Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Eurovizija 2016. Stokholmas

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Parašė Eisinas Rodyti pranešimą
    Jei ne komisijos, rusas butu pirmas. Bandau rasti paaiskinima. Gal pasirodimas patiko del ekeltroniniu efektu? Politika? Taip, rusai turi nuolatiniu myletoju, bet tokiam rezultatui vien ju neuztektu. Jeigu kazkam atrodo, kad Ukraina laimejo, nes Europa palaiko ju laisves kova, tai ka palaiko pirma vieta rusams skyre ziurovai?
    Manau, kad tam tikrą dalį daro juodosios technologijos, pvz.: balsų pirkimas. Putka tuo suinteresuotas. Taip pat daro įtaką visur brukama mintis, kad rusas laimės.

    Comment


      Man atrodo, pirmi metai kaip šalis-nugalėtoja nelaimėjo nei pagal žiūrovų nei pagal komisijos balsus. O lietuvių komisija šiemet ir vėl šaunuoliai - rusams skyrė 25 (t.y. paskutinę) vietą. Tik kažkaip keista, kad niekur jokios isterijos nesigirdi - pernai tai čia ohoho kas darėsi, ir tai ta Rusija buvo ne paskutinė, o 20-a.

      Comment


        Parašė Creatium Rodyti pranešimą
        Mane tai labiausiai nustebino ne nugalėtojai ar top 3. Mane labiausiai nustebino Bulgarija, Lenkija, Armėnija, kurios aplenkė Lietuvą. Jau kam kam, bet šioms šalims tikrai neprognozavau aukštų vietų.
        Visos šios šalys turėjo gerokai iš bendro srauto išsiskiriančius pasirodymus.
        Armėnija tikriausiai galėjo užimti ir dar geresnę vietą, bet finalinis pasirodymas nebuvo pats geriausias iš visų, taigi kažkiek nublanko.
        Lenko daina buvo labai, labai skirtinga nuo kitų dalyvių, kažką panašesnio turėjo Švedija, tačiau bent jau man rodant pakartojimus jo daina iš karto nublankdavo tik pasibaigus ištraukai.
        Bulgarijos pasirodymas vėlgi buvo įsimenamas, nors asmeniškai antroji priedainio dalis nelabai derėjo su pagrindiniu tekstu(vokališkai), tačiau tai buvo gerai euroviziškai apgalvotas pasirodymas, gerai pasirinkti įsimenami kostiumai, galiausiai kažkiek prisidėjo ir dainos mintis(oficialiai pristatyti autoriai).

        Comment


          Parašė bato_usai Rodyti pranešimą
          Žiūrovų balsai Lietuvai(96):
          San Marinas - 8
          O va čia kažkas įdomaus - San Marine žiūrovai nebalsuoja, jie ten net savo atskiros telefonų sistemos neturi, naudojasi Italijos. Berods San Marino žiūrovų balsai buvo skaičiuojami sudedant kažkurių kitų valstybių (žiūrovų/komisijos ??) balsus. Reiškiasi, čia Lietuvai žiauriai žiauriai pasisekė !

          Comment


            Parašė dsanto Rodyti pranešimą
            Manau, kad tam tikrą dalį daro juodosios technologijos, pvz.: balsų pirkimas. Putka tuo suinteresuotas. Taip pat daro įtaką visur brukama mintis, kad rusas laimės.
            Taip, buvo bandymų ir čia:
            Parašė Globalus Rodyti pranešimą
            Australijos pasirodymas per pusfinalį buvo daug geresnis, deja.

            Laimėtojas bus Russia
            Parašė Globalus Rodyti pranešimą
            Nebalsuosiu už rusus, laimės ir be mano pagalbos.

            Comment


              Antrasis Lietuvos pusfinalis buvo stipresnis uz pirmaji. Desimtuke is antrojo pusfinalio 6 salys: Australija, Ukraina, Belgija,Lietuva, Bulgarija, Lenkija. Is pirmojo pusfinalio desimtuke tik dvi salys: Rusija ir Armėnija.

