Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Forumiečių kūryba

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Parašė Tomizmas Rodyti pranešimą
    O kaip toks logo, gražu?
    Ne
    If a lion could speak, we could not understand him.

    Comment



      8 šalys per 12 valandų

      Nors sėdėjau ant sofkutės vis - 8 šalis sava eiga perskridau per pusdienį vos. Beveik kiekvienoje jų, tam tikrą laiko dalį praleisdavau jų kalėjimuose. Iš gimtosios žemės savo - į Bulgariją, iš ten - į kaimynę jųjų, Makedoniją šiaurinę. Tuomet kažkaip lengvai su vėjeliu į Turkiją atpūstas buvau. Tuomet į jiems giminingą Turkmėnistaną. Na o galiausiai - į Xi Baodzi valdas - Kinijos Liaudies Respubliką. Vėliau išsimaldavau, kad būčiau grąžintas Lietuvon, tai padariau su Moldovos pagalba.
      Dabar taip:
      Į pirmąją skridau tiesiai išiš gimtineš - tiesiog. Šiaurės Makedonijon pakliuvus - it Singapūrę kokiam - ne ten savo uodegą padėjus - išpertas per kuprą būsi. Ir akurat - kažkokie vietiniai valstiečiai kelio tvarkymo darbus kastuvais dirba - viską rankiniu būdu, be technikos jokios. Todėl man, skrendančiam ten sava eiga, savais sparnais, kažkas iš už šono sakė, kad fotografuoti čionais galima tik NUO kažkurios tai vietos. Greičiausiai nuo tos, kurioje baigiasi ta kelio darbų zona. O aš, tas pajodžarga, nepaklausiau - prasklęsdamas nupyškinau kadriukų porą - tiurmoj tuojmat atsidūriau. Praleidau laiko ten ne per daugiausiai - bet vos ne verkti ėmiau - paleiskit mane, aš čia it Vasaros 5 jaučiuos. Paleido kažkaip. Tuomet į Turkiją skridau pakylėtas - juk tai šalis, iš kurios tarpušvenčiu, į greta mano namų esančią teritoriją atvyko fūra latviškais numeriais, pilna 19“ rack cabinet systems`ų (komutacinių spintų). Ten tai daviau vaizdų pats sau. Kažkokiam autobuse buvau, kuris po kelią slidinėjo kaip patrakęs. Gal Sultonas Erdogaša pilotuoja čia autobusą taip nevykusiai? Ir patrakus ragana kažkokia, nusmailinta kepure viduje, su šluota dantyse. Laimei, nieko ji nesakė man. Tik pasijuntu it 5 m. atgal, kuomet Vilniuje dar važinėjo tie geltonai mėlyni kriokiantys Mercedes-Benz autobusai. Gal tas autobusas ir buvo mano kalėjimas. Nes iš jo ištrūkau gan lengvai, atsimenu toks pasikratydamas ir laisvai skridau, be jokio orumo ar pagarbos aplinkiniams, taip greit į laisvę ištrūkęs. Su miniatiūrinėm nuotrupom Irano, aš Tiurkmėnistane jau, pas poną Nijazovą odontologinio priėmime sėdžiu. Dantį man raukit! - sakau aš jajam. Ten irgi laisvėje neužsibuvau - štai ir kalėjime aš jau. Juk būdamas 12 klasėje, planavau vykti į kurį nors pasaulio kampelį, kuriame homoseksualumas kriminalizuotas bei už tai sėsti į kalėjimą. Turkmėnistanas buvo vienas iš realiausių variantų. Ir štai aš čia. Bet pakliuvus - balsu nesavu žviegt ėmiau - Išliaiskit mane tiktai, išliaiskit! Ogi kodėl? Ogi todėl, kad man įsikurti buvo pasakyta neaišku kur, tačiau praustis - kažkokia nedidutė, kvadrato formos vonia, kur iš čiaupo vanduo vos vos varva, tačiau į dušo kabiną ji nė nepanaši , o gal tik pertvaros nuimtos, kad labiau taškytumeisi besiturkšdamas, o vėliau paslystum ir susižalotum. Pats kaltas, kad negražiai apie Turkmėnbašį atsiliepei -sako man balsas vidinis. Nu ir tikrai - nejaugi supūsiu aš šioje žemėje? Bet štai dar kelios minutės, ir kažkokiais kalnų keliukais, žiūriu aš jau Kinijoje. Ten aplinkui - vien akmenuotos uolos, iš kurių kyšo kačių šeimos žinduolių galvos (tikros) tik ir laukiančios, kada galės krimstelti kokiam neatidžiam praeiviui. Būtent praeiviui, nes sklendimo dujos man baigėsi, toliau keliauju pėsčias. Ir kandžiojasi jos iš pusių abiejų, tik spėk gintis. Laimei, turėjau vardinį Pfefer & KO ašarinių dujų balionėlį, tai visą kelią atsipurškinėjau nuo tų puolančių lūšių ar kas ten tokios per vienos. Gal dar Jingpingas Xi krimstels man - mat panašus į pliušinį Vinipūchą jis, tai galiu neįvertinti grėsmės. Sėdi kvailai mielas meškiukas kur tai uolos slėnyje... Paskui berods man pabodo šitas transeurazinis kalėjimų turnė po neadekvačių diktatorių valdomas žemes ir mano galvoje vėl pakvipo naisionaliniais jausmais. Tėvynė šaukia, tėvynė pavojuj, ginti ją laikas! Ir, su mamos pagalba, vienintelė šalis, kuri turėjo padėti tarpininkauti man užbaigiant šį tyčiojimosi iš savęs paties, bei pasaulinės kalėjimų sistemos spektaklį, buvo Moldova. Teleportaciniu būdu aš jau tenais. Vienu metu man kilo minčių jog man TEN nepatinka, kad ši šalis man per prasta... na bet ji vienintelė, kuri padeda tau pasiekti savo Tėvynę! - sako mama. Ir štai aš vėl Vilniuje, sau įprastame stovyje.
      - A, čia tas durnelis su akinukais, kur palei gatvę vaikšto - šneka, knibžda kaimynai visi... Tokia laisvės kaina...

