Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Vilniaus TV bokštas

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    #21
    Bravo na reiks pabandyti ir man, gal kas gero iseis

    Comment


      #22
      Na ka idejau pirmini varianta, gal dar ka nors pakeisiu ar patobulinsiu: siuskites google earth tada faila, atsidarykit ji su earth'u, prisizoominkit vilniu, pamatysit toki kaip ir melyna daikta, ant jo, tada download to google earth ir viskas. daugiau info http://earth.google.com/3d.html
      Google earth:
      earh.google.com
      Failas:
      http://services.google.com/earth/kmz/3D_Warehouse.kmz

      Comment


        #23
        Man kažkaip rodo kad tv bokštas ore kabo vos ne virš vingio parko, nenaturaliai atrodo

        Mano Flickr nuotraukos : http://www.flickr.com/photos/ezziukas/sets/

        --------------------------------------------------

        Kiek rovė - neišrovė. Kiek skynė - nenuskynė. Todėl, kad tu - šventovė, todėl, kad tu - Tėvynė !!!

        Comment


          #24
          Turbut terrain neijungei. Dabar kazkas nutiko, pakeiciau modeli kad nebutu toks tamsus, padariau senaji delete, dabar kai bandau idet nauja, uploadina ir nieko, rodo kad tuscia. Nezinau ka cia dabar daryt.
          Paskutinis taisė Smauglys; 2006.05.01, 12:53.

          Comment


            #25
            Kaip man idet ta savo baznycia?

            Comment


              #26
              Pirma atsidaryk google earth, atsisuk ta vieta kur noresi padet, susijunk terrain'us. Sketchupe spausk Get current view, atsiras zeme, tada padek ta baznycia i vieta kuria nori, sulygiuok ir t.t. , su Place model gali pasiziureti kaip atrodys google earth. Tada eik i meniu Google > Share model, reikia google accounto. Jei kas nors nesigaus, atsiusk man per skypa ar i emaila ta modeli, idesiu.

              Comment


                #27
                Na va, lyg ir idejau. Nedaryk delete pries imetant naujesni varianta, dek ta pati, jis pats susigaudys kad updatini

                Comment


                  #28
                  As ir lyg ir padariau, tik, kad pas mane be texturos kolkas

                  Comment


                    #29
                    na va as padariau kad butu ne juodas bokstas . reikejo reverse faces padaryt. O kiek matau tavo tai ne pagal dydi atitinka, paziurek koks pagrindas paveiksliuke ir pas tave, padaryk scale normaliai. Siaip aisku kad gerai. Mano google earth'e atrodo taip:
                    Paskutinis taisė Smauglys; 2006.05.01, 13:52.

                    Comment


                      #30
                      Jo, as per stora padariau, reiks vakare perdaryt..

                      Comment


                        #31
                        Kas idomiausia kai ijungi terrain su bokstu viskas tvarkoi, o su baznycia jau blogai ja rodo per zemai. Siulau susitart kai mest, ir visiem mest vienodai

                        Comment


                          #32
                          slasher, problema tokia: su terrain zinoma kad geriau, tikroviskiau, bet kazkodel kaunas su terrain is karto pasidaro bloga kokybe. Taigi net nzn, manau kol kauno nepadarys normaliai reikes daryti skirtingai, o veliau sutvarkyti, siaip zinoma kad su terrain geriau.

                          Comment


                            #33
                            aciu, dabar jau pasidare aiskiau

                            Comment


                              #34
                              Sutinku su Smaugliu , kol neissivienodins, kad galetumem viska su terrain ziuret, tol teks daryt skirtingai..

                              Comment


                                #35
                                Geras
                                Mano galerija Flickr'yje

                                Comment


                                  #36
                                  Dabar dar ieskau triju kryziu skerspjuvio arba gedimino pilies. Tiktu kad ir toks variantas:
                                  http://www.skyscraperpage.com/cities/?buildingID=3987

                                  Comment


                                    #37
                                    hmmm.. gal tiktu mano "kauno gulbe"?

                                    Comment


                                      #38
                                      Siaip norejau daryti sita, bet cia jau more complex . Kai padarysiu net geda bus . Reiketu tada man normaliu breziniu. Skerspjuviu bent 2 asim.

                                      Comment


                                        #39
                                        Parašė Hexen
                                        hmmm.. gal tiktu mano "kauno gulbe"?
                                        siaip gali bandyti importuoti i SketchUp savo gulbe , as galvojau ten renderis kazkieno kito, o ne tavo. Idek, kuo daugiau tuo geriau.

                                        Comment


                                          #40
                                          Jau susitvarke su terrain viskas Kaune. Taigi galima visur su terrain deti.

                                          Comment

                                          Working...
                                          X