Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Marihuanos legalizavimas

Collapse
X
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

Parašė sankauskas Rodyti pranešimą

Na, atvirumas ir prisipažinimas, kad šiandien jau truputį pavartojai amfos yra pirmas žingsnis į gydymą. Gal dar tu ir turi vilties.
    Ką jums blogo padarė vartojantys, kad siunčiat juos gydytis?
    Flickr

Comment

Parašė Lettered Rodyti pranešimą

Ką jums blogo padarė vartojantys, kad siunčiat juos gydytis?
      Nieko. Vėžiu, arba plaučių uždegimu sergantys man irgi nieko blogo nepadarė, bet jiems taip pat rekomenduočiau gydytis.
      If a lion could speak, we could not understand him.

Comment

Parašė sankauskas Rodyti pranešimą

Nieko. Vėžiu, arba plaučių uždegimu sergantys man irgi nieko blogo nepadarė, bet jiems taip pat rekomenduočiau gydytis.
        Nuo kada narkotikų vartojimas yra liga? Ar penktadienio vakare alaus išgėrusiems irgi siūlote gydytis? Nieko sau liberalus požiūris.
        Flickr

Comment

Parašė Arunasx Rodyti pranešimą
          Aš nesakau, kad gavo, bet kad gresia vienodai. Baudžiamos bylos sukasi lėtai teismuose, šiuo atveju gal ir gerai.
          Buvo ne vieną kartą minėta ir Seimo narių per žinių reporatažus ar diskusijų laidose. Nepretenduoju į absoliučios tiesos monopolį, bet kiek atsimenu esmė tokia. Tikrai tai ne fake news.
          https://www.15min.lt/naujiena/aktual...udos-56-730424
          https://www.delfi.lt/news/ringas/pol....d?id=80098759
          Duodu kepurę, kad už suktinę drauhui nebus ne tik tokios pačios bausmės kaip už pusėę kilogramo, bet ir apskritai nebus įkalintas net ir mėnesiui niekas.
          Mažiau sensacionalizmo.
          Jei straiosnis tas pats tai nereiškia, kad kiekiai neįtakoja bausmės dydžio.

Comment

Parašė Gator Rodyti pranešimą

Duodu kepurę, kad už suktinę drauhui nebus ne tik tokios pačios bausmės kaip už pusėę kilogramo, bet ir apskritai nebus įkalintas net ir mėnesiui niekas.
            Mažiau sensacionalizmo.
            Jei straiosnis tas pats tai nereiškia, kad kiekiai neįtakoja bausmės dydžio.
            Nu būtų keista, gauni suktinę kokiam vakarėlyje ir net kažkaip iš karto nesupranti ką gavai, policija pamato ir sodina į kalėjimą...

Stipriau nebent būtų kokiais 1950 m. už pajuokavimą apie Staliną sušaudymas arba 20 metų lagerio darbų...

Comment

Parašė PoDV Rodyti pranešimą

Nu būtų keista, gauni suktinę kokiam vakarėlyje ir net kažkaip iš karto nesupranti ką gavai, policija pamato ir sodina į kalėjimą...
              Jeigu realiai sodintų, tai ir suktinių vakarėliuose neliktų, visi bijotų pardavinėti ir pirkti, na kaip pvz. Singapūre. Dabar be reikalo prikurta baisių įstatymų, nors niekas net neplanuoja jų vykdyti.
              Flickr

Comment

Nebuvo tos problemos, ne PoDV jis siūlė kalėjimą, o narkomanams, t. y. paėmusiems suktinę arba tiems, kam suktinę įkišo.

Aš tai siūlau nesodint narkomanų, kol jie nieko kriminalinio nepridirbę.

Comment

Parašė manometras Rodyti pranešimą
                  Aš tai siūlau nesodint narkomanų, kol jie nieko kriminalinio nepridirbę.
                  Nebus paklausos - nebus ir pasiūlos.

Comment

Unconfigured Ad Widget

Collapse
                  Working...
                  X