Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Kuo skutatės barzdą?

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    #61
    Parašė Pauliukas Rodyti pranešimą
    Bet karstu vandeniu plaunant jie geriau isiplauna..Su saltu topadaryti man neiseina..
    O skutuosi tik rytais, nes is vakaro,ryte barzda jau kiek paaugus buna
    Tai nėra blogai, aš specialiai kasdien ir nesiskutu, kad šiokia tokia barzelė būtų.
    Flickr

    Comment


      #62
      Parašė Wycka Rodyti pranešimą
      Skutuosi beveik visada vakare, nes oda jautri, net prisilietus skauda, ir per naktį 'apgyja'.
      Patarimas tiems, kas skutatės peiliukais — veidą prieš pat skutimąsi šlapinkite šiltu vandeniu, o patį peiliuką nuolat vilgykite ir plaukite šaltu vandeniu. Nuo šalto vandens metalas traukiasi, ir peiliukas tampa šiek tiek aštresnis. Tai itin aktualu, kai tuo pačiu peiliuku skutatės ne pirmą kartą.
      O Philips kaip tik rekomenduoja skustis ryte, kai oda yra per naktį pailsėjusi, ir ne tokia jautri.
      Mano blogas

      Comment


        #63
        Kartą, geriausia, du kartus per savaitę. O aparatas tai ne bardzaskutė, o plaukų kirpimo mašinėlė. Negaliu nei barzdaskutės, nei peiliukų, nes po to labai "sveikai" raudonas snukelis būna. Rezultatas - pastoviai apšepęs, daugiau ar mažiau.

        Comment


          #64
          Parašė Vytautas_LT Rodyti pranešimą
          Kartą, geriausia, du kartus per savaitę. O aparatas tai ne bardzaskutė, o plaukų kirpimo mašinėlė. Negaliu nei barzdaskutės, nei peiliukų, nes po to labai "sveikai" raudonas snukelis būna. Rezultatas - pastoviai apšepęs, daugiau ar mažiau.
          Kad oda nebūtų raudona, reikia prieš skutimąsi nusipraust kuo šiltesniu veido odą. Tada atsiveria poros ir skutantis oda patiria mažesnį stresą. Aišku, tai aktualiausia tik tokiems kaip tu - kurių oda labai jautri. Toliau po skutimosi putas ir veidą nuplaunam šaltu vandeniu - užsiveria poros ir taip ilgiau auga barzda. Kuo dažniau skutamasi, tuo greičiau ima augti barzdos plaukeliai, nes dažniau dirginamos/masažuojamos plaukelių šaknys. Ypatingai dirginama ir skatinama greičiau augti, jei skutamasi vibruojančiu skustuvu. Elektrinė mašinėlė visiškai netinka, jei veido oda yra jautri. Bet jei barzdos plaukeliai ypatingai kieti, tai elektrinė barzdaskutė vienintelė išeitis, kadangi peiliukai yra per silpni. Nors dabar jau yra specialiai sukurtos skutimosi putos, kurios smarkiai suminkština plaukelius ir tada juos įveikia net ir skutimosi peiliukai.

          Reikia kruopščiai rinktis net ir kremus ar losjonus po skutimosi: yra skirtų sausai, jautriai ir riebiai odai. Jei tavo oda riebi, o nusipirksi sausai odai, tai veidas netruks tapti spuoguotu (bus per daug drėkinamas). Nežinau, kaip yra iš tiesų - rašo, kad dauguma losjonų po skutimosi turi savybių lėtinti barzdos plaukelių dygimą, juos švelnina ir pan. Bet man atrodo, kad skutimosi peiliukų gamintojai yra suinteresuoti kaip tik į tuos losjonus primaišyti visokio šlamšto, kad tik barzda dygtų greičiau, reikėtų skustis dažniau, taigi ir skutimosi putų reikėtų dažniau ir pačius peilius pirkti dažniau.

          Ant vienų peiliukų pakuotės rašau užrašą: keisti kas mėnesį Nors man tų peiliukų pakanka pusmečiui drąsiai - vėliau atšimpa. Dargi pastebėjau, kad geriausia pirkti ne peiliukų naują galvutę, bet visą peiliuką su rankenėle (kojele). Kadangi dažniausiai galvučių peiliukai būna ne tokie kokybiški ir juos keisti reikia dažniau. Ir šiaip, skutimosi peiliukus perku tik geriausių firmų, nes tie pigesni tikrai smarkiai dirgina odą.
          www.nvtka.lt - Nacionalinė viešojo transporto keleivių asociacija. Tapk ir tu jos dalimi!

          Comment


            #65
            Parašė Vytautas_LT Rodyti pranešimą
            Kartą, geriausia, du kartus per savaitę. O aparatas tai ne bardzaskutė, o plaukų kirpimo mašinėlė. Negaliu nei barzdaskutės, nei peiliukų, nes po to labai "sveikai" raudonas snukelis būna. Rezultatas - pastoviai apšepęs, daugiau ar mažiau.
            Prieš kelis metus buvo pardavinėjami skutimosi peiliukai specialiai jautriai odai. Gal ir dabar tebėra, bet aš vienkartinių nebenaudoju.
            Keliskart išbandžiau žmonos Gillette Venus (kai pvz išvažiuoji kur toliau ir pamiršti savus). Nors jie skirti kojoms, pažastims ir t.t., bet pakankamai aštrūs ir plati juostelė, kuri sudrėkusi priverčia skustuvą lengviau slysti (dėl to sunkiau įsipjauti). Šie peiliukai yra geriausi iš visų vienkartinių, kuriuos iki šiol atradau
            I'm worse at what I do best and for this gift I feel blessed...
            Parama Siaurojo geležinkelio klubui

            Comment


              #66
              Kai nori nusiskusti "nuogai", tuomet sutinku - jūsų pasiūlytos priemonės yra puiku. Tačiau dabar šitaip nusiskutęs net negerai jaučiuosi, reikia pasilikti bent 1 mm.