              Comment


                D. Montvydas savo rezultatą pagerino per 5 vietas, tai dar reikės bent dviejų kartų, kad užimtų pirmą vietą . Sutikčiau, kad nereikia tų masinių atrankų, kuriose vyrauja žali ir mikčiojantys atlikėjai, o reikia padėti geriau pasiruošti tam, kuris jau turi patirties. Kiek girdėjau, pinigų atlikėjui nebuvo per daug. Tai investavus ne tik į gerą dainą, bet ir į papildomą atlikėjo pasirengimą/šou/reklamą, galima būtų išspausti iš jo dar daugiau. Manau, kad aukštesnes vietas užimančios šalys gerokai rimčiau investuoja į savo pasirodymus.

                Comment


                  Viskas yra paprasta, prikalbini Aliną Orlovą sudalyvauti Eurovizijoje be jokių atrankų ir laimi 1 vietą.
                  Bet to niekas nepadarys.

                  Comment


                    Dar yra GJan, kuri laikoma neeiline, bet Eurovizija jos irgi visai nedomina .

                    Comment


                      Parašė 10.000 Rodyti pranešimą
                      Man atrodo, pirmi metai kaip šalis-nugalėtoja nelaimėjo nei pagal žiūrovų nei pagal komisijos balsus. O lietuvių komisija šiemet ir vėl šaunuoliai - rusams skyrė 25 (t.y. paskutinę) vietą. Tik kažkaip keista, kad niekur jokios isterijos nesigirdi - pernai tai čia ohoho kas darėsi, ir tai ta Rusija buvo ne paskutinė, o 20-a.
                      Na bet rusas tikrai silpnas vokalistas, jam finale apskritai ne vieta, net nežiūrint į politiką.
                      It's just a circle of people talking to themselves who have no f—ing idea what's going on

                      Comment


                        Parašė senasnamas Rodyti pranešimą
                        Dar yra GJan, kuri laikoma neeiline, bet Eurovizija jos irgi visai nedomina .
                        GJan problema yra ta, kad ji gyvai nepadainuoja

                        Comment


                          Norėčiau ir aš pareikšt savo nuomonę apie šių metų Euroviziją. Ji bus kiek keista ir ne visiems patiks.
                          Nusivyliau ukrainietės pergale. Eurovizija vėl tapo politinio gailesčio konkursu. Galėjo ir lietuviai nusiųst Smilgevičiūtę, kad ji paraudotų prieš visą Europą kaip mus vežė į Sibirą, tas pats būtų. Nieko neturiu prieš Ukrainą, tačiau daina per sunki ir neįsimenanti. Mano nuomone ji net TOP5 neverta. Nuraminant aistras pasakysiu kad ir ruso daina nelabai patiko. Toje vietoje kur atsidūrė gal ir verta būti, bet ne aukščiau.
                          Nustebino vengro žema vieta. Tikėjaus kad niekur tarp favoritų neminimas Freddie taps tamsiuoju arkliuku. Klydau... O daina mano asmenine nuomone tikrai verta būti tarp penkių geriausių.
                          Lenkui taip pat prognozavau panašią vietą kokią jis užėmė. Nustebino tai kad komisijos vertinime jis liko priešpaskutinis. Įdomu, kas lėmė tokį prastą rezultatą?
                          Latvija ir Azerbaidžanas taip pat buvo verti dešimtuko, o Malta ir Armėnija- ne.
                          Montvydas taip pat turėjo būt 2-3 vietom aukščiau. Bet gal čia veikia patriotizmas
                          Britai ir airiai galėtų savo atskirą konkursą rengt. Vėl nusiųstos per daug britiškos dainos, kurios Europos, savaime suprantama, nežavi.
                          Ir aišku politika- dalykas, kuris mane ypač supykdė šioje Eurovizijoje. Apie Ukrainą jau kalbėjau, bet mane supykdė kiti faktai. Lietuvos, Latvijos, Estijos ir Ukrainos komisijos neskyrė Rusijai nė vieno balo, kai Ukrainos žiūrovai skyrė 12(!), o Lietuvos- 8 balus. Rusijos komisijos ir žiūrovų vertinimas Ukrainai taip pat kardinaliai skyrėsi(atitinkamai 0 ir 10 balų). Puikų apolitiškumo pavyzdį visai Rytų Europai parodė baltarusiai, Lietuvai skyrę 10, o Rusijai "tik" 8 balus. Gruzija taip pat "užmiršo" lietuvius jiems skyrę "tik" 5 balus.
                          Vienu žodžiu, šiais metais Eurovizija būtų nuvylus, jei ne Montvydo 9 vieta. Nuostabus rezultatus, su kuriuo sveikinu visus!