      Šusta(,) šunta


      Eina Šūstrius Šustrauskas pėsčiom iš laikinosios sotinės į tikrąją. Vedasi armija, it Napoleono tą numirusią dabar po 200 metų prisikėlusią. Tiesiog iš dangaus, priešais nosį nukrenta policemanas Egidijus. Parodykit, ką turit prašom! Rankas! Ką kišenėse?
      • 2 kilogramų dešros gabalą su 2 kiaušiniais!
      • Koks tikslas jūsų?
      • Stambulo konvenciją užstabdyt. Blogis tai didžiulis, mat ant savo bobos užlipt, snukin užvažiuot sunkiau bebus...
      • Tai jūs neuspidarus kiek suprantu?
      • Nu teip...
      Sėdi Šūstrius su Orbanu puštoje, gurkšnoja romą.
      • Ramybė karštyje, ane? - sako Orba
      • Galvoju reikia įdėti pažinčių skelbimą, tipo, kad aš irgi tasai, tuomet žmogeliukui atėjus prie mano namų durų, aš jį tiesiog nušaučiau iš arbaleto - porina Šūstrius.
      • Kas jūsų Kaune gero?
      • Na va „Žalgiriui“ Eurolygoje šiais metais nesiseka visai. Nu nuperdė lauk kokius 3 varžovus namų aikštėje, o šiaip tai vien nesekmės.
      • Kokia čia sporto šaka, leiskite pasidomėti?
      • Nu pūslę į krepšį metyt reikia, kaip sankauskas sako.
      • Jau turi planą kai įveikti vaivorykštinį marą?
      • Taip, sere.
      Ir nueina abu susikibę už rankučių. Gal tie, kurie labiausiai rėkauja ant mažumų, juos įžeidinėja, giliai viduje patys bando savyje nuslopinti tai? Gal juos būdamus mažus kas nors išnaudojo kokioje stovykloje, tik jie to neprisimena (tai dar žinoma kaip disociacinė amnezija).
      Paskutinis taisė Kristupas0220; 2022.02.05, 20:48.

      Comment


        Kūriniai tai tokie nurauti, bet čia kaip tik pliusas. Yra iziuminka ir stiliaus pradmenys. To moralo antro kūrinio pabaigoje, manau, nelabai reikėjo - užmuša nurauto psichodelinio humoro nuotaiką, kuri čia valdo. Buvo nemažai vietų kur juokiausi, o tai jau neblogai
        Snowflakes will attack U <3

        Comment


          MINDĖ PAVOJINGAS (labai baisu, ne silpnų nervų skaitytojams ir N-30!!!)

          Kraujas taškos iki lubų,
          Š*dai drimba ant grindų,
          Smegenys jau išsitaškė
          Ant spintos ir ant langų.

          Mėnesienoj blyksi kirvis,
          Ir kinžalą jau naudoja.
          Atrubalino jau galvą,
          Tuoj nukirs ir visą koją.

          Čia ir vėl darbuojas Mindė -
          Žudo jis eilinę auką.
          Kaime visi susigūžę
          Šiąnakt vėl baisybių laukia...

          Ir sulauks jie tų baisybių.
          Kai išauš vėl naujas rytas,
          Pamatys - pijokas Bronius
          Gabalais jau padalytas.

          O ant sienos, kaip visuomet -
          Aukos š*dais ir krauju
          Vardas „Mindė“ užrašytas.
          Visur žarnos - kaip baisu!

          Kas tas Mindė - nieks nežino,
          Nieks nematė, negirdėjo.
          Tačiau kaime nėr nė vieno,
          Kas į kelnes nepridėjo.

          Visi dreba, visi bijo -
          Mindė viską greit sužino!
          Prisigėrei, apkalbėjai,
          Ar kaimynui nepadėjai?

          Jeigu taip - tai lauk jau Mindės!
          Jis ateis tamsioj nakty
          Ir nubaus tave už viską.
          Jis suras net užpečky.

          Buvo pletkininkė Zosė,
          Ji liežuvį visur kišo.
          Jos liežuvį vakar Mindė
          Amžinai mazgu užrišo.

          Buvo mergininkas Juozas,
          Palaidūnas - net baisu!
          Kluone jo pautus surado,
          Šalia kaulų apgraužtų.

          Vycka varė samagoną,
          Biznį darė iš visų.
          Žarnos Vyckos vėjy draikės
          Gimtam kieme ant šakų.

          O pacanų visa banda,
          Kuri vertės kontrabanda -
          Juos saliarka apipylė
          Ir sudegino, bjaurybė.

          Buvo kaime Marceliutė,
          Viso kaimo prostitutė.
          Šluotos kotą taip sukišo,
          Kad iki burnos prakišo.

          Visas kaimas kaip šilkiniai -
          Negeria ir nepletkauja.
          Dreba užpečky kas dieną,
          Ir kas naktį Mindės laukia...
          Paskutinis taisė Tomizmas; 2022.02.06, 03:05.
          Snowflakes will attack U <3

          Comment


            Parašė Tomizmas Rodyti pranešimą
            Kūriniai tai tokie nurauti, bet čia kaip tik pliusas. Yra iziuminka ir stiliaus pradmenys. To moralo antro kūrinio pabaigoje, manau, nelabai reikėjo - užmuša nurauto psichodelinio humoro nuotaiką, kuri čia valdo. Buvo nemažai vietų kur juokiausi, o tai jau neblogai
            ŠIaip 1-asis kūrinis - tai mano užvakarykštis sapnas buvo.
            Atsimenu, kažkada sapnavau kažką, kur buvo 3 elementas - Valakampių tiltas, mano mama bei Afganistano Talibanas. Bet sapnai atminty neišlieka ilgai, ypač kai jų neužrašai tuojpat atsibudęs...

            Comment


              DURNELEKTUALIŲJŲ MANIFESTAS







              Mes esame žmonės, apie kuriuos liaudyje sakoma „psichinių sutrikimų nėra, šiaip durnas“. Ir šiuo manifestu mes norime iškelti savo reikalavimus!

              1. Nustokite mus vadinti diskriminuojančiu ir įžeidžiančiu „durnių“ pavadinimu. Mes esame (galimi įvardinimo variantai):
              • Alternatyviai protingi
              • Durnelektualūs
              2. Visuomenė alternatyvų protingumą - durnelektualumą turi priimti kaip natūralią ir lygiavertę protingumo atmainą. Mes norime gyventi pagal jį, tai mūsų pasirinkimas!

              3. Diskriminuojančiai pavadintas IQ (intelekto koeficiento) rodiklis turi būti pervadintas į DQ (durnelektualumo koeficientą).

