Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Gražiausia sostinė

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Gražiausia sostinė

    Po simts pypkiu,nebegaliu gyvent Pareiskit savo nuomone,ar musu sostine ziurint objektyviai jums atrodo

    grazesne,patrauklesne,ispudingesne uz kitu baltijos saliu(estijos,latvijos) sostines?

    #2
    Objektyviai atsakyti neimanoma.



    Kalbant apie senamiescius, neabejoju, kad del smaliu bokstu "skyline'o" daug kam Rygos bei Talino senamiestis gali pasirodyti efektingesnis nei Vilniaus. Kita vertus, daug kas sako, kad Vilniaus senamiestis nupirko jaukumu ir savo subtiliu groziu. Arba architekturos stiliu misiniu. Arba tuo, kad didelis. Arba kabakais.



    Kitas reikalas, kad miestas - ne tik senamiestis. Vilnius - zalias ir kalvotas, Tallinn mazas ir pakankamai tvarkingas, o Ryga - normaliausias didimiestis is visu - paltus bulvarai, gyvenimo ritmas jauciasi zymiai labiau nei pas mus. Ir Art Noveau pastatu pilna.



    Taip, kad cia skonio reikalas kuri sostine grazesne. Man - Vilnius, ir ne del to, kad cia gyvenu.

    Comment


      #3
      Nu as Taline, tai l.trumpai buvau, o Rygoj is vis ne Net negaliu lygint

      Comment


        #4
        Senamiescius sunku lyginti, nes Rygos ir Talino senamiesti gali apeiti sparciu zingsniu per kelias val. Galbut jie atrodo graziau sutvarkyti ir graziau ziurisi turistu lankstinukuose, bet Vilniaus senamiestis yra nepalyginamai didesnis, ivairesnis ir turi stipresne dvasia



        As velgi pabusiu saliskas, senamadiskas ir eilini karta pasikartosiu - VILNIUS YRA GERIAUSIAS!

        Comment


          #5
          Atsakau Objektyviai -- Vilnius - graziausas!!!
          ---- NAUJOJI VILNIA facebook'e ----

          Comment


            #6
            Manau Riga, o turbut ir Talinas yra "grazesni,patrauklesni,ispudingesni" uz Vilniu. Taline nebuvau, bet abejoju ar nuomone pasikeistu i blogaja puse, ten apsilankius.

            Comment


              #7
              Man asmeniškai gražiausias Talino senamiestis, tiesa gaila, kad jame teko lankytis niūrią lietingą dieną Būtinai kada nuvyksiu ten saulei šviečiant Įspūdžiai dar geresni turėtų būti
              Mano nuotraukos @Fotki.com

              Auto Show Millennium 2007
              Retromobile 2007
              "Kova 1". Driftingo čempionatas
              "Foje" Gali Skambėti Kitaip
              Vilniaus žavesys kauniečio akimis: 1 dalis | 2 dalis
              BaltMotorShow 2007, Vilnius: 1 dalis | 2 dalis
              Kauno Marių Regioninis Parkas

              Comment


                #8
                LONDONAS ten tai miestas susikerta beveik viso pasaulio kulturos
                ATSINAUJINES -DONATAS-O:} O:} O:}


                [url]www.blogas.lt//donataslt[/url]


                [SIGPIC][/SIGPIC]

                Comment


                  #9
                  Tai čia apie Latvijos/Estijos/Lietuvos sostines ar apie visas? Tarp Baltijos šalių sostinių, tai įspūdingiausia turbūt Ryga, o tuo tarpu Talinui toloka iki Vilniaus.

                  Beje, pastebėjau, kad ši tema 2004 metų, t.y. tokių perliukų šiais laikais niekas nekuria.

                  Comment


                    #10
                    tiesa sakant Rygos ir Talino senamiesčiai yra gerokai permaži, kad būtų galima lyginti su Vilniumi. taip jie švarūs tvarkingi ir kur kas labiau išlaižyti. tačiau man juose buvo nuobodu. jie bedvasiai.

                    šiaip didžiausią įspūdį man paliko Tbilisis. jo senamiestis taip pat mažas, tačiau.... deja ten teko būti gal prieš kokia 15-20 m.

                    Comment


                      #11
                      Negaliu labai objektyviai vertinti, nes nemačiau Talino, bet už Rygą Vilnius kur kas mielesnis, gražesnis ir jaukesnis.

                      Comment


                        #12
                        Buvau visose Baltijos saliu sostinese pirmuma teikciau Talinui
                        I love INNUENDO!

