Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Kolekcionavimas ir kiti hobiai

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    #41
    Aš manau, kad kiekvienas eina iš proto savaip ir tikrai nereikėtų iš to tyčiotis. Kiekvienas žmogus gyvenime savo laisvalaikį praleidžia savaip. Tik ne kiekvienas kartais suvokia kokia iš to nauda. Man pavyzdžiui daug smagiau fotografuoti ar stebėti VT, nei girtuokliauti ar daužyti snukius, vartyti konteinerius, kas dabar jaunimo tarpe turi didelį populiarumą. Tai jei kažkių nesuvokiate pomėgių ir laiko praleidimo formų tai jūsų problema

    Comment


      #42
      Suvokti tai suvokiam. Bet tuo pačiu ir juokiamės, nes juokinga. Gi negali žmonėms nurodinėti, iš ko jie turi/neturi juoktis.

      Pavyzdžiui blitz juokiasi iš mano pomėgio domėtis traukiniais ir geležinkelio stotimis. Aš ir pats kartais iš savęs pasijuokiu. Tik nereikia dėl to įsižeisti ir pykti.
      Paskutinis taisė John; 2013.09.29, 18:56.

      Comment


        #43
        Parašė John Rodyti pranešimą
        Suvokti tai suvokiam. Bet ruo pačiu ir juokiamės, nes juokinga. Gi negali žmonėms nurodinėti, iš ko jie turi/neturi juoktis.

        Pavyzdžiui blitz juokiasi iš mano pomėgio domėtis traukiniais ir geležinkelio stotimis. Aš ir pats kartais iš savęs pasijuokiu. Tik nereikia dėl to įsižeisti ir pykti.
        Galim, welcome to North Korea

        Comment


          #44
          Parašė spirit Rodyti pranešimą
          Ne nu jūs nerealūs tiesiog Žmogus tiesiog paprašė pagalbos, o jūs jį užsipuolėte dėl jo hobio. Sveikinu ir toliau sėkmingai smukdant forumo įvaizdį.
          Mano akyse kaip tik forumo įvaizdis pakilo Pasirodo ne man vienam juokingi šio forumo narių hobiai
          Words in English always mean something...

          Comment


            #45
            Pranešimai apie kolekcionavimą, hobius ir kitus šiek tiek kai kam keistus dalykus iškelti į atskirą temą

            Parašė DSaulius Rodyti pranešimą
            Dievaž, skaitau ir stebiuosi kas per asilai gali iš žmogaus su hobiu juoktis ar per dantį traukti. Patys be veiklos kaip mėmės sėdit ir komentarus neva "protingus" ir "entelegentiškus" rasot. Tai davai pasi*** iš filatelistų, fotografų, alpinistų ir visų kitų.
            Parašė spirit Rodyti pranešimą
            Žmogus tiesiog paprašė pagalbos, o jūs jį užsipuolėte dėl jo hobio.
            Lieka tik pritarti. Įdomiausia, kas pradėjo šitas patyčias iš kažkieno hobio...

            Nauda ta, kad atsirado atskiros temos verta diskusija.
            Gal ji iš šaipymosi (kartais ties tyčiojimosi riba) po kiek laiko pavirs normalia diskusija. Nors kol kas dažniau normali diskusija po kiek laiko pavirsta balaganu...
            Paskutinis taisė Romas; 2013.09.29, 20:39. Priežastis: Sukurta atskira tema

            Comment


              #46
              Na, kiek pamenu hobis yra užsiėmimas laisvalaikiui, kodėl būtent tas klausimas sukėlė tiek daug juoko net nesuprantu. Tiesa, lempų kolekcionavimas yra vienas iš nestandartinių hobių visame pasaulyje, tačiau tikrai gana aktyviai praktikuojamas ir ne vienoje šalyje. Taip pat galima sėkmingai juoktis iš troleibusų nuotraukų kolekcionavimo, vyno kamštelių kolekcionavimo, pašto ženkliukų kolekcionavimo ir t.t.

              O, kad nekviestum tokio žmogaus į vakarėlį dėl to, kad lemputes mėgsta... Nežinau, gi niekas nepradeda vapalioti apie savo hobius pirmam sutiktam žmogui, jei kažkas specialiai nepaklausia... Būtent tas ponas paklausė apie lempą (kuri išties yra reta) apšvietimo temoje, man tai gana logiška ir normalu.

              O, dėl "nerdiškumo" lygio - su neįdomiais "žmogais" ilgiau pokalbį gali palaikyti tik neįdomūs, matyt kiekvienas pagal savo kurpalių ieško pašnekovų.
              Paskutinis taisė Lich; 2013.09.29, 23:52.

              Comment


                #47
                Parašė Romas Rodyti pranešimą
                Pranešimai apie kolekcionavimą, hobius ir kitus šiek tiek kai kam keistus dalykus iškelti į atskirą temą



                Lieka tik pritarti. Įdomiausia, kas pradėjo šitas patyčias iš kažkieno hobio...

