Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Eurovizija 2014. Kopenhaga

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Parašė Xedos Rodyti pranešimą
    Gal kas galėtų apšviesti ką jis ten pasakė, nes nežiūrėjau tos vizijos ?
    Per savo pranešimą išsitraukė barzdos skustuvą ir pasakė berods "It's time to shave".
    You might surprise yourself.

    Miestai.net FB

    Comment


      Parašė spirit Rodyti pranešimą
      Per savo pranešimą išsitraukė barzdos skustuvą ir pasakė berods "It's time to shave".
      Nu nieko sau . Tiesa, gal ir netaktiškai pasielgė, bet..........Viskam yra ribos.
      Paskutinis taisė Xedos; 2014.05.11, 11:06.

      Comment


        Parašė StarSailor Rodyti pranešimą
        O kodel manai ,kad tai visos Europos nuomone? Keista...nevisos salys dalyvavo, neaisku koks procentas balsavusiu, okius dar komisijos nemaza svori turi. Cia rezultatai atspindi benra europos nuomone lygiai tiek pat, kiek sios dienos refere dumas donbase.
        Ir skaip keista...laikras ij antrastes paskaicius tai lenkes skandala ten sukele. Per daug nuogumo, gaslumo ir panasiai. O va pederastas ( tarptautinis zodis, nieko neizeidineju)su suknele tai normalu. Tas ir baisiausia ,kad jau visokios anomalijos ir nukrypimai yra normalu.
        Atsiprašau, bet visų pirma tai sunku skaityt ką tu rašai, dėl to galiu ir ne taip suprasti ką nori pasakyt.

        Visos Europos nuomonė yra aiški - Austrija laimėjo. Tačiau dėl kokių priežasčių ji laimėjo - niekas nežino, nes tai asmeninis kiekvieno europiečio pasirinkimas. Todėl negalima sakyt, kad va ji laimėjo, nes atlikėjas buvo transvestitas. Lygiai kaip negalima sakyt, jog laimėjo, nes daina buvo geriausia. Todėl siūlau susilaikyt nuo tokių vertinimų Europos mastu išvis.

        O balsavimo rezultatai yra paskelbti eurovision.tv tinklapyje. Yra net parašyta kaip balsavo kiekvienos šalies atskiras komisijos narys, kaip balsavo žmonės telefonu. Viskas vieša ir prieinama

        Comment


          Žinoma, pas mus vis dar yra žmonių, kuriems daug mieliau matyti jiems patiems patogesnius rezultatus, kuriuos žinoma nulemia ne laisvai balsuojantys asmenys, o kokie nors Batkos ar Huilos.
          Parašė Creatium Rodyti pranešimą
          Atsiprašau, bet visų pirma tai sunku skaityt ką tu rašai, dėl to galiu ir ne taip suprasti ką nori pasakyt.

          Visos Europos nuomonė yra aiški - Austrija laimėjo. Tačiau dėl kokių priežasčių ji laimėjo - niekas nežino, nes tai asmeninis kiekvieno europiečio pasirinkimas. Todėl negalima sakyt, kad va ji laimėjo, nes atlikėjas buvo transvestitas. Lygiai kaip negalima sakyt, jog laimėjo, nes daina buvo geriausia. Todėl siūlau susilaikyt nuo tokių vertinimų Europos mastu išvis.

          O balsavimo rezultatai yra paskelbti eurovision.tv tinklapyje. Yra net parašyta kaip balsavo kiekvienos šalies atskiras komisijos narys, kaip balsavo žmonės telefonu. Viskas vieša ir prieinama

          Comment


            Parašė Tfmachine Rodyti pranešimą
            Žinoma, pas mus vis dar yra žmonių, kuriems daug mieliau matyti jiems patiems patogesnius rezultatus, kuriuos žinoma nulemia ne laisvai balsuojantys asmenys, o kokie nors Batkos ar Huilos.
            Apie ką tu?

            Comment


              Apie kitus brolius ir panašius žmonės.
              Parašė Creatium Rodyti pranešimą
              Apie ką tu?

