Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Priekabiavimo skandalai

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    #61
    senasnamas, nu kam reklamuoti Janutienės laidas, kuriose šitas PR menedžeris yra etatinis dalyvis. Nei vienas, nei kitas nekelia pasitikėjimo.

    Comment


      #62
      Esmė ne Janutienė, o tai, kad tų merginų pasakojimai buvo renkami organizuotai.

      Comment


        #63
        Parašė R.D. Rodyti pranešimą
        Ar čia forume koks konservų gynėjų frontas? Atsiribokite nuo savo preferencijų.
        Politikui taikomi aukštesni moraliniai kriterijai, negu šiaip gatvės praeiviui. Jeigu (sic!) tikrai taip buvo ir Majauskas naudojosi jaunom merginom (o juk toji mergina sakė, kad bent 4 žino tokias), kuomet dar yra vedęs ir turi vaikų, yra labai apgailėtina. Ar jums tai yra norma, kai vedęs politikas, vedasi namo apgirdytas moksleives, prikabinęs joms makaronų, o paskui bando temptis į lovą. Jeigu taip, tai ok, klausimų nėra.
        Tuo labiau jo gynybinė taktika "dėmesio centre" buvo tikrai keista.
        O tai aš dabar kyborgu balsu ir pasislėpęs veidą apkaltinu R.D, kad jis man per naisių festivalį kišo rankas į kelnes. Tai arba dedi kortas ant stalo, kad prie manęs X, priekabiavo Y, ten ir tada, kitaip tai nieko verti pareiškimai, kad ir kaip jūsų nuoskaudas pamalonintų.

        Comment


          #64
          Parašė rmss Rodyti pranešimą

          O tai aš dabar kyborgu balsu ir pasislėpęs veidą apkaltinu R.D, kad jis man per naisių festivalį kišo rankas į kelnes. Tai arba dedi kortas ant stalo, kad prie manęs X, priekabiavo Y, ten ir tada, kitaip tai nieko verti pareiškimai, kad ir kaip jūsų nuoskaudas pamalonintų.
          Man gynyba būtų tokia (skirtingai negu Majausko "tegu šneka"):
          1. Paduodu jūs į teismą už šmeižtą;
          2. Jūs įrodykite (vaizdo kameros, liūdininkai), kad aš buvau "Naisių festivalyje", nes niekad ten gyvenime nebuvau.
          3. Aš esu pasiryžęs eiti net iki melo detektoriaus (jeigu tik tokia galimybė įmanoma), nes esu 100 proc. užtikrintas, kad to nebuvo nes: a) aš niekad nebuvau tame festivalyje, net nepamenu, ar kada nors esu buvęs Naisiuose; b) nežinau, kas jūs toks ir kodėl (greičiausiai esate vyras) turėčiau vyrui kišti rankas į kelnes?
          4. Mes šiaip apskirtai esame nepažįstami, todėl nežinau, kodėl turėčiau tai daryti nepažįstamajam ar pažįstamam...
          5. Esu pasirengęs rasti liūdininkus, kurie patvirtintų mano nebuvimą Naisių festifalyje "Naisių vasara" (?), kuris vyko liepos 8-9 d. aš buvau Vilniuje ir turiu ne vieną žmogų, kurie tai patvirtintų.

          Tai va, mano atsimušimas. Esu užtikrintas, kad jūs pralaimėsite ir neturiu ko jaudintis ir kalbėti vėjus.
          Paskutinis taisė R.D.; 2018.03.07, 10:52.

