Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Londonas ar Paryžius ?

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    #21
    Be svarstymų - paryžius. Man jis daug mielesnis nei londonas ir kartu ten mažesnė terakto galimybė
    You might surprise yourself.

    Miestai.net FB

    Comment


      #22
      Aš norėčiau į Paryžių. Londone jau buvau.

      Comment


        #23
        Parašė blitz
        Londonas ir Paryžius - du kiečiausi miestai Europoje pagal absoliučią daugumą faktorių. Tikrai sunku pasakyti, kurį labiau verta aplankyti. Priklauso nuo to, ką tu nori pamatyti ir kokie yra tavo prioritetai.
        O kiti miestai atsilieka?

        Ech, Paryžiuj keletą kartų tebuvau, bet jau pažįstu geriau už, pvz, Kauną
        Paryžius +

        Comment


          #24
          Loudouns duod, paryzius atim

          Comment


            #25
            Bingo, čia tik tarp kitko.



            Nelabai suprantu, iš kur esi, bet ar tau labai malonu gyventi "antrarūšiame" mieste?

            Comment


              #26
              Tik tai Londona!!! Paryzius viena is paskutiniu vietu, kuria trokstu aplankyti!

              Comment


                #27
                Parašė Didmiestis
                Tik tai Londona!!! Paryzius viena is paskutiniu vietu, kuria trokstu aplankyti!
                O argumetai kokie ?

                Mano Flickr nuotraukos : http://www.flickr.com/photos/ezziukas/sets/

                --------------------------------------------------

                Kiek rovė - neišrovė. Kiek skynė - nenuskynė. Todėl, kad tu - šventovė, todėl, kad tu - Tėvynė !!!

                Comment


                  #28
                  Parašė Ežiukas
                  O argumetai kokie ?
                  Neteko nei Londone, nei Paryziuje pabuvoti, bet is to ka esu mates per televizija, girdejes is draugu, ar perskaites zurnaluose apie keliones, susidariau tokia nuomone, kad Paryzius yra ne mano stiliaus miestas Gink Dieve as nesakau, kad ten nera grazu, ar idomu, bet mano asmenine nuomone- Londonas mane labiau traukia Beje, ten ir angliskai visi kalba, kas man gerai suprantama

                  Comment


                    #29
                    Paryžius, nes tiesiog gražesnis miestas. Nors neabejoju, kad ir Londonas nenuviltų.

                    Comment


                      #30
                      Parašė sanomiz
                      Bingo, čia tik tarp kitko.

                      http://img518.imageshack.us/img518/3297/kascia5og.png

                      Nelabai suprantu, iš kur esi, bet ar tau labai malonu gyventi "antrarūšiame" mieste?
                      Kai kasnors Vilnių vadina šiaurės Atėnais, mažąja Praha ir pan., manau taip daro norėdami jį "paaukštinti", o ne "pažeminti".

                      Comment


                        #31
                        Kadangi gyvenu Londone, o Paryziuje net neesu buves, sunku vertinti. Dar priklausytu nuo to, kas mane labiausiai domina. Kazkam svarbiausia miesto "grazumas" (cia, manau, kokia nors Praha ar Budapestas gai duoti i kaulus net ir paciam Paryziui, nors man sis kriterijus nera svarbiausias), kazkam pramogu kiekis ir ivairove ir daugybe kitokiu kriteriju. As net nezinau, kas man butu svarbiausia, gal tai netgi priklausytu nuo nuotaikos ir pinigu kiekio kiseneje.

                        Comment


                          #32
                          Čia daugiau patarimų Ežiukui :

                          http://www.skyscrapercity.com/showth...9&page=1&pp=20
                          You have your way. I have my way. As for the right way, the correct way, and the only way, it does not exist.

                          Comment


                            #33
                            Londone jau buvau, tad šį kart renkuosi Amsterdamą. O tau Ež patariu Paryžių.

                            Comment


                              #34
                              Londona, nes buvau Paryziuj (butinai dar karta aplankysiu)

                              Comment


                                #35
                                Geriausias variantas mesti monetą

                                Mano Flickr nuotraukos : http://www.flickr.com/photos/ezziukas/sets/

                                --------------------------------------------------

                                Kiek rovė - neišrovė. Kiek skynė - nenuskynė. Todėl, kad tu - šventovė, todėl, kad tu - Tėvynė !!!

                                Comment


                                  #36
                                  I don't understand the question.

                                  But why the hell are you all going for Paris???!

                                  I voted London. I think it has a hell of a lot more going for it.
                                  Originally Posted by

                                  Comment


                                    #37
                                    Balsuoju už Paryžių , nes jame buvau tik kartą, o Londone jau esu eilę kartų buves.

                                    Tačiau, jei tu dar nė viename jų nebuvęs, rinkis Londoną- nesuklysi
                                    Kaip po dykumą blaškiausi

                                    Comment


                                      #38
                                      Londonas, nes Paryžiuje jau esu buvęs

                                      Comment


                                        #39
                                        O Londone daug budulių?
                                        It's just a circle of people talking to themselves who have no f—ing idea what's going on

                                        Comment


                                          #40
                                          Gal kas žino ir gali patart, kaip pigiausiai nuskristi į Amsterdamą?
                                          Iš Vilniaus oro uosto liepos mėn apie 790 lt į abu galus, o iš Kauno ar Rygos pigių skrydžių bendrovės į Amsterdamą neskrenda. Gal visdėlto kas nors žino ką nors daugiau?

                                          Comment

                                          Working...
                                          X