              Comment


                Parašė Tfmachine Rodyti pranešimą
                Žinoma, pas mus vis dar yra žmonių, kuriems daug mieliau matyti jiems patiems patogesnius rezultatus, kuriuos žinoma nulemia ne laisvai balsuojantys asmenys, o kokie nors Batkos ar Huilos.
                Taip, jeigu man labiau patinka moterys, tai reiškia aš noriu matyti man patogesnius rezultatus. na ką, sulaukėme tos dienos, kai heteroseksualai tampa diskriminuojami ir įžeidinėjami (neva palaikom dar Batkas ir ***)!

                Comment


                  O nepalaikai? Nuraminsiu - heteroseksualai diskriminuojami ir dėl to, kad pvz. yra kvaili arba padaro ką nors blogo, kaip ir visi likę pasaulio gyventojai. Jei aš nesugebu atlikti savo pareigų arba nusišneku, mane smerkia dėl to, o ne dėl mano seksualinės orientacijos.
                  Parašė KitoksBrolis Rodyti pranešimą
                  Taip, jeigu man labiau patinka moterys, tai reiškia aš noriu matyti man patogesnius rezultatus. na ką, sulaukėme tos dienos, kai heteroseksualai tampa diskriminuojami ir įžeidinėjami (neva palaikom dar Batkas ir ***)!
                  Paskutinis taisė Tfmachine; 2014.05.11, 11:43.

                  Comment


                    Parašė Tfmachine Rodyti pranešimą
                    O nepalaikai?
                    Teks Jus nuliūdinti - ne.

                    Comment


                      Sprendžiant iš jūsų pasisakymų čia ir kitur forume, suabejočiau ar ne. Bet velniai nematė, jūs sakot - jūs žinot.
                      Parašė KitoksBrolis Rodyti pranešimą
                      Teks Jus nuliūdinti - ne.

                      Comment


                        Parašė spirit Rodyti pranešimą
                        Ametistai, yra internetas ir yra youtube, kur bet kada gali pasižiūrėt įrašą dienos metu. Taip, aš sutinku kad aš turiu auklėti savo vaikus. Bet vaikai yra toks dalykas, kuriems yra viskas įdomu ir jie visko klausinėja. Todėl pamatę transvestitą jie manęs paklaus kas tai yra. Ir kuo daugiau jie jų matys, tai tuo daugiau apie juos gali klausinėt ir man bus vis sunkiau įrodyt kad tai yra blogis . Bijau kad vieną dieną jie gali pasakyt kad būti transvestitu yra normalu. Aišku, aš vaikų dar neturiu ir nežinau kaip man pavyks juos išauklėti, bet niekada nesakyk niekada.
                        Aš manau, kad tai įgimta, tad nėra ko bijoti
                        Be to, per filmus rodo dar daug ko, o čia irgi tarsi filmas. Nenustebčiau jei jis/ji tokia ir nėra, o pasinaudojo tuo, kad patraukti dėmesį, kaip ir daugelis žvaigždžių.

                        Comment


                          Parašė Creatium Rodyti pranešimą
                          Apie tą ir eina kalba. Nereikia daryti kažkokių išvadų vien dėl to, jog tu taip manai. Man pavyzdžiui Austrijos daina buvo viena gražiausių, nors ir nemaniau, kad laimės (vien dėl išvaizdos). Tai, kad tau daina graži, nereiškia, kad ir visai likusiai Europai nebuvo graži.
                          Atlikimas buvo tikrai gana labai paprastas, tik žmonėms pridėjo įspūdžio jo išvaizda, kuri žaidė žmonių emocijomis. Dauguma galėjo balsuoti iš gailesčio, nes jo rolė tai vienišas visų atstumtas ir engiamas.
                          Paskutinis taisė andyour; 2014.05.11, 11:58.

                          Comment


                            Parašė Irma Rodyti pranešimą
                            Kitais metais galima jau ir daugiau tokių barzdotų "moteriškių" laukti
                            O kada bus vyriškų moterų?