          Comment


            #65
            Parašė R.D. Rodyti pranešimą

            Man gynyba būtų tokia (skirtingai negu Majausko "tegu šneka"):
            1. Paduodu jūs į teismą už šmeižtą;
            2. Jūs įrodykite (vaizdo kameros, liūdininkai), kad aš buvau "Naisių festivalyje", nes niekad ten gyvenime nebuvau.
            3. Aš esu pasiryžęs eiti net iki melo detektoriaus (jeigu tik tokia galimybė įmanoma), nes esu 100 proc. užtikrintas, kad to nebuvo nes: a) aš niekad nebuvau tame festivalyje, net nepamenu, ar kada nors esu buvęs Naisiuose; b) nežinau, kas jūs toks ir kodėl (greičiausiai esate vyras) turėčiau vyrui kišti rankas į kelnes?
            4. Mes šiaip apskirtai esame nepažįstami, todėl nežinau, kodėl turėčiau tai daryti nepažįstamajam ar pažįstamam...
            5. Esu pasirengęs rasti liūdininkus, kurie patvirtintų mano nebuvimą Naisių festifalyje "Naisių vasara" (?), kuris vyko liepos 8-9 d. aš buvau Vilniuje ir turiu ne vieną žmogų, kurie tai patvirtintų.

            Tai va, mano atsimušimas. Esu užtikrintas, kad jūs pralaimėsite ir neturiu ko jaudintis ir kalbėti vėjus.
            Arba aš kažką praleidau šioje istorije, arba mano žiniomis asmuo nėra žinomas. Tai ką tada į teismą duoti?

            Comment


              #66
              Parašė rmss Rodyti pranešimą

              Arba aš kažką praleidau šioje istorije, arba mano žiniomis asmuo nėra žinomas. Tai ką tada į teismą duoti?
              O kur čia problema? Susirandu advokatą, nueinu į policiją, parašau "zajava", kad kažkokia mergina per TV prišnekėjo apie mane melą ir tegu dirba teisėsauga. Negi šitoje valstybėje galima būtų kalbėti ką tik nori be jokios atsakomybės?

              Comment


                #67
                Parašė R.D. Rodyti pranešimą

                O kur čia problema? Susirandu advokatą, nueinu į policiją, parašau "zajava", kad kažkokia mergina per TV prišnekėjo apie mane melą ir tegu dirba teisėsauga. Negi šitoje valstybėje galima būtų kalbėti ką tik nori be jokios atsakomybės?
                Ir reputacija jau sugadinta, nepriklausomai nuo tyrimo baigties.

                Comment


                  #68
                  Parašė rat
                  Kalbant grynai hipotetiškai: 30 m. konservatorius krikščionis politikas turintis žmoną ir du vaikus galėtų girdyti 18-metes 19-metes "chickenhead'es" ir jas dulkint? Tau gera?
                  Gal ir negalėtų, bet dauguma 18-mečių panų tikrai norėtų pasip... su išvaizdžiu 30-mečiu turinčiu butą senamiesčio širdyje, kitaip į svetimus namus šiaip jau apsidairyti tikrai nelįstų.

                  Parašė sankauskas Rodyti pranešimą
                  O šiaip tai labai patinka #metoo fenomenas. Džiugu dėl moterų emancipacijos, savotiško išsilaisvinimo iš tos patriarchalinės, dievobaimingos, dogmatiškos XX amžiaus visuomenės prietarų psichozės.
                  Visa tai jau įvykę prieš ne vieną dešimtmetį. Dabar su tuo #metoo atrodo, kad grąžinam moteris prie patriarchalinių dogmų, jei laikom jas kvailomis, naiviomis, silpnomis, negalinčiomis pasakyti "ne", neturinčiomis nuomonės ir pan.
                  Paskutinis taisė Lettered; 2018.03.07, 15:00.
                  Flickr

                  Comment


                    #69
                    Parašė rat

                    Jooooo... tikras intelektualas
                    Ne intelektualas, bet merginas pažįstu. Siūlau paskaityti jums ir kitiems naivuoliams, galvojantiems, kad šiuolaikines 18-metes gali nupušę meno akademijos dėstytojai šantažuoti ir maustyti:

                    Sveiki. Viešojoje erdvėje, kaip ir gyvenime, aš dažniausiai užsiiminėju nesąmonėm, bet šįkart norėčiau paprašyti truputį susikaupimo ir rimties.