              4. Priimant į darbus ar valstybės tarnybas turi būti atsižvelgiama į kandidato DQ, taip pat į kitas alternatyvaus protingumo apraiškas, ir tokį nestandartišką, alternatyvų elgesį vertinti ne kaip trūkumą, o kaip privalumą.

              5. Alternatyvų protingumą kasdienybėje naudojantiems asmenims turi būti suteikta pirmenybė moksluose, darbuose, valdžios institucijose ir t. t., nes kaip minėta 4-tame punkte – tai yra privalumas.

              6. Neišsilavinimas negali būti smerkiamas – juk tai vienas pagrindinių neišsenkančio alternatyvaus protingumo šaltinių! Gerbkite žmogaus pasirinkimą nesilavinti.

              7. Objektyvi tiesa, mokslas, faktai yra diskriminacija prieš alternatyvų protingumą ir pagal jį gyvenančius žmones. Kiekvienas asmuo gali turėti savo durnelektualius įsitikinimus, ir prieš juos negali būti kovojama faktų ir mokslo kalba – tai diskriminacinis "įprastinį protingumą" išsigalvojančių asmenų ginklas, skirtas išnaudoti alternatyviai protingus.

              8. Durnelektualūs asmenys yra nesmerktini už vadinamuosius „suklydimus“, nes tai nėra suklydimai (nevartotinas ir diskriminuojantis terminas), bet alternatyvūs sprendimai, priimti pasirinkus naudoti alternatyvaus proto galią.

              9. Alternatyvų protingumą propaguojantys asmenys gali reikalauti, kad įprastinį protingumą prasimanantys asmenys daugelį dalykų darytų už juos, kaip kompensaciją už daug amžių trukusią durnelektualumo diskriminaciją.


              Šis manifestas yra toli gražu nebaigtas. Kviečiame durnelektualiuosius pratęsti jį savo idėjomis!!!
              Paskutinis taisė Tomizmas; 2022.02.18, 08:32.
              Snowflakes will attack U <3

              Comment


                Susiskaitė gerai, ir stipriau nei kava praskaidrino akis, po miego iš ryto dar aptrauktas sulyg tirštu zacirkiniu graimu

                Comment


                  Parašė Tomizmas Rodyti pranešimą


                  Šis manifestas yra toli gražu nebaigtas. Kviečiame durnelektualiuosius pratęsti jį savo idėjomis!!!
                  Reiktų atkreipti didelį dėmesį į dabartinį sustabarėjusį švietimą, kur durnelektualizmui beveik nepalikta vietos. Vaikams dėstomos pasenusios ir, atseit, įrodytos, bet seniai paneigtos teorijos. Nepaliekama vietos laisvei ir durnelektualinei kūrybai.

                  Comment


                    Parašė Sula Rodyti pranešimą
                    Reiktų atkreipti didelį dėmesį į dabartinį sustabarėjusį švietimą, kur durnelektualizmui beveik nepalikta vietos. Vaikams dėstomos pasenusios ir, atseit, įrodytos, bet seniai paneigtos teorijos. Nepaliekama vietos laisvei ir durnelektualinei kūrybai.
                    Mokyklos apskritai yra represinės įstaigos, kuriose prigimtinis durnelektualumas raunamas su šaknimis, žmonės sužalojami visam gyvenimui. Mokyklų arba visai nereikia, arba jos turi būti reorganizuotos durnelektualumo principais.
                    Snowflakes will attack U <3

                    Comment


                      Dalinuosi dar viena serija, kaip pasakytų turbūt dauguma, kliedesių. Norėjau parašyti dar daugiau, apie savo požiūrį į tam tikrus reiškinius, kaip juos matau savo akimis, bet tiek to. Jaučiu jau ir čia ryškiai persistengiau:

                      Atsišaukimai kai kuriems forumiečiams:

                      Sankauskui
                      Sankau, dvitaškį kabink iš nuotole vidutine! Kaip bulvių košę su šakute. Visur ir visada jis atvyksta, atvyksta! Kas čia per Kinija-Vizbaras-Bezdalai Į Vandenį?
                      Tomizmui
                      Kinijos vėliavą didžiai plazdančią iškelk, Savanorių maršui skambant! Ir Xi Jinpingą šlovinki, nes jis - suvaldė pandemiją visiškai teisėtomis ir žmonių psichikos nežalojančiomis priemonėmis, kurias perėmė ir kitos šalys. Pandemiija pas juos atsirado tikrai netyčia, kaip nelaimė kažkokia, negalima jų kaltint, bet kam taip gali atsitikt. Vargšai kinukai.
                      Robotui
                      Tu esi nepašalintas, tu senas ir laisvas jūreivis, kaip ūbagų karalius, Šustrauskas Kauno Vytautas. Tu esi laisvas forumietis, moderatorių šlovėje, su autonomija didžiule. Tu toks vienas, vienas!
                      Zygiui
                      „Nes ir esi iskrypelis“ (čia šio forumiečio žodžiai man, už kuriuos jis pats gavo 3 d. atostogėlių).

                      Išperdėm lauk (žodžio „nubaudėm“ atitikmuo).
                      Pavyzdžiai:
                      Mokytoja, įrašiusi mokiniui vienetuką už neatliktus namų darbus
                      PareigūnasKeleivių kontrolės „pareigūnas“, surašęs administracinės teisės pažeidimo protokolą už važiavimą be bilieto.
                      Moderatorius, pašalinęs forumietį iš forumo
                      Sporte - laimėjusi komanda tokiu būdu „palūzino“ pralaimėjusią
                      Gyd. psichiatras, išrašęs pacientui kelialapį į griežto rėžimo psichiatrinę (pvz. Vasaros 5, 11 korpusas ant kalnelio)
                      Visoems šiems noriu pasakyti viena - po kelnėmis visi žmonės vienodi. Ar ten pas tave apačioje kas nors kitaip? - labai norėčiau pasiteirauti to, kuris turi galimybę „atsistoti“ ant kito žmogaus. Atsistojimas - tai procesas, kai norimam pabauduoti žmogui, tu turi nueiti į jo asmens duomenis, na pvz. įrašyti mokiniui nepatenkinamą pažymį, tai dienyne mokytoja turi su kompiuterio pele „atsistoti“ į tą eilutę, kurioje yra „atsakomybėn traukiamo“ mokinio pavardė.