                        Comment


                          #13
                          gal vertetu sukurti apklausa? tiesa vistiek nesigautu visai objektyvu, nes 99% vilnieciu bet kuriuo atveju balsuotu uz Vilniu , net jeigu ir viduje nemanytu kad Vilniaus graziausias, vistiek balsuotu uz ji, vien del to kad gimtasis miestas

                          Comment


                            #14
                            Parašė kaunaz Rodyti pranešimą
                            gal vertetu sukurti apklausa? tiesa vistiek nesigautu visai objektyvu, nes 99% vilnieciu bet kuriuo atveju balsuotu uz Vilniu , net jeigu ir viduje nemanytu kad Vilniaus graziausias, vistiek balsuotu uz ji, vien del to kad gimtasis miestas
                            O tai tu, nebalsuotum už Kauną, jei jis būtų kokioj nors apklausoje?
                            W. Churchill: "Niekada, niekada, niekada nepasiduokit".
                            Burlenčių ir jėgos aitvarų maratonas, Šventoji 2007
                            Buvęs "Elnio" odų ir avalynės fabrikas, Sinagoga ir Ch. Frenkelio vila Šiauliuose

                            Comment


                              #15
                              Parašė rastaman Rodyti pranešimą
                              O tai tu, nebalsuotum už Kauną, jei jis būtų kokioj nors apklausoje?
                              Tai nekokioj nors o konkreciai kokioj priklauso. Jeigu jis butu sitoj apklausoj, vietoj Vilnius pvz., tai nebalsuociau, nes cia klausiama kuri sostine graziausia, tai Taline ir Rygoj yra tikrai daugiau ir grazesnes senamiescio architekturos, nei Kaune.
                              Cia juk neklausiame kuris tavo megstamiausias miestas?!

                              Comment


                                #16
                                Parašė kaunaz Rodyti pranešimą
                                gal vertetu sukurti apklausa? tiesa vistiek nesigautu visai objektyvu, nes 99% vilnieciu bet kuriuo atveju balsuotu uz Vilniu , net jeigu ir viduje nemanytu kad Vilniaus graziausias, vistiek balsuotu uz ji, vien del to kad gimtasis miestas
                                Aplausos ir yra tam, kad būtų galima sužinoti subjektyvių nuomoniu vidurkį. Ar ne?

                                Comment


                                  #17
                                  Parašė tadux Rodyti pranešimą
                                  Aplausos ir yra tam, kad būtų galima sužinoti subjektyvių nuomoniu vidurkį. Ar ne?
                                  bet siuo atveju subjektyvumas butu tik i viena puse, nes Rygos ir Talino gyventoju forume nera, yra keli bet jie lietuvisku skilciu neskaito.

                                  Comment


                                    #18
                                    man graziausias laikinoji sostine - Kaunas ir viskas , nes tai mano gimtasis miestas.
                                    Apskritai grazumas yra labai subjketyvus dalykas ir to vertinti objektyviai nevertetu

                                    Comment


                                      #19
                                      Parašė buozgalvis Rodyti pranešimą
                                      Po simts pypkiu,nebegaliu gyvent Pareiskit savo nuomone,ar musu sostine ziurint objektyviai jums atrodo

                                      grazesne,patrauklesne,ispudingesne uz kitu baltijos saliu(estijos,latvijos) sostines?
                                      Nesu buvęs nei Rygoje nei Taline. Vilniuje esu (turbūt nustebinau), o taip pat esu lietuvis. Esu matęs tik anų dviejų miestų nuotraukas, bet jos tikrai ne viską atskleidžia, o tai, ką atskleidžia, ne visada perteikia taip, kaip yra iš tikrųjų. Tad pasistengsiu būti objektyvus ir atsakydamas -esnis ar -iausias nenaudosiu

                                      Vilnius yra gražus. Tą galiu sakyt drąsiai. SSC forume (tiem kas nežino kas tai yra: http://skyscrapercity.com) žiūrėjau nuotraukas, kurias Vilniuje darė užsienietis. Mane jos nustebino. Mačiau šitam forume daug pačių vilniečių darytų nuotraukų, kurios buvo tikrai gražios, bet ten - fantastika. Be to viskas juda teisinga linkme, todėl laikui bėgant Vilnius tik gražės. Tad, buožgalvi (keista skamba toks kreipinys), gali ramus sau džiaugtis, kad turim būtent tokią sostinę, kokią turim

                                      Bet nepamirškit, kad egzistuoja ir daugiau miestų, ne vien sostinė
                                      Paskutinis taisė ; 2006.11.11, 14:35.
                                      Įžvalgos.lt - FB - G+

                                      Comment


                                        #20
                                        Parašė Ash Rodyti pranešimą
                                        ...Vilnius yra gražus. Tą galiu sakyt drąsiai. SSC forume (tiem kas nežino kas tai yra: http://skyscrapercity.com) žiūrėjau nuotraukas, kurias Vilniuje darė užsienietis. Mane jos nustebino. Mačiau šitam forume daug pačių vilniečių darytų nuotraukų, kurios buvo tikrai gražios, bet ten - fantastika....
                                        gal galėtum nuorodą mestelt?

                                        Comment

                                        Working...
                                        X