                    Iš nuotraukos, kurią pridedu prie teksto galite suprasti apie ką bus kalbama. Žurnalistė prašo merginos, kuri visiškai ne prie ko, niekaip nesusijusi su asmeniu minimu jos klausime, liudyti išsaugant jos anonimiškumą. Kitaip tariant yra kuriama istorija iš niekur tema, kuri reikalauja itin daug subtilumo ir sveiko proto. Anonimiškumo garantavimas reiškia, kad gali sakyti ką nori, o mes turėsim ką parašyti.
                    https://www.facebook.com/from.jamal....34526039960653
                    Paskutinis taisė Lettered; 2018.03.07, 15:21.
                    Flickr

                    Comment


                      #70
                      Šiaip jau man susidaro įspūdis, kad Majausko istorija (tikra ar išgalvota - neturi jokios esmės) atsirado kažkur giliai vieno Kultūros komiteto kuluaruose.

                      Comment


                        #71
                        Šiaip jau man susidaro įspūdis, kad Majausko istorija (tikra ar išgalvota - neturi jokios esmės) atsirado kažkur giliai vieno Kultūros komiteto kuluaruose.
                        Ne, čia tiesiog G. Landsbergis stiprina savo autoritetą ir šluoja iš partijos už save gudresnius: Langaitis, Majauskas... Kas sekantis?

                        Comment


                          #72
                          Parašė rat

                          Jeigu eisi išgerinėti su sankausku ir John'u, o jie tave, šiuolaikinį, kokiam nors Vokiečių gatvės bute pagaidins, tai aš irgi pakomentuosiu, kad pats norėjai.
                          Man šitoje jūsų analogijoje įdomiausia vieta, ten kur Sankauskas su John yra neabejoti gaidintojai, menkiausiai progai pasitaikius.

                          Comment


                            #73
                            Parašė Sula Rodyti pranešimą
                            Šiaip jau man susidaro įspūdis, kad Majausko istorija (tikra ar išgalvota - neturi jokios esmės) atsirado kažkur giliai vieno Kultūros komiteto kuluaruose.
                            Visaip gali būti, bet man labiausiai patinka daržo pirmininko objektyvumas.

                            Comment


                              #74
                              Puikus interviu su M. Gardauskaite, kuri, matosi, daug ką žino apie šitą istoriją: https://www.facebook.com/InfoTV.LT/v...hs&pnref=story
                              Lietuva visiems.

                              Comment


                                #75
                                Apie Metoo mano nuomonė tokia: yra toks dalykas, kaip nekaltumo prezumpcija. Jeigu žmogų kažkuo kaltini - turi būti įrodymai. Ir tai turėtų būti daroma teisiniu būdu.

                                Ir ne apkaltintojo reikalas įrodyti, kad jis nekaltas, o kaltinančiosios pusės reikalas yra įrodyti, kad tas asmuo yra tikrai kaltas.

                                Kai dar buvau vaikas, tokia viena chebra (su kuriais labai nesutariau) pripasakojo mano tėvams, kad matė mane rūkantį. Džiaugiuosi, kad tėvai nepuolė iš karto tikėti, bet patikrino patys informaciją (aišku, tada dar net nebuvau cigaretės burnoje turėjęs). Ne, aš nesakau, kad merginos meluoja - jokiu būdu. Priekabiaujančių ir savęs nevaldančių veikėjų visada buvo, ir to negalima toleruoti. Bet kur garantija, kad negali atsirasti tokių, kurios sugalvos pasinaudoti visu šitu Metoo ir ką nors apšmeižti? Dėl to ir sakau - įrodymai, šventas dalykas.
                                Snowflakes will attack U <3