                Nauda ta, kad atsirado atskiros temos verta diskusija.
                Gal ji iš šaipymosi (kartais ties tyčiojimosi riba) po kiek laiko pavirs normalia diskusija. Nors kol kas dažniau normali diskusija po kiek laiko pavirsta balaganu...
                Pagal mane, Romai, sukurdamas temą klausiančiojo vardu, tai tikrai pasityčiojai..
                Postas buvo nukopijuotas ir įdėtas į šiaip linksmą. Niekas nėjo į temą apie lempas ir ten iš nieko nesityčiojo, taip, kad visai be reikalo tai.
                Visi turime teisę juoktis ir reikšti nuomones kas patinka ar nepatinka ar kas atrodo keista ir nesuprantama, tačiau įžeidinėjimų vieniems kitų reiktų išvengti.
                Ir kaip buvo pastebėta aukščiau, pats klausimo pateikimas juokingas, ne kolekcionuojamas daiktas, turbūt būtų užkliuvusi ne tai, kad lemputė, bet ir kitas intereso objektas, kuris pateikiamas taip, kaip buvo pateikta šiuo atveju
                Paskutinis taisė Irma; 2013.09.30, 08:42.
                *******
                Miestai.net Fb

                Comment


                  #48
                  Nusivyliau aš jūsų netolerancija kolekcionieriams... Tad tikrai nepasakosiu, ką kolekcionuoju. O šiaip, lempučių kolekcionavimas yra tikrai neretas reiškinys pasaulyje, tiesiog čia kažkas yra to nematęs-negirdėjęs, nesilankęs tam tikruose forumuose, tad stebisi ir tyčiojasi. Toks hobis yra populiarus lemputes gaminančiose šalyse, kaip Vokietija, Anglija, Lenkija, Rusija ir pan. O lempučių būna tikrai įdomių - tiek senovinių, tiek ir šiuolaikinių, tiek kaitrinių, tiek ir dujų išlydžio ir t.t. Pvz.:
                  http://s.pikabu.ru/post_img/2013/07/...1409324024.png
                  http://www.old-cherdak.com.ua/download/file.php?id=2735
                  Paskutinis taisė Godo; 2013.09.30, 21:10.

                  Comment


                    #49
                    Godo, rimti kentai supras Kazkaip nenustebino.

                    Comment


                      #50
                      Parašė Irma Rodyti pranešimą
                      Pagal mane, Romai, sukurdamas temą klausiančiojo vardu, tai tikrai pasityčiojai..
                      Postas buvo nukopijuotas ir įdėtas į šiaip linksmą. Niekas nėjo į temą apie lempas ir ten iš nieko nesityčiojo, taip, kad visai be reikalo tai.
                      Tikiuosi, tas žmogus įsitikins, kad šiame forume tų, kurie supranta neįprastus hobius, kur kas daugiau nei tų, kurie savo problemas sprendžia šaipydamiesi iš kitų.
                      Gal dalis pastarųjų irgi pakeis savo nuomonę.

                      Be to, trys puslapiai diskusijų apie kolekcionavimą verti atskiros temos.

                      Comment


                        #51
                        jeigu aš tiesiog kolekcionuoju lemputes, tai reikia pradėti nekesti manes. Aišku kalbu ne apie visus - vieni žmonės mane palaiko, nesišaipo, o jūs kiti taip ir iškarto išsišaipėte iš manes ir viskas vien dėl to, kad noriu gauti lemputę. Labai ačiū visiems kurie nesišaipėt ir palaikot mane, o tiems kuriems beveik viskas yra "nesamonė" tai tegul pirma į SAVE pasižiūri.

                        Comment


                          #52
                          Parašė Vytautas_lamps Rodyti pranešimą
                          jeigu aš tiesiog kolekcionuoju lemputes, tai reikia pradėti nekesti manes. Aišku kalbu ne apie visus - vieni žmonės mane palaiko, nesišaipo, o jūs kiti taip ir iškarto išsišaipėte iš manes ir viskas vien dėl to, kad noriu gauti lemputę. Labai ačiū visiems kurie nesišaipėt ir palaikot mane, o tiems kuriems beveik viskas yra "nesamonė" tai tegul pirma į SAVE pasižiūri.
                          Aš nežinau ar tu turiu tokią teisę kalbėti už visus, bet man tikrai nemalonu girdėti, jog kai kurie žmones tikrai gyveną pagal klišes. Mano stalčiuje galima rasti ir kiek keistesnių dalykų, nei lemputės, tarkim valdovų rūmų apdailos detalių, Petro ir Povilo bažnyčios vinių ar šiaip keramikos. Kiekvienas žmogus yra individas ir reikia vertinti individualumą. Kas liečia lemputę, jeigu sužinočiau kur ji galėjo būti naudota pažiūrėčiau ką turiu.
                          Lažinuos- 2017 metais Lietuvos gyventojų skaičius didės.

