Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Kas tu, Dumalakai?

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Kas tu, Dumalakai?

    Parašė Pilaitis Rodyti pranešimą

    Pasižiūrėkite į straipsnio autoriaus pavardę ir viską suprasite.
    Matyt kažkas iš VMS ... censored.
    Paskutinis taisė digital; 2022.05.06, 14:09. Priežastis: cenzūra

    #2
    Fun fact: Dumlakas yra forumietis (na arba bent jau reguliariai skaito forumą)

    Yra spėjimų kas tai?

    Comment


      #3
      Parašė ttttt Rodyti pranešimą
      Fun fact: Dumlakas yra forumietis (na arba bent jau reguliariai skaito forumą)

      Yra spėjimų kas tai?
      Tu?

      Comment


        #4
        ​​​​​​Atidarykim Dumalako temą. Ten galėsim spelioti už kurio accounto jis slepiasi ir dalintis jo straipsniais :O
        Click image for larger version  Name:	1521311716264_519921_1440x960_1521311716765.jpg Views:	0 Size:	89,1 kB ID:	1966779

        EDIT: digital atsiprašau už seksizmą

        EDIT 2: ttttt kadangi atsidarė tema ir reikia spėti, spėju GoogleLT
        Attached Files
        Paskutinis taisė AšNeRobotas; 2022.05.05, 22:56.

        Comment


          #5
          Jeigu Dumalakas tikrai skaito forumą, tai esu labai nusivilęs, nes visos diskusijos apie architektūrą, urbanistiką, infrastruktūrą nieko šitam žmogui nedavė, įžvalgumo bei svarbiausia lavumo nepridėjo, tad ir rašo apie šiukšliadėžių spalvą Gedimino pr.

          Comment


            #6
            Romas

            Comment


              #7
              Kolkas trys spėjimai:

              rmss: Romas
              Creatium: ttttt
              Aš: GoogleLT

              ttttt žino atsakymą.

              Comment


                #8
                Nu ko jūs užsipuolėt tą Dumalaką? Ir ką jis blogo rašo, kad apie tai reikėjo sukurti net atskirą temą? Juk jis palaiko oficialią valstybės liniją - už skiepus, už nepriklausomybę, prieš Rusiją. Ar geriau kad jis būtų putinistas?
                Prie to paties gal kas paaiškinsite, kaip reikia kirčiuoti jo pavardę - ar Dùmalakas, ar Dumálakas?

                Comment


                  #9
                  Parašė rmss Rodyti pranešimą
                  Romas
                  Ne.

                  Comment


                    #10
                    Parašė Kristupas0220 Rodyti pranešimą
                    Prie to paties gal kas paaiškinsite, kaip reikia kirčiuoti jo pavardę - ar Dùmalakas, ar Dumálakas?
                    Bent jau aš kirčiuoju vidurinę a (po l).

                    Comment


                      #11
                      Doxinimu užsiimat?

                      Comment


                        #12
                        Būtum vilnietis, tai balsuočiau už tave; o koks tavo variantas? Ar galėtų tai būti, pvz., John ?

                        Comment


                          #13
                          Kas tas Dumalakas? Ar čia jis nepakankamai garsus, ar čia aš atsilikęs nuo gyvenimo, kad apie tokį nežinau?

                          Bet kad ir kas jis bebūtų, ar tokios diskusijos apskritai yra... Moralios? Neatrodo, kad čia paties žmogaus reikalas, rodyti savo realią tapatybę ar ne?
                          Snowflakes will attack U <3

                          Comment


                            #14
                            Jo, aš šiaip būčiau už temos ištrynimą. Pajuokavom ir užtenka. Persekiojimu ir šaipymusi iš žmogaus nereikėtų užsiimti.

                            Comment


                              #15
                              Jau esu rašęs, kad Dumalakas yra reactionary žurnalistas, kuris tiesiog stengiasi kelti ažiotažą (dažniausiai visiškai pletkų lygio) taip pritraukdamas daugiau supriešintų skaitytojų. Visiškai nieko asmeniško, toks darbas. Tiesą pasakius, visas lrytas iš to gyvena. Kas čia pereinat į kažkokius asmeniškumus, matyt patys turit kažkokių neišgyventų neurozių.

                              Ir beje, tikrai toks doxinimas save gerbiančiame užsienietiškame forume užtarnautų temos kūrėjui permabaną. Bet čia lietuviškas 4chan, kur padorumas nelabai suprantama kategorija

                              Comment


                                #16
                                Parašė Creatium Rodyti pranešimą
                                Jo, aš šiaip būčiau už temos ištrynimą. Pajuokavom ir užtenka. Persekiojimu ir šaipymusi iš žmogaus nereikėtų užsiimti.
                                Principe gal ir taip. Bet manau ne šiaip sau Dumalakas susilaukia dėmesio. Kaip bebūtų, rašo absoliučius kliedesius ir gana bukai meluoja. Visiškai nedera su žurnalisto darbu ir etika. Tai tas ant to: jis rašo savo straipsniuose nesąmones, naudodamasis žurnalisto statusu, o mes čia truputuką iš jo pasišaipom.
                                ​​