                      Ukrajinoje* (kaip paaiškinti vaikučiams, iš kur atsiranda valgomoji druska, kuria pagardiname savo sriubą)
                      Gūdūs 2005-ieji metai vieno miesto centre. Jo viduryje, judriame mieste stūksto vienišas itin tvarkingos kūgio formos, smailas, aukštas pilkai-mėlynos spalvos kalnas, iš visų pusių apsuptas judrių gatvių su intensyviai dūmijančiomis mašinomis, atlikusiomis dar nuo tarybinių laikų. Jokios žalumos aplinkui. Du vyrukai pajuodusiais veidais, rankose nešini kauptukais, plaktukais bei kirvukais smogia į to kalno kiautą ir iškart jį pramuša. Mat jo storis tik apie 4 centimetrai. Tuojpat atlekia 443-iasis, aštuonių šimtų pėdų garnizonas**. Tiesiai iš statybų, neplautas, nedezinfekuotas nors tu ką... Iš jo išlipa irgi 2 vyrukai su kastuvais. Gan greitais judesiukais jie pradeda semti druską tais kastuvais iš tos prakirstos skylės kalne į tą priekabą. Tuomet greit pripildžius ją, ji uždengiama brezentu ir greit išrūksta lauk nežinoma kryptimi. Matyt tuomet ji gražiai išpilstoma į tuos maišelius, kurie gražiai apipavidalinami ir pristatomi į mūsų parduotuves.
                      *- Žodį parašiau kitoniškai, kaip ir vietoje dešimtmečius naudoto ir niekam nekliuvusio „Kijevas“, prasidėjus karui staiga buvo imta rašyti „Kijivas“.
                      * - jei atvirai, nežinau ką išvis šis rusiškai skambantis žodis reiškia (pagooglinsiu tik po šio pranešimo paskelbimo forume), bet aš jį išgirdęs manydavau, kad kalbama apie tą sunkvežimį-savivartį, nu kur su atvira priekaba smėliui ar kitiems biriems kroviniams vežti. Dar vienas bruožas - jis būtinai turi būti gamintas buvusioje TSRS. Kamaz, MAZ ar pan. markės. Dažnai naudojama/sutinkama statybose.

                      Comment


                        K & Jeanette 2
                        Po tos nelemtos ryto valandėlės 09-os, kuomet į lietuvių kalbos kabinetą galvą įkišo ta moteris trumpais juodais plaukais, pakvietusi Kristupą pasišnekėti, toliau istorija klostėsi šitaip:
                        Po to (ne)maloniai nerealaus pokalbiuko tame nedidučiame juodame automobilyje, kurio markės ir pilnų valstybinių numerių nepasakysiu, tik žinau, jog skaičiai buvo 424, Kristupas pasijuto toks sexual assault*. Juk būdamas septintoku jis prieš užmigdamas gulėdavo lovoje ant pilvo trindamasis apie 2 valandas, fantazuodamas kaip geroji Žanetutė pasikviečia blogiuką Kristupėlį savo mašinon geranoriškai pasiaiškinti, ar jis specialiai blogiau mokytis pradėjo ne dėl siekio gauti intymesnio pobūdžio dėmesio iš jos dukros Dominykos. Taigi, išlipdamas mašinos iš, Kristupas sutaria šnektelti su ta simpatiška moteryte darsyk. Šįkart vėl po mokyklos, užtaikius progą, toje pat juostoje, tarp stotelės šalia mokyklos, bei sankryžos. Ta pasiėmusi kavos mums abiems. Ir varom. Aš jos klausiu:
                        • Kaip pavyko užauginti tokią moksliukę?
                        • Mes dar prieš vesdami į darželį ją išspurškėm, su mokomosiom knygutėmis ir daug kuo kitu, kitaip tariant ji dar būdama priešdarželinukė jau mokėjo visų klasių kursus, iki pat 12 klasės.
                        • Išpurškėt? Ohoho!
                        • Na žiūrėk, Kristupai, kai yra koks nors užleistas laukas, ir ūkininkas nori kažką ten sėti. Ką jis daro pirmiausia? Pirmiausia tą pievą nušienauja. Tuomet nupurškia, kad nebeataugtų piktžolės. Po kelių savaičių žolė gražiai nuraudonuoja - iš tolo gali matyti ruduojantį lauką. Po to, pravažiavus kokį kartą su lėkštėm jau ir sėti galima. Taigi žodis išpurkšti, reiškia paruošti, kad ateity gerai eitųsi.
                        • Kur susipažinot su vyru Kęstu?
                        • Na, buvo saulėti 1999-ieji. Kažkaip prieš mane ėjo toks vyrutis mosikuodamas ranka, o aš irgi iš tų, kur eidama plačiai plevesuoju ranka. Ir taip netyčia mes susikibome rankomis. Visai patiko. Pradėjom draugauti. Lig šiol menu, kaip dar iki santuokos, bei pirmais nėštumo mėnesiais eidavome susikibę už rankų ir demonstratyviai mosuodavome ta sankų sankiba.
                        • Kokiais metais gimusi Jūs, o kokiais - Jūsų vyras? Nes mintyse buvau susigalvojęs, kad tamsta Žaneta esate 1970, o Kęstas - 1972 metų, t.y. jūs už savo vyrą vyresnė 2 metais. Paprastai vyras būna vyresnis už žmoną, o ne atvirkščiai...
                        • Aš `79, vyras `77-ų, kai ir ano brolis kašinynkas Rima(nta)s
                        • Ožka ir gyvatis - pamanau sau tyliai...
                        • Kirstupiukai, bet girdėjau tu ir svastikas ant lietuvių kalbos sąsiuvinio paišyti pradėjai. Bene fašistavimo užuomazgas matyti pradedu?
                        • Ką jūs, madame Žanet!
                        • Girdėjau tuomet kai tu garsiai pareiškei, kad šis ženklas reiškia atsinaujinimą, tave mikliai užčiaupė suolo draugas-mokyklos legenda Edvinas Taška, pabrėžęs jog „Gal tavo smegenys atsinaujins ir pradėsi mokytis?“
                        • Taip taip, Edvinas Taška su šikna maža...
                        • O tu ir bernų šiknas nužiūrinėji? Nesitikėjau, visai pagedai mano akyse, Kristupėni!
                        • Man nereikia specialiai kažko nužiūrinėti, aš pats savaime viska pastebiu. Po 6 metų antrąkart kreipsiuosi į psichdienstacionarį, kur man bus diagnozuotas Aspergerio sindromas. Vienas jo bruožų ir yra gebėjimas atkreipti dėmesį į smulkias detales, kaip kad vaikinų šiknų riestumo laipsniai ir kita.
                        • Mano dukra šiaip irgi rodė tau dėmesį, bet vėliau tu pats turėjai eiti rodyti iniciatyvą iš savo pusės. Bet tu toliau laukei, kad Dominyka tave trauktų. Gal čia irgi kaltas Aspergeris?
                        • Gali būti. Gal norite vykti į „mano“ kaimą Ukmergės r. Pakraštyje, pasigrožėsime bundančiu pavasariu?
                        • Galim.
                        Sėdi ant skardžio jiedu du, paskui jau ant akmens apačioj. Nuo to skarsžio tik hopt žemyn šoka Kęstas - šoka pritūpusioje padėtyje, į žemę nukreipęs kamą. Nukritęs į vandenį pliūkšt ir įsminga. Nukreips į mane, sako:
                        • Dar mano prie žmonos pristosi - liksi be pensijų!
                        * - seniau maniau jog ši frazė reiškia lytinį susijaudinimą, o ne priekabiavimą, todėl taip ir palikau

