Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Eurovizija 2014. Kopenhaga

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Parašė Lettered Rodyti pranešimą
    Neturite humoro jausmo Jeigu humoras yra neva kažko nepriėmimas, tuomet apskritai iš nieko negalim šaipytis.
    Austrijos humorą supratau ir jis buvo labai skoningas, išreiškiantis paramą, nes tai buvo susitapatinimas, o ne išskyrimas, kaip Lietuvos atstovo pranešėjo. Austrijos humorą suprato ir didžiuma gyvos auditorijos, priėmusi jį garsiu juoku. O Igno juoko daugelis nesuprato ir svarstė, kaip reaguoti - kaip įžeidimą ar juoką. Iš tiesų tai ten buvo atviras įžeidimas, įvyniotas į juoko apmušalą.
    www.nvtka.lt - Nacionalinė viešojo transporto keleivių asociacija. Tapk ir tu jos dalimi!

    Comment



      BBC

      Iki kur pasaulis nusirito, vajė vajė

      Comment


        Ametistai, yra internetas ir yra youtube, kur bet kada gali pasižiūrėt įrašą dienos metu. Taip, aš sutinku kad aš turiu auklėti savo vaikus. Bet vaikai yra toks dalykas, kuriems yra viskas įdomu ir jie visko klausinėja. Todėl pamatę transvestitą jie manęs paklaus kas tai yra. Ir kuo daugiau jie jų matys, tai tuo daugiau apie juos gali klausinėt ir man bus vis sunkiau įrodyt kad tai yra blogis . Bijau kad vieną dieną jie gali pasakyt kad būti transvestitu yra normalu. Aišku, aš vaikų dar neturiu ir nežinau kaip man pavyks juos išauklėti, bet niekada nesakyk niekada.
        You might surprise yourself.

        Miestai.net FB

        Comment


          Spaudos konferencijos metu pasakyta, kad ji/jis gali būti konkurso vedėja kitais metais.

          Comment


            Spaudos atstovų balsavimo rezultatai prieš konkurso finalą:


            SVT

            Top-3:

            1. Austrija,
            2. Švedija,
            3. Nyderlandai.

            Comment


              Galit pažiūrėti, kas ir kaip balsavo antrajame pusfinalyje. Lietuva beje tik per plauką nepateko - liko 11 vietoje:

              http://www.eurovision.tv/page/histor...873#Scoreboard

              Comment


                Pusfinalių balsavimo rezultatai

                Bendri (žiuri ir Tv žiūrovų suminiai) balsai, kurie lėmė rezultatus:

                Pirmojo pusfinalio

                1. Nyderlandai - 150 (balų)
                2. Švedija - 131
                3. Vengrija - 127
                4. Armėnija - 121
                5. Ukraina - 118
                6. Rusija - 63
                7. Juodkalnija
                8. Islandija - 61
                9. Azerbaidžanas - 57
                10. San Marinas - 40
                ____________________
                11. Portugalija - 39
                12. Estija - 36
                13. Latvija - 33
                14. Belgija - 28
                15. Albanija - 22
                16. Moldova - 13.

                Antrojo pusfinalio

                1. Austrija - 169
                2. Rumunija - 125
                3. Suomija - 97
                4. Šveicarija - 92
                5. Baltarusija - 87
                6. Norvegija - 77
                7. Graikija - 74
                8. Lenkija - 70
                9. Malta - 63
                10. Slovėnija - 52
                ____________________
                11. Lietuva - 36
                12. Airija - 35
                13. Makedonija - 33
                14. Izraelis - 19
                15. Gruzija - 15.

                Daugiau informacijos: http://www.eurovision.tv/page/histor...est?event=1893. Taip pat galima patikrinti, kaip balsavo kiekvienos šalies (atskirai) žiuri ir TV žiūrovai.
                Paskutinis taisė Silber418; 2014.05.11, 02:07.

                Comment


                  Grįžtant į temą, aš vis negaliu suprast, kodėl niekas nesiima keist pusfinalių balsavimo sistemos? T.y. kad balsuoja tik tos šalys, kurios dalyvauja tame pusfinalyje. Kodėl negali tiek viename, tiek kitame pusfinalyje balsuot apskritai visos šalys, kurios dalyvauja konkurse?
                  You might surprise yourself.

