Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Knygų rekomendacijos

Collapse
Tai svarbi tema.
X
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Turiu dovanų lt. baltų lankų knigyno .
    Gal kas patarimų, mokslinės literatūros
    Please ....
    Paskutinis taisė Tomasl; 2006.09.22, 21:54.

    Comment


      man tai labiausiai patiko Vilio Lacio "Žvejo sūnus"
      taip pat Remarko "Trys draugai", Sruogos "Dievų miškas"

      Comment


        Manau kauniečiams (gal ir ne tik) turėtų patikti nauja Juodvalkio knyga apie pokarinį Kauną.



        http://www.super.lt/?content=product&prod_id=7950

        Comment


          Galėčiau jums parekomenduoti nesenei mano perskaitytas knygas , tokias kaip : "Doriano Grėjaus portretas" (Oscar Wilde) , palikęs man tikrai neblogą įspūdį ir sukėlęs naujas mintis bei pojūčius , taip pat "Kuprelis" (Ignas Šeinius) kiek paprastesnis , tačiau tikrai įdomus kūrinys ir "Laiškai Lucilijui" (Seneka) - tikros filosofijos mėgėjams .

          Na , mano skonį žinote , taigi , gal kas galėtų parekomenduoti kanors panašaus iš tokios serijos knygų ? Būčiau labai dėkingas .
          Paskutinis taisė inz1K; 2006.10.29, 22:01.

          Comment


            Parašė Sss Rodyti pranešimą
            man tai labiausiai patiko Vilio Lacio "Žvejo
            V. Lacio perskaitęs turbūt viską.

            IT. Sicilija
            PT. 11 dienų Portugalijos keliais
            LT. Kaunas 2009.01.04

            Comment


              Parašė inz1K Rodyti pranešimą
              Galėčiau jums parekomenduoti nesenei mano perskaitytas knygas , tokias kaip : "Doriano Grėjaus portretas" (Oscar Wilde) , palikęs man tikrai neblogą įspūdį ir sukėlęs naujas mintis bei pojūčius , taip pat "Kuprelis" (Ignas Šeinius) kiek paprastesnis , tačiau tikrai įdomus kūrinys ir "Laiškai Lucilijui" (Seneka) - tikros filosofijos mėgėjams .

              Na , mano skonį žinote , taigi , gal kas galėtų parekomenduoti kanors panašaus iš tokios serijos knygų ? Būčiau labai dėkingas .

              Gal kartais 10-okas būsi, nes man ir tokias kygas reikėjo perskaityti, tikrai neblogos, man patiko. Manyčiau tau turėtų patikti "Meistras ir Margarita"( Michail Bulgakov).
              Pats ką tik baigiau skaityti " Viskas nušvista"(Jonathan Safran Foer) Linksma, bet kartu ir verčianti susimąstyti knyga, ypač patiko trumpos pašalinės istorijos įsiterpiančios į tekstą.

              Comment


                Kur gaut H.Daktaro "Islikti zmogumi" knyga,jeigu kas mate knygynose butinai praneskit
                http://vilnius-town.myminicity.com/ind

                Comment


                  Kiek žinau, tai ji yra neplatinama, išleista labai ribotu tiražu ( atrodo 400) nežinomoje leidykloje, ir ją gavo tik artimi Daktarui asmenys. Pats per pažystamų pažystamus buvau ją gavęs, bet labai trumpam laikui, todėl tingėjau ir neskaičiau. Praverstų jei ruoščiaus sėst, nes ten pagrinde patarimai kaip elgtis kaliūzėj.

                  Comment


                    Parašė syle Rodyti pranešimą
                    Kiek žinau, tai ji yra neplatinama, išleista labai ribotu tiražu ( atrodo 400) nežinomoje leidykloje, ir ją gavo tik artimi Daktarui asmenys. Pats per pažystamų pažystamus buvau ją gavęs, bet labai trumpam laikui, todėl tingėjau ir neskaičiau. Praverstų jei ruoščiaus sėst, nes ten pagrinde patarimai kaip elgtis kaliūzėj.
                    Aisku,siaip norejau del idomumo paskaityt
                    http://vilnius-town.myminicity.com/ind

                    Comment


                      Visai galima paskaitinėti vieno kažkokio lenkų autoriaus knygutę "Žiurkinas". Kažkaip pasikeičia požiūris į visą graužikų giminę ir...dar labiau galima įsitikinti, kokie baisūs yra žmonės.

                      Comment


                        Jei kam depresija ar šiaip liūdna, tai rekomenduoju šią knygą:
                        http://www.skaityta.lt/boardbin/arti...age=HerojaiMes

                        Veiksmas vyksta Berlyne (padalintame).