                        Taa-dam!



                        Užsižiebsim sau raudoną šviesą 2

                        Kai pakyla laikas kovoti, varžovus sudirbti
                        Užsipildo salės baudėjų pilnos, ruošiasi siųsti svečius ten kur rusų laivą siunčia
                        Ir mes labai džiaugsimės jeigu jūs, svečiai, pralošite
                        Varžovams: mes jus išpersim, išbelsim, išskelsim lauk nx!
                        Esat kankiniai jūs ano mačo, pažeminti po rungtynių išvykos
                        Ir kai pakils aukščiausia siekio pažeminti jus banga
                        Mes išmaudysim jus ir va taip, ir anaip
                        Mes jus išpersim, išbelsim, iškalsim lauk nx!
                        Lauk nx!

                        Nusivylimas Didis
                        Karui Ukrainoje prasidėjus ir dar prieš truputį senėliau - vis plačiau po internetus ėmė sklaidyti kažkoks užsienietiškos kilmės žodis - mordoras. Netgi Ingrida Šimonytė atrodo yra jį pavartojusi. Mano ausims jis skamba kažkaip rusiškai, galvijau gal šis žodis rusų kalba reiškia genocidą, žudynes ar pan. Pagūglinu - ogi čia kažkokia karalystė ar tai mitinis personažas iš „Žiedų valdovo“. Nusivyliau - prasikeikiau ne tas žodis. Panašiai kaip kažkada per „Auksinį protą“ buvo diktuojamos kažkokie sutrummpinimai iš kelių raidžių ir reikėjo pasakyti, iš kokio konteksto visa tai. Galvojau kažkas rimto, pvz. susiję su santechnika ar psichikos ligomis... Pasirodo irgi iš to svogūnų valdovo. Pasigūglinu, kokiame amžiuje parašyta ši knyga, galvoju gal apie kokius 2000-2010 metus... kurgi, čia XIX amžiaus knyga. Kaip tais rimtais laikais gyvenę žmonės gebėjo išfantazuoti tokius pasaulius?

                        ...tuoj parašysiu aš jums šokio programą...

                        Dabar taip: sustojam visi. Pusiau sugniaužtus kumščius, per alkūnes sulenktas rankas staiga nuo savęs metam (atlenkiam) į priekį, tuomet pasubam. Tada atsispardom atgal - sulenkiam kojas per kelius, tada atgal ir į priekį taip, kad kulnu biški uždrožtume per grindis... Tiek to tos programos šiam kartui.

                        Comment


                          Wow Ką tik pajutau, kad mano fantazija yra palyginus labai suvaržyta.
                          Snowflakes will attack U <3

                          Comment


                            Parašė Tomizmas Rodyti pranešimą
                            MINDĖ PAVOJINGAS (labai baisu, ne silpnų nervų skaitytojams ir N-30!!!)
                            ...
                            Labai neblogai. Pagrindinis personažas pradeda gyvenimą kaip baisus žudikas, bet galiausiai tampa vos ne geriečiu, sugebėjusiu įvesti kaime tvarką ir (gal nevisai proporcingai) nubaudusiu nusidėjusiuosius. Vienas posmas iškrenta iš konteksto:

                            Vycka varė samagoną,
                            Biznį darė iš visų.
                            Žarnos Vyckos vėjy draikės
                            Gimtam kieme ant šakų.
                            Visus kitus nuodėmes dariusius kaimo gyventojus Mindė nubaudė originaliai, pagal jų nuodėmes, panašiai kaip žudikas filme "Seven". Tačiau Vyckos atveju, jo žarnas Mindė tiesiog pakabino ant šakų, kas su samagono varymu nėra susiję. Kita vertus, toks nesutapimas daro Mindės personažą realistiškesniu, tad jis nėra minusas poemai. Be to, nežinome visų aplinkybių - gal jis Vyckos žudyti neplanavo iš anksto, tiesiog gėrė su juo ir girtas užpsichavo.

                            10/10

                            Comment


                              Dėkui už giliadvasiškas mintis. Visada malonu, kai sielos kalba, išreikšta per dvasingą kūrybą, atranda supratimą ir sąskambį kitose sielose.
                              Snowflakes will attack U <3

                              Comment


                                Laura vs Romas, Romas vs Laura (Patempiau už Rommo)
                                Buvo mokomasi 3 klasėje - toks neklaužada Romualdas ir 2 sesės - Urtė bei Laura. Kartą pastaroji pamatė, kaip kabineto gale, Romualdas iš galo priėjęs prie jos sėsės Urtės visaip ją tampo, į ją trinasi ar atlieka kažkokius panašius veiksmus. Nesusilaikusi Laura pribėga irgi iš už galo ir staigiu judesiu patempia Romualdą atgal į save, laikydama jį iš šonų šiek tiek aukščiau juostos. „Patempiau už Rommmmo“ - sakė ji, didvyrė mūsų.

