Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Diskusijos apie prekybos tinklus Lietuvoje

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Nauja Norfa Kaune, Šiaurės pr. Šeštadienis, 10:00, parduotuvė pustuštė. Neveltui turbūt visą vasarą būtent šioje parduotuvėje siūlo 15 % akcijas:

    Paskutinis taisė dsanto; 2016.06.11, 12:20.

    Comment


      Parašė dsanto Rodyti pranešimą
      Nauja Norfa Kaune, Šiaurės pr. Šeštadienis, 10:00, parduotuvė pustuštė. Neveltui turbūt visą vasarą būtent šioje parduotiuvėje siūlo 15 % akcijas:

      Atvaizdas
      Panašu, kad Vėsaitė buvo teisi ir Norfa tikrai bankrutuoja Vilniuje labai panašiai - viena po kitos užsidarinėja, Norfa XXL pilaitėje ir norfos bazė visuomet pustuštės. Tik kažin, ar Norfos bankrotas labai mum būtų į gerą

      Comment


        Parašė abcd Rodyti pranešimą
        Panašu, kad Vėsaitė buvo teisi ir Norfa tikrai bankrutuoja Vilniuje labai panašiai - viena po kitos užsidarinėja, Norfa XXL pilaitėje ir norfos bazė visuomet pustuštės. Tik kažin, ar Norfos bankrotas labai mum būtų į gerą
        Geriausias variantas būtų jei Norfą nupirktų Lidl'as. Tada linksmumas prasidėtų rinkoje
        Nepirk iš Decathlon, Philips, Nestle, KraftHeinz, Viada, Vičiūnų, Volfas Eng, Procter & Gamble / Gillette
        Toblerone, Milka, Dirol, Halls (Mondelez International), Hellmann's, Heineken, Mars, PepsiCo
        [url]https://youtu.be/9u_6BFmkOuQ?t=3868[/url]

        Comment


          Parašė abcd Rodyti pranešimą
          Panašu, kad Vėsaitė buvo teisi ir Norfa tikrai bankrutuoja Vilniuje labai panašiai - viena po kitos užsidarinėja, Norfa XXL pilaitėje ir norfos bazė visuomet pustuštės. Tik kažin, ar Norfos bankrotas labai mum būtų į gerą
          tai užsidarinėja tos, kurių pastatai buvo išsinuomoti iš rachenšteino ar kaip ten jis. ar ne? O norfoje šiaip nuolaidos tos pačios kaip lidle, bet auto aikštelėje pilna vietų ir nėra eilių prie vežimėlių ar kasų. Šiaip pirmi lidl'o vaisiai jau raškomi.

          Comment


            Parašė abcd Rodyti pranešimą
            Panašu, kad Vėsaitė buvo teisi ir Norfa tikrai bankrutuoja Vilniuje labai panašiai - viena po kitos užsidarinėja, Norfa XXL pilaitėje ir norfos bazė visuomet pustuštės. Tik kažin, ar Norfos bankrotas labai mum būtų į gerą
            Matyt pirma visgi Prisma užsidarys, o ne Norfa.

            Comment


              Prisma su Lidlu mažiausiai konkuruoja - pernelyg skirtingi prekybos centrai. Prismai sunku buvo ir be Lidlo .

              Comment


                Parašė senasnamas Rodyti pranešimą
                Prismai sunku buvo ir be Lidlo .
                Prismos minusas - nėra tinklo, o tik pora parduotuvių ir tai nelabai patogiose vietose.

