Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Šiaip nesąmonės ir kliedesiai

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Visi mirsim
    When a man lies, he murders some part of the world

    Comment


      O keleivių kontrolieriai po mirties rojun ar pragaran trenksis? Juk jie yra teisuoliai, o tie, kurie važiuoja be bilieto ir tie, kurie dangsto pažeidėjus... Basiau negali būti. Kaip tik turim norėti, kad kuo daugiau nusižengėlių įkliūtų, o dar geriau - kad išvis nedarytų nusižengimų, būtų tokie taisyklių besilaikantys robotai.

      Comment


        Paslaptingai, kaip paslaptingas jūsų avataras, kad ten jame pavaizduota? Eismo spūstis ar kažkokios lemputės?
        Ir gal pakeitėte požiūrį į rimiškį?
        Paskutinis taisė Kristupas0220; 2023.10.04, 22:03.

        Comment


          Vieną dieną, kai visas pasaulis miegojo, iš vandenyno dugno išlipo milžiniškas krabas. Jis buvo toks didelis, kad jo uodega siekė dangų. Krabas atėjo į miestą ir pradėjo naikinti viską, kas jam pasitaikė po keliu. Žmonės buvo išsigandę ir nežinojo, ką daryti. Jie bandė bėgti, bet krabas buvo per greitas. Jis pagavo vieną žmogų ir pradėjo jį valgyti.
          Tada pasirodė didelis pelikanas. Jis nukrito ant krabo ir pradėjo jį pulti. Pelikanas buvo toks stiprus, kad sugebėjo įkąsti krabui į galvą. Krabas buvo sužeistas ir nustojo kovoti. Jis nugrimzdo į vandenį ir niekada nebebuvo matytas. Žmonės buvo išgelbėti, bet jie niekada negalėjo pamiršti tos nakties, kai iš vandenyno dugno išlipo milžiniškas krabas.
          Tą naktį, kai iš vandenyno dugno išlipo milžiniškas krabas, mieste gyveno jaunas vyras vardu Jonas. Jonas buvo rašytojas ir tą naktį rašė naują istoriją. Jis sėdėjo savo kambaryje ir rašė, kai išgirdo triukšmą.
          Jonas išėjo į balkoną ir pamatė, kad mieste vyksta chaosas. Milžiniškas krabas naikino viską, kas jam pasitaikė po keliu. Jonas buvo išsigandęs, bet jis žinojo, kad turi ką nors padaryti.
          Jonas paėmė savo rašymo priemonę ir pradėjo rašyti istoriją apie milžinišką krabą. Jis rašė apie tai, kaip krabas buvo nugalėtas pelikano. Jonas rašė taip greitai, kaip tik galėjo, ir jo žodžiai ėmė materializuotis.
          Jonas rašė, kaip pelikanas nukrito ant krabo ir pradėjo jį pulti. Jis rašė, kaip pelikanas buvo toks stiprus, kad sugebėjo įkąsti krabui į galvą. Jonas rašė, kaip krabas buvo sužeistas ir nustojo kovoti.
          Jonas rašė taip greitai, kaip tik galėjo, ir jo žodžiai ėmė veikti. Krabas buvo nugalėtas ir nugrimzdo į vandenį. Jonas buvo išgelbėjęs miestą. Žmonės buvo sužavėti Jono istorija. Jie jį vadino didvyriu. Jonas tapo garsiu rašytoju, ir jo istorija apie milžinišką krabą buvo skaitoma visame pasaulyje.
          Po to, kai Jonas nugalėto krabo dėka išgelbėjo miestą, jis tapo garsiu rašytoju. Jo istorija apie milžinišką krabą buvo skaitoma visame pasaulyje.
          Tačiau Jonas niekada negalėjo pamiršti tos nakties, kai jis rašė istoriją, kuri išgelbėjo miestą. Jis žinojo, kad jo rašymas turi galią, ir jis nusprendė panaudoti tą galią, kad padėtų kitiems.
          Jonas pradėjo rašyti apie kitas neįtikėtinas istorijas. Jis rašė apie žmones, kurie įveikė neįveikiamas kliūtis, ir apie vietas, kurios buvo toli už realybės ribų.
          Jonas rašė apie viską, kas buvo įmanoma ir neįmanoma. Jis rašė apie tai, kas buvo gera ir bloga, apie tai, kas buvo gražu ir bjauri.
          Jonas rašė, kad žmonės galėtų matyti pasaulį naujomis akimis. Jis rašė, kad žmonės galėtų suprasti save ir vieni kitus geriau.
          Jonas rašė visą savo gyvenimą. Jis rašė, kol galiausiai mirė. Tačiau jo istorijos gyvena iki šiol. Jos įkvepia žmones visame pasaulyje.

          Comment


            O, ir Džiugelis nubudo? Jau pamaniau, pamanėte, kad šioje temoje liko tik 2 žmonės, ir tamsta, nebeatlaikęs tokios konkurencijos, garbingai pasitraukėte iš biznio...