                                Aito-Kiberneto - naujos kartos smūgių sportas
                                Kai ėjau į 4 klasę, du vaikai „juokais susimušė“ - spardėsi vien kitam ar tik ne į kiaušus jei gerai pamenu. Tuomet mintyse sau pasakiau būtent šį pavadinimą - ir kaip tik atrodo jog maniau, jog žodis kibernetika yra ne iš IT/Rusijos grėsmių srities, bet iš sporto, kur smūgiuojama. Taigi galėtų vyrai išmėginti savo vyriškumo ribas spardydamiesi būtent taip.

                                Trumpos, šiurpios šiurkščios istorijos
                                1. Kažkas tau skambina į buto duris - tu prieini prie jų pasižiūrėti pro akutę, kad gi čia nori ir ko. Pajutęs, kad tavo akis jau pridėta prie pat, jis tik „BUM‘ ir nušauna tave į tą akį - kulka kiaurai perskrodžia stikliuką ir sveikinu, tu jau piratu tapai!
                                2. Per ausines klausaisi muzikos, staiga iš jų tau į ausis įlekia tarakonai. Neaišku iš kur, tiesiog įšovė tau, vat ir viskas, nori tu to ar ne.
                                (Užsižiebsim sau raudoną šviesą 3). Apie krepšinį iš neturistinės pusės:

                                Sirenų Europos miestuose garsai. Kokiai šaliai kas būdinga. Kokios sirenos bei krepšių konstrukcijos būdingos (iki kokių 2016-ųjų, kai krepšį laikančios konstrukcijos buvo daugmaž suvienodintos, kaip NBA). Buvos mintis tai aprašyti temoje Sportas. Krepšinis., tačiau pamaniau, kad kliedesiais geriau dalintis čia (nors nesu garantuotas, kad negausiu pražangos už beprasmiškų žinučių rašymą). Mano aprašyti miestai, komandų, arenų pavadinimai tokie, kokie buvo tuo metu kai intensyviausiai domėjausi krepšiniu - tai 2012-2014 m.
                                Šalis, miestas, namų aikštės komanda, sirenos garsas tekstu, pagrindinė mintis,kurią sirenos garsas sako pralaimėjusiai svečių komandai:
                                Kaunas, Lietuva. Žalgirio arena, Žalgiris. Džiuuuuuurgžt! (dabartinis) Maždaug - mes jus išpilsim lauk. Kai prasideda naujas sezonas - mintis maždaug tokia, kad va, paruošti krepšiai ir galėsim iš čionais persti visus varžovus lauk. Sirena tik sudžirgš, taip lyg sakydama varžovams „nu, kur kur jūs čia dabar, lauk, lauk iš mūsų!“. Žodžiu iš čia pilsim ir CASKą ir Monaką ir dar kokį LRytą jei reiks. Lentos apvadai raudonai užsižiebia gan neryškiai. Skaičiai laikrodyje pasibaigus kėlinio laikui 0:0. Minėtų 2012-2014 garsas būdavo toks maždaug Puuuu,Buuuuu(p)!, o lemputės degdavo labai blyškiai žiūrint iš šono.
                                Vilnius, Lietuva. Siemens arena, komanda - Lietuvos Rytas. Pžuuuuuupt! Jei Kaune džeržgimas, tai Vilniuje labiau skutimas. Maždaug „skutam“ varžovus lauk. Sirena skamba ilgiau, lyginant su amžinu priešu Kaunu, lenta raudonai dega daug ryškiau. Kai ir Kaune, sirenai nuskambėjus, tos raudonos LEDlemputės išsijungia. Šviečia gana storokai. Skaičiai laikrodyje virš krepšio ir arenos kube pasibaigus kėliniui - 0:00
                                Klaipėda, Lietuva. Švyturio arena. Neptūnas. Džižaaaaankšt! Sirena lyg „leidžia“ gazą, kitaip tariant - gazialыna varžovus lauk. Lentos apvadai raudonai dega ryškiau nei kokiam nors Kaune, tačiau taip pat plonai, skirtingai nei Vilniuje. Nuskambėjus tai ne itin ilgai sirenai, apvadai vis dar tebedega raudonai net komandoms jau atsisveikinus ir išsiskirsčius. Skaičiai laikrodyje - taip pat 0:00 kaip Vilniuje, tik čia likus mažiau kaip 10 sek., rodoma ne 9.9 kaip Vilniuje, bet 09.9, ir tik pabaigoje vienas nuliukas peršoka kairėn ir sulig gazo į veidą varžovams (ar sau) paleidimu, dega ne 00.0 kaip turėtų būti, bet 0.00
                                Ryga, Latvija, VEF - Dzuuuuuuubt! Toks greitas varžovų išbirzginimas lauk. Taip joje buvo palūzinti ir žaliai balti vieną 2012 lapkritį.
                                Talinas, Estija, Saku Suurhall, Kalev. Pliooopt! Toks trumpas, bet gražus garselis. Panašus kaip LietuvosRyto arenoje. Jei reiktų pasakyti, kokį veiksmą jis daro skambėdamas - atsakyčiau - žiemoja. Na ta prasme praleimėjusius svečius norima sukrėsti, kitaip tariant - mes parodysim svečiams, kur vėžiai žiemoja!
                                Maskva CSKA (Rusija) (USK CSKA), Kijivas Budivelnik (Ukraina). Toks Puuuurpt. Nu panašiai kaip kažkoks toks kur laive būna, toks nelabai ilgas, kiek duslokas garsialis. Atakos laiko pabaigą skelbiantis - Džiiiiilgšt! Maskvoje garsesnis, o Kijive - tylesnis, atrodo atakos irgi kitoks.
                                Kazanė, Nižny Novgorodas, Krasnojarskas, Samara (Rusija). Pliūūūūūūūlpt! Būdingiausias garsas būtent Rusijai. Kone pusėje šios šalies arenų garsas yra būtent toks. Ne tiek daug yra ir ką komentuoti - nebent jog mano minimais metais tiek Maskvoje, tiek Kazanėje virš krepšio laiką kėlinio rodantys skaičiai būdavo mažyčiai tamsiai žali beveik neįžūrimi, o atakos laiką rodantys raudoni - milžiniški.
                                Krasnodaras, Lokomotiv-Kuban - Basket Hall arena. Džiaaaa,žiaaaankšt! Toks garsas, išgirdus norisi sakyti „leidžia šaibą“.
                                Berlynas, Miunchenas (Vokietija) - Alba, Bayern - kone identiškas tokiam, kur Maskvoje - Buuuuurbt!
                                Malaga, Vitorija, Madridas, Bilbao (Ispanija) tipinis ispaniškas Plllllllllllėpt. Tarp tų L raidžių norėtų išlėkti garsas E ir O. Na suprantam apie ką aš. Ten kone visose arenose pasibaigus kėliniui rodoma taip kaip ir turi būti - 00:00 (kėlinio skaitmenys - žali). Nors garsas skardus, jis pralaimėjusių svečių komandų įskaudinti, įtariu, neturėtų.
                                Barselona, Ispanija, Palau Blaugrana - irgi toks Pliooooopt!, tik šiek tiek švelnesnis. Dabar gi padarytas toks Džiūūūūūgšt (kas sekate Šaro vadovaujamą Barceloną, prisiminsite). Anas garsas varžovus labiau pildavo lauk, dabartinis - tarytum skuta lauk.
                                Siena, Italija, Montepaschi (dabar šios komandos nebėra) - Dlieeeeeeeelgšt! Garsas varžovus tarsi „sudegina“. Raudonos šviesutės išsijungia sulig sirenos nutylimo garsu. Vienu momentu pas italus netgi buvo mada laikrodyje tiksint (arba kaip aš sakau perdžiant) paskutinei kėlinio minutei, rodyti ne tik dešimtąsias, bet ir šimtąsias(!) sekundės dalis. O joms ištiksėjus - :0.
                                Milanas, Italija, EA7 Emporio Armani Milan - Tuuuuurkšt! Toks norisi sakyti „nurūkstantis garsas, lyg klausiantis varovų „nu ir kur jūs nurūkot su tokiu žaidimu, vai ir pralaimėjot mums!“
                                Italija, Dezijus (komanta - Cantu "Bennnet, vėliau - Mapooro) - Triiiiiiiiiirkšt! Taip lyg ištriedžia varžovus lauk.

