Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Marihuanos legalizavimas

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Parašė Lettered Rodyti pranešimą
    Šalių nėra, bet kiekvienoje šalyje yra daug individų sėkmingai gyvenančių be narkotikų arba vartojančių mažais kiekiais.
    Vieniems nereikia ir jie gali be to gyventi, kitiems reikia. Žmonės nėra vienodi ir kodėl vieni turėtų kitiems aiškinti kaip jiems gyventi. Aš visokius kavos negeriančius, aiškinančius kaip kenkiu sveikatai gerdamas po 4 puodelius espresso (gerai jiems vyturiams aiškinti, čia taip pat kaip su tais, kuriems nei alkoholio nei žolės nereikia ), kartais net aprėkiu ir švelniai pasiunčiu toli.
    Post in English - fight censorship!

    Comment


      Parašė index Rodyti pranešimą
      Žmonės nėra vienodi ir kodėl vieni turėtų kitiems aiškinti kaip jiems gyventi.
      Man tiesą sakant būtų px ką kiti savo noru daro sau. Tačiau, mano gyvenimo filosofija kiek kitokia. Man rūpi visuomenė kurioje auginu save, savo vaikus. Man ne tas pats, kas atsidurs prie man brangių žmonių, kokia aplinka juos sups. Viskas sukasi ratu, ir į ką vieną kartą numosi ranka, kitą kartą gali tau duoti per galvą. Man rūpi sveika ir adekvati aplinka. Apdujęs, priklausomybių kupinas žmogus nėra gera alternatyva sveikai visuomenei, jis pažeidžiamas, jis silpnas. Tokios visuomenės aš nenoriu. Užtenka ir alkoholio, kiek d****ų aplinkui laksto, žudo save ir kitus.

      Kas labai nori marihuanos vartoja ją ir be leidimo.
      Paskutinis taisė Irma; 2015.07.20, 15:12.
      *******
      Miestai.net Fb

      Comment


        Parašė Aleksio Rodyti pranešimą
        Kai valstybė raportuoja, kad už parduotą tabaką į biudžetą surenkama daug eurų, kažkodėl pamirštama prisiminti, kad daug pinigų tenka skirti gydyti vėžiu sergančius žmones. Taip kad nereikia legalizuoti marichuaną.
        Marihuana nesukelia vėžio.
        www.nvtka.lt - Nacionalinė viešojo transporto keleivių asociacija. Tapk ir tu jos dalimi!

        Comment


          Parašė Irma Rodyti pranešimą
          Man tiesą sakant būtų px ką kiti savo noru daro sau. Tačiau, mano gyvenimo filosofija kiek kitokia. Man rūpi visuomenė kurioje auginu save, savo vaikus. Man ne tas pats, kas atsidurs prie man brangių žmonių, kokia aplinka juos sups. Viskas sukasi ratu, ir į ką vieną kartą numosi ranka, kitą kartą gali tau duoti per galvą. Man rūpi sveika ir adekvati aplinka. Apdujęs, priklausomybių kupinas žmogus nėra gera alternatyva sveikai visuomenei, jis pažeidžiamas, jis silpnas. Tokios visuomenės aš nenoriu. Užtenka ir alkoholio, kiek d****ų aplinkui laksto, žudo save ir kitus.

          Kas labai nori marihuanos vartoja ją ir be leidimo.
          Marihuanos vartotojas nebūtinai yra apdujęs ar juo labiau priklausomas.

          Na, ir siūlau nusiimti rožinius akinius apie aplinką
          www.nvtka.lt - Nacionalinė viešojo transporto keleivių asociacija. Tapk ir tu jos dalimi!

          Comment


            Parašė Ametistas Rodyti pranešimą
            Marihuanos vartotojas nebūtinai yra apdujęs ar juo labiau priklausomas.

            Na, ir siūlau nusiimti rožinius akinius apie aplinką
            Ne tau man aiškinti apie aplinką. Jei šniaukšti tuos narkotikus, šniaukšk ir toliau, į sveikatą. O už savo aplinką aš galiu kovoti nagais ir dantimis, ne vieni narkašos tai sugeba.