                Comment


                  Parašė vilnews Rodyti pranešimą
                  Matyt pirma visgi Prisma užsidarys, o ne Norfa.
                  Bent Kaune Prisma mane kaip pirkėją prarado. Kai pradėjau lyginti kainas, tai buvo dvigubas šokas. Pirmas, kad Maximoj buvo pigiau (na gal kažkiek tą skirtumą amortizuodavo Prismos pinigai, bet ne visada grįždavo tie 5 %). O kai palyginau Lidlo kainas su Maximos ir Prismos, tai iš principo nusprendžiau į tų besočių tinklų parduotuves be rimtos priežasties kojos nekelti. Vienintelis dalykas, kas man patikdavo Prismoje - laisvi praėjimai Bet kaip suvalkiečių kilmės šį malonumą paaukosiu vardan mažesnių kainų

                  Comment


                    Parašė Aleksio Rodyti pranešimą
                    Prismos minusas - nėra tinklo, o tik pora parduotuvių ir tai nelabai patogiose vietose.
                    Kaune irgi pasistatė durnose vietose. Jonavos g. išvis be komentarų.

                    O ir Vilniuje Viršuliškių skg. dykynėje stovi. Dabar ten deda visas viltis į aplink statomus namus ir biurus.

                    Comment


                      Parašė dsanto Rodyti pranešimą
                      Bent Kaune Prisma mane kaip pirkėją prarado. Kai pradėjau lyginti kainas, tai buvo dvigubas šokas. Pirmas, kad Maximoj buvo pigiau (na gal kažkiek tą skirtumą amortizuodavo Prismos pinigai, bet ne visada grįždavo tie 5 %). O kai palyginau Lidlo kainas su Maximos ir Prismos, tai iš principo nusprendžiau į tų besočių tinklų parduotuves be rimtos priežasties kojos nekelti. Vienintelis dalykas, kas man patikdavo Prismoje - laisvi praėjimai Bet kaip suvalkiečių kilmės šį malonumą paaukosiu vardan mažesnių kainų
                      Kiek buvęs prismoje, tai taip - praėjimai platūs, yra prekių, kokių kitur nėra, bet nors iš pažiūros ir nedaug pirkėju būna, bet eilėse prie kasų visadą reik stovėti, nes dirba vos kelios kasos dažniausiai.

                      Comment


                        Parašė k0fis Rodyti pranešimą
                        Kiek buvęs prismoje, tai taip - praėjimai platūs, yra prekių, kokių kitur nėra, bet nors iš pažiūros ir nedaug pirkėju būna, bet eilėse prie kasų visadą reik stovėti, nes dirba vos kelios kasos dažniausiai.
                        Platūs praėjimai - suomių standartas. Prisidėjau prie Viršuliškių skg. Prismos projektavimo ir specialiųjų darbų vadovavimo. Labai gaila, kad jiems nesiseka, nes visos įrengtos sistemos aukšto lygio. Jie tikrai žiūrėjo kokybę statant.

                        Comment


                          Parašė k0fis Rodyti pranešimą
                          Kiek buvęs prismoje, tai taip - praėjimai platūs, yra prekių, kokių kitur nėra, bet nors iš pažiūros ir nedaug pirkėju būna, bet eilėse prie kasų visadą reik stovėti, nes dirba vos kelios kasos dažniausiai.
                          Už visą tai (plačius tuščius koridorius, daug nedirbančių kasų, didelę pasiūlą) reikia susimokėti. Lidl'as šiuo klausimu labai gerai sužaidė, ten, kur reikia sutaupė, o kur nereikia ir netaupė. Pvz. Prisma atrodo labai didelė ir visų prekių labai daug, bet švieži kepiniai tragiški ir jų pasiūla skurdi. Tuo tarpu Lidl'as į tai investavo nemažai, šviežios bandelės, batonai, duona labai skanios ir jų pasiūla didelė, tuo tarpu toks populiarus produktas kaip varškė tik vieno brand'o, bet kai pagalvoji dėl to nėra didelės bėdos.
                          Flickr

                          Comment


                            Parašė Lettered Rodyti pranešimą
                            Prisma atrodo labai didelė ir visų prekių labai daug, bet švieži kepiniai tragiški ir jų pasiūla skurdi..
                            Paprieštarausiu bent dėl dalies šviežių kepinių. Bandelės jų nuostabios! Net ir tos nesaldžios, kaip su špinatais ir fetos sūriu. Fantastika! Be to, man patikdavo, kad kepiniai sveriami, taip tiksliai susimoki už tikrą svorį. Tik kainas dabar būtų įdomu palygint su Lidlo...