                            Comment


                              Parašė Tfmachine Rodyti pranešimą
                              Sprendžiant iš jūsų pasisakymų čia ir kitur forume, suabejočiau ar ne. Bet velniai nematė, jūs sakot - jūs žinot.
                              1) Eurovizija - ne politika;
                              2) Liberalas nebus už Batkas;
                              3) Hetero visada bus prieš ... (interpretuokit pats);
                              4) Lietuva yra pakanti šalis, čia netradicinės orientacijos žmonės nėra žudomi ir panašiai, bet tikrai nesiruošiu taikstytis su tuo, kad jie nori užimti visą viešąją erdvę ir savo kalbom rodytų, kad heteroseksualai - ne lygis.

                              Comment


                                Parašė andyour Rodyti pranešimą
                                O kada bus vyriškų moterų?
                                Buvo jau. Serbe laimejo su daina "Molitva" kazkuriais metais

                                Comment


                                  Kas trukdo kitiems užimti tą viešąją erdvę ir kur tas rodymas, jog heteroseksualai - ne "lygis"? Kiek suprantu net šių metų Eurovizijoje buvo tik vienas atlikėjas, aiškiai rodantis, jog nėra heteroseksualas. Ir čia jau viešosios erdvės "uzurpavimas"?
                                  Parašė KitoksBrolis Rodyti pranešimą
                                  1) Eurovizija - ne politika;
                                  2) Liberalas nebus už Batkas;
                                  3) Hetero visada bus prieš ... (interpretuokit pats);
                                  4) Lietuva yra pakanti šalis, čia netradicinės orientacijos žmonės nėra žudomi ir panašiai, bet tikrai nesiruošiu taikstytis su tuo, kad jie nori užimti visą viešąją erdvę ir savo kalbom rodytų, kad heteroseksualai - ne lygis.

                                  Comment


                                    Vėlgi, Austrijoje konkursą laimėjo šis dainininkas. Ten irgi vyko laisvas balsavimas. Kur čia visgi tas "uzurpavimas"?
                                    Parašė KitoksBrolis
                                    Kiekvienoje Europos šalyje rodoma Eurovizija nėra viešosios erdvės "uzurpavimas"?

                                    Na o dėl "heteroseksualai - ne lygis" - atidžiau sekite kas vyksta Lietuvoje ir kaip išsireiškia homoseksualai (nors būtent gėjams ir lesbietėms aš kol kas esu tolerantiškas).

                                    Savo profesijos dėka, man tenka bendrauti su skirtingais žmonėmis, kurių tarpe yra ir homoseksualai. Su kai kuriais iš jų palaikau normalius santykius, tačiau 80 procentų jų teigia, kad "geriau būti homo, nei hetero; geriau patirti tai, ko nesi patyręs; tikiuosi, kad ir tu kada nors tokiu tapsi". Čia nėra propaganda? Aš juk nelendu ir nesakau, kad "p**ti moterys yra good". Taip kad nereikia juos tapatint su Kristumi, neva jie irgi patyria kančias.

                                    Comment


                                      Kažkas čia jau prieš konkursą rašė, kad šis konkursas bus skirtas "tolerancijai" skatinti

                                      Comment


                                        Ištrinti bendro pobūdžio pranešimai, nesusiję su eurovizija ir asmeninių santykių aiškinimasis.

                                        Comment


                                          Parašė Ametistas
                                          Tai yra suprantama reakcija. Nors žmogus ir protingas organizmas, bet vis tik mūsų psichologija ir kai kurie gynybiniai instinktai ne visai pasikeitę per šitiek raidos tūkstantmečių.
                                          Tačiau čia jau būtų sąmonės įtaka - reakcija. Pasąmonė yra nepakitusi nuo ankstyvų laikų, nes ji valdo organizmą. Be to, sapnais valdo sąmonę. Dėl to ankstyvoje paauglystėje pradedi sapnuoti priešingos lyties atstovus, o homoseskualų atveju jie tikriausiai sapnuoja savo lyties atstovus.


                                          Romai.
                                          O galima šiuos pranešimus įkelti į temą apie pvz. psichologiją?
                                          Paskutinis taisė andyour; 2014.05.11, 15:01.

                                          Comment

                                          Working...
                                          X