                                Comment


                                  #17
                                  100 proc negarantuoju, bet berods Dumalako straipsnį yra tekę skaityt apie Vilniaus troleibusus ir apie senus komposterius. tai ten toks rašinys buvo parašytas apie bilietų komposterius, kad galima buvo susidaryt vaizda apie masiškas keleivių aferas su bilietų žymėjimais ir kažkokius gal net savadarbius žymeklius

                                  Comment


                                    #18
                                    Aš manau kad gal nereikia varyti asmeniškai ant žmogaus, ypatingai reikia atsiriboti nuo komentarų apie lytį, amžių, išvaizdą, pavardės skambesį kitus su jo darbu tiesiogiai nesusijusius dalykus.
                                    Bet manau verta turėti temą paneigti/pasijuokti iš rašomų teiginių, kad apie tai diskusijos neišsiplėstų rimtesnėse temose.

                                    Pavzydys iš neseno straipsnio:
                                    https://www.lrytas.lt/auto/radaras/2...eziai-23141992

                                    Vadinamojo naujojo gatvių standarto šalininkams iš savivaldybės jau neužtenka miesto centro. Keistais vingiais išraitę Algirdo, Šaltkalvių ar Gerosios Vilties gatves jie metėsi į pakraštį, kur ėmė siaurinti iki šiol visai neprastos būklės buvusią Vaduvos gatvę.
                                    Kas nors matė vingius paminėtose gatvėse? Nors aš net visai apsidžiaugčiau jei važiuojamoji dalis (bet jokiu būdu ne pėsčiųjų ar dviračių takai) būtų išvingiuota.

                                    Neaišku ir kam reikėjo ardyti neprastos būklės gatvės asfaltą, nesuprantama ir neįtikėtino pločio šaligatvių paskirtis. Taip, iki remonto dalyje Vaduvos gatvės šaligatvių nebuvo, bet gyventojai nesiskųsdavo, nes pačioje gatvėje užtekdavo vietos ir automobiliams, ir praeiviams.
                                    Šaligatvių nereikia, nes žmonės jau įprato gatve vaikščioti, pagal tokią logiką galime iš vis nieko mieste nedaryti, įprasim prie bet ko.

                                    E.Ribašauskienė stebėjosi valdžios neūkiškumu: automobiliams skirtos vietos išklojamos trinkelėmis, o juk tai – nemaži pinigai. Ar ne paprasčiau būtų nutiesus asfaltą ant jo sužymėti stovėjimo vietas? Be to, galima neabejoti, kad automobilių svorio trinkelės tikrai neišlaikys.
                                    Vietiniai ekspertai nusprendė kad plytelės neatlaiko automobilio svorio, lyg eilinės parduotuvės parkinge, senamiestyje ar šiaip bet kur kitur mieste nebūtų matę plytelių dangos.

                                    Comment


                                      #19
                                      Parašė Creatium Rodyti pranešimą

                                      Tu?
                                      Nope, aš jam kaip tik turiu klausimų dėl mano istorijos apie Geležinkelio g. "paveldinių šaligatvių" tvarkymo iškraipymo

                                      Parašė AšNeRobotas Rodyti pranešimą
                                      ttttt žino atsakymą.
                                      Atsakymo aš neturiu, bet pagal jo straipsnius labiau nei aiškiai matosi, kad jis skaito forumą.

                                      Parašė digital
                                      Mano spėjimas - Harlem?
                                      Labai prastas spėjimas, žmogus negali dviejų sakinių rišliai parašyt ir prisiregistravęs tik 2021, o Dumlakas iš mano post'ų dar 2019 parašė straipsnį.

                                      Kadangi pagal viską tai turėtų būti forumo senbuvis, o kai kelis kartus prašiau kuo labiau paviešint problemas, kažkas kartą buvo pasakęs, kad John "visai gerai moka rašyt straipsnius", o paskui Dumlakas ir parašydavo, tai nuo tada kažkaip jis ir buvo mano favoritas šiame spėjime. GoogleLT? Nemanau. Ten yra kažkoks keistesnis žmogelis, pakvaišęs dėl apleistų krūmų, trobų ir lauko tualetų išsaugojimo. Dumlakas nors dažnai ir būna perlenktai radikalus ir kritiškas VMS ir vystytojų atžvilgiu, bet vistiek daugmaž "kovoja už gėrį" ir manau rašo tokius straipsnius suprasdamas ką daro, kuriame tinklapyje jie talpinami, ir kokie straipsniai "užeina" liaudžiai ir sukelia daugiau dėmesio.

                                      Comment


                                        #20
                                        Parašė Creatium Rodyti pranešimą
                                        Jo, aš šiaip būčiau už temos ištrynimą. Pajuokavom ir užtenka. Persekiojimu ir šaipymusi iš žmogaus nereikėtų užsiimti.
                                        Pasišaipymus pratryniau, bet temą manau verta palikti, žmogus gal ir ne toks garsus, kaip Varlamovas, bet savo nesąmonėmis temos imho užsitarnavo

                                        Comment

                                        Working...
                                        X