            Comment


              Parašė Kristupas0220 Rodyti pranešimą
              O keleivių kontrolieriai po mirties rojun ar pragaran trenksis? Juk jie yra teisuoliai, o tie, kurie važiuoja be bilieto ir tie, kurie dangsto pažeidėjus... Basiau negali būti. Kaip tik turim norėti, kad kuo daugiau nusižengėlių įkliūtų, o dar geriau - kad išvis nedarytų nusižengimų, būtų tokie taisyklių besilaikantys robotai.
              Greičiausiai į pragarą
              When a man lies, he murders some part of the world

              Comment


                Parašė liutass Rodyti pranešimą

                Greičiausiai į pragarą
                O kodėl, kai toks tinklaraštininkas Ričardas Savukynas (dar žinomas kaip Rokiškis Rabinovičius) parašo kokį nors postą Fb, po juo savo tikrai nekvailą, su įžvalgomis komentarą, nuomonę pateikia buvęs VRK pirmininkas Zenonas Vaigauskas, tai tas Rokiškis atsako ironiškai trumpai: "Labas, Zenonai". Žinokite šitas mane taip prajuokina, kad negaliu, tik niekaip nesuprantu, ko iš to Vaigausko reikia taip šaipytis? Atsimenu tik tiek, kad dar kai Grybauskaitė buvo prezidentė, ji reiškė nepasitikėjimą juo.
                Paskutinis taisė Kristupas0220; 2023.10.04, 22:48.

                Comment


                  liutass , bum bum bum! liutass , bum bum bum! Su būgnais kaip rytfanis aš žadinu jus - nejaugi neurite ką pasakyti apie Vaigauską?
                  O ką manote apie tai, kad 5 klasėje, tą niūrųjį 2011 m. rudenį, kai buvau dar gilioje Maikopo kultūros įtakoje, matematikos mokytoja, dar prieš pamoką kai baigė taisyti mūsų sąsiuvinius, (na kai sėdėjome pasiruošę klasėje laukdami pamokos) ir tokiam Ronaldui, kuris matyt įrašė, kad 152 = 30, sako: Ronaldai, 15 kvadratu tai ne 15 kart 2!"?
                  Tas Ronaldas, vėliau, 8 klasėje, man būnant jau kitoje orbitoje, teko girdėti, kad jis per pamoką apsidirbo, na o dabar vienoje užsienio šalyje kažką fotkina.

                  Comment


                    Vaigauskas getai tiko sistemai. Per ji ir Adamsius tapo prezidentu. O poto pašlo y pakatylosj
                    When a man lies, he murders some part of the world

                    Comment


                      O kaip manote, ką aš anksčiau mintyse vadinau (ar galvojau, kad tas objektas yra vadinama) broileriu arba boileriu?

                      Comment


                        anuka?
                        When a man lies, he murders some part of the world

                        Comment


                          Taigi sirena Kauno "Žalgirio" arenoje, tas jos burzgimas-tie mechanizmai, kurių pagalba išgaunamas tas džeržgimas sirenos, kaip aš sakau, kai ji stumdama į šalį tarsi pila pralaiminčią komandą lauk...

                          Comment


                            tai kodel tada anuka vadina broileriu? (ne boileriu)

                            When a man lies, he murders some part of the world

                            Comment


                              Parašė Kitas Džiugas Rodyti pranešimą
                              ...Jie bandė bėgti, bet krabas buvo per greitas. Jis pagavo vieną žmogų ir pradėjo jį valgyti...
                              Rašėte, kad žmonės buvo išgelbėti, gal žinote koks pradėto valgyti žmogaus likimas? Jis buvo išgelbėtas beveik visas, ar tik likučiai?

                              Comment


                                bet cia ne apie Kauno mera?
                                When a man lies, he murders some part of the world

                                Comment


                                  Mama sako, kad jei pas mus kada nors bus įvestos tokios kaip "Pašalpos gyvenimui", kokios jau yra kitose labiau pažengusiose šalyse - mama tam neprieštaraus. Nes dabar, norėdamas gauti kokią nors pašalpėlę, turi eiti į darbo biržą ir apsimesti, kad tipo ieškai darbo, nors tos bobelės ten sėdinčios gi žino, ko iš tikro ten atėjai. Pvz. Norvegija moka kažkokias išmokas, tiesiog kad galėtum pragyventi ir tiek - nenori dirbti - nedirbk. Reikia suprasti, kad ateity tokių žmonių tik daugės, bet mūsų šalis šiam klausimui dar nepribrendusi, nes į nedirbančius žiūrima kreivai, nors aš nesu veltėdis - ne tik kad neimu jokių pašalpų, bet dar ir moku PSD iš savo santaupų.

                                  Comment


                                    Tu veltedis
                                    When a man lies, he murders some part of the world

                                    Comment


                                      Kodėl? O jūs dar ir kompensacijas visokias gaunate, ir BMW išlaikyti vienu metu gebate. Aš tai nesistengiu apsimesti tuo, kuo nesu.

                                      Comment


                                        Parašė Kristupas0220 Rodyti pranešimą
                                        Kodėl? O jūs dar ir kompensacijas visokias gaunate, ir BMW išlaikyti vienu metu gebate. Aš tai nesistengiu apsimesti tuo, kuo nesu.
                                        bet dauni pinigus is kitu, pats nieko nedirbdamas. Kitaip sakant, veltui. Taigi, veltedis. Pats juk savo darbu nieko neuzdirbi

                                        O kompensacija, jeigu priklauso, kodel jos nepaimti? Cia kaip su ES pinigais. Reikia nereikia imam, jeigu duoda.
                                        When a man lies, he murders some part of the world

                                        Comment


                                          kazkas vyksta Panamoje

                                          When a man lies, he murders some part of the world

                                          Comment

                                          Working...
                                          X