            Marihuana vėžį sukelia, "žinove".
            *******
            Miestai.net Fb

            Comment


              Parašė index Rodyti pranešimą
              Vieniems nereikia ir jie gali be to gyventi, kitiems reikia.
              Nei vienam žmogui narkotikai nėra reikalingi. Nei vienam.

              Comment


                Parašė Aleksio Rodyti pranešimą
                Nei vienam žmogui narkotikai nėra reikalingi. Nei vienam.
                Čia tas pats, kas sakyti: "Nei vienam žmogui nereikalingas automobilis. Nei vienam." Juk kiekvienas automobilis yra kenksmingas ir gaminimo procese, ir jo gyvenimo procese. Bet juos perka legaliai ir už tai sumokami įvairūs mokesčiai.
                AZ.Baku | FI.Vaasa | SR.Paramaribo | SE.Lund | DZ.Annaba

                Comment


                  Parašė Aleksio Rodyti pranešimą
                  Nei vienam žmogui narkotikai nėra reikalingi. Nei vienam.
                  Eilinis neargumentuotas nusišnekėjimas. Ar onkologiniai ligoniai jau ne žmonės?

                  Comment


                    Parašė rat
                    Tabakas legalus - kontrabanda klesti. Kontrabanda klesti - mokesčiai nemokami. Mokesčiai nemokami - biudžetas negauna pinigų. Biudžetas negauna pinigų - jūsų pirminis argumentas paremtas bezdaliukais.
                    Kontrabanda klęsti tuose rajonuose, kur gyvena mažas pajamas turintys kitakalbiai.

                    Comment


                      Parašė Irma Rodyti pranešimą
                      Ne tau man aiškinti apie aplinką. Jei šniaukšti tuos narkotikus, šniaukšk ir toliau, į sveikatą. O už savo aplinką aš galiu kovoti nagais ir dantimis, ne vieni narkašos tai sugeba.

                      Marihuana vėžį sukelia, "žinove".
                      Moterie, jeigu jau taip "auginate save", kodėl leidžiate sau neetiškai elgtis? Per daug "narkašų" Jus supa?

                      P.S. Jeigu bandysite apeliuoti, kad aš "narkašius", galėsime susitikti kur nors teisme, neatsisakyčiau nuo lengvų pinigėlių.

                      Comment


                        Parašė Irma Rodyti pranešimą
                        Ne tau man aiškinti apie aplinką. Jei šniaukšti tuos narkotikus, šniaukšk ir toliau, į sveikatą. O už savo aplinką aš galiu kovoti nagais ir dantimis, ne vieni narkašos tai sugeba.

                        Marihuana vėžį sukelia, "žinove".
                        Tamstelė mandagiau bendrauti nemokate? Gerai, kad pasakėte gal. Nes nei šniaukščiu, nei kaip kitaip vartoju narkotikus. Per sunku galvelei išnešti, kad tokiu atveju galiu būti už marihuanos įteisinimą? Na va, gyveni ir mokaisi, taip?
                        www.nvtka.lt - Nacionalinė viešojo transporto keleivių asociacija. Tapk ir tu jos dalimi!

                        Comment


                          Parašė Aleksio Rodyti pranešimą
                          Nei vienam žmogui narkotikai nėra reikalingi. Nei vienam.
                          Jei vartoja, vadinasi, reikalingi. Gal kažką kitką norėta pasakyti?
                          www.nvtka.lt - Nacionalinė viešojo transporto keleivių asociacija. Tapk ir tu jos dalimi!

                          Comment


                            Parašė grustnyj Rodyti pranešimą
                            Moterie, jeigu jau taip "auginate save", kodėl leidžiate sau neetiškai elgtis? Per daug "narkašų" Jus supa?

                            P.S. Jeigu bandysite apeliuoti, kad aš "narkašius", galėsime susitikti kur nors teisme, neatsisakyčiau nuo lengvų pinigėlių.
                            Klausyk, tik nereikia manęs gąsdinti

                            O neetiškai elgiuosi tik su tais kurie leidžia sau elgtis analogiškai.