                  Miestai.net FB

                  Comment


                    Finalo rezultatai

                    1 Austrija - 290
                    2 Nyderlandai - 236
                    3 Švedija - 218
                    4 Armėnija - 174
                    5 Vengrija - 143
                    6 Ukraina - 113
                    7 Rusija - 89
                    8 Norvegija - 88
                    9 Danija - 74
                    10 Ispanija - 74
                    11 Suomija - 72
                    12 Rumunija - 72
                    13 Šveicarija - 64
                    14 Lenkija - 62
                    15 Islandija - 58
                    16 Baltarusija - 43
                    17 Jungtinė Karalystė - 40
                    18 Vokietija - 39
                    19 Juodkalnija - 37
                    20 Graikija - 35
                    21 Italija - 33
                    22 Azerbaidžanas - 33
                    23 Malta - 32
                    24 San Marinas - 14
                    25 Slovėnija - 9
                    26 Prancūzija - 2.

                    Daugiau informacijos: http://www.eurovision.tv/page/histor...est?event=1893. Taip pat galima patikrinti, kaip balsavo kiekvienos šalies (atskirai) žiuri ir TV žiūrovai.

                    Comment


                      Parašė spirit Rodyti pranešimą
                      Taktiškai ar ne taktiškai pasielgė tai man yra visiškai dzin. Čia yra šeimos vertybių reikalas. Aš nenorėčiau kad mano vaikai matytų visokius barzdotus transvestitus.
                      O kaip Lenkijos "krutingos" moteriškės? (typiška for East-Europe) Viskas gerai su jomis? Tik vaikam ir žiurėti tai, kad ateityje žinotų kam moteris yra skirta?

                      Tiesiog manau reikia džiaugtis, kad Europa pajudėjo dar vienu zingsniu į priekį.

                      Comment


                        Parašė Ametistas
                        Atsiprašyk ir išsiplauk burną. Ir neklijuok savo kalėjimo žargonybių žmonėms, kurių net nepažįsti. Tau dar toli, matau, iki tinkamo bendravimo lygmens - tik įžeidinėjimais spjaudytis moki.
                        Nematau kur ka galejau izeist. Cia jau tavo perdetas jautrumas ir tolerancija. Cia panaskai kaip su rasizmu...pavadink juoda juodu, tai apsauks rasizmu. Bet jei juodas mane pavadintu baltu, tai as jau netureciau isizeist.

                        Plius ,kodel ture iau atsiprasyt ar mazka izeist ,pavadindamas daiktus tikraisiais vardais. Jokio kalejimo zargono nevartojau ir nieko neapspjoviau. Pedikas - giesiog zodzio pederastas trumpinys. Tai tarptauti is , graiku kilmes zodis. Reiskia ta pati,kaip ir gejus. Prasau pasitikrinti tarptautiniu zodziu zodyne. Irturetum atsiprasyti manez, nes izeidei .
                        Paskutinis taisė StarSailor; 2014.05.11, 08:37.

                        Comment


                          Parašė StarSailor
                          sutinku. Siaip vaikams eurovizijos visai nereiketu ziuret. O austrai laimejo vien del to ,kad pedikas dainavo. Daina pati nebuvo ispudinga.
                          Apie tą ir eina kalba. Nereikia daryti kažkokių išvadų vien dėl to, jog tu taip manai. Man pavyzdžiui Austrijos daina buvo viena gražiausių, nors ir nemaniau, kad laimės (vien dėl išvaizdos). Tai, kad tau daina graži, nereiškia, kad ir visai likusiai Europai nebuvo graži.

                          Comment


                            Nu va, ko gero, Eurovizijos kryptis ir gandai kitais metais gana aiškūs bus Daugiau - be komentarų...