                                Pirėjas, Graikija, Olympiakos, Peace and freindship stadium - toks negarsus Džiiiiirbt! Atakos laiko pabaigą skelbiantis garsas šaižesnis, labiau spengiantis.
                                Atėnai, Graikija, Panathinaikos namų šventovė - joje svečiams pralošti iš visų čia esančių turėtų būti didingiausia - tas garsas tarsi kokia „brėkštanti aušra“. Net nelabai atkartosiu jį tekstu - kaip kažkoks Pleaaarrrpt!
                                Liublijana, Slovėnija, Stožice arena - Džieeee(aaaaa)llllllgšt! - šitas tarsi įskaudinamai sudegina varžovus, garsas daug sodresnis, skardesnis nei Sienoje.
                                Zagrebas, KC Dražen Petrovič , Cedevita - tokia pati kaip ir Krasnodare - pžaaaažaaankšt!
                                Zagrebas, Zagreb arena, Kroatija - Kliooooorkt! Toks trumpas, varžovus lauk pilstelintis garsas. Labai malonus, todėl galėtų būti ir ilgesnis dėl manęs.
                                Belgradas, Serbija, Partizan, Hala Pionir - Caaaaarrrrrkšt! Ši sirena pralaimėjusius svečius tiesiogine to žodžio prasme „krečia“ lauk. Nuo to džeržgimo per nugarą kone šiurpuliukai perbėga. Gal net Caaaaaakst! Ar kažkaip taip skabėdavo. Ant virš krepšio esančio laikrodžio būdavo užrašas FAZI. Matyt, gamintojas.
                                Belgradas, Kombank (dar štark) arena, Crvena Zvezda - Proooooorkšt! Ši sirena partrenkia varžovus, kaip automobilis pėsčiuosius gatvėje. Tiesiog parbloškia, kad daugiau nemėgintumėt čionai sugrįžti.
                                Stambulas (Turkija) - Ulker sports arena - Pžiuaaaankšktžiuankšt! Šis garsas tiesiog užleidžia šaibą ant varžovų.
                                Stambulas, Abdi Ipekci arena - Anadolu Efes, Galatasaray, Besiktas - Dziiiiirbt! Toks plonas garsas.
                                Stambulo Sinan Erdem arenas per 2010 Pasaulio krepšinio čempionatą - Prrrrpt! Toks trumpas, tačiau pralaimėjusią komandą neviltimi it elektros srovė nukrečiantis-išvarantis garsas. Toks pat toje arenoje buvo ir per 2012 Eurolygos finalo 4 - tačiau kai CSKA pralošė tą finalą, jų ta sireną neiškrėtė lauk.
                                Tel-Avivas, Izraelis, Nokia arena, Maccabi - Kliūūūūkt! Toks trumpas varžovų iškliokimas* lauk. Kliūktelėjo - ir palūzino pralaimėjusius svečius. * - tai tas momentas, kuomet varžovai itin sušlapę nuo prakaito, patyrę nesėkmę, ir jiems nuėjus praustis į dušą, jame ašaroti bei ruoštis kelionei namo...sugenda vandentiekis. Pažeminti pralaimėjimu ir dar neturim kur nusiplauti to lipnaus prakaito - tai ir yra tas iškliokimas. Galbūt todėl, kad atsukus dušą, kuomet vanduo užsuktas, tas šnypščiantis oras skleidžia tą kliokimą.
                                Paskutinis taisė Kristupas0220; 2022.05.16, 18:39.

                                Comment


                                  Netektis (skiriama visiems šeimininkams, kurių katė/šuo DINGO!!! iš namų)

                                  Mhmmmmmmhm,
                                  O žmogau, netektis!
                                  Kur širdis mane nuves?
                                  Nežinau,
                                  Kiek kelių
                                  Katrą gi pasirinksiu aš
                                  Skelbimus klijuot, miestą teršt
                                  Ir atrodo (jūros) bangos susiims už klyno
                                  Raudonuoja žiebias šviesoforai visi graaudulio-o iš
                                  Širdis kraujuoja, kaukti norisi balsuuu
                                  Ka-aip ga-aila, Dieve, Dieve!
                                  Ką daryt, netektiiis!

                                  Comment


                                    Vaitiekų giminėj balius.
                                    Rimša tostą kels
                                    Už tai, kad kurjeriai žalieji
                                    juodieji ar ten mėlynieji
                                    Maistą ir gėles pristatytų savo vietoj

                                    Kad nebūtų maiste pašalinių defektų
                                    Kad boltiniai nepilinėtų...
                                    Vandenio į tas kuprines stačiakampes.
                                    Kai maistą išvežioja, gal gėles.