                                Comment


                                  #76
                                  Parašė rat
                                  Teisingai, reikia viską filmuoti ir įrašinėti 24/7, nes kas žino, kur papriekabiaut sugalvos.
                                  Neteisingai, jokių įrodymų ir tyrimų nereikia, iš kart tiesiai į zoną, arba dar geriau - ant pagalio.
                                  Flickr

                                  Comment


                                    #77
                                    Parašė abruo Rodyti pranešimą
                                    Puikus interviu su M. Gardauskaite, kuri, matosi, daug ką žino apie šitą istoriją: https://www.facebook.com/InfoTV.LT/v...hs&pnref=story
                                    Papilstė iš tuščio į kiaurą. Kuo toliau, matosi TV angažuotumas kuo daugiau išspausti iš šio "sėkmingo projekto".
                                    P.S. Aš pats nemėgstu tokių asmenybių kaip Majauskas.

                                    Comment


                                      #78
                                      Parašė Tomizmas Rodyti pranešimą
                                      Apie Metoo mano nuomonė tokia: yra toks dalykas, kaip nekaltumo prezumpcija. Jeigu žmogų kažkuo kaltini - turi būti įrodymai. Ir tai turėtų būti daroma teisiniu būdu.

                                      Ir ne apkaltintojo reikalas įrodyti, kad jis nekaltas, o kaltinančiosios pusės reikalas yra įrodyti, kad tas asmuo yra tikrai kaltas.

                                      Kai dar buvau vaikas, tokia viena chebra (su kuriais labai nesutariau) pripasakojo mano tėvams, kad matė mane rūkantį. Džiaugiuosi, kad tėvai nepuolė iš karto tikėti, bet patikrino patys informaciją (aišku, tada dar net nebuvau cigaretės burnoje turėjęs). Ne, aš nesakau, kad merginos meluoja - jokiu būdu. Priekabiaujančių ir savęs nevaldančių veikėjų visada buvo, ir to negalima toleruoti. Bet kur garantija, kad negali atsirasti tokių, kurios sugalvos pasinaudoti visu šitu Metoo ir ką nors apšmeižti? Dėl to ir sakau - įrodymai, šventas dalykas.
                                      O jeigu matau žmogėną, lipantį lauk pro mano sandėliuko langą su mano žoliapjove, galiu skambinti policijai? Nes gi taip skambindamas preziumuoju,kad jis kaltas, nors teismas dar jo nenuteisė?
                                      If a lion could speak, we could not understand him.

                                      Comment


                                        #79
                                        Parašė sankauskas Rodyti pranešimą

                                        O jeigu matau žmogėną, lipantį lauk pro mano sandėliuko langą su mano žoliapjove, galiu skambinti policijai? Nes gi taip skambindamas preziumuoju,kad jis kaltas, nors teismas dar jo nenuteisė?
                                        #metoo būtų jei po 5 metų sakytum, kad įtari, kad tas žmogėnas pavogė tavo žoliapjovę. Tik tarp eilučių duotum suprast, kad nepameni ar išvis turėjai žoliapjovę. Ir visą tai sakytum anonimiškai internetuose Bet policijai nesiskųstum.

                                        Comment


                                          #80
                                          Parašė Sula Rodyti pranešimą

                                          Papilstė iš tuščio į kiaurą. Kuo toliau, matosi TV angažuotumas kuo daugiau išspausti iš šio "sėkmingo projekto".
                                          P.S. Aš pats nemėgstu tokių asmenybių kaip Majauskas.
                                          O Gardauskaitė tikrai dirba Vyriausybėje? tada kažkaip nieko nuostabaus, kad nei dienai nepraėjus po Majausko skandalo eina straipsniai apie krizę pas konservatorius.

                                          Turbūt ta pati:
                                          VU TSPMI Viešosios politikos analizės magistro programos studentė, LR Vyriausybės kanceliarijos Strateginių pokyčių grupės jaunesnioji projektų vadovė
                                          http://www.tspmi.vu.lt/vu-tspmi-zmon...-gardauskaite/

                                          Comment

                                          Working...
                                          X