Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Daina apie du draugus

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    #21
    Parašė Edgaex
    pasiklausius šios dainos tikrai susidaro įspūdis, kad esi šiek tiek kitokios orentacijos pilietis. Niekada nenorėčiau turėt draugo, kuris man kurtų dainas
    Nu jus visi pavarot, aš neesu gėjus(prieš juos irgi nieko neturiu). O daina visiems draugams, pasiklausykit įžangą.

    Comment


      #22
      NE NE NE Ne man tokios dainos

      Comment


        #23
        Jeigu tai daina draugui ,tai dar pusė bėdos,bet jeigu apie draugus tai eik tu sau.Geriau nedainuok jei gali.
        Ne viskas auksas kas auksu blizga

        Comment


          #24
          O as turiu daug ko pries gejus blind! Bet daina tai kaipo cia pasakius.. daviau antraji iverti, nors... na yra kogero kam tokios patiktu, tik reik nuslifuot zodziu.. tobulek ir gal ka geresnio padarysi

          Comment


            #25
            Aiwa, o ką turi prieš gėjus?

            Comment


              #26
              Parašė sanomiz
              Aiwa, o ką turi prieš gėjus?
              6'7" 200 Lbs

              Comment


                #27
                Man nesvarbu, bet čia prasidėda "įžeidžiančios seksualinės orentacijos žinutės"
                Kada rašot žinutę, viršuje RAUDONAI parašytą.

                Comment


                  #28
                  Kažkaip negražiai čia tema pakrypo... Vietoj to, kad normaliai pasakyt, kad "nepatiko", tai dauguma puolė atvirai tyčiotis... Negražu...

                  Comment


                    #29
                    Kurioj vietoj čia yra "atvirai tyčiojamasi"?
                    You have your way. I have my way. As for the right way, the correct way, and the only way, it does not exist.

                    Comment


                      #30
                      Parašė blitz
                      Kurioj vietoj čia yra "atvirai tyčiojamasi"?
                      Beveik visur, iškyrus kur tavo su Mantaz offtopic diskusija... Nu beveik visi ilgesni komentarai, tokie "tiesiai šviesiai"... Suprantu, kad jeigu jis būtų puolęs girtis, kad nerealią dainą sukūrė ir čia vadintų talentą, bet jis tiesiog pabandė ir tos dainos juk niekur neleis, dainą skyrė savo draugam, o čia davė visiem įvertint, tai sutinku, kad didesnė tikimybė, kad tokia kūryba nepatiks, bet nemanau, kad taip žiauriai reikėjo varyt ant jo.

                      Comment


                        #31
                        Parašė sanomiz
                        Aiwa, o ką turi prieš gėjus?
                        Nenoriu pradet rasyt, ka as turiu pries juos, nes forume yra draudziamos tokios zinutes..! As esu jau taip aukletas, tad tokiu nuokrypiu negaliu pakest..
                        Quack, kam tuos mano duomenis cia reikejo uzrasyt tai nesupratau..

                        Comment


                          #32
                          Parašė Aiwa
                          Nenoriu pradet rasyt, ka as turiu pries juos, nes forume yra draudziamos tokios zinutes..! As esu jau taip aukletas, tad tokiu nuokrypiu negaliu pakest..
                          Gal pradžioj tiesiog reiktų su jais susitikti, o ne bijoti tarsi kokio Sniego Žmogaus.

                          Comment


                            #33
                            Aciu, tikrai nesusitiksiu as ju nebijau, o jie turetu manes bijot, nes as to nepakesciau, jei salia manes 2 bachuriukai kokie sumestu bucinuka... As jau toks esu ir nesiruosiu savo nuomones i ta dalyka keisti..

                            Comment


                              #34
                              Parašė Aiwa
                              Aciu, tikrai nesusitiksiu as ju nebijau, o jie turetu manes bijot, nes as to nepakesciau, jei salia manes 2 bachuriukai kokie sumestu bucinuka... As jau toks esu ir nesiruosiu savo nuomones i ta dalyka keisti..
                              Ir ką? Pultum muštis?

                              Comment


                                #35
                                Pulciau duot i dantis.. Bet daugiau nenoriu sia tema kalbet.. baigiu...

                                Comment


                                  #36
                                  Taip, geriau jau baikit
                                  Mano galerija Flickr'yje

                                  Comment


                                    #37
                                    O mes kalbam apie žengiančią progreso keliu mūsų visuomenę. Liūdna. Anksčiau buvo kalbama, jog reikia sulaukti, kol numirs visi išaugę sovietinėje visuomenėje, kad visuomenė nustotų už populistus balsuoti. Dabar, regis, teks sulaukti, kol numirs visi gimę prieš antrąją nepriklausomybę, kad visuomenėje bent kažkiek tolerancijos atsirastų.

                                    Comment


                                      #38
                                      kiekvienam savo.. juk as tau nepriekaistauju, del vienokios nuomones, kiekvienas zmogus kiekviena dalyka supranta kitaip ir turi skirtingus isitikinimus..

                                      Comment


                                        #39
                                        Parašė sanomiz
                                        O mes kalbam apie žengiančią progreso keliu mūsų visuomenę. Liūdna. Anksčiau buvo kalbama, jog reikia sulaukti, kol numirs visi išaugę sovietinėje visuomenėje, kad visuomenė nustotų už populistus balsuoti. Dabar, regis, teks sulaukti, kol numirs visi gimę prieš antrąją nepriklausomybę, kad visuomenėje bent kažkiek tolerancijos atsirastų.
                                        Nors siaip jis gal neturi teises skriaust geju, bet viesas homoseksualumo demonstravimas tai yra tas pats kas nuogam lakstyt po miesta. Ar tau patiktu kad betkas sumastes nuogas vaiksciotu viesose vietose? Manau, tai ka Aiwa paminejo, yra toks pats debilizmas kaip ir sitas. Aisku kur nors namie tie gejai gali daryt ka nori, bet viesai jie neturetu taip elgtis...

                                        Comment


                                          #40
                                          1) Virš 70% homofobų, Aiwa, yra linke į homoseksualumą.
                                          Kažkur skaičiau. Bijai to, ką esi pažinęs
                                          2) Ačiū, kaunaz, už palaikymą.
                                          3) Anglų k. nėra suvaržyta taisyklių!!?
                                          Na jo, nes turi 30 laikų, ir taisykles viena kitai prieštaraujančias.

                                          Comment

                                          Working...
                                          X