                          Comment


                            Parašė Elis Rodyti pranešimą
                            Nusivyliau ukrainietės pergale. Eurovizija vėl tapo politinio gailesčio konkursu. Galėjo ir lietuviai nusiųst Smilgevičiūtę, kad ji paraudotų prieš visą Europą kaip mus vežė į Sibirą, tas pats būtų. Nieko neturiu prieš Ukrainą, tačiau daina per sunki ir neįsimenanti. Mano nuomone ji net TOP5 neverta.!
                            Tai Tavo asmeninė nuomonė. Mano ir daugelio Europos žmonių nuomone, ji verta laimėjimo. Mano asmenine nuomone, daina net labai įsimintina. Laimi tas, kas turi laimėti, o ne "turėjo".

                            Comment


                              Parašė dsanto Rodyti pranešimą
                              Tai Tavo asmeninė nuomonė. Mano ir daugelio Europos žmonių nuomone, ji verta laimėjimo. Mano asmenine nuomone, daina net labai įsimintina. Laimi tas, kas turi laimėti, o ne "turėjo".
                              Jei daina būtų įsimenama, tai aš melodiją gal ir dabar prisiminčiau. Bet to nėra, nes aš melodiją pamiršau dar neprasidėjus sekančiai dainai Na bet čia kaip kam.
                              You might surprise yourself.