                                    Neįsižeiskite prašau Rimša
                                    Nėra ko įsižeist,
                                    Kai žiūriu, kad gyveni Vilniuje
                                    Ten tikrai žmonės gerai gyvena.
                                    Paskutinis taisė PoDV; 2022.10.01, 15:36.

                                    Comment


                                      TU MAN JAUSMUS ČIULPEI! (apie nuoširdžią, bet deja, neišsipildžiusią meilę)

                                      Nu ir lerva tu buvai -
                                      Nuolat man jausmus čiulpei!
                                      Daug čiulpei, ir dar norėjai,
                                      Susičiaupt vis negalėjai.

                                      Karoče,

                                      Lojai nuolat kaip kalė,
                                      Nors atrodei kaip lėlė.
                                      Dovanojau tau gėles,
                                      Žiedus, trusus, sukneles...

                                      Karoče,

                                      Kada babkes atiduosi?
                                      Tu ir pinigus čiulpei!
                                      Ką uždirbau - tau taškiau,
                                      Tu norėjai vis daugiau.

                                      Karoče,

                                      Tu man daug skoloj esi,
                                      Atiduok blyn, ni goni!
                                      Už parfiumus, už saliarką -
                                      Nes vežiojau tokią lialką.

                                      Karoče,

                                      Ten, kur tu tik panorėjai,
                                      Net į Palangą vežiau!
                                      Kada babkes atiduosi?
                                      Tu nestumk, grąžink greičiau!

                                      Karoče,

                                      Tu iš bako man saliarką
                                      Iščiulpei, man žmonės sakė.
                                      Sau į tačką susipylei,
                                      Ir plaiksteisi kaip plaštakė.

                                      Karoče,

                                      Tu ir nervus man čiulpei!
                                      Su kitais vis flirtavai...
                                      Man sakei - čia tiktai flirtas,
                                      Ko pavydi? Būk tu tvirtas!

                                      Karoče,

                                      Čiulpei viską, kas pakliuvo,
                                      Tau vis buvo negana,
                                      Ir bandei vis pavaizduoti,
                                      Kad esi gera pana.

                                      Karoče,

                                      Šūdas tu, o ne panelė,
                                      Dėlė esi, iš tiesų!
                                      Kur dabar čiulpi, įdomu?
                                      Kur radai durnų bernų?

                                      Karoče,

                                      Tokių, koksai aš buvau.
                                      Į tave daug sukišau,
                                      Nors per smakrą jau varvėjo,
                                      Nors burnoj jau neturėjai,

                                      Karoče,

                                      Bet rėkei vis - daugiau duok,
                                      Prabanga apdovanok.
                                      Be tavęs man daug geriau!
                                      Kai nieks nečiulpia - smagiau!

                                      Tfu!!!
                                      Karoče.
                                      Snowflakes will attack U <3

                                      Comment


                                        Parašė Tomizmas Rodyti pranešimą
                                        TU MAN JAUSMUS ČIULPEI! (apie nuoširdžią, bet deja, neišsipildžiusią meilę)
                                        Gal kitą kartą daugiau pozityvo, prieš žiemos tamsą.

                                        Comment


                                          Parašė RokasLT Rodyti pranešimą
                                          Gal kitą kartą daugiau pozityvo, prieš žiemos tamsą.
                                          MERGINA, KVEPIANTI SILKE

                                          Važiavau ankstyvą rytą
                                          Iš Pašilų į Žirmūnus.
                                          Devynioliktame trūle
                                          Liaudis buvo susigrūdus.

                                          Konstitucijos prospekte
                                          Durys plačiai atsivėrė,
                                          Ir - na, jūs tik pamanykit!
                                          Ji atėjo, vėl atėjo!

                                          Ji įlipo tarsi vėjas
                                          Švelniai dvelkiantis gaiva.
                                          Prie manęs vėl atsisėdo...
                                          Kūnu vaikšto elektra!

                                          Mobiliaką išsitraukus
                                          Kažką skaitė visą kelią...
                                          O manoj širdy - taifūnai!
                                          Vai, kokia graži panelė!

                                          Vėl prisiminiau tą rytą,
                                          Pirmakart kai sutikau
                                          Šitą tobulą merginą.
                                          Ją iš tolo pajutau.

                                          Nepajusti sunku buvo -
                                          Aromatas iš toli
                                          Sklaidėsi kaip eliksyras,
                                          Degino liepsnas širdy.

                                          Tas kvapelis tikros silkės
                                          Man sukėlė apetitą -
                                          Pagalvojau, kas čia kvepia?
                                          Kas praskaidrino man rytą?

                                          Ir po to kai supratau aš,
                                          Kad taip kvepia čia nuo jos...
                                          Užgimė karščiausia meilė
                                          Iš širdelės gilumos.

                                          Naktimis aš nemiegojau,
                                          Ir spėliojau ištisai:
                                          Gal ji kartais kulinarė?
                                          O gal tokie kvepalai?

                                          Ir kas rytą josios laukiau,
                                          Kad įliptų toj stotelėj,
                                          Kad vėl nosį pakutentų
                                          Tas pažįstamas kvapelis...

                                          Štai vėl sėdi ji šalia!
                                          Prakaituoju nejučia.
                                          Noriu ką nors pasakyti,
                                          Tačiau kaip dabar išdrįsti?

                                          Negaliu - raustu, nervuojuos,
                                          Nerandu aš gražių žodžių.
                                          Gal paklaust, kodėl silkutės
                                          Kvapą gardų aš užuodžiu?

                                          Ir sukaupęs visą drąsą
                                          Jau paklausti jos norėjau,
                                          Bet... Troleibusas sustojo,
                                          Ji pakilo ir išėjo.

                                          Viena stotele anksčiau!
                                          Nusivylęs aš likau.
                                          Taip užkalbinti norėjau,
                                          Tačiau nieko neišėjo.

                                          Teks vėl laukti kito ryto,
                                          Kai silkute vėl pakvips...
                                          Vėl mana širdis kankinsis,
                                          Kol į trūlą ji įlips.

                                          Tokios yra meilės kančios -
                                          Vien tik ja aš gyvenu.
                                          Šaldytuvą atsidaręs
                                          Uostau silkę ir verkiu...
                                          Paskutinis taisė Tomizmas; 2022.10.27, 15:39.
                                          Snowflakes will attack U <3

                                          Comment

                                          Working...
                                          X