Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Komunistinių simbolių draudimas

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Komunistinių simbolių draudimas

    (C) Delfi.lt

    Konservatoriai sieks uždrausti Lenino ir Stalino ideologijos simbolius

    Parlamentinė dešinioji opozicinė Tėvynės (TS) sąjungos frakcija siūlys Seimo rudens sesijos metu svarstyti įstatymo projektą dėl sovietinės ideologijos simbolių uždraudimo. Pasak frakcijos pranešimo spaudai, rudens sesijai ketinama pateikti įstatymo projektą, kuriuos bus "siekiama dar labiau sugriežtinti nacių ir jai artimos simbolikos panaudojimą ir uždrausti Lenino bei Stalino ideologijos simbolius".

    "Tikiuosi, jog mūsų frakcija pritars šiam projektui ir jis bus pasiūlytas įtraukti į sesijos darbų programą", - BNS sakė TS pirmininko pirmoji pavaduotoja parlamentarė Rasa Juknevičienė.

    Toks įstatymo projektas kol kas dar yra rengiamas ir nebuvo užregistruotas Seimo posėdžių sekretoriate. Pasak R.Juknevičienės, rengiant projektą bus atsižvelgta į kitų šalių, tarp jų Vengrijos, patirtį. Šioje šalyje jau buvo priimtas įstatymas, uždraudęs autoritarinių režimų simbolius.

    Šių metų pradžioje buvęs TS pirmininkas, dabar Europos Parlamento narys Vytautas Landsbergis pasiūlė Europoje uždrausti ne tik nacių svastiką, bet ir komunizmo, atsakingo už šimtų milijonų žmonių žūtį, simboliką, tarp jų - kūjį ir pjautuvą, simbolizavusį darbininkų ir valstiečių vienybę.

    Tokie europarlamentaro pasiūlymai sukėlė audringus Italijos komunistų protestus.

    Siūlymai uždrausti sovietinės ideologijos simbolius prisiminti antradienį Lietuvoje minint stalininės Sovietų Sąjungos ir nacių Vokietijos vadinamojo Molotovo-Ribbentropo pakto ir jo slaptųjų protokolų, sudariusių sąlygas Josifo Stalino vadovaujamai Sovietų Sąjungai okupuoti Baltijos šalis, pasirašymo metines.

    http://www.delfi.lt/news/daily/lithu...php?id=7332712

    --------------------------------

    Ką manot jūs?
    49
    Taip, ir gerai, kad uždraudė analogiškus nacių simbolius.
    55,10%
    27
    Taip, bet nacių simbolikos drausti nereikėjo.
    2,04%
    1
    Ne, bet gerai, kad uždraudė nacių simbolika.
    6,12%
    3
    Nereikia drausti sovietų, nereikėjo drausti ir nacių.
    30,61%
    15
    Neapsisprendęs
    2,04%
    1
    Kita
    4,08%
    2
    You have your way. I have my way. As for the right way, the correct way, and the only way, it does not exist.

    #2
    Labai teisingas žingsnis, juk SSRS buvo nemažesnis blogis už nacių režimą
    Mano galerija Flickr'yje

    Comment


      #3
      Norėtum, jog naciai būtų nugalėję?

      Comment


        #4
        Man visiskai nepatinka, kai visokie tipeliai vaikštantys su raudonais rubais ant kuriu užpiešta CCCP amblema!

        Comment


          #5
          /


          Beje konservatoriai kaip visada kala i kiaušus. Vienintelė partija Lietuvoje atspindinti mano interesus.
          You have your way. I have my way. As for the right way, the correct way, and the only way, it does not exist.

          Comment


            #6
            farbrom> Jei čia manęs klausei, tai dar kartą paskaityk mano pranešimą.
            Mano galerija Flickr'yje

            Comment


              #7
              Jeigu buvo uzdrausti naciu simboliai, normalu, kad turetu buti uzdrausti ir komunistiniai simboliai. Visgi jeigu butu mano valia, apskritai jokie simboliai draudziami nebutu.

              Comment


                #8
                Patikėk, mažesnis. Na dar klausimas apie kurį laikotarpį šnekam. Stalinas- antras Hitleris, o vėlesniais laikais dar pusė bėdos.

                Comment


                  #9
                  Siaip sutinku, tik tokiu objektu kaip zaliasis tiltas tikiuosi nekeis.

                  Comment


                    #10
                    Tikrai ne mažesnis. Valymai vyko net aštuntajame dešimtmetyje, o beveik visos "broliškos" tautos tapo prasigėrusiomis, kas net iki šiol sukelia itin sunkių socialinių problemų.
                    Mano galerija Flickr'yje

                    Comment


                      #11
                      8 dešimtmetyje buvo vykdoma plati politika įsigalėjusiam alkoholizmui sumažinti. Ir jis gana smarkiai sumažejo. Tuo metu padidėjo vidutinė gyvenimo trukmė ir pan., o štai po 1992-1993 metų alkoholizmas vėl išaugo, gyvenimo trukmė sumažėjo. Tik neseniai alkoholizmas vėl ėmė mažėti.

                      Comment


                        #12
                        1-a pastaba: nepamirškite pabalsuoti.
                        2-a pastaba/patarimas: nesingčykite su farbrom. Geriau duokit jam kelią .
                        You have your way. I have my way. As for the right way, the correct way, and the only way, it does not exist.

                        Comment


                          #13
                          Prie ko uždraust? Nesupratau. asilai gal? Ištrynkime istoriją ir bus puiku. Uždarykime Grūto parką. Laisva šalis, kokius noriu, tokius ženklus ir nešioju.

                          Comment


                            #14
                            Parašė farbrom
                            8 dešimtmetyje buvo vykdoma plati politika įsigalėjusiam alkoholizmui sumažinti. Ir jis gana smarkiai sumažejo. Tuo metu padidėjo vidutinė gyvenimo trukmė ir pan., o štai po 1992-1993 metų alkoholizmas vėl išaugo, gyvenimo trukmė sumažėjo. Tik neseniai alkoholizmas vėl ėmė mažėti.
                            Alkoholizmo protūkį sukėlė pasikeitusi politinė padėtis, o kad SSRS klestėjo alkoholizmas, dar iš savo patirties atmenu
                            Mano galerija Flickr'yje

                            Comment


                              #15
                              Blitz, man tavęs gaila.

                              8 dešimtmetis:

                              Comment


                                #16
                                Visiskai pritariu sitam zingsniui.

                                Comment


                                  #17
                                  @farbrom: Deja eilinį kartą esi mažumoje
                                  You have your way. I have my way. As for the right way, the correct way, and the only way, it does not exist.

                                  Comment


                                    #18
                                    Nemažumoje. O be to, jei ir būčiau mažumoje, tai dar nereikštų, jog esu neteisus.

                                    Comment


                                      #19
                                      Deja esi mažumoje ir esi neteisus

                                      Beje kodėl nebalsuoji?
                                      You have your way. I have my way. As for the right way, the correct way, and the only way, it does not exist.

                                      Comment


                                        #20
                                        Nereikia drausti sovietų, nereikėjo drausti ir nacių.
                                        Westside is the best ! :jura:

                                        Comment

                                        Working...
                                        X