                        Comment


                          Man labiausiai patinka V. Sekspyro "Hamletas" ir B. Sruogos "Dievu miskas". Abi knygos labai skirtingu siuzetu, bet abi vertos demesio siuo metu skaitau labai faina S. Parulskio ese rinkini "Nuogi drabuziai". Cia autorius neseniai po skyrybu su zmona, apraso savo isgyvenimus, jausmus ir vienisa savo gyvenima, apraso savo ispudzius is jo aplankytu vietu. Kai kur tekstai sokiruoja, bet bendras siuzetas man patinka Beje, nerekomenduociau skaityti jaunesniems nei 16 m., o jei ir tie nelabai subrende ir ruosiasi krizenti nuo kiekvieno nesvankesnio zodzio, tai jiems gal geriau paluket dar pora metu iki brandumo
                          Paskutinis taisė Ametistas; 2007.01.28, 15:18.
                          www.nvtka.lt - Nacionalinė viešojo transporto keleivių asociacija. Tapk ir tu jos dalimi!

                          Comment


                            Kelios perskaitytos knygos pastaruoju metu:

                            1.E. Gimžauskas "Baltarusių veiksnys formuojantis Lietuvos valstybei 1915-1923 metais.

                            Mokslinė ir gan sausoka knyga, bet vertinga faktine medžiaga ir tuo, kad šia tematika dabar turbūt didžiausios apimties darbas mūsų istoriografijoje.

                            2.Э. Энгл, А. Паананен "Советско - финская война 1939 - 1940

                            Lengvai skaitėsi, yra įdomių faktų, kilo apmastymų Lietuvos ginybos klausimais atėjusvalandai X.

                            3. S. Zetterberg "Suomija po 1917 metų"
                            Bendrais bruožais nušviečia politinį, ekonominį (socialinį) bei kultūrinį Suomijos gyvenimą. Gilių analizių nėra, tiesiog paminėti svarbiausi faktai ir pan.

                            4. G. Surgailis "Lietuvos karinis laivynas 1935-1940 metais. Įdomi dalis apie numatytą tada laivyno plėtojimą apimantį laikotarpį iki 6-ojo dešimtmečio pradžios.
                            GE. Tbilisis / თბილისი | GE. Batumis / ბათუმი | GE. Aukštutinė Svanetija / ზემო სვანეთი

                            Comment


                              Mirė rašytojas K. Vonnegutas

                              A.A., belieka skaityti jo mintis, išdėstytas puikiose knygose...
                              Miestai ir architektūra - http://www.miestai.net

                              Comment


                                Pati geriausia knyga, kurią kada nors skaičiau yra Biblija, pilna detektyvų, pasakų, eilių, meilės istorijų... Po jos būtų kunigo Salvijaus Pranskūno "Atviras". Trečioje vietoje - a.a. Jurgos Ivanauskaitės literatūrinė kūryba. Žinoma, visa tai yra tiems, kurie bent kiek domisi egzistenciniais dalykais, tačiau tuo pat metu manau, kad tie, kurie jais domisi, šias knygas puikiai žino

                                Comment


                                  Skaitau Erlicko 'Pavadinimą" iš LR kolekcijos. Niekaip nenustoju žvygaut. Ironijos perpildyta gera knyga.

                                  Comment


                                    Kaip prisiverst perskaityt "Altorų šešėly"?

                                    Comment


                                      Parašė Akela Rodyti pranešimą
                                      Kaip prisiverst perskaityt "Altorų šešėly"?
                                      Svarbu prisiverst pradet skaityt. O paskui... kai krešulį pramuši, per pūlius eina kaip per sviesta man šis veikalas tai labai lengvai skaitėsi, atrodo, per 1 savaitę įveikiau...

                                      Comment


                                        Parašė Akela Rodyti pranešimą
                                        Kaip prisiverst perskaityt "Altorų šešėly"?
                                        O kam verst? Labai gera knyga, atsimenu kokioj 8 ar 9 klasėj skaičiau. Kuo daugiau įvairesnės literatūros skaitysi, tuo labiau pravers ateity.

                                        Comment


                                          Parašė rat Rodyti pranešimą
                                          O kam verst? Labai gera knyga, atsimenu kokioj 8 ar 9 klasėj skaičiau. Kuo daugiau įvairesnės literatūros skaitysi, tuo labiau pravers ateity.
                                          Man ji programoj yra, tai niekur neišsisuksiu. Bet va liko savaitė , o per praėjusias tris perskaičiau tik 50psl. Labai psichologiškai sunku skaityt tokią knygą, kuri tiek iš išorės nepatraukli, tiek apimtis jos baisoka Niekur nedingsiu ;/

                                          Comment

                                          Working...
                                          X