Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Diskusijos apie "Lidl"

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    "Lidl" parduotuvėse nuo kito pirmadienio atsiras specialių riboto kiekio pasiūlymų – gurmaniškų maisto produktų, žymimų privačiu prekės ženklu „Deluxe“
    Plačiau: http://vz.lt/sektoriai/prekyba/2016/...#ixzz4QehX87lN

    Comment


      Kainos kyla lidle ivairiu rusiu kotletai 20 ct pabrango

      Comment


        Kalbant apie kainas reikia suprasti viena dalyka - LIDL kainodara yra daroma ne atskirom prekem, o prekiu krepseliui. T.y. kai kurias prekes LIDL pardavineja "i minusa", taciau atsigriebia ant kitu "pliusiniu" prekiu. Jie turi labai stipria analitine sistema ir puikiai mato, jog zmogus atejes pigiu "minusiniu" bananu didziaja dalimi atveju pasiima ir kitas prekes, kuriu pelnas kompensuoja bananu minusa. Tad nereikia stebetis, jog pas LIDL kazkas smarkiai pigiau/brangiau ar, kad skirias kainos skirtingose valstybese. Kiekviena salis turi savo pirkimo ypatumus, krepseli ir psichologija.

        Comment


          ketvirtadienį panevežio lidl atsidaro. kosmonautu g-tve

          Comment


            Parašė taspac Rodyti pranešimą
            Kiekviena salis turi savo pirkimo ypatumus, krepseli ir psichologija.
            Bet Lenkijos krepšelis vistiek yra pigesnis.

            Comment


              Parašė Aleksio Rodyti pranešimą
              Bet Lenkijos krepšelis vistiek yra pigesnis.
              "Skaicius i studija". Koki krepseli turit omeny, kodel butent toki ir pan. Argumentas, kad ten sviestas ar pienas pigesnis - nelosia.

              Comment


                Parašė taspac Rodyti pranešimą
                "Skaicius i studija". Koki krepseli turit omeny, kodel butent toki ir pan. Argumentas, kad ten sviestas ar pienas pigesnis - nelosia.
                Sviestas ir pienas taip pat reikalingi žmonėms. Taip pat buitinė technika, daržovės, mėsa, vaistai, statybinės prekės ir t.t. Žodžiu, nuvažiuokite iki Suvalkų ir apsiprekinkite.

                Comment


                  Parašė Aleksio Rodyti pranešimą
                  Sviestas ir pienas taip pat reikalingi žmonėms. Taip pat buitinė technika, daržovės, mėsa, vaistai, statybinės prekės ir t.t. Žodžiu, nuvažiuokite iki Suvalkų ir apsiprekinkite.
                  Tai absoliučiai visose valstybėse prekių krepšelio kaina skiriasi. Taigi visų valstybių, išskyrus vienos, gyventojai gali sakyti - o ten pigiau.

                  Comment


                    Tuščia diskusija. Euras yra "brangi" valiuta, Lietuva negali būti pigi iš principo.
                    It's just a circle of people talking to themselves who have no f—ing idea what's going on

                    Comment


                      Parašė Aleksio Rodyti pranešimą
                      Bet Lenkijos krepšelis vistiek yra pigesnis.
                      Lenkijoje maistui taikoma 5% PVM, lyginant su mūsų 21%. Čia taip girdėjau, pats nesu buvęs Lenkijoje.

                      Comment


                        Parašė Kaunietis+
                        Teisingai. Va ir paaiškinimas (ar bent jau dalis paaiškinimo) kodėl Lenkijoje pigiau.
                        Baldams PVM Lenkijoje yra taikomas 23%, bet ten kainuoja pigiau. Vaistai kainuoja pigiau. Kodėl Vokietijoje kačių maistas kainavo 0,29€, o toks pats Vilniuje - 0,58€ (dvigubai!)?

                        Comment


                          Parašė Aleksio Rodyti pranešimą
                          Baldams PVM Lenkijoje yra taikomas 23%, bet ten kainuoja pigiau. Vaistai kainuoja pigiau. Kodėl Vokietijoje kačių maistas kainavo 0,29€, o toks pats Vilniuje - 0,58€ (dvigubai!)?
                          O kodėl bulvės, morkos ar cibuliai Lietuvoje kainuoja kokius 3-5 kartus pigiau, nei UK ar kai kuriose kitose šalyse?

                          Comment


                            Parašė John Rodyti pranešimą
                            O kodėl bulvės, morkos ar cibuliai Lietuvoje kainuoja kokius 3-5 kartus pigiau, nei UK ar kai kuriose kitose šalyse?
                            Nes vietinės. Ir kodėl Vokietijoje ar Lenkijoje vaisius-daržoves-salotas vakare prieš parduotuvės uždarymą pardavinėja kartais net su 80% nuolaidą (pats pirkau), o Lietuvoje tai nėra paplitę?

                            Comment


                              Parašė Aleksio Rodyti pranešimą
                              Nes vietinės. Ir kodėl Vokietijoje ar Lenkijoje vaisius-daržoves-salotas vakare prieš parduotuvės uždarymą pardavinėja kartais net su 80% nuolaidą (pats pirkau), o Lietuvoje tai nėra paplitę?
                              Na, "Maximose" būna jau 16-19 val. 70% nuol. tos dienos galiojimo, 30-50-60% - kelių dienų pieno, mėsos, žuvies ir duonos prod., mišrainių, panašiai ir "Kube"... "IKI" nuo ryto - 50% tos ir gali būt kitos dienos prod., "Norfoj" (tos dienos - 2 d.) ir "LIDLe" (1-4 d.) - 30 proc, ir "RIMI" - 30-50, tik neįsiminiau, kokie terminai... Daržovės ir vaisiai labiau varijuoja, kaip teko pastebėt, bet būna savaitės kodas, iki kurios reiktų parduot, kiek suprantu (pvz., dabar 49-ta savaitė)...
                              Paskutinis taisė Saulės mergiukas; 2016.12.11, 11:37.

                              Comment


                                Aš vakar buvau Maksimoje apie 21val. - jokių nuolaidų salotoms nebuvo, tik gražiai plėvele uždengdavo ir viskas.

                                Comment


                                  Parašė Aleksio Rodyti pranešimą
                                  Aš vakar buvau Maksimoje apie 21val. - jokių nuolaidų salotoms nebuvo, tik gražiai plėvele uždengdavo ir viskas.
                                  Matyt papigintos buvo jau išparduotos.

                                  Comment


                                    Aš buvau, aš nemačiau, vadinasi nėra. Aleksio, pažadėk man viskuo, kuo tik gali, kad niekada gyvenime neisi dirbti į statistikos departamentą.

                                    Comment


                                      Parašė Magician Rodyti pranešimą
                                      Aš buvau, aš nemačiau, vadinasi nėra.
                                      Teisingai rašai.

                                      Comment


                                        Pas Aleksio suvokimo, kas yra verslas, ne su žiburiu nerasi.

                                        Comment


                                          Pagrindinis verslo principas yra "prie kuo mažesnių išlaidų turi būti kuo didesnės pajamos".

                                          Comment

                                          Working...
                                          X