Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Londonas ar Paryžius ?

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    #41
    Parašė Llinass
    Gal kas žino ir gali patart, kaip pigiausiai nuskristi į Amsterdamą?
    Iš Vilniaus oro uosto liepos mėn apie 790 lt į abu galus, o iš Kauno ar Rygos pigių skrydžių bendrovės į Amsterdamą neskrenda. Gal visdėlto kas nors žino ką nors daugiau?
    Atsakymą rasi www.avia.lt
    Kaip po dykumą blaškiausi

    Comment


      #42
      Parašė vytauc
      Atsakymą rasi www.avia.lt
      Ten ieškant net už 790 nusurandu. Manau tokiose paieškose kaip ši ar greitai.lt suranda tik brangius skrydžius, nežinau kodėl bet manau jie patys sau užsideda kokį mokestį.

      Comment


        #43
        Geras ! As nuo Ketvirtadienio iki Pirmadienio Amsterdame busiu, tai gal ir koki fotoreportaza pavyks isgauti . Gaila negaliu niekaip patarti kaip ten is LT nusigauti.

        Comment


          #44
          Parašė Llinass
          Ten ieškant net už 790 nusurandu. Manau tokiose paieškose kaip ši ar greitai.lt suranda tik brangius skrydžius, nežinau kodėl bet manau jie patys sau užsideda kokį mokestį.
          Bent jau avia.lt užsideda labai mažai- teko truputuką paanalizuoti aviabilietų rinką
          Kiek žinau, FlyLAL studentams ir abiturientams geras sąlygas vasarą siūlo, tik neatsimenu ar Amsterdamas į pasiūlymą įeina. Sek reklamą Miestai.net- neužilgo turėtum pamatyti
          Kaip po dykumą blaškiausi

          Comment


            #45
            Parašė Llinass
            Gal kas žino ir gali patart, kaip pigiausiai nuskristi į Amsterdamą?
            Iš Vilniaus oro uosto liepos mėn apie 790 lt į abu galus, o iš Kauno ar Rygos pigių skrydžių bendrovės į Amsterdamą neskrenda. Gal visdėlto kas nors žino ką nors daugiau?
            Planas-chuliganas būtų skristi į Londoną, o iš ten į Amsterdamą
            Truputį per aplink, bet jei pavyktų gauti bilietus geru laiku ir už gerą kainą, tai kodėl gi ne ...
            It's just a circle of people talking to themselves who have no f—ing idea what's going on

            Comment


              #46
              Parašė vytauc
              Bent jau avia.lt užsideda labai mažai- teko truputuką paanalizuoti aviabilietų rinką
              Kiek žinau, FlyLAL studentams ir abiturientams geras sąlygas vasarą siūlo, tik neatsimenu ar Amsterdamas į pasiūlymą įeina. Sek reklamą Miestai.net- neužilgo turėtum pamatyti
              Pakolkas neatidaro to pasiulymo puslapio

              Mano Flickr nuotraukos : http://www.flickr.com/photos/ezziukas/sets/

              --------------------------------------------------

              Kiek rovė - neišrovė. Kiek skynė - nenuskynė. Todėl, kad tu - šventovė, todėl, kad tu - Tėvynė !!!

              Comment


                #47
                Paryzhiaus centras daug grazhesnis, daug labiau sutvarkytas ir atrestauruotas. Taciau uzh centro nelabai kas gero. O Londone ir centre ir uzh centro daug mazh vienodai, beto vieshasis transportas daug geresnis, bet Paryzhiaus dangoraizhiu skylainas man labiau patinka, beto jis matomas ish centro. O Londone nakty skylainas unreal grazhus. Nu zhodzhiu... neskiriu nei vienam savo balso abu savaim mane suzhavejo

                Comment


                  #48
                  Parašė Whose Homepage
                  I don't understand the question.

                  But why the hell are you all going for Paris???!

                  I voted London. I think it has a hell of a lot more going for it.
                  The question is : if you have opportunity to visit only one city which one would you choose Paris or London and of course what force you to choose one of this

                  Mano Flickr nuotraukos : http://www.flickr.com/photos/ezziukas/sets/

                  --------------------------------------------------

                  Kiek rovė - neišrovė. Kiek skynė - nenuskynė. Todėl, kad tu - šventovė, todėl, kad tu - Tėvynė !!!

                  Comment


                    #49
                    Parašė Eidvis
                    Paryzhiaus centras daug grazhesnis, daug labiau sutvarkytas ir atrestauruotas. Taciau uzh centro nelabai kas gero. O Londone ir centre ir uzh centro daug mazh vienodai, beto vieshasis transportas daug geresnis, bet Paryzhiaus dangoraizhiu skylainas man labiau patinka, beto jis matomas ish centro. O Londone nakty skylainas unreal grazhus. Nu zhodzhiu... neskiriu nei vienam savo balso abu savaim mane suzhavejo
                    O kuo prastesnis Paryžiaus viešasis transportas?
                    It's just a circle of people talking to themselves who have no f—ing idea what's going on

                    Comment


                      #50
                      Kai keliavau pirmą kartą, Londonas man paliko kur kas didesnį įspūdį Vien visa ta neįiprasta atmosfera su "atvirkščiu" eismu, tipiniais londono taksais ir autobusais ir t.t. atrodė gana egzotiškai.
                      Kita vertus, dabar neabejotinai vykčiau į Paryžių (pagrinde dėl to, kad ten praleidau tik pusantros dienos, ir tikrai norėčiau mieste pabūti ilgiau). Be to, man labai patinka kai kurios atviros miesto erdvės, iš kurių atsiveria nuostabūs vaizdai...

                      Visgi, pirmai kelionei siūlyčiau rinktis Londoną, nes įspūdis ten turėtų būti didesnis

                      Beje, amerikiečiams ar žmonėms iš kitų žemynų, niekada nebuvusiems Europoje, pirmiau rekomenduočiau nuvažiuoti į Paryžių - Londoną vargu ar būtų galima priskirti prie "labai europietiškų" miestų

                      Comment


                        #51
                        Parašė Mantaz
                        Ištaisiau tavo klaidas
                        oops, schoolboy errors!

                        Comment

                        Working...
                        X