                            Comment


                              Parašė Lettered Rodyti pranešimą
                              Už visą tai (plačius tuščius koridorius, daug nedirbančių kasų, didelę pasiūlą) reikia susimokėti. Lidl'as šiuo klausimu labai gerai sužaidė, ten, kur reikia sutaupė, o kur nereikia ir netaupė. Pvz. Prisma atrodo labai didelė ir visų prekių labai daug, bet švieži kepiniai tragiški ir jų pasiūla skurdi. Tuo tarpu Lidl'as į tai investavo nemažai, šviežios bandelės, batonai, duona labai skanios ir jų pasiūla didelė, tuo tarpu toks populiarus produktas kaip varškė tik vieno brand'o, bet kai pagalvoji dėl to nėra didelės bėdos.
                              Sutinku. Man asmeniškai taip pat nereikia X produkto 10 variantų, nes dažniausiai perku vistiek savo pamėgtą, na nebent kokia nuolaida būna. Todėl Lidlas man labai tinks, jei pasiūla atitiks mano poreikius.

                              Comment


                                Parašė k0fis Rodyti pranešimą
                                Sutinku. Man asmeniškai taip pat nereikia X produkto 10 variantų, nes dažniausiai perku vistiek savo pamėgtą, na nebent kokia nuolaida būna. Todėl Lidlas man labai tinks, jei pasiūla atitiks mano poreikius.
                                Aš tai matau dar vieną niuansą, kai yra 10 variantų X produkto, ir apskritai tų X produktų yra ne 1600, o 6000. Tada, kol praeini tuos 6000 prekių, dažnai prisiperki, ko neplanavęs.

                                Comment


                                  Kai Prisma atsidarė, veikdavo beveik visos kasos. Paskui procesus suoptimizavo, kad kasininkės dykai nesėdėtų. Paliko hipermarkete porą veikiančių kasų. Paskui suoptimizavo plotus, po kokią 1/3 atidavė kitiems nuomininkams (bent jau Kaune). Paskui suoptimizavo apšvietimą, išjungė 1/2 lempų.

                                  Kitas žingsnis matyt jau bus parduotuvių skaičiaus optimizavimas.
                                  It's just a circle of people talking to themselves who have no f—ing idea what's going on

                                  Comment


                                    Parašė rat
                                    Solo Vynotekoj šiandien besibaigiančio galiojimo lenkiškas pienukas po € 0.19 litras parsiduoda. Tikiuosi neapsitriesiu. O jeigu ir apsitriesiu, tai bus verta, nes pigu.
                                    Tie mėgsta besibaigiančio galiojimo prekes pardavinėt Sėkmės

                                    Comment


                                      Spėkite kur tam pačiam pastate ir Maxima, ir Norfa

                                      AZ.Baku | FI.Vaasa | SR.Paramaribo | SE.Lund | DZ.Annaba

                                      Comment


                                        O kitoje pusėje nėra Rimi, Iki ir Lidl? Primena Klaipėdos BIG prekybos centro atvejį, kuriame Iki ir Maxima kooegzistuoja po vienu stogu.

                                        Comment


                                          Vakar Kareivių gatvės RIMI mačiau, kaip pardavėja nepardavė girtam žmogui vyno. Pasiskambino vidiniu telefonu, turbūt sulaukė patvirtinimo ar padrasinimo, ir skėlė "negaliu parduoti alkoholio, jūs man atrodote neblaivus". Paklausiau, ar čia vidinė parduotuvės tvarka, tai pasakė, kad toks įstatymas.

                                          Comment

                                          Working...
                                          X