Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

John/blitz rusofobas?

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Parašė Ežiukas
    Laisvė netokia saldi , kaip lakstai subine plika
    Vydūnas apie laisvę:
    http://www.lietuvos.net/2/?page=naujienos&id=6

    Comment


      Parašė Anre
      Taip, o kodėl gi nepanaikinus. Tegul Loreta Asanavičiūtė žūna..., kas mums jos gyvybė, mums vistiek, kad tie "paranojikai" aukoja savo gyvybes, mes gi galim tukti, apie nieką negalvoti ir naudotis Loretos iškovota laisve. Argi ne taip, Quack?
      Prie ko cia Asanaviciute ir John su Blitz?? Perskaityk darkart temos pavadinima..
      Ir neisvertinek mano zodziu

      Comment


        Parašė Quack
        Prie ko cia Asanaviciute ir John su Blitz?? Perskaityk darkart temos pavadinima..
        Ir neisvertinek mano zodziu
        Loretos mamai galėtum į akis taip pasakyti? Jei taip - tuomet tarp mūsų taika
        Tiesiog perskaityk visus atsakymus šioje temoje iš eilės ir tada suprasi "prie ko" čia Asanavičiūtė Kalba eina apie laisvę ir tiesos sąkymą.

        Comment


          Parašė Anre
          Gerai LAISVĖ - Valio , šaunu , nuostabu !!! Bet aš tada noriu paklausti kas toliau ? Aš asmeniškai neturiu vaikų neturiu artimų žmonių (tėvams jau laisvė vis vien , svarbu man gerai būtu) , tad neturiu dėl ko tos laisvės ginti nuo įvairiausių baubų. Parodoksalu, bet daugelis laisvę, mano manimu, sumaišo su patriotiškumo išraiška. Ir kaip Liutass pabrėžė, kad daug kas išvažiuoja už sienos ir atseit "deda" ant Lietuvos - bet argi tai nėra toji Laisvė ? Manau čia reiktu atskirti sampratas Laisvė ir Patriotiškumas. Nes tai toli gražu ne vieną ir tas pats. Kodėl Lietuvis turi būti "uždarytas" Lietuvoje, kad būtu apie jį šnekama kaip apie Laisvės ginėją. Atsiprašau, bet tai jau nelaisvė greičiau. Todėl manau, kad Liutass ne apie Laisvę šnekėjo savo pranešime, nes jeigu apie ją tai tada manau , kad jis nesupranta Jos.

          Mano Flickr nuotraukos : http://www.flickr.com/photos/ezziukas/sets/

          --------------------------------------------------

          Kiek rovė - neišrovė. Kiek skynė - nenuskynė. Todėl, kad tu - šventovė, todėl, kad tu - Tėvynė !!!

          Comment


            Parašė Anre
            Loretos mamai galėtum į akis taip pasakyti? Jei taip - tuomet tarp mūsų taika
            Tiesiog perskaityk visus atsakymus šioje temoje iš eilės ir tada suprasi "prie ko" čia Asanavičiūtė Kalba eina apie laisvę ir tiesos sąkymą.
            Susitinka Quack su Loretos Asanaviciutes mama:
            Quack: Laba diena, gal zinot prie ko cia Asanaviciute ir John su Blitz?
            Ponia Asanaviciene: ...

            Comment


              Parašė Anre
              Na, lietuviai, bent jau tie, kurie išvyksta į Angliją, nesitiki gi ten susikalbėti lietuviškai. Ar aš klystu?
              O Švedijoj ar Danijoj tikisi?

              Kalbu ne apie laikiną darbą, o apie pilietybės gavimą.
              Tai taip išeina, kad nevažiuoja į Daniją ar Švediją tik dėl to, kad pilietybės gavimo atveju jiems reikėtų išlaikyti tos šalies istorijos egzaminą ir pasakyti kelis sakinius valstybine kalba? Pievos...

              Tai nėra tautinio identiteto slopinimas. Tai vadinama pilietine visuomene. Tuo keliu turi eiti ir Lietuva ir bet kuri kita laisvę gerbianti valstybė. Ne tautinė, o pilietinė valstybė turi būti, nors ir sukurta tautinės pagrindu. Švedija, ar Lietuva tai ne tas pat, kas JAV - man atrodo tai savaime turėtų būti ašku.
              Nu laba diena. Tai buvo mano replika į tamstos pareiškimą, kad Švedijoj ir Danijoj puoselėjamas tautiškumas. Dabar jau nuo vežėčių perėjai prie akėčių.
              Mano galerija Flickr'yje

              Comment


                Pritariu Quack'o sąmojui Prie ko čia Asanavičiutė ?