                            Parašė Ametistas Rodyti pranešimą
                            Tamstelė mandagiau bendrauti nemokate? Gerai, kad pasakėte gal. Nes nei šniaukščiu, nei kaip kitaip vartoju narkotikus. Per sunku galvelei išnešti, kad tokiu atveju galiu būti už marihuanos įteisinimą? Na va, gyveni ir mokaisi, taip?
                            Nesunku. Suprantu daugiau nei tau gali atrodyti. Manau, kad kvestionuoti kito norą gyventi neapsvaigusioje nuo narkotikų visuomenėje, kai dar jie nėra įteisinti, tai pačiam rožinius akinius reikia nusiimti.

                            Beje, kaip ir sakiau, marihuaną kas nori tas tikrai vartoja. Nėra jokio tikslo jos įteisinti.
                            *******
                            Miestai.net Fb

                            Comment


                              Parašė Irma Rodyti pranešimą
                              Klausyk, tik nereikia manęs gąsdinti

                              O neetiškai elgiuosi tik su tais kurie leidžia sau elgtis analogiškai.



                              Nesunku. Suprantu daugiau nei tau gali atrodyti. Manau, kad kvestionuoti kito norą gyventi neapsvaigusioje nuo narkotikų visuomenėje, kai dar jie nėra įteisinti, tai pačiam rožinius akinius reikia nusiimti.

                              Beje, kaip ir sakiau, marihuaną kas nori tas tikrai vartoja. Nėra jokio tikslo jos įteisinti.
                              Jūsų kalba man primena į sovietinės senmergės mokytojos: klausyk, nereikia gąsdinti, suprantu daugiau nei tau gali atrodyti... Kodėl, Irma, jūs tokia pikta žiežula?
                              Paskutinis taisė Ametistas; 2015.07.20, 16:44.
                              www.nvtka.lt - Nacionalinė viešojo transporto keleivių asociacija. Tapk ir tu jos dalimi!

                              Comment


                                Parašė Ametistas Rodyti pranešimą
                                Jūsų kalba man primena į sovietinės senmergės mokytojos: klausyk, nereikia gąsdinti, suprantu daugiau nei tau gali atrodyti... Kodėl, Irma, jūs tokia pikta žiežula?
                                Ha ha ha, ačiū už komplimentą Beje, pataikėte į vieną spėjimą tai tikrai
                                *******
                                Miestai.net Fb

                                Comment


                                  Parašė Irma Rodyti pranešimą
                                  Ha ha ha, ačiū už komplimentą Beje, pataikėte į vieną spėjimą tai tikrai
                                  Tai gal po taikos suktinę dabar užtraukim?
                                  www.nvtka.lt - Nacionalinė viešojo transporto keleivių asociacija. Tapk ir tu jos dalimi!

                                  Comment


                                    Parašė Ametistas Rodyti pranešimą
                                    Tai gal po taikos suktinę dabar užtraukim?
                                    Norite savo plaučius prarūkyti?
                                    Flickr

                                    Comment


                                      Parašė Ametistas Rodyti pranešimą
                                      Tai gal po taikos suktinę dabar užtraukim?
                                      pm
                                      *******
                                      Miestai.net Fb

                                      Comment


                                        Irma, o kaip pakomentuotum mano anksčiau įdėtame video rodomus Portugalijos ir Colorado pavyzdžius? Ten pateikiama šiek tiek faktų su skaičiais. Jie iš principo kaip ir prieštarauja čia tavo išsakytai pozicijai. Dėl to įdomu išgirsti komentarą.

                                        Comment


                                          Parašė Ametistas Rodyti pranešimą
                                          Marihuana yra psichotropinė medžiaga. Bet ją vadinti narkotikais kažkaip troliškai skamba. Tada tabaką, alkoholį, kavą, saldainius irgi galime vadinti narkotikais.Tau gal ir taip. O man taip neatrodo. Nejaugi kalbėjimas apie kažką, domėjimasis tuo yra jau iškart reklama?
                                          Narkotikai yra ne tai ką mes norime arba nenorime vadinti narkotikais, bet tai kas patenka į draudžiamų vartoti narkotinių ir psichotropinių medžiagų sąrašą. Kavos ir saldainių tame sąraše nėra, tad jie nėra narkotikai, o marichuana yra.

                                          Comment

                                          Working...
                                          X