                            Comment


                              Kitais metais galima jau ir daugiau tokių barzdotų "moteriškių" laukti
                              *******
                              Miestai.net Fb

                              Comment


                                Parašė Creatium Rodyti pranešimą
                                Apie tą ir eina kalba. Nereikia daryti kažkokių išvadų vien dėl to, jog tu taip manai. Man pavyzdžiui Austrijos daina buvo viena gražiausių, nors ir nemaniau, kad laimės (vien dėl išvaizdos). Tai, kad tau daina graži, nereiškia, kad ir visai likusiai Europai nebuvo graži.
                                Na as taip manau ir mano nuomone teisinga.

                                Comment


                                  Parašė StarSailor Rodyti pranešimą
                                  Na as taip manau ir mano nuomone teisinga.
                                  Aš tavo nuomonės nepeikiu ir nesitikiu pakeist. Tik sakau, jog tavo nuomonė nėra lygu visos Europos nuomonei, t.y. savo nuomonę sutapatinti su visos Europos nuomone (niekuo nepagrindžiant) - taip nereikėtų daryt

                                  Comment


                                    Net nežiūrėjęs "šou" iškart galėjau pasakyt, kas nugalės Seniai ten nebe dainos varžosi, o kas kaip labiau suintriguos publiką. Ir tolerancija čia ne prie ko.

                                    Comment


                                      Kaip vakar pasakė mano pažįstamas - "finale dalyvavo tik 25 šalys ir laimėjo Olandija". Aš suprantu, kad Lietuva stengiasi panašėti į Europą (pats asmeniškai už integraciją), bet, Dieve, ne tokiais gi būdais. Niekada nemaniau, kad nelaimės tokios karštos panelės iš Lenkijos ar tokia įspūdinga socialinė daina kaip vengrų. Vis dar viliuosi, kad Europa balsavo už austrus žiūrėdama į sieną ir spręsdama tik pagal balsą. Jeigu balsavo tik dėl išvaizdos ir dėka nebijojimo parodyt Europai, kad yra toks... būdas parodyti save, man gėda už Europą.
                                      Aš suprantu, kad Lietuva yra išskirtinė, daug gėjų, lesbiečių, paradai... bet, "mielieji", nereikia pasaulį daryti pagal save, būtent daryti. Spėju po dešimtmečio jau vyks diskusijos tema "Dievas buvo ištvirkėlis, manydamas, kad vyras+moteris yra gerai".

                                      P.S. Mielieji tolerastai, tikiuosi nenorite, kad Lietuvai atstovautų Raulis Mammadi? Nes jeigu norėtumėte, aš nenorėčiau gyventi tarp Jūsų.

                                      Comment


                                        Parašė spirit Rodyti pranešimą
                                        Pizdec. Na nežinau kaip vertint. Austro/-ės daina yra graži ir gerai atlikta, bet tas įvaizdis...

                                        P.S. Mūsų pranešėjas Ignas - malačius - pakėlė nuotaiką
                                        Parašė Creatium Rodyti pranešimą
                                        Juokinga buvo, bet nelabai gražiai vistiek pasielgė.
                                        Gal kas galėtų apšviesti ką jis ten pasakė, nes nežiūrėjau tos vizijos ?

                                        Comment


                                          Parašė Creatium Rodyti pranešimą
                                          Aš tavo nuomonės nepeikiu ir nesitikiu pakeist. Tik sakau, jog tavo nuomonė nėra lygu visos Europos nuomonei, t.y. savo nuomonę sutapatinti su visos Europos nuomone (niekuo nepagrindžiant) - taip nereikėtų daryt
                                          O kodel manai ,kad tai visos Europos nuomone? Keista...nevisos salys dalyvavo, neaisku koks procentas balsavusiu, okius dar komisijos nemaza svori turi. Cia rezultatai atspindi benra europos nuomone lygiai tiek pat, kiek sios dienos refere dumas donbase.
                                          Ir skaip keista...laikras ij antrastes paskaicius tai lenkes skandala ten sukele. Per daug nuogumo, gaslumo ir panasiai. O va pederastas ( tarptautinis zodis, nieko neizeidineju)su suknele tai normalu. Tas ir baisiausia ,kad jau visokios anomalijos ir nukrypimai yra normalu.
                                          Paskutinis taisė StarSailor; 2014.05.11, 11:04.

                                          Comment

                                          Working...
                                          X