                O kad tema nukeliavo į visišką Offtopic'ą manau gerai. Idomiau apie laisves ir fobijas padiskutuoti nei apie John/Blitz asmenybes

                Mano Flickr nuotraukos : http://www.flickr.com/photos/ezziukas/sets/

                --------------------------------------------------

                Kiek rovė - neišrovė. Kiek skynė - nenuskynė. Todėl, kad tu - šventovė, todėl, kad tu - Tėvynė !!!

                Comment


                  Tema turėtų vadintis sąvokos "rusofobas" kilmė ir panauda.

                  Kaip jau minėjau, jei šio 'rusofobijos komplekso' lietuviai neturėtų, būtų daugiau nei keista, sakyčiau,net nenormalu. Šis kompleksas liečia ne rusų tautybės žmones, o Rusijos (Maskolijos, nes tikroji Rusija yra Ukraina) valstybę.
                  Santykiai su šia galvažudžių, prievartautojų, vagių, melagių (kalbu apie KGB karininko valdomą valstybę ir vyriausybę) valstybe turi būti šalti ir geriausiu atveju tarpininkaujant trečiom šalim, sakykime NATO, o dar geriau Ženevos ir Hagos teismams.

                  p.s. Patriotizmas. Lietuva tėra viena ir tai yra Dvasinė Lietuva. Be jos nebūtų geografinės Lietuvos ir t.t.

                  p.p.s Taip pat reikėtų pakalbėti ir apie tokį nenormalumą kaip 'rusofiliją' lietuvių tarpe, dar kitaip Stokholmo sindromą arba aukos prisirišimą prie nusikaltėlio.

                  Comment


                    Parašė Ežiukas
                    Gerai LAISVĖ - Valio , šaunu , nuostabu !!!
                    Esi teisus Eziuk, galbūt mes čia visi kiek nesusišnekam, nors kalbam ir suprantam tuos pačius dalykus ir panašiai. Juk neatsitiktinai tavo parašas yra: Kiek rovė - neišrovė. Kiek skynė - nenuskynė. Todėl, kad tu - šventovė, todėl, kad tu - Tėvynė !!!
                    Tuo viskas pasakyta.
                    Tai, kad daug lietuvių išvyksta iš Lietuvos, tai dar nereiškia, kad visiems jiems Lietuva nerūpi. Vienu ar kitu būdu jie gražins save Lietuvai. Viskas yra kiekvieno žmogaus mąstyme, t.y. kiek jis savo viduje yra laisvas. Kalbam apie laisvę - asmens ir valstybės, o ne vien apie geografinės teritorijos laisvę. Laisvė turi būti realizuojama, o nesuprantama paviršiniuose dalykuose, nes laisvė nelygu nekontroliuojamam pasileidimui. Yra dalykų, kurių negalima toleruoti, kaip kad nacizmas, komunizmas ar kitos žmogaus laisvę ir garbę paminančios, žmogų niekinančios sitemos, valdžios ir t.t. Esu tikras, kad puikiai tai supranti

                    Comment


                      Parašė Quack
                      Susitinka Quack su Loretos Asanaviciutes mama:
                      Quack: Laba diena, gal zinot prie ko cia Asanaviciute ir John su Blitz?
                      Ponia Asanaviciene: ...
                      Ačiū už gerus norus, Quack Bent jau pamėginai

                      Comment


                        Parašė Mantaz
                        Dabar jau nuo vežėčių perėjai prie akėčių.
                        Na jei Anre būtų kiek sklandžiau parašęs, o Mantaz kiek atidžiau paskaitęs, nereikėtų taip ir nervintis Atsiprašau.

                        Comment


                          Jei jau prakalbot apie amerikos puikybe, tai per tv1 daznai rodo NBA. Ten buna tokie trumpi klipukai is NBA rungtyniu. Pasiklausykit, ka komentatoriai sneka. "Spurs. The World champions" ir panasiai. Argi cia ne puikybe? Pirmiausia reikia tapti pasaulio cempionais, kad jais galetum vadintis.

                          Comment

                          Working...
                          X