                              Miestai.net FB

                              Comment


                                Parašė Elis Rodyti pranešimą
                                Norėčiau ir aš pareikšt savo nuomonę apie šių metų Euroviziją. Ji bus kiek keista ir ne visiems patiks.
                                Nusivyliau ukrainietės pergale. Eurovizija vėl tapo politinio gailesčio konkursu. Galėjo ir lietuviai nusiųst Smilgevičiūtę, kad ji paraudotų prieš visą Europą kaip mus vežė į Sibirą, tas pats būtų. Nieko neturiu prieš Ukrainą, tačiau daina per sunki ir neįsimenanti. Mano nuomone ji net TOP5 neverta. Nuraminant aistras pasakysiu kad ir ruso daina nelabai patiko. Toje vietoje kur atsidūrė gal ir verta būti, bet ne aukščiau.
                                Nustebino vengro žema vieta. Tikėjaus kad niekur tarp favoritų neminimas Freddie taps tamsiuoju arkliuku. Klydau... O daina mano asmenine nuomone tikrai verta būti tarp penkių geriausių.
                                Lenkui taip pat prognozavau panašią vietą kokią jis užėmė. Nustebino tai kad komisijos vertinime jis liko priešpaskutinis. Įdomu, kas lėmė tokį prastą rezultatą?
                                Latvija ir Azerbaidžanas taip pat buvo verti dešimtuko, o Malta ir Armėnija- ne.
                                Montvydas taip pat turėjo būt 2-3 vietom aukščiau. Bet gal čia veikia patriotizmas
                                Britai ir airiai galėtų savo atskirą konkursą rengt. Vėl nusiųstos per daug britiškos dainos, kurios Europos, savaime suprantama, nežavi.
                                Ir aišku politika- dalykas, kuris mane ypač supykdė šioje Eurovizijoje. Apie Ukrainą jau kalbėjau, bet mane supykdė kiti faktai. Lietuvos, Latvijos, Estijos ir Ukrainos komisijos neskyrė Rusijai nė vieno balo, kai Ukrainos žiūrovai skyrė 12(!), o Lietuvos- 8 balus. Rusijos komisijos ir žiūrovų vertinimas Ukrainai taip pat kardinaliai skyrėsi(atitinkamai 0 ir 10 balų). Puikų apolitiškumo pavyzdį visai Rytų Europai parodė baltarusiai, Lietuvai skyrę 10, o Rusijai "tik" 8 balus. Gruzija taip pat "užmiršo" lietuvius jiems skyrę "tik" 5 balus.
                                Vienu žodžiu, šiais metais Eurovizija būtų nuvylus, jei ne Montvydo 9 vieta. Nuostabus rezultatus, su kuriuo sveikinu visus!
                                Ukraina visą laiką buvo tarp konkurso favoritų. Tad jokios sensacijos čia nėra.
                                O dėl politikos viskas natūralu, matyt dar nemažai Europoje žmonių, kurie negali užsimerkti prieš brutalią agresiją. Šiaip, Rusija jau prieš 2 metus turėjo būti pašalinta iš šio konkurso.

                                Comment


                                  Būkim biedni, bet teisingi, Ukraina minima tarp favoritų ir buvo dėl politikos...

                                  Comment


                                    Parašė oranger Rodyti pranešimą
                                    Ukraina visą laiką buvo tarp konkurso favoritų. Tad jokios sensacijos čia nėra
                                    O dėl politikos viskas natūralu, matyt dar nemažai Europoje žmonių, kurie negali užsimerkti prieš brutalią agresiją. Šiaip, Rusija jau prieš 2 metus turėjo būti pašalinta iš šio konkurso.
                                    Ne sensacija, nes kaip jau sakiau Eurovizija visiem tapo žinoma kaip gailesčio konkursas.
                                    O ta agresija dar ne tokia brutali(tiktais maldauju nesupyk už šiuos žodžius) kad Rusiją reiktų izoliuot nuo Europos kaip Jugoslaviją 1992-1994 m.

                                    Comment


                                      Parašė boo Rodyti pranešimą
                                      Būkim biedni, bet teisingi, Ukraina minima tarp favoritų ir buvo dėl politikos...
                                      Koks skirtumas kaip ji buvo minima? Ar jeigu Montello laimėtų dėl politikos, būtum labai nelaimingas?

                                      Comment


                                        Parašė spirit Rodyti pranešimą
                                        Jei daina būtų įsimenama, tai aš melodiją gal ir dabar prisiminčiau. Bet to nėra, nes aš melodiją pamiršau dar neprasidėjus sekančiai dainai Na bet čia kaip kam.
                                        Čia tikrai kaip kam, man asmeniškai Ukrainos daina irgi nieko gero, bet tarp pažįstamų tikrai daug kam ji patiko(ir jie tikrai nėra kokie ukrofilai visame šiandieniniame geopolitiniame kontekste ir tikrai ne dėl gailesčio balsavo) ir suprantu, kad čia tas atvejis kai dėl skonio paprasčiausiai nesiginčyjama.

                                        Comment


                                          Parašė Elis Rodyti pranešimą
                                          Ne sensacija, nes kaip jau sakiau Eurovizija visiem tapo žinoma kaip gailesčio konkursas.
                                          O ta agresija dar ne tokia brutali...
                                          Jiems papasakok...

                                          http://memorybook.org.ua/index1.htm

                                          Comment

                                          Working...
                                          X