netradiciškumas. Iš tikrųjų, jei man koks draugelis parašytų ką nors panašaus, tikrai pagalvočiau, kad jis gėjus (kas nėra blogai, prieš gėjus tikrai nieko neturiu, nors pats toks nesu). Antra - net ir gėjų meilės dainai žodžiai yra SMARKIAI per sentimentalūs ir saldūs. Yra kur kas subtilesnių būdų išreikšti tą savo "meilę", tuo labiau vyrišką meilę.
                                    Labai taikli pastaba

                                    Comment


                                      #19
                                      Kelias dienas nebuvau, tiek prirašyta.
                                      blitz, pavarai. Vos nenukritau nuo kėdės
                                      Gėjus. Žvengiu negaliu!
                                      Dėja neatspėjai...tai tiesiog daina geram draugui. Beje, apie meilės sentimentalumus ten nė žodžio. Nėra ten ir meilės motivo, nėra. Tikrai.
                                      PS. Daina skirta visiems mano draugams. Tik vienam žmogui kiek daugiau.

                                      Comment


                                        #20
                                        Parašė Nikas
                                        Gėjus. Žvengiu negaliu!
                                        pasiklausius šios dainos tikrai susidaro įspūdis, kad esi šiek tiek kitokios orentacijos pilietis. Niekada nenorėčiau turėt draugo, kuris man kurtų dainas
                                        Paskutinis taisė Edgaex; 2006.06.22, 10:46.
                                        Westside is the best ! :jura:

                                        Comment

                                        Working...
                                        X