              Comment


                #67
                Kodėlnėra varianto - plaukų kirpimo mašinėlė?

                Comment


                  #68
                  išbandžiau kelias mašinėles, nenuskuta, pabandžiau prabangų peiliukų laikiklį su vibratorium, kažkokia nesamonė -peiliukai brangūs ir dar baterijas keisti/krauti reikia.
                  pradėjau pirkti "vienkartinius" "shik" skutimosi įtaisus 6vnt. ~24Lt. vienkartiniai kabutėse, nes 1 uženka mėnesiui. kai "shik" dingo iš prekybos, naudoju "gilet" 3 ašmenų, prisitaiko prie veido reljefo ir tikrai negreitai atšimpa, nors ir vienkartiniai...
                  pirtis tautybės neturi (lietuviui geriausia garinė pirtis!)

                  Comment


                    #69
                    Parašė nepolitikas Rodyti pranešimą
                    išbandžiau kelias mašinėles, nenuskuta, pabandžiau prabangų peiliukų laikiklį su vibratorium, kažkokia nesamonė -peiliukai brangūs ir dar baterijas keisti/krauti reikia.
                    pradėjau pirkti "vienkartinius" "shik" skutimosi įtaisus 6vnt. ~24Lt. vienkartiniai kabutėse, nes 1 uženka mėnesiui. kai "shik" dingo iš prekybos, naudoju "gilet" 3 ašmenų, prisitaiko prie veido reljefo ir tikrai negreitai atšimpa, nors ir vienkartiniai...
                    Vienkartiniai patys gerieji. Kai kažkada naudodavau, tai tik tokius. Nebrangu ir išmesti negaila.

                    Comment


                      #70
                      Darbavausi peiliukais, užėjo noras išbandyti barzdaskutę, dabar laukiu siuntinio. Paėmiau "Philips" - http://www.e-senukai.lt/technika-ir-...ai/prekes1.htm.

                      Comment


                        #71
                        Parašė lighter Rodyti pranešimą
                        Darbavausi peiliukais, užėjo noras išbandyti barzdaskutę, dabar laukiu siuntinio. Paėmiau "Philips" - http://www.e-senukai.lt/technika-ir-...ai/prekes1.htm.
                        Tavo ta nuoroda tikrai labai informatyvi...
                        *******
                        Miestai.net Fb

                        Comment


                          #72
                          Darbuojuosi Gillette Mach 3 daugkartiniu peiliuku su keičiama galvute bei Nivea sensitive žele bei losjonu po skutimosi
                          Kadangi pas mane jau po biški darosi šeriai, stengiuosi skustis kas dvi savaites Pas mane barzda labai nevienodai auga - labiau smakras būna apžėlęs, negu pats veidas Netgi smagiau būna pasižiūrėt į veidrodį, kai esu be barzdos
                          Daugiau mano nuotraukų >>
                          Mano rajonas ir apylinkės >>

                          Comment


                            #73
                            Parašė ssnaiperis Rodyti pranešimą
                            stengiuosi skustis kas dvi savaites
                            Čia taupumo sumetimais, ar šiaip lėtai auga?

                            Comment


                              #74
                              as karta i 3-4 dienas, patinka man su seriais vaiksciot, o ir siaip tinginys

                              Comment


                                #75
                                O aš priklausomai nuo nuotaikos - kartą per mėnesį arba kas tris dienas. Džiletais
                                N N N

                                Comment


                                  #76
                                  Parašė Sula Rodyti pranešimą
                                  Čia taupumo sumetimais, ar šiaip lėtai auga?
                                  Lėtai auga Geriau jau skųst daugiau ir rečiau, negu po mažiau ir dažniau
                                  Daugiau mano nuotraukų >>
                                  Mano rajonas ir apylinkės >>

                                  Comment


                                    #77
                                    Pagrindinis prietaisas - Gillete Fusion. Ankščiau naudojau Loreal Men Expert skutimosi želė, tačiau man ji nepatiko, todėl grįžau prie senų gerų Nivea Sensitive putų. Po skutimosi naudoju Nivea ir Loreal balzamus. Man tai būtina, kadangi mano oda žiauriai nemėgsta skutimosi procedūrų. Skutuosi kartą per savaitę, nes jei nesiskutu ilgiau, tai vėliau švariai nusiskusti pasidaro žymiai sunkiau.

                                    Comment


                                      #78
                                      Pasinaudojęs 101 dienos pinigų gražinimo garantija nuspręndžiau išbandyti elektrinę barzdaskutę. Dabar turiu Senso Touch 2D. Tikrai patogus daiktas, tiek sausai, tiek drėgnai galima skustis, nedirgina odos. Nors idealiai švariai apsiskust ne visada greit pavyksta, veido forma gal maišo.. Kol dar galioja akcija gal reiks grąžinti ir pamėginti 3D

                                      Comment

                                      Working...
                                      X