                          Comment


                            #53
                            Parašė Vytautas_lamps Rodyti pranešimą
                            jeigu aš tiesiog kolekcionuoju lemputes, tai reikia pradėti nekesti manes. Aišku kalbu ne apie visus - vieni žmonės mane palaiko, nesišaipo, o jūs kiti taip ir iškarto išsišaipėte iš manes ir viskas vien dėl to, kad noriu gauti lemputę. Labai ačiū visiems kurie nesišaipėt ir palaikot mane, o tiems kuriems beveik viskas yra "nesamonė" tai tegul pirma į SAVE pasižiūri.
                            Reiktų skirti terminus "juoktis" ir "nekęsti". Tai nebūtinai reiškia tą patį.

                            Comment


                              #54
                              Kas čia blogo dėl lempučių kolekcijos? Man atrodo, kaip tik tuo įdomiau, kuo hobiai skirtingesni. (tikrai labiau netradicinis, nei pvz. mano- aviacija). Beto žmogaus kreipimasis buvo labai nuoširdus..

                              Skaitau šitą forumą nuo 2007m. o esu prisijungęs tik metus, bet kartais atrodo, kad delfio komentatoriai persikėlė čia ir diskutuoja tik Vilnius v.s. Kaunas temomis.

                              Tikiuosi rasi lemputę!
                              Paskutinis taisė Ciurlionis; 2013.10.09, 01:47.
                              Aviate, navigate, communicate

                              Comment


                                #55
                                Parašė Vytautas_lamps Rodyti pranešimą
                                jeigu aš tiesiog kolekcionuoju lemputes, tai reikia pradėti nekesti manes. Aišku kalbu ne apie visus - vieni žmonės mane palaiko, nesišaipo, o jūs kiti taip ir iškarto išsišaipėte iš manes ir viskas vien dėl to, kad noriu gauti lemputę. Labai ačiū visiems kurie nesišaipėt ir palaikot mane, o tiems kuriems beveik viskas yra "nesamonė" tai tegul pirma į SAVE pasižiūri.
                                Lyg juokdamiesi is taves pasireiske tik pora veikeju, kurie man primine sia tema:
                                http://www.miestai.net/forumas/showthread.php?t=1962

                                Comment


                                  #56
                                  Parašė John Rodyti pranešimą
                                  Reiktų skirti terminus "juoktis" ir "nekęsti". Tai nebūtinai reiškia tą patį.
                                  Reikia skirti terminus "juoktis" ir "tyčiotis". Tarp jų šiaip plona riba.
                                  Paskutinis taisė bebop; 2013.10.09, 08:27.
                                  Nepatinka dirbti už mažai? Dirbk už daug.

                                  Comment


                                    #57
                                    Netyčia užklydau į temą apie hobius. Na ir kas, kad žmogus lemputes kolekcionuoja. O gal nekolekcionuoja, tarp kitko tokia gyvsidabrio lemputė turi neblogą pritaikymą, jei nudaužtume apsauginį viršutinį balioną.
                                    Nebūtina kolekcionuoti, gal kas nors ką gaminat savo malonumui ir įdomumui?

                                    Comment


                                      #58
                                      Parašė J.U. Rodyti pranešimą
                                      Netyčia užklydau į temą apie hobius. Na ir kas, kad žmogus lemputes kolekcionuoja. O gal nekolekcionuoja, tarp kitko tokia gyvsidabrio lemputė turi neblogą pritaikymą, jei nudaužtume apsauginį viršutinį balioną.
                                      Nebūtina kolekcionuoti, gal kas nors ką gaminat savo malonumui ir įdomumui?
                                      Aš gaminau, bet taip ir niekaip nepasibaigiu žiedinių marškinių-šarvų. Gal susarmatysit ir pabaigsiu jau kaip nors
                                      Lažinuos- 2017 metais Lietuvos gyventojų skaičius didės.

                                      Comment


                                        #59
                                        Parašė Aleksas666 Rodyti pranešimą
                                        Aš gaminau, bet taip ir niekaip nepasibaigiu žiedinių marškinių-šarvų. Gal susarmatysit ir pabaigsiu jau kaip nors
                                        Na, aš šią vasarą užsiėmiau ne tokiu sudėtingu dalyku, stačiau krosnį (outdoor oven) visokiems skanumynams kepti. Dar iki galo nebaigiau, kitąmet reiks apdailą padaryt. Tiesa, mano hobis visai kitas, kiek sudėtingesnis
                                        Paskutinis taisė J.U.; 2014.10.11, 20:29.

                                        Comment


                                          #60
                                          Gal kam iš forumo kolegų bus įdomu, aprašiau šios vasaros savo kūrinį
                                          http://silver.ring.lt/oven/krosnis.htm

                                          Comment

                                          Working...
                                          X